Документ 1009-2000-п, поточна редакція — Прийняття від 23.06.2000

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 23 червня 2000 р. N 1009
Київ
Про присудження Премії Кабінету Міністрів України
за внесок молоді у розбудову держави

Розглянувши пропозиції Комітету з присудження Премії Кабінету
Міністрів України за внесок молоді у розбудову держави, Кабінет
Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Присудити Премію Кабінету Міністрів України за внесок молоді
у розбудову держави за 1999 рік:
АЙВАЗЯНУ Артуру Суреновичу - спортивному інструктору вищої
кваліфікації спортивної команди Прикордонних військ України,
заслуженому майстру спорту з кульової стрільби, м. Сімферополь;
БАЙЦИМУ Василю Федоровичу - голові правління відкритого
акціонерного товариства "Ківерціспецлісмаш" Волинської області;
БОГУНУ Олександру Олександровичу - головному інженеру
конструкторського бюро закритого акціонерного товариства
"Олександрійський завод "Автоштамп";
ВАСЯНОВИЧУ Олександру Олександровичу - вчителю Меленівської
загальноосвітньої школи Коростенського району Житомирської
області;
ВЛАЩИЦЬКОМУ Юрію Миколайовичу - механіку перевантажувальних
машин морського торговельного порту "Южний" Одеської області;
ВОЄВОДІНУ Юрію Володимировичу - капітану Служби безпеки
України, м. Київ;
ВОЛОШИНУ Сергію Андрійовичу - командиру відділення Київського
воєнізованого гірничорятувального загону служби Міністерства з
питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від
наслідків Чорнобильської катастрофи;
ВОРОБЙОВІЙ Світлані Іванівні - майстру машинного доїння
товариства з обмеженою відповідальністю "Аврора",
с. Придніпровське Нікопольського району Дніпропетровської області;
ГЕРЧАНІВСЬКІЙ Поліні Евальдівні - аспірантці факультету
соціології Національного технічного університету України
"Київський політехнічний інститут";
ГОЛОВАЧУ Михайлу Миколайовичу - начальнику дільниці
державного відкритого акціонерного товариства "Шахта імені
В.В. Вахрушева" державної холдингової компанії "Ровенькиантрацит"
Луганської області;
ГОРОВІЙ Оксані Борисівні - старшому лейтенанту міліції,
викладачу кафедри теорії держави та права Національної академії
внутрішніх справ України;
ГРИЩЕНКУ Павлу Миколайовичу - головному ветеринарному лікарю
сільськогосподарського кооперативу с. Двірець Житомирської
області;
ГУЛЬТАЮ Любомиру Любомировичу - члену Буковинської філії
Національного екоцентру України "Крона", м. Чернівці;
ДРЕВИЦЬКОМУ Андрію Юрійовичу - голові Донецького обласного
комітету молодіжних організацій;
ЗВАРИЧ Тетяні Миколаївні - учениці групи закрійників
Луганського професійно-технічного училища - інтернату для
дітей-інвалідів, інваліду II групи з дитинства;
ЗЕЛІНСЬКОМУ Сергію Володимировичу - голові Всеукраїнської
асоціації молодих науковців;
ЗУБРІЛОВІЙ Олені Миколаївні - майору, члену спортивної
команди Служби безпеки України, заслуженому майстру спорту з
біатлону, м. Київ;
КАСЬКІВУ Олегу Богдановичу - студенту оркестрового факультету
Державного музичного інституту імені М.В. Лисенка, скрипалю;
КЛИМЕНКО Ганні Вікторівні - голові Спілки творчої молоді
України "Ліга Артіс", м. Київ;
КЛІЩ Ангеліні Олегівні - члену Національної скаутської
організації України "Пласт", м. Львів;
КОВАЛИКУ Віталію Васильовичу - вальцювальнику
гірничо-металургійного комбінату "Криворіжсталь";
КОВАЛЬЧУКУ Олександру Івановичу - керівнику групи програми
"Сім днів" творчо-виробничого об'єднання "Українські телевізійні
новини" Національної телекомпанії України;
КОСИНСЬКІЙ Юлії Анатоліївні - завідуючій відділом літератури
та мистецтва редакції газети "Молодь України";
КОСТИРЄВУ Сергію Станіславовичу - гірнику очисного вибою
державної холдингової компанії "Краснолиманська" Донецької
області;
ЛАЗНЕВОМУ Геннадію Миколайовичу - капітану, начальнику групи
піротехнічних робіт окремого мобільного механізованого полку
Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту
населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у
Дніпропетровській області;
ЛЕРНЕРУ Олександру Станіславовичу - гірнику очисного вибою
державного відкритого акціонерного товариства "Шахтоуправління
"Донбас" державної холдингової компанії "Донвугілля" Донецької
області;
ЛІСОВЕНКУ Віталію Васильовичу - начальнику департаменту
державного боргу Міністерства фінансів;
МАТАТУ Руслану Валентиновичу - капітану, начальнику
відділення прикордонного контролю "Градениця-авто"
контрольно-пропускного пункту "Роздільна" Одеської області;
МАРОСІ Володимиру Миколайовичу - начальнику відділу
