Документ 1094/2011, поточна редакція — Прийняття від 01.12.2011

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди 20-ї річниці підтвердження всеукраїнським
референдумом Акта проголошення незалежності
України ( 1427-12 ) 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у соціально-економічний,
науково-технічний, культурно-освітній розвиток незалежної
Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну
сумлінну працю п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
БОЙКА - Голову Центральної виборчої комісії у
Віталія Федоровича 1990-1993 роках, Голову Верховного
Суду України у 1994-2002 роках
БУБКУ - президента Національного олімпійського
Сергія Назаровича комітету України
ПОХОДНЮ - академіка-секретаря Відділення Ігоря Костянтиновича фізико-технічних проблем
матеріалознавства НАН України,
академіка НАН України, м. Київ
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ПРИТИКУ - народного депутата України Дмитра Микитовича
ФЕЛЬДМАНА - народного депутата України, президента
Олександра Борисовича Асоціації національно-культурних
об'єднань України
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
КАЛИНА - голову наглядової ради акціонерного Петра Савелійовича товариства "Партизан", Автономна
Республіка Крим
КАЛЬЧЕНКА - народного депутата України Валерія Михайловича
КРЕСЮНА - першого проректора, завідувача кафедри
Валентина Йосиповича Одеського національного медичного
університету
ТКАЧУКА - начальника Житомирського обласного Володимира Ілліча управління лісового та мисливського
господарства
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
АЛІЄВА - благодійника, м. Київ Вагіфа Ахмедовича
БАСАЯ - декана, завідувача кафедри Віктора Давидовича Івано-Франківського факультету
Національного університету
"Одеська юридична академія"
ГЛАДКОГО - керуючого Сарненсько-Поліською Олексія Олексійовича єпархією Української
(АНАТОЛІЯ) православної церкви,
архієпископа
ДЕГТЯРЕВА - генерального конструктора - Олександра Вікторовича генерального директора
державного підприємства
"Конструкторське бюро "Південне"
імені М.К. Янгеля",
м. Дніпропетровськ
КІМА - генерального директора Віссаріона Володимировича відокремленого підрозділу
"Южно-Українська АЕС" державного
підприємства "Національна атомна
енергогенеруюча компанія
"Енергоатом", Миколаївська область
МАХНЕНКА - завідувача відділу Інституту Володимира Івановича електрозварювання імені Є.О.
Патона НАН України, академіка
НАН України, м. Київ
ПОНОМАРЬОВА - голову правління акціонерного Андрія Вікторовича товариства "Докучаєвський
флюсодоломітний комбінат",
Донецька область
ПОСТОЛОВСЬКОГО - ректора Рівненського Руслана Михайловича державного гуманітарного
університету
ПРОХОРОВА - першого віце-президента Сергія Мефодійовича Українського союзу промисловців
і підприємців, м. Київ
РУДЧЕНКА - народного депутата України Миколу Миколайовича
СЯДРИСТОГО - начальника відділу Миколу Сергійовича мікромініатюр Миколи Сядристого
Національного Києво-Печерського
історико-культурного
заповідника, м. Київ
ШЕВЦОВА - директора регіонального Анатолія Івановича філіалу Національного інституту
стратегічних досліджень в місті
Дніпропетровську
ШЕРШУНА - народного депутата України Миколу Харитоновича
ШПАКА - народного депутата України Василя Федоровича
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БОЙКА - директора державної установи Валерія Володимировича "Інститут загальної та невідкладної
хірургії Академії медичних наук
України", м. Харків
БОНДАРЕНКО - головного економіста Управління Ольгу Михайлівну Національного банку України в
Луганській області
БОРИСОВА - директора казенного підприємства Євгена Олексійовича "Дослідно-проектний центр
кораблебудування", м. Миколаїв
ВЄРКІНУ - ректора Харківського державного Тетяну Борисівну університету мистецтв імені І.П.
