Документ 1193/2005, поточна редакція — Прийняття від 23.08.2005

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України
з нагоди 14-ї річниці незалежності України

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науковий
та культурний розвиток України, вагомі трудові здобутки та активну
громадську діяльність п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
МОВЧАНА - народного депутата України Павла Михайловича
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
АНТОНЦЯ - Героя України, голову Семена Свиридоновича сільськогосподарського акціонерного
товариства "Обрій" Шишацького району,
Полтавська область
ГОЛОВАТОГО - народного депутата України Сергія Петровича
ГОРЛОВСЬКОГО - голову спостережної ради акціонерного
Захара Іосьєвича товариства "Електромаш", м. Херсон
ГРИШКА - народного артиста України, м. Київ Володимира Даниловича
КРИВЕНКА - заступника голови Судової палати у Віктора Васильовича цивільних справах Верховного Суду
України, голову Ради суддів України
МАРТИНЮКА - народного депутата України Адама Івановича
ПАСІЧНИКА - директора реабілітаційного центру Василя Івановича громадської організації "Центр
медико-соціальної реабілітації
дітей-інвалідів "Відродження",
м. Чернігів
СТРЕТОВИЧА - народного депутата України Володимира Миколайовича
ТОМИЧА - народного депутата України Івана Федоровича
ТРОНЬКА - Героя України, академіка НАН України,
Петра Тимофійовича м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ГУРСЬКОГО - Голову ради організації ветеранів Олексія Георгійовича Одеської області
ДЗЕНЗЕРСЬКОГО - директора Інституту транспортних Віктора Олександровича систем і технологій НАН України,
м. Дніпропетровськ
ЗІНКЕВИЧА - соліста-вокаліста Волинської обласної
Василя Івановича філармонії, народного артиста України
КАФАРСЬКОГО - народного депутата України Володимира Івановича
МУРАВЧЕНКА - генерального конструктора державного
Федора Михайловича підприємства "Запорізьке машинобудівне
конструкторське бюро "Прогрес" імені
академіка О.Г. Івченка
ОХРІМЕНКА - художнього керівника - директора Василя Івановича Київського муніципального духового
оркестру
ЧУБАРОВА - народного депутата України Рефата Абдурахмановича
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БОНДАРЯ - генерального директора акціонерного Анатолія Олександровича товариства "Корюківська фабрика
технічних паперів", Чернігівська
область
ГУДИМУ - народного депутата України Олександра Миколайовича
КАЛУЖСЬКОГО - машиніста відособленого підрозділу Володимира Георгійовича "Шахтоуправління імені В.М. Бажанова"
державного підприємства
"Макіїввугілля", Донецька область
КРИВИЦЬКОГО - Луцького міського голову, Волинська Антона Федоровича область
КУЗОВКІНА - директора державного підприємства Володимира Борисовича "Львівський державний ювелірний завод"
МОРОЗА - генерального директора товариства Петра Микитовича спільного підприємства "Укрінтерм",
Київська область
ОМЕЛЬЧУКА - голову правління Державного фонду Валерія Олексійовича сприяння молодіжному житловому
будівництву при Кабінеті Міністрів
України
ПАЩУКА - Надзвичайного і Повноважного Посла Віктора Вікторовича України в Республіці Куба
(посмертно)
ПОПЕНКА - головного лікаря санаторію "Нижня Анатолія Федоровича Ореанда", Автономна Республіка Крим
ПШІНЬКА - ректора Дніпропетровського Олександра Миколайовича національного університету
залізничного транспорту імені
академіка В. Лазаряна
РИЖЕНКОВА - голову правління - генерального Олександра Миколайовича директора акціонерного товариства
"Донецький металургійний завод"
СУМБАТОВА - голову правління акціонерного Рубена Ашотовича товариства "Сумбуд"
ШПАКА - голову правління - генерального Анатолія Лукича директора акціонерного товариства
"Смілянський машинобудівний завод",
Черкаська область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АКІМОВА - заступника командира 5-го Олександра Андрійовича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Луганська область
АНДРЕЄВА - голову ради старійшин Полтавської Петра Андрійовича обласної організації соборного
козацтва України "Січ"
АНДРЮЩАКА - гірника очисного вибою шахти Олександра Андрійовича "Щегловська-Глибока" державного
акціонерного товариства
"Шахтоуправління Донбас", Донецька
область
БЕСПАЛОГО - народного депутата України Бориса Яковича
БІЗІЛЮ - першого заступника голови Берегівської
Ольгу Василівну районної державної адміністрації,
Закарпатська область
БІТЕНСЬКОГО - завідувача кафедри Одеського Валерія Семеновича державного медичного університету,
доктора медичних наук
