Документ 10/2017, поточна редакція — Прийняття від 21.01.2017

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Соборності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, справу консолідації українського суспільства, багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом Свободи


КОЛІНЦЯ
Володимира Володимировича

-

громадсько-політичного діяча, члена Тернопільської міської громадської організації "Інститут національного відродження імені Ігоря Герети"


ЧУБАРОВА
Рефата Абдурахмановича

-

народного депутата України, голову Меджлісу кримськотатарського народу


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


ШЕВЧЕНКА
Євгена Ігоровича

-

голову Національної спілки майстрів народного мистецтва України, м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


БРОКА
Елмара

-

голову Комітету Європарламенту у закордонних справах, громадянина Федеративної Республіки Німеччина, м. Брюссель


ГАЙКА
Георгія Васильовича

-

директора державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України", м. Київ


МАРИНОВИЧА
Мирослава Франковича

-

проректора Українського католицького університету, члена-засновника Української Гельсінської групи, м. Львів


ОДРЕХІВСЬКОГО
Володимира Васильовича

-

ректора Львівської національної академії мистецтв


ПОКЛАДА
Ігоря Дмитровича

-

композитора, члена Національної спілки композиторів України, м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ОГОРОДНІКА
Олександра Володимировича

-

художнього керівника заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України "Колос", Волинська область


ТРАХТЕНБЕРГА
Ісаака Михайловича

-

члена Всеукраїнської громадської організації "Товариство єврейської культури України", м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ВАТАГОВИЧА
Михайла Івановича

-

генерального директора дочірнього підприємства "Плай", Хмельницька область


ГНАТЮКА
Володимира Миколайовича

-

директора гімназії № 283 II-III ступенів Деснянського району м. Києва


КОСТЮЧЕНКА
Вадима Костянтиновича

-

першого віце-президента громадської спілки "Федерація футболу України", м. Київ


МОСІЮКА
Олександра Миколайовича

-

депутата Київської міської ради першого скликання


НИЖНИКА
Аркадія Івановича

-

першого заступника керівника Головного управління Апарату Верховної Ради України


ПАЛІЯ
Володимира Михайловича

-

начальника Відділу Президії Національної академії наук України, м. Київ


ПОДОЛЯНА
Василя Васильовича

-

голову правління Вінницької обласної спілки споживчих товариств


ТУНЯНА
Тарона Аршалуйсі

-

заступника голови Харківської міської громадської організації "Союз Чорнобиль"


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АЗІНА
Володимира Олександровича

-

головного спеціаліста відділу Всеукраїнського громадського об'єднання "Національна асамблея інвалідів України", м. Київ


БАРИНОВСЬКОГО
Томаса Андрійовича

-

старшого ординатора відділення Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, майора медичної служби, Харківська область


БЕЗРУКА
Віктора Олексійовича

-

голову Луганської обласної федерації футболу


ГАЛУЩАКА
Мар'яна Олексійовича

-

проректора, завідувача кафедри Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу


ГОЛЯКУ
Миколу Адамовича

-

директора товариства "Дубровицький завод будівельних матеріалів", Рівненська область


ГУЗЕНКА
Віталія Вікторовича

-

волонтера, активіста громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону "Херсонська Січ"


ЗУПАНЦЯ
Ігоря Альбертовича

-

завідувача кафедри Національного фармацевтичного університету, м. Харків


ІВАКІНА
Гліба Юрійовича

-

члена-кореспондента Національної академії наук України, м. Київ


КОТИГОРЕНКА
Віктора Олексійовича

-

головного наукового співробітника Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса Національної академії наук України, м. Київ


КРИЦАК
Валентину Михайлівну
(посмертно)

-

голову Херсонської обласної організації "Громадське об'єднання "Добро"


КУДРЯЧЕНКА
Андрія Івановича

-

директора державної установи "Інститут всесвітньої історії НАН України", м. Київ


КУЦЕНКА
Сергія Анатолійовича

-

депутата Харківської міської ради


КУШНАРЕНКА
Сергія Ігоровича

-

головного лікаря Херсонського обласного дитячого пульмонологічного санаторію "Дніпро"


ЛУКА
Іллю Григоровича

-

голову правління акціонерного товариства "Барський машинобудівний завод", Вінницька область


