Документ 1104/2004, поточна редакція — Прийняття від 18.09.2004

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
спортсменів національної збірної команди України
на XXVIII літніх Олімпійських іграх

За досягнення значних спортивних результатів на XXVIII літніх
Олімпійських іграх в Афінах, піднесення міжнародного авторитету
України п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БІЛОНОГА - олімпійського чемпіона з легкої Юрія Григоровича атлетики
ГОНЧАРОВА - олімпійського чемпіона зі Валерія Володимировича спортивної гімнастики
ТЕДЕЄВА - олімпійського чемпіона з вільної Ельбруса Сослановича боротьби
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ГОНТЮКА - срібного призера Олімпійських ігор
Романа Володимировича з дзюдо
КОСТЕВИЧ - олімпійську чемпіонку з кульової Олену Дмитрівну стрільби
ЛЕОНЧУКА - срібного призера Олімпійських ігор
Георгія Ігоровича з вітрильного спорту
ЛУКУ - срібного призера Олімпійських ігор
Родіона Михайловича з вітрильного спорту
МЕРЛЕНІ - олімпійську чемпіонку з вільної Іріні Олексіївну боротьби
НІКІТІНА - олімпійського чемпіона зі стрибків
Юрія Вікторовича на батуті
РАЗОРЬОНОВА - срібного призера Олімпійських ігор
Ігоря Анатолійовича з важкої атлетики
СКАКУН - олімпійську чемпіонку з важкої Наталію Анатоліївну атлетики
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
БІЛОУЩЕНКА - бронзового призера Олімпійських Сергія Олександровича ігор з академічного веслування
ГРАЧОВА - бронзового призера Олімпійських Дмитра Олеговича ігор зі стрільби з лука
ГРИНЯ - бронзового призера Олімпійських Сергія Михайловича ігор з академічного веслування
ЛИКОВА - бронзового призера Олімпійських Олега Вікторовича ігор з академічного веслування
РУБАНА - бронзового призера Олімпійських Віктора Геннадійовича ігор зі стрільби з лука
СЕРДІНОВА - бронзового призера Олімпійських Андрія Вікторовича ігор з плавання
СЕРДЮКА - бронзового призера Олімпійських Олександра Олексійовича ігор зі стрільби з лука
ТРЕТЯКА - бронзового призера Олімпійських Владислава Васильовича ігор з фехтування
ШАПОШНІКОВА - бронзового призера Олімпійських Леоніда Анатолійовича ігор з академічного веслування
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
БЕЗСОНОВУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Анну Володимирівну з художньої гімнастики
ТАРАН - срібну призерку Олімпійських ігор
Руслану Олексіївну з вітрильного спорту
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БАЛАБАНОВУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Ганну Сергіївну з веслування на байдарках і каное
БОРИСЕНКО - бронзову призерку Олімпійських ігор
Наталію Сергіївну з гандболу
БОРОДІНУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Анастасію Валеріївну з гандболу
БУРМІСТРОВУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Ганну Вікторівну з гандболу
ГОНЧАРОВУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Ірину Юріївну з гандболу
ЗАСПУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Ларису Леонідівну з гандболу
КАЛІНІНУ - срібну призерку Олімпійських ігор з
Ганну Георгіївну вітрильного спорту
КРАСОВСЬКУ - срібну призерку Олімпійських ігор з
Олену Анатоліївну легкої атлетики
ЛЯПІНУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Наталію Вікторівну з гандболу
МАРКУШЕВСЬКУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Галину Петрівну з гандболу
МАТЕВУШЕВУ - срібну призерку Олімпійських ігор з
Світлану Валеріївну вітрильного спорту
ОСИПЕНКО - бронзову призерку Олімпійських ігор
Інну Володимирівну з веслування на байдарках і каное
РАДЧЕНКО - бронзову призерку Олімпійських ігор
Олену Вікторівну з гандболу
РАЙХЕЛЬ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Оксану Миколаївну з гандболу
СЕМИКІНУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Тетяну Георгіївну з веслування на байдарках і каное
СТРІЛЕЦЬ (Вергелюк) - бронзову призерку Олімпійських ігор
Марину Миколаївну з гандболу
СТЬОПІНУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Віту Іванівну з легкої атлетики
СЮКАЛО - бронзову призерку Олімпійських ігор
Ганну Олександрівну з гандболу
ТЕРЕЩУК-АНТІПОВУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Тетяну Вікторівну з легкої атлетики
ЦИГИЦЮ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Олену Леонідівну з гандболу
ЧЕРЕВАТОВУ - бронзову призерку Олімпійських ігор
Олену Аркадіївну з веслування на байдарках і каное
ШЕВЧЕНКО - бронзову призерку Олімпійських ігор
Людмилу Дмитрівну з гандболу
ШИНКАРЕНКО - бронзову призерку Олімпійських ігор
Тетяну Володимирівну з гандболу
ЯЦЕНКО - бронзову призерку Олімпійських ігор
Олену Миколаївну з гандболу.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 18 вересня 2004 року
N 1104/2004



вгору