Котляревського
ВОЛКОВА - народного депутата України Олександра Анатолійовича
ВОРОНОВА - начальника цеху акціонерного Володимира Кузьмича товариства "Домобудівник", м. Чернігів
ГЛУЩЕНКА - директора державного підприємства Василя Івановича "Димерське лісове господарство",
Київська область
ГУДМАНЯНА - голову ради Закарпатської обласної Гранта Амазовича організації інвалідів війни та
Збройних сил
ГУМЕГУ - директора державного підприємства Мирослава Дмитровича "Санаторій "Кришталевий палац"
Державного управління справами
ЄГОРОВА - головного наукового співробітника Віктора Миколайовича відділу Інституту біології південних
морів імені О.О. Ковалевського НАН
України, м. Севастополь
ЖМУРИНА - верховного отамана Спілки козацьких Вадима Олександровича організацій України, м. Донецьк
КОВАЛЬСЬКУ - Балаклеївського сільського голову, Олену Миколаївну Черкаська область
КОВАЛЬЧУКА - голову Кіровоградської обласної ради
Миколу Михайловича
КОСТРИЦЮ - президента Житомирського науково- Миколу Юхимовича краєзнавчого товариства дослідників
Волині
КРАСНОВА - завідувача відділу Чернівецького Володимира Миколайовича обласного художнього музею
КУЛІКОВА - заступника Міністра освіти і науки, Петра Мусійовича молоді та спорту України - керівника
апарату
КУЛЬБІДУ - директора Українського Миколу Івановича гідрометеорологічного центру МНС
України
КУШНІРЕНКА - керівника Апарату Прем'єр-міністра Олександра Миколайовича України
НЕСТЕРЕНКА - першого заступника Гадяцького Володимира Олександровича міського голови, Полтавська область
ПАНКА - завідувача секретаріату Апарату Геннадія Григоровича Верховної Ради України
РОМАНЕНКА - електрогазозварника Луганського Віктора Івановича лінійного виробничого управління
магістральних газопроводів
"Донбастрансгаз"
РУДЯКА - директора департаменту Олександра Опанасовича Дніпропетровської міської ради
СИНЕНКА - заступника директора філії Івана Васильовича "Канівська ГЕС" акціонерного
товариства "Укргідроенерго", Черкаська
область
СТАЛІНСЬКОГО - генерального директора Українського Дмитра Віталійовича державного науково-технічного центру з
технології та обладнання, обробки
металів, захисту навколишнього
середовища та використання вторинних
ресурсів для металургії та
машинобудування "Енергосталь",
м. Харків
СУХОРУКОВА - радника при дирекції Національного Аркадія Ісмаїловича інституту стратегічних досліджень,
м. Київ
ФІЛІМОНЮКА - голову правління акціонерного Андрія Андрійовича товариства "Костопільський завод
скловиробів", Рівненська область
ХЛЕБОВИЧА - Удрицького сільського голову, Федора Федоровича Рівненська область
ЯКИМЧУКА - начальника управління Державного Тимофія Володимировича департаменту України з питань
виконання покарань у Хмельницькій
області
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
БІЛЬДЕЯ - голову комісії Миколаївської обласної
Миколу Івановича спілки воїнів-інтернаціоналістів
та запасу
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
КОВАЛЬОВУ - народного депутата України Юлію Вікторівну
ЛИТВИНЕНКО - артистку Національного академічного Таїсію Йосипівну українського драматичного театру імені
Марії Заньковецької, м. Львів
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БІЛОНОЖКО - співачку, художнього керівника Світлану Григорівну Міжнародного фестивалю родинної
творчості "Мелодія двох сердець",
м. Київ
БЄРЛІН - заступника Криворізького міського Валентину Миколаївну голови, Дніпропетровська область
БОГАТИРЬОВУ - завідувача лабораторії Інституту Галину Павлівну надтвердих матеріалів імені В.М.