МИХАЙЛЮТУ
Олександра Олександровича

-

редактора відділу підприємства "Загальнополітичне видання "Сільські вісті", м. Київ


МІРОШНІЧЕНКО
Вікторію Миколаївну

-

волонтера громадської організації "Жінки Луганщини"


ПАВЛОВИЧА
Юрія Юрійовича

-

майстра художньої обробки деревини, Закарпатська область


ПЕТРАША
Степана Миколайовича

-

голову Калуської міськрайонної станиці Братства ОУН - УПА, Івано-Франківська область


ПОКОТИЛА
Олексія Івановича

-

Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України


РУСАНОВА
Юрія Анатолійовича

-

члена Всеукраїнської асоціації ветеранів Афганістану, м. Чернігів


СЕРБІНА
Юрія Сергійовича

-

віце-президента Конфедерації будівельників України, м. Київ


СОРОЧИКА
Юрія Юрійовича

-

завідувача секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції


СТЕПАНЦЯ
Юрія Борисовича

-

голову районної організації ветеранів і учасників АТО Центрального району м. Миколаєва, заступника Миколаївського міського голови


УНГУРЯНА
Павла Якимовича

-

народного депутата України


ФЕДОРЧАКА
Віктора Васильовича

-

начальника Головного управління ДСНС України в Одеській області, генерал-майора служби цивільного захисту


ФИШТИКА
Йосипа Івановича

-

директора комунального підприємства "Дрогобицьке регіональне радіомовлення "Франкова земля", Львівська область


ЯРЕМУ
Романа Ярославовича

-

виконувача обов'язків голови правління акціонерного товариства "Львівський локомотиворемонтний завод"


Нагородити орденом "За мужність" II ступеня


ЗАЙЦЕВА
Андрія Леонідовича

-

командира авіаційної ланки Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


БІЛОКОНЯ
Сергія Миколайовича

-

пошуковця Всеукраїнської громадської організації "Союз "Народна пам'ять", м. Київ


БОНДАРЯ
Леоніда Вікторовича

-

керівника пошукової групи гуманітарного проекту Збройних Сил України "Евакуація-200", Полтавська область


ДРЕБИТА
Василя Юрійовича

-

голову громадської організації "Поранені під час Революції Гідності", м. Чернівці


ІГНАТЕНКА
Андрія Миколайовича

-

пошуковця Всеукраїнської громадської організації "Союз "Народна пам'ять", волонтера гуманітарної місії "Евакуація-200", Дніпропетровська область


КОЛОМІНА
Костянтина Геннадійовича

-

першого заступника командира Спеціального авіаційного загону Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій


ТАНІЄВА
Юрія Петровича

-

волонтера, голову громадської організації "Бойове братерство ветеранів АТО в Україні", м. Хмельницький


ТАРАСОВА
Сергія Олександровича

-

пошуковця Всеукраїнської громадської організації "Союз "Народна пам'ять", волонтера гуманітарної місії "Евакуація-200", Дніпропетровська область


ТІМОНІНА
Валерія Миколайовича

-

водія автотранспортного підприємства, м. Дніпро


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


ПАВЛЕНКО
Раїсу Іванівну

-

генерального директора Національної наукової медичної бібліотеки України, м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БОБРОВСЬКУ
Людмилу Аксентіївну

-

волонтера, начальника медичної служби громадянського формування "Вінницька обласна народна самооборона"


ГЕРАЩЕНКО
Ірину Володимирівну

-

народного депутата України, Уповноваженого Президента України з мирного врегулювання ситуації в Донецькій та Луганській областях


ЛУЩИК
Антоніну Дмитрівну

-

завідувача відділення Васильківської центральної районної лікарні, Київська область


ПАСІЧНУ
Любов Павлівну

-

ветерана педагогічної праці, Кіровоградська область


ПЕРЦЕВУ
Тетяну Олексіївну

-

першого проректора державного закладу "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України", м. Дніпро


САЛІМОНОВИЧ
Аделю Михайлівну

-

донора, м. Київ


СТАН
Таїсію Сергіївну

-

члена Національної спілки майстрів народного мистецтва України, майстра художньої вишивки, м. Хмельницький


