Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 05.12.20081145/2008
Документ 1145/2008, чинний, поточна редакція — Прийняття від 05.12.2008

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у розвиток місцевого
самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий
професіоналізм п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БОДЕЛАНА - голову Кілійської районної ради, Володимира Борисовича Одеська область
ГОЛУБЧЕНКА - першого заступника голови Київської Анатолія Костянтиновича міської державної адміністрації
ДОНЦЯ - депутата Чернігівської обласної ради
Миколу Петровича трьох скликань
КОВАЛЕНКА - голову Крюківської районної ради міста
Андрія Володимировича Кременчука, Полтавська область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АДИРОВА - голову Білгород-Дністровської районної
Миколу Степановича ради, Одеська область
АНТОНОВА - Торезького міського голову, Донецька
Віктора Михайловича область
БАЛОГУ - першого заступника голови Закарпатсько
Івана Івановича обласної державної адміністрації
БЕРЕЗОВСЬКОГО - депутата Запорізької обласної ради Юрія Петровича
БЄЖАНОВА - голову Зачепилівської районної ради,
Миколу Васильовича Харківська область
БУРБЕЛА - голову Перевальської районної ради, Сергія Лазаровича Луганська область
БУСЄНКОВА - Рубіжанського міського голову, Анатолія Анатолійовича Луганська область
ВІТВІЦЬКОГО - голову Хмельницької районної державної
Івана Антоновича адміністрації
ВОВЧУКА - заступника голови Тернопільської Петра Богдановича обласної державної адміністрації
ВОЛКОВА - першого заступника Донецького міського
Миколу Івановича голови
ВОРОНОВА - голову Нікопольської районної ради, Сергія Петровича Дніпропетровська область
ГРИЦАНА - керуючого справами Коломийського Андрія Васильовича міського виконавчого комітету,
Івано-Франківська область
ДЕМИДЕНКА - Озерянського сільського голову, Миколу Андрійовича Чернігівська область
ДЕНИСЮКА - Костопільського міського голову, Євгенія Олексійовича Рівненська область
ДЕРИПАСКУ - Добропільського міського голову, Віктора Трохимовича Донецька область
ДЗЮБУ - голову Шишацької районної ради, Олександра Петровича Полтавська область
ЗБУКАРЯ - голову Харківської районної ради Віталія Павловича
ЙОВДІЯ - голову Тячівської районної державної
Василя Михайловича адміністрації, Закарпатська область
ЖУКА - заступника голови Кобеляцької районної
Миколу Григоровича ради, Полтавська область
ЗАГОРОДНЬОГО - депутата Черкаської обласної ради Володимира Васильовича
КАЛАШНИКОВА - голову Бабушкінської районної ради у
Сергія Васильовича місті Дніпропетровську
КАЦУБУ - голову Дергачівської районної Володимира Михайловича державної адміністрації, Харківська
область
КИЛИМНЮКА - депутата Вінницької обласної ради Віктора Йосиповича
КЛИМЕНКА - голову адміністрації Заводського Володимира Григоровича району виконавчого комітету
Миколаївської міської ради
КОВАЛЕНКА - голову Світловодської районної ради,
Петра Петровича Кіровоградська область
КОСЕНКА - заступника голови - керівника апарату
Анатолія Павловича Київської обласної державної
адміністрації
КОСТЮКА - першого заступника Новоград- Валентина Андрійовича Волинського міського голови,
Житомирська область
КРАВЧУКА - голову Жашківської районної ради, Анатолія Павловича Черкаська область
ЛАЗАРЯ - депутата Тернопільської обласної ради
Михайла Павловича
ЛЕВЧЕНКА - голову Кіровської районної у місті Геннадія Валентиновича Дніпропетровську ради
ЛИСТОПАДА - Медвинського сільського голову, Петра Васильовича Київська область
ЛІСОВОГО - голову Ємільчинської районної Петра Сергійовича державної адміністрації,
Житомирська область
МАКОВЕЄНКА - голову Первомайської районної ради, Олександра Федоровича Миколаївська область
МАЛАХОВА - Новобогданівського сільського голову,
Миколу Івановича Запорізька область
МЕЛЬНИКА - Обухівського міського голову, Київська
Володимира Олександровича область