БЛАГОЧЕСТИВОГО - машиніста електропоїзда державного Володимира Васильовича підприємства "Харківський
метрополітен"
БОЯРИНА - генерального директора акціонерного Олега Петровича товариства "Єврокар", Закарпатська
область
БУДЖЕРАКА - голову Хмельницької обласної партійної
Олександра Олександровича організації Всеукраїнського об'єднання
"Батьківщина"
ВАСКУЛА - учасника національно-визвольного руху,
Ореста Петровича с. Ясногородка Макарівського району,
Київська область
ВІЗІРА - першого заступника голови апеляційного
Анатолія Михайловича суду Луганської області
ВОВКУНА - режисера-постановника Василя Володимировича культурно-мистецьких заходів, м. Київ
ВОРОНУ - начальника управління Олександра Івановича Господарсько-фінансового департаменту
Секретаріату Кабінету Міністрів
України
ВРУЦЬКОГО - голову громадської організації Валентина Євгеновича Об'єднання захисту інтересів
пенсіонерів по Донецькій області
ВШИВЦЕВУ - машиніста відособленого підрозділу Надію Михайлівну "Групова збагачувальна фабрика
"Ровеньківська", Луганська область
ГАВРИША - начальника Чернігівського лінійного Олександра Михайловича виробничого управління магістральних
газопроводів
ГАГІШВІЛІ - швачку акціонерного товариства "Санта
Галину Станіславівну Україна", м. Первомайськ, Миколаївська
область
ГАЙДУКА - президента консорціуму "Індустріальна
Віталія Анатолійовича група", м. Київ
ГАРЦУЛУ - директора приватного підприємства Ярослава Івановича "Саміра", м. Львів
ГЛАДКОГО - сталевара акціонерного товариства Дмитра Петровича "Електрометалургійний завод
"Дніпроспецсталь" імені А.М. Кузьміна,
м. Запоріжжя
ГОРЛОВА - головного редактора газети "Голос Анатолія Федоровича України", м. Київ
ДЗЮБУ - гірника очисного вибою відособленого
Володимира Михайловича підрозділу "Шахта N 81 "Київська"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
ДІДОВЦЯ - учителя Чернігівської Михайла Леонтійовича загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 7
ДОБРОВОЛЬСЬКОГО - гірника очисного вибою відособленого
Петра Афанасійовича підрозділу "Шахта
"Довжанська-Капітальна" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
ДОВГАНЯ - голову фермерського господарства Анатолія Григоровича "Мрія" Мелітопольського району,
Запорізька область
ДОЛИНСЬКОГО - завідувача підсобного господарства Ярослава Івановича державного підприємства
"Радивилівський комбінат
хлібопродуктів", Рівненська область
ДУБСЬКОГО - бригадира прохідників відособленого Миколу Петровича підрозділу "Шахта імені
Ф.Е. Дзержинського" державного
підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
ДУДНИКА - начальника комунального закладу Сергія Петровича "Обласний госпіталь для інвалідів
Великої Вітчизняної війни",
м. Дніпропетровськ
ДУДНИКОВА - токаря акціонерного товариства Сергія Васильовича "Мотор Січ", м. Запоріжжя
ЗУБКА - депутата Київської міської ради Юрія Петровича
ІЛЬЮТКА - президента акціонерного товариства Олега Семеновича "Турбогаз", м. Харків
КАМЧАТНОГО - керівника апарату Харківської Валерія Григоровича обласної державної адміністрації
КАНЧЕРА - машиніста відокремленого підрозділу Олексія Ілліча "Шахта імені М.П. Баракова"
акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
КАПУСТІНА - начальника дільниці шахти "Степова" Олександра Степановича акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
КАРЕЛОВА - гірника очисного вибою відокремленого
Сергія Леонідовича підрозділу "Шахтоуправління імені
В.М. Бажанова" державного підприємства
"Макіїввугілля", Донецька область
КАЧУРА - народного депутата України Павла Степановича
КИРИКА - Надзвичайного і Повноважного Посла Віктора Андрійовича України в Республіці Хорватія
КІРОЯНЦА - народного депутата України Сергія Георгійовича
КЛЮЧКОВСЬКОГО - народного депутата України Юрія Богдановича
КОБЕВКА - шеф-редактора газети "Час", Петра Дмитровича м. Чернівці
КОЖАНА - генерального директора товариства Володимира Дмитровича "Краківський ринок", м. Львів
КОНОНЕНКА - керуючого Херсонською філією Володимира Григоровича товариства "Український промисловий
банк"
КОРОТКОВА - електрослюсаря акціонерного товариства
Володимира Леонідовича "Вугільна компанія "Шахта
"Красноармійська-Західна N 1",
Донецька область
КОСІВА - народного депутата України Михайла Васильовича
КРИВДИКА - голову Черкаського обласного Петра Андрійовича відділення Всеукраїнського об'єднання
ветеранів
ЛЕВІТА - генерального директора акціонерного Віктора Вікторовича товариства "А/Т "Глини Донбасу",
Донецька область
ЛІПЕЦЬКОГО - директора акціонерного товариства Леона Романовича "Бердичівський пивоварний завод",
Житомирська область
