Документ 1110-2011-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 26.10.2011
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 01.11.2011. Подивитися в історії? )

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 26 жовтня 2011 р. N 1110
Київ
Про внесення змін до порядків,
затверджених постановами
Кабінету Міністрів України
від 13 березня 2002 р. N 301
і від 12 липня 2005 р. N 557

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Внести до Порядку погодження і видачі дозволів на провадження
діяльності, пов'язаної із штучними змінами стану атмосфери та
атмосферних явищ у господарських цілях, затвердженого постановою
Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. N 301
( 301-2002-п ) (Офіційний вісник України, 2002 р., N 12, ст. 573;
2004 р., N 24, ст. 1588), і Порядку видачі дозволів на проведення
робіт на землях водного фонду, затвердженого постановою Кабінету
Міністрів України від 12 липня 2005 р. N 557 ( 557-2005-п )
(Офіційний вісник України, 2005 р., N 28, ст. 1631), зміни, що
додаються.

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 26 жовтня 2011 р. N 1110
ЗМІНИ,
що вносяться до порядків, затверджених постановами
Кабінету Міністрів України
від 13 березня 2002 р. N 301 ( 301-2002-п )
і від 12 липня 2005 р. N 557 ( 557-2005-п )

1. Абзац третій пункту 3 Порядку погодження і видачі дозволів
на провадження діяльності, пов'язаної із штучними змінами стану
атмосфери та атмосферних явищ у господарських цілях, затвердженого
постановою Кабінету Міністрів України від 13 березня 2002 р. N 301
( 301-2002-п ), виключити.
2. У пункті 5 Порядку видачі дозволів на проведення робіт на
землях водного фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів
України від 12 липня 2005 р. N 557 ( 557-2005-п ):
1) у другому реченні абзацу першого слова "свідоцтво про
державну реєстрацію суб'єкта господарювання" виключити;
2) в абзаці другому слова "територіальними органами
Держкомзему" замінити словами "Держземагентством (у разі
проведення робіт на землях, зайнятих морями) або його
територіальними органами (у разі проведення робіт на інших землях
водного фонду)".



вгору