Про обрання суддів
Верховна Рада України; Постанова від 09.07.20031072-IV
Документ 1072-15, чинний, поточна редакція — Прийняття від 09.07.2003
 

П О С Т А Н О В А

ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

Про обрання суддів

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 2004, N 2, ст.18 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128 Конституції України Верховна Рада України постановляє:

Обрати на посади суддів безстроково:

апеляційного суду Автономної Республіки Крим

Євдокимову Віру Василівну,

Куртлушаєва Ісмаіла Джаферовича,

Летягіну Ольгу Вікторівну,

Притуленко Олену Володимирівну,

Трофімцова Анатолія Івановича,

Шаповалову Ольгу Анатоліївну;

апеляційного суду Волинської області

Мудренко Людмилу Іванівну;

апеляційного суду Донецької області

Корчистого Івана Івановича,

Котиша Олександра Петровича;

апеляційного суду Закарпатської області

Ігнатюка Богдана Юрійовича;

апеляційного суду Запорізької області

Бєлку Валерія Юрійовича,

Крещенка Анатолія Миколайовича,

Мульченка Вадима Владленовича,

Ситникова Олександра Федотовича,

Тютюника Віктора Михайловича;

апеляційного суду Івано-Франківської області

Говзана Миколу Васильовича,

Павлишину Аллу Теодорівну;

апеляційного суду Київської області

Шевченка Олександра Васильовича;

апеляційного суду Кіровоградської області

Білугу Сергія Володимировича;

апеляційного суду Луганської області

Белаха Андрія Володимировича,

Свинцову Людмилу Миколаївну,

Ступіну Яну Юріївну;

апеляційного суду Львівської області

Макойду Зеновія Миколайовича,

Назаркевича Михайла Михайловича;

апеляційного суду Одеської області

Бабія Анатолія Петровича,

Ващенко Людмилу Георгіївну,

Гончарова Олега Онуфрійовича,

Гриба Бориса Миколайовича,

Грищенко Ларису Дмитрівну,

Джулая Олександра Борисовича,

Кабаніна Володимира Миколайовича,

Комаровську Наталю Володимирівну,

Кузь Віру Миколаївну,

Левенця Валерія Петровича,

Мевлід Тамару Михайлівну,

Оверіну Ольгу Валеріївну,

Потаніна Олександра Олександровича,

Ступакова Олександра Анатолійовича,

Федорову Анджеллу Євгенівну;

апеляційного суду Полтавської області

Бурду Катерину Іванівну,

Копитько Ларису Іванівну,

Слєпуху Олександра Євгенійовича;

апеляційного суду Сумської області

Гончарова Миколу Васильовича;

апеляційного суду Тернопільської області

Гірського Богдана Ориславовича,

Жолудько Людмилу Дмитрівну,

Міщія Олександра Ярославовича,

Подковського Олега Анатолійовича,

Стефлюк Олену Дмитрівну,

Ткача Зеновія Євгеновича,

Фащевську Наталію Євгенівну;

апеляційного суду Херсонської області

Червоненка Валерія Яковича;

апеляційного суду Черкаської області

Восколовича Василя Івановича,

Охріменка Івана Кириловича;

апеляційного суду міста Києва

Харченка Василя Васильовича,

Боголюбську Людмилу Борисівну,

Євтушенко Олену Іванівну,

Столбун Валентину Іванівну;

військового апеляційного суду
Центрального регіону України

Говоруху Володимира Івановича;

місцевого Джанкойського міського суду
Автономної Республіки Крим

Гордєйчик Тетяну Федорівну,

Ловчикова Володимира Олександровича;

місцевого Красноперекопського районного суду
Автономної Республіки Крим

Стародуб Галину Антонівну;

місцевого Сакського міського суду
Автономної Республіки Крим

Павловську Ірину Геннадіївну;

місцевого Київського районного суду
міста Сімферополя

Бєлоусова Михайла Миколайовича;

місцевого Гайсинського районного суду
Вінницької області

Ковчежнюка Василя Миколайовича,

Кравця Валерія Івановича;

місцевого Жмеринського районного суду
Вінницької області

Шепеля Костянтина Анатолійовича;

місцевого Калинівського районного суду
Вінницької області

Аліменка Юрія Олександровича,

Копчинського Віктора Івановича;

місцевого Козятинського районного суду
Вінницької області

Навроцького Анатолія Петровича;

місцевого Крижопільського районного суду
Вінницької області

Глушкову Валентину Федорівну;

місцевого Липовецького районного суду
Вінницької області

Жука Сергія Івановича,

Мочульську Людмилу Тихонівну;

місцевого Могилів-Подільського міського суду
Вінницької області

Вітковського Станіслава Володимировича;

місцевого Хмільницького міського суду
Вінницької області

Клімика Костянтина Олександровича;

місцевого Хмільницького районного суду
Вінницької області

Альчука Петра Павловича,

Тарнавського Миколу Володимировича;

місцевого Камінь-Каширського районного суду
Волинської області

Кузьмич Галину Леонтіївну;

місцевого Васильківського районного суду
Дніпропетровської області

Ушакову Нінель Євгеніївну;

місцевого Синельниківського районного суду
Дніпропетровської області

Михайлова Володимира Анатолійовича;

місцевого Дніпровського районного суду
міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області

Алькову Світлану Миколаївну,

Нагорну Людмилу Михайлівну;

місцевого Центрально-Міського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області