ЛЮЛЮ - голову правління - головного лікаря Ігоря Івановича акціонерного товариства "Обласна
стоматологічна поліклініка", Вінницька
область
ЛЯПУНА - слюсаря-ремонтника Горлівського Миколу Івановича районного управління державного
виробничого підприємства
"Укрпромводчормет", Донецька область
МАЗУРЯКА - головного лікаря Херсонського Олега Петровича обласного кардіологічного диспансеру
МАМОНТОВА - заступника головного редактора газети
Віктора Івановича "Одеські вісті"
МАРЧЕНКА - директора шахти "Межирічанська" Миколу Давидовича державного підприємства "Львіввугілля"
МАСТІЯ - голову правління виробничого Василя Васильовича сільськогосподарського кооперативу
"Святець" Теофіпольського району,
Хмельницька область
МАТВІЄНКА - учасника національно-демократичного Василя Хомовича руху, м. Яготин, Київська область
МЕЛЬНИЧУКА - народного депутата України Михайла Васильовича
МЕРКОТАНА - лікаря Іванківської центральної Георгія Трохимовича районної лікарні, Київська область
МИКОЛИШИНА - голову міської організації Олексія Миколайовича Всеукраїнського товариства "Просвіта"
імені Тараса Шевченка, м. Вишневе,
Київська область
МІЗЯКА - генерального директора акціонерного Леоніда Єгоровича товариства "Стирол Пак", Донецька
область
НИКОЛАЙЧУКА - старшого майстра акціонерного Сергія Миколайовича товариства "Криворізький
гірничо-металургійний комбінат
"Криворіжсталь", Дніпропетровська
область
ОЛІЙНИКА - Надзвичайного і Повноважного Посла Анатолія Тимофійовича України в Республіці Ірак
ОЛІЙНИКА - голову правління акціонерного Ігоря Мирославовича товариства "Житлобуд",
м. Івано-Франківськ
ОРОБЦЯ - народного депутата України Юрія Миколайовича
ОСКОЛОВА - директора Чернівецького обласного Петра Васильовича інституту післядипломної педагогічної
освіти
ОХРІМЕНКА - вибійника підрозділу "Шахтоуправління
Юрія Івановича імені В.І. Леніна" відокремленого
підрозділу "Артемвугілля", Донецька
область
ПАЛЬВАЛЯ - горнового доменної печі акціонерного
В'ячеслава Олександровича товариства "Запорізький металургійний
комбінат "Запоріжсталь"
ПАЛЬЧУНОВА - голову Балаклавської районної ради Павла Васильовича ветеранів міста Севастополя
ПЕРМЯКОВУ - начальника цеху акціонерного Зінаїду Олександрівну товариства "Сімферопольський
консервний завод імені С.М. Кірова",
Автономна Республіка Крим
ПЕТЬОВКУ - Мукачівського міського голову, Василя Васильовича Закарпатська область
ПОРОВСЬКОГО - учасника національно-демократичного Миколу Івановича руху, м. Київ
ПУСТОВОЙТА - гірника шахти імені Героїв космосу Олексія Григоровича акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
РАБЧЕНЮКА - головного інженера акціонерного Михайла Петровича товариства "Славутський руберойдовий
завод", Хмельницька область
РАДЮКА - начальника будівельного управління Володимира Яковича N 26 холдингової компанії
"Київміськбуд"
РУДЯ - голову правління акціонерного Петра Володимировича товариства "Житомирський
маслозавод"
САГІНОВА - механіка теплохода "Україна" Георгія Івановича акціонерного товариства "Українське
Дунайське пароплавство", Одеська
область
САЄНКА - голову фермерського господарства Михайла Михайловича "Самара" Новомосковського району,
Дніпропетровська область
СЕЛІЩЕВУ - начальника станцій державного Ларису Василівну підприємства "Харківський
метрополітен"
СЕМЕНИШИНА - машиніста шахти "Павлоградська" Василя Васильовича акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
СЕМЕНОВА - директора товариства "Саторі-С", Андрія Віталійовича Кіровоградська область
СЕНИЩА - заступника Голови Національного банку
Павла Миколайовича України
СЛЄПОКУРОВУ - швачку акціонерного товариства "Фірма
Галину Іванівну "Стиль", м. Луганськ
СМІРНОВА - голову правління - генерального Ігоря Христофоровича директора акціонерного товариства
"Донбасенерго", Донецька область
СМОЛАНКУ - завідувача кафедри Ужгородського Володимира Івановича національного університету,
Закарпатська область
СОБОЛЄВА - народного депутата України Сергія Владиславовича
СТЕЦЬКІВА - президента Національної телекомпанії
Тараса Степановича України, м. Київ
СТРИГУНА - генерального директора державного Леоніда Юрійовича підприємства "Готельний комплекс
"Національний", м. Київ
СУСЛОВА - Сквирського міського голову, Київська
Євгена Івановича область
СУХОВОГО - слюсаря-ремонтника товариства Юрія Олександровича "Стиролбудмонтаж", Донецька область
ТАРАНА - громадського активіста, смт Гребінки,
Миколу Полікарповича Київська область
ТАРАСЕНКО - Роздолівського сільського голову, Наталю Семенівну Артемівський район, Донецька область
ТИМОШЕНКА - начальника цеху акціонерного Миколу Івановича товариства "Інгулецький