Бакуля НАН України, м. Київ
ВЛАСЕНКО - заступника Голови Державної служби Наталію Степанівну статистики України
ДМИТРІЄВУ - головного гідрогеолога Східного Лілію Миколаївну державного регіонального геологічного
підприємства, м. Луганськ
КАЛАШНІКОВУ - молодшу патронажну сестру Оріхівської
Людмилу Олександрівну районної організації Товариства
Червоного Хреста України, Запорізька
область
МАСАЛІТІНУ - Садівського сільського голову, Сумська
Надію Іванівну область
НАГІРНУ - завідувача сховища Управління Марію Іванівну Національного банку України у
Львівській області
СУПРУНОВУ - завідувача відділу Головного Анну Олександрівну управління Адміністрації Президента
України
ШУМЕЙКО - Високопільського сільського голову, Світлану Анатоліївну Харківська область
Нагородити орденом Данила Галицького
КОНОНЕНКА - завідувача відділу Національного Костянтина Анатолійовича інституту стратегічних досліджень,
м. Київ
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
ВАНІНУ - машиніста цеху акціонерного Валентину Леонідівну товариства "Кримський ТИТАН",
Автономна Республіка Крим
ВАХТЄРОВА - слюсаря відокремленого підрозділу Володимира Васильовича "Запорізька АЕС" державного
підприємства "Національна атомна
енергогенеруюча компанія "Енергоатом"
ГРИВУ - переробника радіоактивних відходів Олександра Павловича відокремленого підрозділу
"Аварійно-технічний центр" державного
підприємства "Національна атомна
енергогенеруюча компанія "Енергоатом",
Київська область
ЗОЛОТУХІНА - головного інженера товариства Володимира Олександровича "Авто-Електромаш", м. Херсон
КУПІНА - начальника цеху Банкнотно-монетного Володимира Івановича двору Національного банку України
ПІСКУН - головного спеціаліста-економіста Ірину Леонідівну відділу у Дніпровському районі
Головного управління статистики у
місті Києві
ПОДГУРСЬКОГО - монтажника товариства "Міське Анатолія Станіславовича будівництво", м. Донецьк
СЕРДЮК - електромонтера цеху акціонерного Надію Вікторівну товариства "Сєвєродонецьке об'єднання
Азот", Луганська область
ЧЕРНІЄНКО - головного економіста Управління Ольгу Григорівну Національного банку України в Одеській
області
ШЕВЧЕНКО - машиніста цеху акціонерного Лідію Станіславівну товариства "Нікопольський завод
феросплавів", Дніпропетровська область
ШИНКАРЕНКА - водія лісопожежної станції Богдана Миколайовича Куп'янського лісництва державного
підприємства "Куп'янське лісове
господарство", Харківська область
ЯКОВЛЄВА - бригадира дільниці товариства Віктора Дмитровича "Миколаївський глиноземний завод"
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ГОЛЯКОВІЙ - артистці балету - провідному майстру
Тетяні Федорівні сцени Національного академічного
театру опери та балету України імені
Т.Г. Шевченка, м. Київ
КУЧЕРУ - артистові-солісту-інструменталісту Івану Йосиповичу квартету імені Миколи Лисенка
Національного будинку органної
та камерної музики України, м. Київ
ЧЕРКАЗОВІЙ - артистці камерного квартету "Джерело"
Євгенії Іванівні Національної філармонії України,
м. Київ
"НАРОДНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"
ДЬОМІНУ - завідувачеві кафедри Київського Миколі Мефодійовичу національного університету
будівництва і архітектури
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ВИДМІДСЬКОМУ - артисту камерного квартету "Джерело"
Віталію Миколайовичу Національної філармонії України, м.