ТЕЛЯЄВУ
Орисю Миколаївну

-

члена Чернівецького міського товариства політв'язнів та репресованих


ФЕДОРОВУ
Олену Василівну

-

педагога-організатора Концівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Ужгородської районної ради, голову Закарпатської обласної управи Союзу українок


Нагородити орденом Данила Галицького


БОЛДИРЕВА
Сергія Михайловича

-

директора Департаменту Чернігівської обласної державної адміністрації


ПОЛЯНСЬКОГО
Віктора В'ячеславовича

-

директора департаменту Державної служби експортного контролю України


СКОПНЕНКА
Григорія Петровича

-

керівника Управління Апарату Верховної Ради України


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БРЕДУНА
Володимира Івановича

-

шліфувальника підприємства "Дніпропетровський завод спецінструменту калібрів "ТехноПрогрес"


ЗЕЛЕНКО
Валентину Дмитрівну

-

заступника голови правління Черкаської обласної спілки споживчих товариств


ІСАЄНКА
Ігоря Павловича

-

заступника начальника управління - начальника відділу Харківської обласної державної адміністрації


ЛЕЙБИЧЕНКА
Анатолія Анатолійовича

-

начальника філії "Березнегуватський райавтодор" дочірнього підприємства "Миколаївський облавтодор"


ЛІВЧИНА
Юрія Васильовича

-

директора департаменту Державної служби експортного контролю України


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ГУМЕНЕЦЬКІЙ
Олександрі Григорівні

-

артистці драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


ЗАСЄЄВУ-РУДЕНКУ
Миколі Вікторовичу

-

кінорежисерові-постановнику державного підприємства "Національна кіностудія художніх фільмів імені О. Довженка", м. Київ


КАРОЛЬ
Тіні

-

артистці, м. Київ


"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


МОСКАЛЮКУ
Віктору Макаровичу

-

художникові, завідувачу кафедри Львівської національної академії мистецтв


СІРОБАБІ
Миколі Васильовичу

-

члену Національної спілки художників України, м. Суми


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БЕРВЕЦЬКОМУ
Юрію Зіновійовичу

-

диригентові-постановнику Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької


ГОМЕНЮКУ
Миколі Миколайовичу

-

артистові Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О. Кобилянської


ЗАКУСУ
Ігорю Мироновичу

-

старшому викладачеві кафедри Київського національного університету культури і мистецтв


КОСТЮКОВУ
Володимиру Миколайовичу

-

артистові-вокалісту, старшому викладачеві кафедри Інституту мистецтв Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


РИБАЛЕВСЬКОМУ
Дмитру Олексійовичу

-

артистові драми Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


СІЛАНТЬЄВІЙ
Олені Миколаївні

-

актрисі Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м. Київ


ШПОРТЬКУ
Олексію Вікторовичу

-

солістові-вокалісту творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


ІГНАТЮКУ
Олександру Федоровичу

-

начальникові відділу містобудування та архітектури Верховинської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область


СЛЮСАРЕНКУ
Сергію Володимировичу

-

архітекторові, члену Національної спілки архітекторів України, м. Одеса


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


БЕРЕНДЄЄВІЙ
Олені Василівні

-

першому заступникові директора державного підприємства "Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи", м. Київ


ПИЛИПЧУКУ
Валентину Андрійовичу

-

першому заступникові директора комунального підприємства Київської міської державної адміністрації "Київекспертиза"


ТОПАЗЛИ
Роману Анатолійовичу

-

генеральному директорові товариства "БК "Адамант", Київська область


ШИКУЛІ
Віктору Миколайовичу

-

заступникові начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"


КОЛОСОВУ
Олександру Євгеновичу

-

доцентові кафедри Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут"


КОЧАНУ
Володимиру Володимировичу

-

професорові кафедри Тернопільського національного економічного університету


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


ГРЕБЕНЮК
Людмилі Іванівні

-

учительці Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ВАЩЕНКО
Ользі Леонідівні

-

учительці Одеської середньої спеціалізованої музичної школи-інтернату імені професора П.С. Столярського


МЕДВІДЬ
Ользі Юріївні

-

учительці Кролевецької спеціалізованої школи I-III ступенів № 3 Кролевецької районної ради, Сумська область