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ТОЛОКА - директора Запорізького інституту імені
В'ячеслава Олександровича гетьмана Петра Сагайдачного
ХІМІОНА - заступника керуючого акціонерним Віктора Сидоровича товариством "Київелектромонтаж"
ХОМЕНКА - головного наукового співробітника Івана Івановича Мліївського інституту садівництва
імені Л.П. Симиренка УААН, академіка
УААН, Черкаська область
ХРІМЛІ - директора акціонерного товариства Василя Герасимовича "Супутник-Донецьк", Донецька область
ЧЕБОТАРЬОВА - прохідника відособленого підрозділу Володимира Павловича "Шахта імені В.В. Вахрушева"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
ЧЕРНОВЕЦЬКОГО - народного депутата України Леоніда Михайловича
ЧЕРНЯВСЬКОГО - вальцетокаря Вальцетокарного заводу Леоніда Євгеновича Лутугинського державного
науково-виробничого валкового
комбінату, Луганська область
ШАПОВАЛЕНКА - комерційного директора акціонерного Віктора Вікторовича товариства "Пологівський
олійно-екстракційний завод",
Запорізька область
ШЕВЧУКА - Постійного представника України при Анатолія Анатолійовича Раді Європи
ШЕСТОПАЛОВА - начальника управління Київської Сергія Вадимовича міської державної адміністрації
ШПАКА - заступника директора товариства Ігоря Олександровича "Рутенія", м. Вишневе, Київська
область
ЮДІНА - директора Єнакіївського районного Юрія Олександровича управління державного виробничого
підприємства "Укрпромводчормет",
Донецька область
ЮР'ЄВА - голову правління обласного Володимира Івановича акціонерного товариства
"Вінницятурист"
ЯВОРІВСЬКОГО - народного депутата України Володимира Олександровича
ЯНКОВСЬКОГО - віце-президента - заступника голови Михайла Андрійовича правління акціонерного товариства
"Концерн Стирол", Донецька область
ЯРОВУ - майстра акціонерного товариства Аллу Дмитрівну "Кобеляцький завод продовольчих
товарів "Мрія", Полтавська область
ЯРОШЕНКА - слюсаря акціонерного товариства Миколу Олександровича "Сумихімпром"
Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня
ЗРІБНЯКА - виконуючого обов'язки професора Бориса Івановича Вінницького державного аграрного
університету
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
ЛЕЙФУРУ - голову ради Одеської міської секції Миколу Петровича ветеранів війни - однополчан
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
ПРОКОПЕНКА - ветерана Великої Вітчизняної війни, Павла Миколайовича м. Одеса
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
АСЛАНОВА - працівника сільськогосподарського Али Ганбар огли підприємства "Полісся" Баранівського
(посмертно) району, Житомирська область
ДУБОВИКА - помічника командира взводу Юрія Геннадійовича Оперативного воєнізованого
гірничорятувального загону Державної
воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Донецька
область
ЄГОРОВУ - ветерана Великої Вітчизняної війни, Ірину Іванівну м. Одеса
ЗЕЛЕНОВА - командира взводу 3-го воєнізованого Валерія Олександровича гірничорятувального загону Державної
воєнізованої гірничорятувальної служби
у вугільній промисловості, Донецька
область
КАРПЮКА - помічника командира взводу 1-го Володимира Михайловича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Донецька область
КОЛОМІЙЧЕНКО - ветерана Великої Вітчизняної війни, Надію Іванівну м. Одеса
УЛЬЯНОВА - командира відділення 6-го Миколу Володимировича воєнізованого гірничорятувального
загону Державної воєнізованої
гірничорятувальної служби у вугільній
промисловості, Донецька область
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
БАБІЙ - генерального директора обласного Ольгу Михайлівну телебачення "Галичина",
Івано-Франківська область
ШИРЯЄВУ - голову фонду багатодітних сімей Ларису Анатоліївну Калінінського району міста Донецька
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АХТЯМОВУ - голову ради Ворошиловської районної Ганну Олексіївну організації ветеранів міста Донецька
АШИХМІНУ - медичну сестру Херсонського обласного
Ніну Іванівну кардіологічного диспансеру
БОГОСЛОВСЬКУ - швачку акціонерного товариства "Фірма
Тетяну Олександрівну "Стиль", м. Луганськ
ВОЛІЧЕНКО - заступника начальника управління Інну Андріївну освіти і науки Полтавської обласної
державної адміністрації
ГАРАНЧУК - начальника відділу державного Наталію Петрівну підприємства "Державний
проектно-вишукувальний та
науково-дослідний інститут морського
транспорту "ЧорноморНДІпроект",
м. Одеса
ГОРБАТЮК - заступника голови виконкому Аллу Зіновіївну Садгірської районної ради міста
Чернівців
ГРИГОР'ЄВУ - суддю Верховного Суду України Лілію Іванівну