МОРГУНОВА - секретаря Вінницької міської ради Сергія Анатолійовича
НАПРАСНІКОВА - голову постійної комісії Донецької Сергія Вікторовича обласної ради
ОГРОХІНА - Конотопського міського голову, Сумська
Івана Міколайовича область
ОНИЩУКА - Качинського селищного голову Василя Ілліча (м. Севастополь)
ОРЛОВА - заступника голови Житомирської Ігоря Віталійовича обласної державної адміністрації
ПИРОЖЕНКА - Радомишльського міського голову, Анатолія Івановича Житомирська область
ПРАННИЧУКА - Лазещинського сільського голову, Івана Ільковича Закарпатська область
ПРИЧИНУ - заступника голови Херсонської обласної
Геннадія Георгійовича ради
СЕЛІВАНОВА - першого заступника голови Дарницької
Вадима Миколайовича районної в місті Києві державної
адміністрації
СЕРЬОГІНА - голову Сахновщинської районної Віталія Анатолійовича державної адміністрації, Харківська
область
СКОРИКА - голову Одеської обласної ради Миколу Леонідовича
СКРИПНИКА - Коропецького селищного голову, Степана Євстахійовича Тернопільська область
СТАНЧИЦЯ - Ботанічного сільського голову, Анатолія Георгійовича Автономна Республіка Крим
СУЩЕНКА - голову Печерської районної у місті Сергія Миколайовича Києві державної адміністрації
ТЕЛЕШМАНА - Комарівського сільського голову, Івана Григоровича Чернівецька область
ТЕПЛИЦЬКОГО - Первомайського міського голову, Сергія Леонідовича Харківська область
ЦИМБАЛА - голову Гадяцької районної ради, Анатолія Григоровича Полтавська область
ШЕВЧЕНКА - першого заступника голови Лозівської
Володимира Миколайовича районної державної адміністрації,
Харківська область
ШЕВЧУКА - заступника голови Куйбишевської Сергія Павловича районної державної адміністрації,
Запорізька область
ЩИПКА - заступника голови Дніпропетровської Андрія Федоровича обласної ради
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БОЖОК - депутата Чернігівської районної ради
Наталію Гурівну чотирьох скликань
ГРЕБЬОНКІНУ - Миколаївського сільського голову, Надію Єгорівну Луганська область
ДОМИН - Петрилівського сільського голову, Ольгу Михайлівну Івано-Франківська область
МЕЛЬНИК - Хотінського селищного голову, Сумська
Ніну Михайлівну область
ПЕРЕБИЙНІС - директора Полтавського обласного Катерину Василівну центру перепідготовки та підвищення
кваліфікації працівників органів
державної влади, органів місцевого
самоврядування, державних підприємств,
установ і організацій
ПЕТРИК - начальника служби Суворівської Людмилу Миколаївну районної у місті Херсоні ради
ПОПРАВКУ - голову Костянтинівської районної ради,
Тетяну Борисівну Донецька область
ПОТАПЕНКО - Гаврилівського сільського голову, Тетяну Іванівну Харківська область
ПУСТОВУ - начальника управління виконавчого Марію Іванівну апарату Дніпропетровської обласної
ради
ЯКИМЛЮК - Руднянського сільського голову, Світлану Адамівну Волинська область
Нагородити орденом Данила Галицького
ВОЛОНТИРЦЯ - заступника міського голови, керуючого
Віктора Мефодійовича справами виконавчого комітету Сумської
міської ради
ГРЕЧКА - голову Летичівської районної державної
Сергія Михайловича адміністрації, Хмельницька область
ЛИСЯНСЬКОГО - Михайлівського сільського голову, Віктора Миколайовича Сумська область
МАНЬКА - голову Ківерцівської районної ради, Андрія Івановича Волинська область
НАУМОВИЧА - Шахтарського міського голову, Донецька
Олександра Володимировича область
ШИРУ - голову Великоновосілківської районної
Валерія Петровича ради, Донецька область
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БУРТОВОГО - Інкерманського міського голову Миколу Миколайовича (м. Севастополь)
БУТЯЄВУ - голову Великопільської районної ради,
Наталію Василівну Херсонська область
ВЕДМЕДЕНКА - депутата Білокуракинської районної Миколу Григоровича ради, Луганська область
МИХАЙЛОВА - голову Старобешівської районної ради,
Миколу Петровича Донецька область
ПОБЕРЕЖНЯКА - Радковецького сільського голову, Миколу Івановича Хмельницька область