Київ
ГОНЧАРОВУ - артистові, керівникові атракціону Владиславу Вікторовичу "Серед левів" державного підприємства
"Державна циркова компанія України",
м. Київ
КВАСНИЦІ - провідному майстрові сцени Володимиру Олександровичу Донецького національного академічного
українського музично-драматичного
театру
КИРИЧЕНКО - солістці-інструменталістці Одеської Валентині Петрівні обласної філармонії
КІРІШЕВУ - солістові опери Національного Михайлу Миколайовичу академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
ЛЕВИЦЬКОМУ - артисту камерного квартету "Джерело"
Володимиру Леонідовичу Національної філармонії України,
м. Київ
ОЛЕКСІЄНКУ - артисту камерного квартету "Джерело"
Олександру Васильовичу Національної філармонії України,
м. Київ
ПАНЧУКУ - артистові пісенно-танцювального Василю Івановичу ансамблю "Полтава" Полтавської
обласної філармонії
РОМАНСЬКОМУ - артистові-солісту-інструменталісту Сергію Леонідовичу квартету імені Миколи Лисенка
Національного будинку органної та
камерної музики України, м. Київ
СЕРЕДИНСЬКОМУ - артистові-солісту-інструменталісту Олегу Івановичу квартету імені Миколи Лисенка
Національного будинку органної та
камерної музики України, м. Київ
ФЕДОСЕНКУ - артистові, провідному майстру сцени Сергію Івановичу Сумського обласного театру драми та
музичної комедії імені М.С. Щепкіна
ШЕРШУНУ - акторові Закарпатського обласного Василю Васильовичу державного українського
музично-драматичного театру
ЩЕРБАКОВУ - артистові балету Національного Віктору Вікторовичу академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
КАБАШНОМУ - інженерові-будівельнику Юрію Олексійовичу Свято-Успенської Києво-Печерської
лаври, м. Київ
ПРУСЕНКУ - заступникові Голови Державної служби
Євгену Дмитровичу автомобільних доріг України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
БЄКІРОВУ - завідувачеві кафедри Національної Ескендеру Алімовичу академії природоохоронного та
курортного будівництва,
м. Сімферополь, Автономна Республіка
Крим
СОЛОВЙОВУ - провідному конструкторові державного
Олександру Федоровичу підприємства "Запорізьке машинобудівне
конструкторське бюро "Прогрес" імені
академіка О.Г. Івченка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
ДЯЧЕНКО - учительці Українського Галині Микитівні фізико-математичного ліцею Київського
національного університету імені
Тараса Шевченка
ЖИЛЮК - учительці гімназії "Потенціал" Любові Іванівні Оболонського району міста Києва
РЕШЕТОВУ - учителеві, заступнику директора Сергію Олександровичу гімназії N 1 імені К.Д. Ушинського
Сімферопольської міської ради,
Автономна Республіка Крим
РОМАНЧУК - учительці Киселицької Надії Іллічні загальноосвітньої школи I-III ступенів
Путильського району,
Чернівецька область
СОЛОВЕЙ - учительці закладу "Навчально-виховний
Марині Миколаївні комплекс: загальноосвітня школа I-III
ступенів - гімназія N 30 імені Тараса
Шевченка Вінницької міської ради"
СПІВАКОВІЙ - учительці Кловського ліцею N 77 Інні Борисівні Печерського району міста Києва
ЯМКОВОМУ - директорові Білилівської гімназії, Василю Івановичу Житомирська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ВАСИЛЕНКУ - професорові кафедри Таврійського Валентину Олександровичу національного університету імені В.І.
Вернадського, доктору економічних
наук, Автономна Республіка Крим
ГОЛОБОРОДЬКО - професорові кафедри Євдокії Петрівні Південноукраїнського регіонального
інституту післядипломної освіти
педагогічних кадрів, доктору
педагогічних наук, м. Херсон
КОЛЕСНИКУ - директорові державної установи Миколі Олексійовичу "Інститут нефрології Національної
академії медичних наук України",
доктору медичних наук, м. Київ
ЛИТВИНЕНКУ - заступникові директора Національного
Олександру Валерійовичу інституту стратегічних досліджень,
доктору політичних наук, м. Київ
ПІВТОРАКУ - завідувачеві відділу Інституту Григорію Петровичу мовознавства імені О.О. Потебні НАН
України, доктору філологічних наук,
м. Київ
СТАХОВСЬКОМУ - заступникові директора Національного
Едуарду Олександровичу інституту раку Міністерства охорони
здоров'я України, доктору медичних
наук, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ЗАКОПЦЮ - директорові Львівської середньої Леву Мироновичу спеціалізованої музичної
школи-інтернату імені
С. Крушельницької
ЛОМСАДЗЕ - керівникові хореографічного ансамблю
Маці Георгіївні "Іберіелі" Грузинського