ДЕМ'ЯНОВУ - першого заступника голови організації
Олександру Максимівну ветеранів Одеської області
ДЕРКАЧ - дільничну медичну сестру Мукачівської
Євгенію Михайлівну центральної районної лікарні,
Закарпатська область
ДЕРКАЧ - голову апеляційного суду Лідію Іванівну Тернопільської області
КОРОЛЮК - активну учасницю громадського руху, Параску Василівну жительку села Дорогичівка Заліщицького
району, Тернопільська область
КОСТЬЯНОВУ - директора заводу залізобетонних Юлію Василівну виробів акціонерного товариства
"Домобудівний комбінат N 4", м. Київ
ЛАПЕНКО - Зорянського сільського голову, Надію Сергіївну Володарський район, Донецька область
ЛИСАК - оператора машинного доїння Ганну Володимирівну сільськогосподарського підприємства
"Агрофірма "Обрій" Летичівського
району, Хмельницька область
МАЛИШЕВУ - головного редактора Валентину Сергіївну літературно-історичного альманаху
"Севастополь"
МИСАК - начальника управління освіти Галину Василівну Вінницької міської ради
ПАВЛІНУ - голову Красногвардійської районної Людмилу Сергіївну ради організації ветеранів війни,
праці та військової служби, Автономна
Республіка Крим
ПИЛИПЧУК - маляра Генеральної дирекції з Ганну Андріївну обслуговування іноземних
представництв, м. Київ
ПРОЦЕНКО - голову Федерації грецьких товариств Олександру Іванівну України, м. Маріуполь, Донецька
область
ПУКАЛЮК - завідувача ферми Оксану Петрівну сільськогосподарського виробничого
кооперативу імені Л. Українки
Дубенського району, Рівненська область
ПУСТОВІТ - головного інженера акціонерного Віру Олексіївну товариства "Кіровоградська швейна
фабрика "Зорянка"
САХНЕНКО - завідувача центральної міськрайонної
Тамару Романівну аптеки N 217 м. Новограда-Волинського,
Житомирська область
СЛОНЬОВСЬКУ - доцента Прикарпатського національного
Ольгу Володимирівну університету імені Василя Стефаника,
м. Івано-Франківськ
СТАВНІЙЧУК - заступника Голови Центральної виборчої
Марину Іванівну комісії
СТАРЮК - редактора творчого об'єднання художніх
Наталю Вікторівну програм Дніпропетровської обласної
державної телерадіокомпанії
ТАРАН - голову Ковпаківського районного суду
Світлану Андріївну міста Сум
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БАКУМЕНКА - голову Харківської районної державної
Володимира Борисовича адміністрації
БАЛАША - головного спеціаліста управління Валентина Івановича Івано-Франківської обласної
державної адміністрації
БЕЗРУКОВА - голову Ренійської районної ради Миколу Васильовича ветеранів війни, праці та Збройних
Сил, Одеська область
БОНДАРЧУКА - бригадира акціонерного товариства Олександра Антоновича "Трест "Київміськбуд-3"
БОРОВОГО - голову об'єднаного профспілкового Юрія Олександровича комітету державного підприємства
"Харківський метрополітен"
БУДЗІЄВСЬКОГО - директора Оріхівського Юрія Володимировича сільськогосподарського технікуму,
Запорізька область
ВІТЮКА - лікаря Боярської центральної районної
Володимира Павловича лікарні, Київська область
ВЛАСЕНКА - машиніста акціонерного товариства Василя Васильовича "Сумихімпром"
ВОЙЦЕХОВСЬКОГО - майстра лісу Дергачівського лісництва,
Андрія Антоновича Харківська область
ГАФТУНЯКА - майстра державного виробничого Василя Михайловича підприємства "Укрпромводчормет",
Донецька область
ДЕРИМЕДВІДЬ - завідувача Суличівського Ніну Макарівну фельдшерського пункту, Чернігівська
область
ДОНДИКА - начальника управління Секретаріату Миколу Івановича Центральної виборчої комісії
ЗАБИЙВОРОТУ - монтажника шахтобудмонтажного Миколу Михайловича управління N 2 акціонерного товариства
"Донецькшахтобудмонтаж"
ЗАЙЧЕНКА - тесляра акціонерного товариства Віталія Миколайовича "Сумбуд"
ЗЕЛЕНСЬКОГО - бригадира мулярів товариства Михайла Миколайовича "Солстрой", м. Київ
КАЛІНІНА - бригадира гірників шахти імені Віктора Васильовича М.І. Сташкова акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
КАРПОВЕЦЬ - кухаря комбінату громадського Валентину Леонідівну харчування Березнівського районного
споживчого товариства, Рівненська
область
КІБКАЛА - старшого наукового співробітника Віктора Олексійовича Краснокутської дослідної станції
садівництва, Харківська область
КОЛЕСНИКА - монтажника шахтобудмонтажного Анатолія Михайловича управління N 4 акціонерного
товариства "Донецькшахтобудмонтаж"
КОТВІЦЬКОГО - віце-президента акціонерного Ігоря Олександровича товариства "Інвестор", м. Харків
КРИВОНОСА - начальника дільниці філії "Шахта Миколу Павловича "Павлоградська" акціонерного
товариства "Павлоградвугілля",
Дніпропетровська область
ЛУПЕЙКА - літератора, м. Бородянка, Київська Віктора Юхимовича область