СОЛТИКА - заступника начальника управління Юрія Миколайовича Кіровоградської обласної державної
адміністрації
СЬОМІНА - депутата Севастопольської міської ради
Олександра Олександровича
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
ГОРБІ - депутатові Хустської районної ради, Івану Дмитровичу Закарпатська область
ПАУТОВУ - Миргородському міському голові, Олександру Борисовичу Полтавська область
ПЛОХОТНЮКУ - голові адміністрації Ленінського Анатолію Миколайовичу району виконавчого комітету
Миколаївської міської ради
ПОДСЕВАЛОВУ - депутатові Судацької міської ради, Костянтину Миколайовичу Автономна Республіка Крим
СИДОРУКУ - депутатові Калинівської районної ради,
Володимиру Степановичу Вінницька область
ЯКОБУ - голові Виноградівської районної Василю Івановичу державної адміністрації, Закарпатська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
СЕРГЄЄВУ - заступникові голови Дніпропетровської
Віктору Володимировичу обласної державної адміністрації,
доктору економічних наук
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
МЕЛЬНИКОВІЙ - заступникові голови Центральної Марії Іванівні районної ради міста Сімферополя,
Автономна Республіка Крим
ЧЕРКАС - начальнику фінансового управління Ользі Іванівні Дніпропетровської міської ради
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ЗАГРЕБЕЛЬНІЙ - депутатові Волинської обласної ради Ніні Іванівні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
ВАВРИНЧУКУ - заступникові голови Хмельницької Миколі Пророковичу обласної державної адміністрації
ГРИШИНІЙ - секретареві Феодосійської міської Тетяні Василівні ради, Автономна Республіка Крим
КЛИМЕНКО - завідувачеві науково-методичного Тетяні Михайлівні центру управління освіти Прилуцької
міської ради, Чернігівська область
КРИВЦОВІЙ - заступникові директора Одеського Валентині Михайлівні регіонального інституту державного
управління Національної академії
державного управління при Президентові
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
НЕШИКУ - заступникові голови обласної ради - Степану Степановичу заступникові керівника виконавчого
апарату Вінницької обласної ради
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
БІЛАКУ - голові Самбірської районної державної
Івану Івановичу адміністрації, Львівська область
КУЗЬМИЧУ - голові постійної комісії з питань Роману Павловичу розвитку села та агропромислового
комплексу Львівської обласної ради
ПЕРЕРВІ - заступникові голови Чугуївської Івану Микитовичу районної державної адміністрації,
Харківська область
СИДОРЕНКУ - голові Джанкойської районної ради, Олександру Івановичу Автономна Республіка Крим
ТРАВЯНКУ - заступникові голови Миколаївської Віталію Івановичу обласної ради
ХИЖОМУ - депутатові Городищенської районної Анатолію Миколайовичу ради, Черкаська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
ГУТОРЦІ - начальникові відділу Конотопської Ользі Антонівні районної державної адміністрації,
Сумська область
ДЗЮБІ - начальникові відділу Обухівської Василю Володимировичу районної державної адміністрації,
Київська область
ПАЛАТНІЙ - начальникові відділу Тетяні Федорівні Переяслав-Хмельницької районної
державної адміністрації, Київська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
АЛЄКСЄЄВІЙ - начальникові відділу Київської міської
Вірі Петрівні державної адміністрації
ГРИЦЕНКУ - заступникові Ленінського селищного Василю Павловичу голови, Автономна Республіка Крим
КІКНАДЗЕ - заступникові начальника управління Ірині Автандилівні Дніпропетровської міської ради
САВІЦЬКОМУ - начальникові управління Київської Сергію Семеновичу міської ради
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
ГОЛЬОВСЬКОМУ - першому заступникові Івану Михайловичу Могилів-Подільського міського голови,
Вінницька область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 5 грудня 2008 року
N 1145/2008



вгору