культурно-освітнього центру м. Києва
МІЛЛЕРУ - композиторові, члену Національної Леоніду Олександровичу всеукраїнської музичної спілки,
м. Тернопіль
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БІЛІЙ - завідувачеві відділу Національного Світлані Олексіївні інституту стратегічних досліджень,
м. Київ
ГОНЧАРОВУ - завідувачеві кафедри Київського Юрію Вікторовичу національного університету технологій
та дизайну
СОРКІНУ - заступникові Голови Національного Ігорю Вячеславовичу банку України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
РОМАНЮКУ - народному депутатові України Миколі Прокоповичу
ШАРАГІНУ - головному енергетикові акціонерного Володимиру Сергійовичу товариства "ЗАПОРІЖКОКС", м. Запоріжжя
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
ГНЕСЮ - головному редакторові Ярославу Івановичу Івано-Франківського обласного
телебачення "Галичина"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ЖИТІНУ - головному лікареві Марківської Олександру Вікторовичу центральної районної лікарні,
Луганська область
САДОВОМУ - головному лікареві Олевської Михайлу Івановичу центральної районної лікарні,
Житомирська область
СЕМИНОГ - головному державному санітарному Валентині Іванівні лікареві Кобеляцького району,
Полтавська область
СИТНІКУ - завідувачеві відділення комунальної Олексію Георгійовичу установи "Міська клінічна лікарня
N 1", м. Одеса
СИЧ - головному лікареві Романівської Наталії Омелянівні центральної районної лікарні,
Житомирська область
СТАВИЦЬКОМУ - завідувачеві відділення Знам'янської
Віктору Володимировичу центральної районної лікарні,
Кіровоградська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"
ДЕЙНЕЦІ - майстрові лісу Добренського лісництва
Петру Михайловичу державного підприємства
"Камінь-Каширське лісове
господарство", Волинська область
МАЛАНЧУКУ - лісничому Збаразького лісництва Василю Ярославовичу державного підприємства "Тернопільське
лісове господарство"
ПОСТЕРНАКУ - лісничому Берестовецького лісництва Миколі Яковичу державного підприємства "Борзнянське
лісове господарство", Чернігівська
область
РОМАНОВСЬКОМУ - начальникові управління Державного Володимиру Францевичу агентства лісових ресурсів України
ЧАРУСІ - лісничому Ліплявського лісництва Олександру Григоровичу державного підприємства "Золотоніське
лісове господарство", Черкаська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ХИМИЧЕНКО - майстрині художньої вишивки, Надії Омелянівні Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
ЖАРКОВУ - першому віце-президентові концерну Павлу Євгеновичу "Укрросметал", м. Суми
ЛУКУ - голові правління акціонерного Іллі Григоровичу товариства "Барський машинобудівний
завод", Вінницька область
ОЛЕНИЦІ - провідному інженерові - конструктору
Олександру Івановичу акціонерного товариства "Вовчанський
агрегатний завод", Харківська область
ЯРЕМІ - голові правління акціонерного Роману Ярославовичу товариства "Львівський
локомотиворемонтний завод"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
ЛИСЕНКУ - сталеварові акціонерного товариства Юрію Павловичу "Донецький електрометалургійний завод"
ЧУДНОВЦЮ - директорові Макіївської філії Олександру Миколайовичу публічного акціонерного товариства
"Єнакіївський металургійний завод",
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТРОЛОГ УКРАЇНИ"
КВАСНІКОВУ - завідувачеві кафедри Національного Володимиру Павловичу авіаційного університету, м. Київ
МАМЧИНІЙ - провідному інженерові-метрологу Наталії Іванівні Національного наукового центру
"Інститут кардіології імені академіка
М.Д. Стражеска Національної академії
медичних наук", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ДЕМЕШКО - заступникові директора колед у Наталії Борисівні Київського інституту музики імені
Р.М. Глієра
КВАСЮКУ - завідувачеві реставраційної майстерні
Анатолію Івановичу Волинського краєзнавчого музею
НОСЕНКУ - заступникові генерального директора Олександру Олексійовичу Національного архітектурно-історичного
заповідника "Чернігів стародавній",
м. Чернігів
СМІРНОВІЙ - старшому науковому співробітникові Валентині Ігорівні відділу Меморіального комплексу
"Національний музей історії Великої
Вітчизняної війни 1941-1945 років",
м. Київ
СОБКО - директорові Великокопанівського Тетяні Санівні сільського будинку культури,
Херсонська область
СТУПЦІ - президентові творчої спілки "Спілка Олегу Миколайовичу звукорежисерів України", м. Київ