МАЗУРОВА - токаря дослідного виробництва Анатолія Костянтиновича акціонерного товариства "Український
науково-дослідний інститут
аналітичного приладобудування",
м. Київ
МАЦЬКА - тракториста-комбайнера селянського Дмитра Миколайовича фермерського господарства "Україна"
Березнівського району, Рівненська
область
МИХАЙЛОВА - горнового акціонерного товариства Володимира Олексійовича "Алчевський металургійний комбінат",
Луганська область
НІКІТІНА - старшого виробничого майстра Володимира Борисовича акціонерного товариства "Запорізький
завод феросплавів"
НОСОВЦЯ - бригадира шахтобудмонтажного Євгена Васильовича управління N 7 акціонерного товариства
"Донецькшахтобудмонтаж"
ПАНЧЕНКО - готувача шихти акціонерного товариства
Валентину Іванівну "Полтавський завод медичного скла"
ПЕРЕПЕЛИЦЮ - механізатора виробничого Олександра Григоровича сільськогосподарського кооперативу
"Колос" Компаніївського району,
Кіровоградська область
ПЛАКСЮ - голову фермерського господарства Сергія Лукича "Журавушка" Броварського району,
Київська область
ПРОКОПОВА - адвоката, м. Харків Павла Олександровича
РЕШЕТІЛОВА - машиніста акціонерного товариства Дмитра Михайловича "Балаклавське рудоуправління імені
О.М. Горького", м. Севастополь
РИХЛЮК - машиніста акціонерного товариства Любов Василівну "Південний гірничо-збагачувальний
комбінат", Дніпропетровська область
СВІТЛИЧНОГО - токаря акціонерного товариства Володимира Івановича "Холдингова компанія
"Луганськтепловоз"
СМОРОДІНА - регулювальника акціонерного товариства
Юрія Миколайовича "Радій", м. Кіровоград
СТРІГАНОВА - заступника начальника управління Валерія Миколайовича Секретаріату Центральної виборчої
комісії
ШЕВЧЕНКА - машиніста шахти "Степова" Геннадія Васильовича акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ВАСИЛЕНКУ - солістові-вокалістові Національного Олександру Миколайовичу ансамблю солістів "Київська камерата"
ВІТЧЕНКУ - артистові Луганського обласного Дмитру Івановичу російського драматичного театру
МЕЛЬНИКУ - директорові, артистові Михайлу Васильовичу Дніпропетровського українського
театру одного актора "Крик"
РУБИНСЬКОМУ - артистові Харківського державного Олексію Юрійовичу академічного театру ляльок імені
В.А. Афанасьєва
ШАПОВАЛОВУ - концертмейстерові симфонічного Ігорю Петровичу оркестру Харківської обласної
філармонії
ЯКИМЧУКУ - артистові Волинського обласного Олександру Павловичу українського музично-драматичного
театру імені Т.Г. Шевченка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ВАКАРЧУКУ - солістові гурту "Океан Ельзи", м. Київ
Святославу Івановичу
ЖИГУНУ - художньому керівникові та диригентові
Олександру Івановичу народної хорової капели "Почайна",
м. Київ
КОЛЕСНИКОВУ - солістові-інструменталістові, Валерію Володимировичу м. Донецьк
КОРЖЕНЕВСЬКОМУ - солістові-вокалістові Тернопільської
Леоніду Макаровичу обласної філармонії
КОРІНЦЮ - солістові-вокалістові Чернівецької Леоніду Васильовичу обласної філармонії
КРАВЦОВУ - артистові Луганського обласного Євгену Дмитровичу російського драматичного театру
НИЩУКУ - співакові, м. Київ Євгену Миколайовичу
ОВЧАРЧИНУ - артистові Національного оркестру Володимиру Броніславовичу народних інструментів України, м. Київ
ОМЕЛЬЧЕНКО - солістці вокального тріо Харківського
Людмилі Григорівні міського театру народної музики
України "Обереги"
ОСИПЕНКО - солістці вокального тріо Харківського
Вікторії Володимирівні міського театру народної музики
України "Обереги"
ПОДОЛЬЧУКУ - концертмейстерові оркестру Донецького
Володимиру Васильовичу академічного державного театру опери
та балету імені А.Б. Солов'яненка
ПРИЙМАКУ - солістові опери Національного Павлу Івановичу академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
ПРИЙМАКУ - солістові опери Національного Петру Івановичу академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
СКРИПЦІ - солістові гурту "ВВ", м. Київ Олегу Юрійовичу
ФОМЕНКУ - солістові гурту "Мандри", м. Київ Сергію Миколайовичу
ШИШКИНІЙ - солістці вокального тріо Харківського
Олені Анатоліївні міського театру народної музики
України "Обереги"
ЯРИШУ - головному балетмейстерові Волинського
Олексію Михайловичу обласного українського
музично-драматичного театру імені
Т.Г. Шевченка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"
АНДРУШКІВУ - виконробові корпорації будівельних Михайлу Івановичу підприємств "Карпатбуд", м. Львів
БАРАНОВСЬКОМУ - голові правління акціонерного Михайлу Івановичу товариства "Фірма "Укрпромспецбуд",
м. Київ
БРИГАДИРУ - консультантові голови правління Олегу Михайловичу акціонерного товариства "Березовицький