ХАБЛАКУ
Григорію Андрійовичу

-

директорові Біловодської загальноосвітньої школи I-III ступенів, Луганська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


АСТАНІНУ
Вячеславу Валентиновичу

-

завідувачеві кафедри Національного авіаційного університету, доктору технічних наук, професорові, м. Київ


БЕВЗ
Тетяні Анатоліївні

-

головному науковому співробітникові Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса Національної академії наук України, доктору історичних наук, професорові, м. Київ


ДУБОДЄЛОВУ
Віктору Івановичу

-

завідувачеві відділу Фізико-технологічного інституту металів та сплавів Національної академії наук України, доктору технічних наук, професорові, м. Київ


КОРДІ
Михайлу Михайловичу

-

ректорові державного вищого навчального закладу "Тернопільський державний медичний університет імені І.Я. Горбачевського Міністерства охорони здоров'я України", доктору медичних наук, професорові


МАКАРОВУ
Володимиру Леонідовичу

-

завідувачеві відділу Інституту математики Національної академії наук України, доктору фізико-математичних наук, професорові, м. Київ


ПЛИСЦІ
Олександру Івановичу

-

завідувачеві кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, доктору медичних наук, професорові, м. Київ


УРИВСЬКОМУ
Леоніду Олександровичу

-

завідувачеві кафедри Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут", доктору технічних наук, професорові


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


АНДРУЩЕНКО
Оксані Миколаївні

-

старшому викладачеві кафедри Львівської національної академії мистецтв


ПРОКОПІВУ
Петру Микитовичу

-

старшому викладачеві кафедри Інституту мистецтв державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", м. Івано-Франківськ


РИБЕНЧУКУ
Миколі Миколайовичу

-

художникові-іконописцю, м. Львів


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


КУЛІКОВУ
Анатолію Валентиновичу

-

донорові, Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ДЕМЧЕНКО
Людмилі Дмитрівні

-

начальникові Головного управління ДФС у м. Києві


МАТУСЯКУ
Сергію Володимировичу

-

заступникові Вінницького міського голови


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


БУЛАЮ
Віктору Борисовичу

-

диспетчерові Вишгородського районного підрозділу акціонерного товариства "Київобленерго"


НАЗАРЕНКУ
Олександру Олексійовичу

-

електромонтерові Лисичанського району електричних мереж товариства "Луганське енергетичне об'єднання"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ДАНИЛЮК
Анні Миколаївні

-

заступникові головного редактора газети "Доба", м. Чернівці


ДЕМЧУКУ
Ігорю Миколайовичу

-

спеціальному кореспондентові газети Кіровоградської обласної державної адміністрації та Кіровоградської обласної ради "Народне слово", м. Кропивницький


МАГРІЛОВУ
Ігорю Аркадійовичу

-

члену Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України


ОНИСЬКІВУ
Михайлу Михайловичу

-

члену Національної спілки журналістів України, м. Тернопіль


ШУМИКУ
Олексію Павловичу

-

шеф-редакторові товариства "Волинська правда"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ВАРЗІ
Аніті Вячеславівні

-

завідувачеві відділення державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова Національної академії медичних наук України", м. Київ


ІНЮШИНУ
Сергію Вадимовичу

-

лікареві відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна дитяча клінічна лікарня", м. Дніпро


КУРПАЯНІДІ
Івану Миколайовичу

-

генеральному директорові комунальної установи "Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань" Запорізької обласної ради


ЛІСОВОМУ
Олександру Володимировичу

-

завідувачеві відділення Київської міської клінічної лікарні № 6


МАЛІНОВСЬКОМУ
Олегу Павловичу

-

лікареві відділення державної установи "Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова Національної академії медичних наук України", м. Київ


НІКОЛАЄНКО
Ользі Ярославівні

-

лікареві відділення, заступнику директора комунального некомерційного підприємства "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1" Шевченківського району міста Києва


НІКОЛАЙЧУКУ
Володимиру Йосиповичу

-

старшому лікареві відділення товариства "Медичний центр "Офтальмологічна клініка професора Сергієнка", м. Вінниця


