Допомога "Як користуватися структурою"


Як користуватися структурою

Кожний список документів, що утворюється при роботі з інформаційно-пошуковою системою "Законодавство України" можна розкласти за структурою (посилання знаходиться в верхній частині сторінки під заголовком списку та позначено Структура), яка поділяється на такі основні групи:

  • Видавники документів
  • Міжнародні видавники
  • Види документів
  • Роки прийняття
  • Стан документів

Для списків нових надходжень також існує можливість подивитися кількість документів на кожну з присутніх тем тематичного класифікатора.

Структура списку документів - дуже корисна інформаційна функція системи. Одразу можна побачити кількість документів для кожного елемента в кожній підгрупі та відкрити цей список без використання пошукової форми просто натиснувши мишкою на будь-який підсвічений елемент (видавник, тип або рік). Крім того, якщо структура виконується на всій базі або на великому списку документів, групи видавників або тем документів можуть складатися з великої кількості елементів. Тому зроблено Пошук пошук у структурі за будь-якою частиною слів елементів. Якщо набрати деякі слова (наприклад "міністерство") в пошуковій формі під списком структури та натиснути кнопку Шукати, то знайдені елементи будуть виділені іншим кольором та перемістяться в верхню частини своєї підгрупи.

 
Сторінки:  1  [ 2 ]  3
« попередня сторінканаступна сторінка »