комбінат "Будіндустрія", Тернопільська
область
ВОЛОВІКОВУ - заступникові генерального директора -
Анатолію Павловичу начальникові управління акціонерного
товариства "Маріупольський
металургійний комбінат імені Ілліча",
Донецька область
ГУЛЛЄРУ - начальникові управління капітального
Володимиру Іллічу будівництва, реконструкції та
ремонту Миколаївського міськвиконкому
ІВАНЮКУ - заступникові начальника управління Михайлу Кириловичу містобудування і архітектури
Івано-Франківської обласної державної
адміністрації
КАРПЕНКУ - директорові Херсонського Віктору Леонтійовичу міжгосподарського колективного
шляхобудівельного підприємства
КАФІЄВУ - заступникові генерального директора Костянтину Петровичу акціонерного товариства "Київпроект"
КУХМАЮ - голові правління акціонерного Миколі Івановичу товариства "Миколаївське
спеціалізоване управління N 139"
ЛУЦІВУ - виконавчому директорові Степану Михайловичу реабілітаційного центру "Еліта",
м. Львів
МОЛІВЕРОВУ - директорові приватного Олександру Сергійовичу проектно-будівельного комплексу
"Масстрой", м. Дніпропетровськ
ОДАРЮКУ - директорові товариства "Хімбуд-3", Олексію Андрійовичу м. Шостка, Сумська область
ПОПЕЛЬНЮХУ - директорові товариства Анатолію Федоровичу науково-виробничого підприємства
"Нафтогазсервіс", м. Гадяч, Полтавська
область
СУХОВЕРШКУ - начальникові колективного підприємства
В'ячеславу Івановичу "Луцька дорожна пересувна механізована
колона", Волинська область
ШВЕДУ - директорові виробничого підприємства
Ярославу Степановичу "Прикарпатагрогазсервіс",
Івано-Франківська область
ЯНКОВСЬКОМУ - голові правління акціонерного Євгенію Олексійовичу товариства "Опорядбуд", м. Харків
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ"
ГІНДІСУ - керівникові відділу державного Олександру Петровичу підприємства "Науково-дослідний
технологічний інститут "Темп",
м. Одеса
ЖУЧЕНКУ - проректорові з навчальної роботи Сергію Павловичу Вінницького національного медичного
університету імені М.І. Пирогова,
доктору медичних наук
ІРСІ - начальникові відділу акціонерного Віктору Миколайовичу товариства "Маріупольський
металургійний комбінат імені Ілліча",
Донецька область
МАГЕРАМОВУ - головному конструкторові підприємства
Лютфалію Курбан-Алійовичу "Харківське конструкторське бюро з
машинобудування імені О.О. Морозова"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
БАРАХТІ - учительці Бердянської Тетяні Дмитрівні загальноосвітньої школи-інтернату для
дітей-сиріт та дітей, які залишилися
без піклування батьків, Запорізька
область
ЛАСКІЙ - учительці-методистові середньої школи
Ірині Валентинівні N 50 міста Львова
ЛЯСОЦЬКОМУ - учителеві Улашанівського Сергію Вікторовичу навчально-виховного комплексу
Славутського району, Хмельницька
область
МОСКАЛЬЧУК - учительці Черкаського колегіуму Валентині Михайлівні "Берегиня"
НАКОНЕЧНОМУ - директорові Бучанської спеціалізованої
Михайлу Петровичу загальноосвітньої школи-інтернату
I-III ступенів для дітей-сиріт та
дітей, позбавлених батьківського
піклування, Київська область
НОЛІКОВУ - учителеві Луганської середньої Віктору Миколайовичу загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 13
ОВСАК - учительці-методистові Іршавської Ганні Андріївні загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 1, Закарпатська область
СИДОРЕНКОВІЙ - викладачеві Кременчуцького Ользі Панасівні педагогічного училища імені
А.С. Макаренка, Полтавська область
СИЗОВІЙ - учительці, заступникові директора Ларисі Володимирівні гімназії N 2 міста Одеси
ТРУШЕНКУ - учителеві Синельниківської Євгену Григоровичу загальноосвітньої школи N 5,
Дніпропетровська область
ШЕВЧЕНКО - учительці Луганської середньої Ользі Іванівні загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 47
ШЕВЧЕНКО - учительці Київської загальноосвітньої
Світлані Григорівні школи I-III ступенів N 296
ШПИР - учительці Трохимівської Ніні Григорівні загальноосвітньої школи I-III ступенів
Іванівського району, Херсонська
область
ЯКОВЕНКУ - учителеві Кролевецької спеціалізованої
Федору Степановичу загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 1, Сумська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ГАВРИШКЕВИЧУ - директорові музею-заповідника Ігорю Степановичу "Личаківський цвинтар", художникові,
м. Львів
ДОЛІНСЬКОМУ - головному диригентові академічного Олександру Михайловичу симфонічного оркестру імені
С.С. Прокоф'єва Донецької обласної
філармонії
КАПТАН - начальникові управління культури і Світлані В'ячеславівні мистецтва Тернопільської міської
ради
КІЦИЛІ - викладачеві Тернопільського Юрію Вітольдовичу державного музичного училища імені