ПОТАПОВУ
Олександру Олександровичу

-

завідувачеві кафедри медичного інституту Сумського державного університету


СЛАЩЕВІЙ
Тетяні Георгіївні

-

керівникові центру хронічної ішемічної хвороби серця та кардіореабілітації, лікарю Клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами


ШЕВЧЕНКУ
Вадиму Вікторовичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


НЕЧАЮ
Юрію Миколайовичу

-

майстрові художньої обробки деревини, Полтавська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


ЖИВЧИКУ
Мирославу Орестовичу

-

заступникові генерального директора товариства "ОСП КОРПОРАЦІЯ ВАТРА", Тернопільська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


ВОРОНІ
Анатолію Федоровичу

-

апаратникові акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат", Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ЗДОЛЬНИК
Олені Іванівні

-

керівникові народного аматорського ансамблю танцю "Горянка" Надвірнянського районного будинку культури, Івано-Франківська область


КОТОВУ
Володимиру Григоровичу

-

балетмейстерові зразкового ансамблю народного танцю "Родничок", Донецька область


ЛІСОВІЙ
Ларисі Мефодіївні

-

директорові комунального закладу "Рівненська обласна бібліотека для дітей" Рівненської обласної ради


МЕЛЬНИК
Олені Петрівні

-

начальникові управління Сумської обласної державної адміністрації


МОРОКО
Владиславу Валерійовичу

-

директорові Департаменту Запорізької обласної державної адміністрації


МОШКОВСЬКІЙ
Ірині Іванівні

-

начальникові відділення Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України


СМОЛЯКУ
Леоніду Івановичу

-

директорові комунального закладу "Обласний методичний центр навчальних закладів культури і мистецтв" Чернігівської обласної ради


ПОСПЄЛОВУ
Олександру Олеговичу

-

заступникові директора Департаменту, начальнику Управління гуманітарної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України


ЧІЛІК
Людмилі Григорівні

-

начальникові відділу Ізмаїльської районної державної адміністрації, Одеська область


ШЕВЧУКУ
Володимиру Олександровичу

-

антрепренерові, продюсеру, м. Київ


ЯРЕМЕНКО
Лідії Миколаївні

-

директорові Інституту архівознавства Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського Національної академії наук України, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БЕХУ
Петру Олексійовичу

-

проректорові Київського національного університету імені Тараса Шевченка


БОГУНУ
Петру Михайловичу

-

директорові Миколаївської спеціалізованої I-III ступенів школи № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з першого класу Миколаївської міської ради


ГРИГОР'ЄВІЙ
Інні Германівні

-

начальникові відділу, викладачу кафедри Житомирського державного університету імені Івана Франка


КРАВЦЮ
Юрію Ісаковичу

-

голові Рівненської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України


КУЛАКОВСЬКОМУ
Петру Михайловичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету "Острозька академія", Рівненська область


ЛИТВИНОВУ
Олексію Миколайовичу

-

завідувачеві кафедри Харківського національного університету внутрішніх справ


ЛУГОВІЙ
Галині Леонідівні

-

директорові Антонівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 21 Херсонської міської ради


МЕЛЬНИКУ
Сергію Миколайовичу

-

начальникові факультету Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, полковнику юстиції, м. Харків


НІШЕНКУ
Олександру Володимировичу

-

директорові комунального закладу "Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат "Джерело" Запорізької обласної ради


СИДОРУКУ
Степану Івановичу

-

директорові Луцького палацу учнівської молоді


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


НЕЧУПІЄНКО
Вікторії Григорівні

-

начальникові лабораторії товариства "Миргородський хлібозавод", Полтавська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


ВОЛЧЕНКУ
Павлу Леонтійовичу

-

начальникові служби товариства "Алан-Техно" Жовтневого району, Миколаївська область


ШЕМЕНДЮКУ
Дмитру Віталійовичу

-

начальникові відділу - заступнику начальника виробничого підрозділу "Коростенська дирекція залізничних перевезень" регіональної філії "Південно-Західна залізниця", Житомирська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ДАНИЛИШИНУ
Степану Григоровичу

-

директорові агропромислового підприємства "Обрій", Тернопільська область


КЛЮЧКУ
Анатолію Григоровичу

-

директорові товариства "Галфрост", Львівська область


КУЦЕНКО
Наталії Іванівні

-

завідувачеві відділу Дослідної станції лікарських рослин Інституту агроекології та природокористування Національної академії аграрних наук України, Полтавська область