міжнародного митного співробітництва та європейської інтеграції
управління міждержавних зв'язків Державної митної служби;
МАЦАНУ Юрію Володимировичу - доглядачеві м'ясної худоби
сільгосптовариства з обмеженою відповідальністю "Пісочне"
Ковельського району Волинської області;
МЕДУНИЦІ Олегу В'ячеславовичу - голові Сумського обласного
комітету молодіжних організацій;
МЕЛЬНИКУ Андрію Васильовичу - кандидату сільськогосподарських
наук, доценту кафедри рослинництва Сумського державного аграрного
університету;
М'ЯКОТІ Сергію Андрійовичу - ветеринарному лікарю товариства
з обмеженою відповідальністю "Лан" Смілянського району Черкаської
області;
НАЙДЕНКУ Віталію В'ячеславовичу - ланковому прохідників
державного відкритого акціонерного товариства "Шахта імені
М.І. Сташкова" державної холдингової компанії "Павлоградвугілля"
Дніпропетровської області;
ПІДГОРНОМУ Руслану Віталійовичу - заслуженому майстру спорту
України, члену збірної команди України з велоспорту на треку,
м. Вінниця;
ПЕРЕСТІ Юрію Юрійовичу - кандидату медичних наук, доценту
кафедри госпітальної хірургії Ужгородського державного
університету;
ПЄСЦОВУ Вадиму Петровичу - інженеру відділу ядерної безпеки
Хмельницької АЕС;
ПИХТАРЮ Миколі Петровичу - вчителю математики
загальноосвітньої середньої школи N 1 м. Славутича Київської
області;
ПЛИС Людмилі Павлівні - дільничному лікарю-педіатру
Лубенської центральної лікарні Полтавської області;
ПОГОРЕЛЬЦЕВІЙ Наталії Павлівні - студентці Рівненського
державного технічного університету;
РІПСЬКІЙ Олені Василівні - асистенту кафедри загальної та
експериментальної психології Прикарпатського університету імені
В. Стефаника;
РОМАНОВІЙ Олені Анатоліївні - голові Одеського обласного
комітету молодіжних організацій;
РУБЕЛЮ Олегу Володимировичу - аспіранту кафедри "Технології
авіаційних двигунів і машинобудування" Запорізького державного
технічного університету;
РУДЕНКУ Олександру Аркадійовичу - члену Всеукраїнського
патріотичного об'єднання "Майбутнє України", м. Чигирин Черкаської
області;
РУДЕНОК Вікторії Михайлівні - майстру спорту міжнародного
класу, члену Національної збірної команди України з важкої
атлетики, м. Чернігів;
РУСИНУ Андрію Васильовичу - кандидату медичних наук,
виконуючому обов'язки доцента кафедри госпітальної хірургії
Ужгородського державного університету;
САДОВСЬКОМУ Сергію Олександровичу - старшому лейтенанту,
начальнику караулу пожежної частини N 4 по охороні Центрального
району м. Одеси;
СЕМЕНОВУ Євгену Євгеновичу - трактористу пайового
сільськогосподарського підприємства "Восток", с. Фонтан
Ленінського району Автономної Республіки Крим;
СЛІПІЧУ Павлу Анатолійовичу - директору Херсонського
дизайн-ліцею;
СОКОЛОВУ Олексію Івановичу - прохіднику державного відкритого
акціонерного товариства "Шахтоуправління "Донбас" державної
холдингової компанії "Донвугілля" Донецької області;
ТАРАН Руслані Олексіївні - прапорщику, спортсмену-інструктору
вищої кваліфікації Спортивного комітету Міністерства оборони,
заслуженому майстру спорту України з вітрильного спорту;
ТАРАСЕНКУ Ігорю Володимировичу - начальнику відділу розробки
та обслуговування корпоративної інформаційної мережі відкритого
акціонерного товариства "Укртелеком";
ТЕСЛЕНКУ Олександру Сергійовичу - лікарю-офтальмологу
відділення лазерних методів лікування ока Київської міської
клінічної офтальмологічної лікарні "Центр мікрохірургії ока";
ТКАЧЕНКУ Сергію Валентиновичу - студенту Донецької державної
академії управління, голові Донецького обласного комітету виборців
України;
УДОВІЦІ Віталію Сергійовичу - механізатору колективного
сільськогосподарського підприємства "Мирне", с. Крейдяне
Марківського району Луганської області;
ЦЕМКАЛУ Сергію Олександровичу - вчителю початкових класів
середньої загальноосвітньої школи N 28 м. Луганська;
ЧЕРНОВУ Дмитру Анатолійовичу - старшому лейтенанту,
начальнику групи піротехнічних робіт окремого мобільного
механізованого полку Міністерства з питань надзвичайних ситуацій
та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської
катастрофи у Запорізькій області;
ШЕВЧЕНКО Наталії Теодорівні - вчителю образотворчого
мистецтва середньої загальноосвітньої школи N 24 м. Тернополя;
ШУЛЬЖЕНКО Наталії Валентинівні - актрисі Сумського театру для
дітей та юнацтва;
ЯРЕМІ Олександру Йосиповичу - голові Всеукраїнської
громадської організації "Християнсько-демократична молодь
України".

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО
Інд. 28



вгору