ТРЕТЬЯКОВУ - керівникові студії комунального Віктору Миколайовичу закладу Єнакіївської міської ради
"Культурно-дозвіллєвий центр",
Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ІВАНІЦЬКІЙ - директорові Севастопольської Галині Миколаївні загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 38 імені М.В. Челнокова
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ВОВІЛКО - медичній сестрі патронажної служби Ганні Дмитрівні милосердя Хустської районної
організації Товариства Червоного
Хреста України,
Закарпатська область
ОРЕЛ - лаборантові Ємільчинської центральної
Тетяні Олександрівні районної лікарні, Житомирська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ЖУРАВСЬКОМУ - слюсареві-ремонтнику Фабрики Анатолію Станіславовичу банкнотного паперу Національного
банку України
ТРОХИМЕНКУ - головному геологові філії "Іршанський
Володимиру Михайловичу гірничо-збагачувальний комбінат"
акціонерного товариства "Кримський
ТИТАН", Житомирська область
ЧАЛЕНКУ - голові правління акціонерного Віктору Івановичу товариства "Ясинівський коксохімічний
завод", Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ТАРАНУ - водію товариства "Футбольний клуб Миколі Олексійовичу "Динамо" Київ"
ТИТАРЕНКУ - першому заступникові генерального Леоніду Григоровичу директора державного підприємства
"Головний навчальний та
сертифікаційний центр
цивільної авіації України", м. Київ
ЧАЛОМУ - генеральному директорові товариства Сергію Ігоровичу "Камаз-Транс-Сервіс", м. Рівне
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ГОНДУРАКУ - голові Верховинської районної Василю Івановичу державної адміністрації,
Івано-Франківська область
КОЗЕНКУ - директорові Луганського обласного Роману Володимировичу відділення Фонду соціального захисту
інвалідів
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БОЙКУ - голові Гайсинського районного Петру Олександровичу споживчого товариства,
Вінницька область
МЕЛЬНИКУ - заступникові генерального Станіславу Геннадійовичу директора - директору ринку
Хмельницького міського споживчого
товариства "Кооператор"
СЕРДЮКУ - члену Національної комісії з Михайлу Сергійовичу питань регулювання зв'язку України
СЛОБОДЯНЮКУ - начальникові державного Павлу Васильовичу підприємства "Український державний
центр радіочастот", м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ"
УЛІЗКО - завідувачеві аптеки - провізору Вірі Яківні Військово-медичного управління Служби
безпеки України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"
ПОМАЗАНУ - інженерові електрозв'язку лабораторії
Ігорю Миколайовичу метрології Кіровоградської філії
акціонерного товариства "Укртелеком"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БЕРЕЗНІКОВУ - заступникові начальника Головного Олександру Івановичу управління Київської міської державної
адміністрації
ВДОВІЧЕНКО - завідувачеві відділу Управління Марії Єгорівні Адміністрації Президента України
КУЗНЄЦОВІЙ - заступникові декана, доценту кафедри
Лілії Олександрівні Національного технічного університету
України "Київський політехнічний
інститут"
КУРИЛУ - директорові Навчально-наукового Володимиру Івановичу інституту земельних ресурсів та
правознавства Національного
університету біоресурсів і
природокористування України, м. Київ
КУЧИНСЬКОМУ - віце-президентові Асоціації Юрію Федоровичу міжнародних автомобільних перевізників
України, м. Київ
ЦАРЮ - Ужгородському міжрайонному прокурору
Івану Івановичу Закарпатської області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"
БАЙДІ - тренерові-викладачу Сумської обласної
Світлані Іванівні комплексної дитячо-юнацької спортивної
школи "Динамо"
ВОРОНОВІЙ - директорові Навчально-наукового Валентині Іванівні інституту здоров'я людини
Національного університету фізичного
виховання і спорту України, м. Київ
ХАРЛАМПОВУ - професорові кафедри фізичного Георгію Арістідовичу виховання Донецького національного
університету економіки і торгівлі
імені Михайла Туган-Барановського
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
КРАВЧЕНКО - художникові-графіку, м. Одеса Галині Борисівні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
КОЗЛЯКОВСЬКОМУ - головному механікові структурного Антону Олександровичу підрозділу "Шахта "Дуванна"
акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 1 грудня 2011 року
N 1094/2011



вгору