СКІЧКУ
Юрію Олексійовичу

-

директорові товариства "Світловодський річковий термінал", Кіровоградська область


ЧУБУ
Олександру Григоровичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Мир", Запорізька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


КРАВЕЦЬ
Людмилі Романівні

-

голові Сновської районної організації ветеранів України, Чернігівська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


НОСЕНКУ
Олександру Михайловичу

-

голові правління Спілки споживчих товариств Дніпропетровської області, м. Дніпро


ПАНЬКІВУ
Михайлу Івановичу

-

директорові Вінницького обласного центру ритуальних товарів та послуг


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БУХАНЕВИЧУ
Олександру Миколайовичу

-

професорові кафедри Хмельницького університету управління та права, доктору юридичних наук


ГВОЗДІЮ
Валентину Анатолійовичу

-

заступникові голови Національної асоціації адвокатів України, м. Хмельницький


НАЛИВАЙКО
Ларисі Романівні

-

завідувачеві кафедри Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, доктору юридичних наук


РУСЕЦЬКОМУ
Анатолію Анатолійовичу

-

депутатові Харківської обласної ради


САЇВУ
Сергію Степановичу

-

начальникові Управління Державної міграційної служби України в Івано-Франківській області, кандидату юридичних наук


ЯГУНОВУ
Дмитру Вікторовичу

-

національному експертові проектів Ради Європи "Підтримка в'язничної реформи в Україні" та "Подальша підтримка реформи пенітенціарної системи в Україні"


ЯНЧУКУ
Артему Олександровичу

-

заступникові директора Інституту законодавства Верховної Ради України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БОРЕЦЬКОМУ
Сергію Володимировичу

-

тренерові-викладачу Радомишльської дитячо-юнацької спортивної школи, Житомирська область


ВЛАСЕНКУ
Степану Олексійовичу

-

завідувачеві кафедри Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка


ВОЛОДІНУ
Володимиру Володимировичу

-

тренерові-викладачу спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву "Кристал", м. Херсон


ВОСТРЕЦОВУ
Володимиру Миколайовичу

-

тренерові-викладачу Івано-Франківського колективного спортивного клубу "Форум"


КРАВЦЮ
Іллі Давидовичу

-

тренерові Асоціації спортивної боротьби України, м. Київ


КРАЄВСЬКОМУ
Сергію Станіславовичу

-

голові комітету по фізичній культурі і спорту Вінницької міської ради


ПЕТЮШЕНКУ
Олександру Володимировичу

-

тренерові, засновнику громадської дитячої організації "Клуб боксу "Козак", м. Київ


ПРИШУТОВУ
Павлу Михайловичу

-

тренерові-викладачу Школи вищої спортивної майстерності м. Миколаєва


САВЧУКУ
Григорію Устимовичу

-

першому заступникові голови центральної ради Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства "Колос" агропромислового комплексу України, м. Київ


ЯЩУКУ
Миколі Петровичу

-

тренерові-викладачу відділення Школи вищої спортивної майстерності, Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"


ІЛЬЧЕНКУ
Миколі Володимировичу

-

начальникові Головного управління ДСНС України у Донецькій області, генерал-майору служби цивільного захисту


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"


АНДРЮЩЕНКУ
Анатолію Миколайовичу

-

прохідникові товариства "Шахтобудівельна компанія", Донецька область


БОЙКУ
Івану Юрійовичу

-

головному маркшейдерові технічної дирекції державного підприємства "Волиньвугілля"


САМОТОВИНСЬКОМУ
Віталію Веніаміновичу

-

бригадирові прохідників відокремленого підрозділу "Шахта "Карбоніт" державного підприємства "Первомайськвугілля", Луганська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ЛИХОШВІ
Миколі Петровичу

-

художникові, м. Київ


МЕЖЕВЧУКУ
Володимиру Омеляновичу

-

художникові-живописцю, графіку, м. Одеса


ШИНДРІ
Василю Васильовичу

-

художникові-живописцю, Закарпатська область.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
21 січня 2017 року
№ 10/2017




вгору