Чернову Світлану Борисівну;

місцевого Бердичівського міського суду
Житомирської області

Євстаф'єву Тетяну Анатоліївну;

місцевого Бердичівського районного суду
Житомирської області

Борташевича Володимира Федоровича;

місцевого Іршавського районного суду
Закарпатської області

Беламута Петра Микитовича;

місцевого Свалявського районного суду
Закарпатської області

Личка Георгія Костянтиновича;

місцевого Тячівського районного суду
Закарпатської області

Решетаря Василя Івановича;

місцевого Ужгородського міського суду
Закарпатської області

Домніцького Вячеслава Вікторовича;

місцевого Бердянського міського суду
Запорізької області

Полянчука Богдана Івановича;

місцевого Веселівського районного суду
Запорізької області

Кравцова Сергія Олександровича;

місцевого Вільнянського районного суду
Запорізької області

Дмитренка Петра Петровича;

місцевого Гуляйпільського районного суду
Запорізької області

Чемолосову Світлану Павлівну;

місцевого Кам'янсько-Дніпровського районного суду
Запорізької області

Юхна Леоніда Михайловича;

місцевого Мелітопольського міського суду
Запорізької області

Притуло Любов Володимирівну;

місцевого Оріхівського районного суду
Запорізької області

Мосейко Надію Василівну;

місцевого Чернігівського районного суду
Запорізької області

Полуляха Валерія Григоровича;

місцевого Ленінського районного суду
міста Запоріжжя

Лихосенко Маргариту Олександрівну;

місцевого Долинського районного суду
Івано-Франківської області

Андрусіва Ігоря Михайловича;

місцевого Бориспільського районного суду
Київської області

Криворучка Ігоря Вікторовича;

місцевого Вишгородського районного суду
Київської області

Голуб Світлану Анатоліївну;

місцевого Ірпінського міського суду
Київської області

Кашперську Тамару Цезарівну;

місцевого Кагарлицького районного суду
Київської області

Костенко Інну Володимирівну;

місцевого Макарівського районного суду
Київської області

Тюхтія Павла Миколайовича;

місцевого Миронівського районного суду
Київської області

Рудика Юрія Володимировича;

місцевого Тетіївського районного суду
Київської області

Лісовенка Петра Івановича;

місцевого Фастівського міського суду
Київської області

Березовенко Руслану Вікторівну;

місцевого Добровеличківського районного суду
Кіровоградської області

Кучеренко Олену Петрівну;

місцевого Новоукраїнського районного суду
Кіровоградської області

Осадчука Володимира Павловича;

місцевого Алчевського міського суду
Луганської області

Карасьову Надію Петрівну;

місцевого Антрацитівського районного суду
Луганської області

Скнаріну Неллю Миколаївну;

місцевого Новопсковського районного суду
Луганської області

Потапенка Романа Романовича;

місцевого Старобільського районного суду
Луганської області

Коробенко Любов Іванівну;

місцевого Троїцького районного суду
Луганської області

Ляшенка Миколу Андрійовича;

місцевого Жовтневого районного суду
міста Луганська

Гончарову Ірину Анатоліївну;

місцевого Городоцького районного суду
Львівської області

Каралюса Володимира Маріяновича;

місцевого Мостиського районного суду
Львівської області

Попка Ярослава Степановича;

місцевого Радехівського районного суду
Львівської області

Мігу Ярослава Михайловича;

місцевого Червоноградського міського суду
Львівської області

Мелешка Степана Івановича,

Рака Леоніда Степановича;

місцевого Залізничного районного суду
міста Львова

Мусієвського Євгена Петровича;

місцевого Личаківського районного суду
міста Львова

Гирича Сергія Васильовича;

місцевого Очаківського районного суду
Миколаївської області

Головко Людмилу Іванівну;

місцевого Южноукраїнського міського суду
Миколаївської області

Савіна Олександра Івановича;

місцевого Центрального районного суду
міста Миколаєва

Галагузу Володимира Васильовича;

місцевого Балтського районного суду
Одеської області

Бодашко Людмилу Іванівну;

місцевого Роздільнянського районного суду
Одеської області

Олініченко Валентину Віталіївну;

місцевого Комсомольського міського суду
Полтавської області

Таранкову Ірину Михайлівну;

місцевого Машівського районного суду
Полтавської області

Фисуненка Сергія Васильовича;

місцевого Хорольського районного суду
Полтавської області

Винниченка Юрія Михайловича;

місцевого Конотопського міського суду
Сумської області

Кравченка Віталія Олександровича;

місцевого Червонозаводського районного
суду міста Харкова

Артакову Людмилу Олексіївну;

місцевого Верхньорогачицького районного суду
Херсонської області

Федоряку Олександра Григоровича;

місцевого Каховського районного суду
Херсонської області

Крюковського Олега Анатолійовича;

місцевого Золотоніського міського суду
Черкаської області

Орла Сергія Івановича;

місцевого Канівського міського суду
Черкаської області

Сліпченка Олександра Івановича;

місцевого Бахмацького районного суду
Чернігівської області

Зацерковного Миколу Миколайовича;

місцевого Прилуцького районного суду
Чернігівської області

Гумена Володимира Миколайовича;

місцевого Дарницького районного суду
міста Києва

Колесника Олега Миколайовича;

місцевого Печерського районного суду
міста Києва

Литвинову Ірину Валеріївну.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ, 9 липня 2003 року
N 1072-IV


  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...