Соломії Крушельницької
КОВАЛИКУ - режисерові мистецької агенції Андрію Ярославовичу "Арт-Велес", м. Київ
МОШИКУ - голові Сумського обласного відділення
Миколі Григоровичу Національної спілки кобзарів України
САВЧУКУ - керівникові Івано-Франківського Володимиру Ярославовичу муніципального камерного хору
"Галицькі передзвони"
СЕМЕНКО - головному художникові Львівського Світлані Олексіївні будинку моделей "Галмода"
ТИМОЖИНСЬКОМУ - композиторові, старшому викладачеві Віктору Анатолійовичу Волинського державного училища
культури і мистецтв
ХЕТЧИКОВУ - режисерові мистецької агенції Олексію Васильовичу "Арт-Велес", м. Київ
ЦИКЛІНСЬКОМУ - директорові - художньому керівникові
Ігорю Михайловичу Дрогобицького муніципального камерного
хору "Легенда", Львівська область
ШЕРГЕЮ - директорові Тернопільської обласної Григорію Платоновичу філармонії
ШЕРЕТІ - директорові Березанської школи Марії Іванівні мистецтв, Київська область
ШИБАНОВУ - мистецтвознавцю, начальникові відділу
Георгію Миколайовичу Чорнухинської районної державної
адміністрації, Полтавська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
АНІСІМОВУ - деканові, завідувачу кафедри Анатолію Васильовичу Київського національного університету
імені Тараса Шевченка, докторові
фізико-математичних наук, професорові
БРИКУ - першому віце-президентові Михайлу Теодоровичу Національного університету
"Києво-Могилянська академія",
докторові хімічних наук, професорові
ВЛАСЮКУ - першому заступникові директора Олександру Степановичу Національного інституту стратегічних
досліджень, докторові економічних
наук, професорові, м. Київ
ВОЛОШИНУ - ректорові Приазовського державного В'ячеславу Степановичу технічного університету, докторові
технічних наук, професорові,
м. Маріуполь, Донецька область
ГОЛУБЦЮ - завідувачу кафедри Національного Володимиру Михайловичу лісотехнічного університету,
докторові технічних наук, професорові,
м. Львів
ГРАНАТУРОВУ - професорові Одеської національної Володимиру Михайловичу академії зв'язку імені О.С. Попова,
докторові економічних наук
ДАВИДЮКУ - проректорові Волинського державного Георгію Євлампійовичу університету імені Лесі Українки,
докторові фізико-математичних наук,
професорові, м. Луцьк
ДИКОМУ - завідувачу кафедри Івано-Франківського
Богдану Миколайовичу державного медичного університету,
докторові медичних наук, професорові
ДОРОФЄЄВУ - ректорові Одеської державної академії
Віталію Степановичу будівництва та архітектури, докторові
технічних наук, професорові
ДУДЧЕНКУ - завідувачу кафедри Української Миколі Олексійовичу медичної стоматологічної академії,
докторові медичних наук, професорові,
м. Полтава
ЖЕБРОВСЬКОМУ - завідувачу кафедри Кримського Віктору Вікторовичу державного медичного університету
імені С.І. Георгієвського, докторові
медичних наук, професорові
ЗДІОРУКУ - завідувачу відділу Національного Сергію Івановичу інституту стратегічних досліджень,
кандидатові філософських наук, м. Київ
КОМЕНДАРЮ - професорові Ужгородського Василю Івановичу національного університету, докторові
біологічних наук, Закарпатська область
МАЗУР - директорові Криворізького ботанічного
Антоніні Юхимівні саду НАН України, кандидатові
біологічних наук, Дніпропетровська
область
ПЕНТИЛЮК - професорові Херсонського державного Марії Іванівні університету, докторові педагогічних
наук
ТОПЧІЄВУ - завідувачу кафедри Одеського Олександру Григоровичу національного університету імені
І.І. Мечникова, докторові географічних
наук, професорові
ШАРАПОВУ - проректорові, завідувачу кафедри Валерію Михайловичу Черкаського державного технологічного
університету, докторові технічних
наук, професорові
ШОРУ - завідувачу кафедри Луганського Науму Анатолійовичу державного медичного університету,
докторові медичних наук, професорові
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"
КОСЯКУ - донорові, м. Рівне Олександру Миколайовичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
БОНДАРЕНКУ - ректорові Харківського інституту Михайлу Івановичу бізнесу і менеджменту
ГУЛІ - начальникові регіонального відділення
Ігорю Володимировичу Фонду державного майна України по
Івано-Франківській області
ГУЦАЛЮК - начальникові управління Головного Людмилі Петрівні контрольно-ревізійного управління
України
ДАВИДЕНКО - головному економістові акціонерного Ларисі Серафимівні товариства "Санта Україна",
м. Первомайськ, Миколаївська область
ЗІНОВСЬКІЙ - директорові Броварської філії Лідії Василівні акціонерного товариства "Український
інноваційний банк", Київська область
КРИВОНОГУ - головному бухгалтерові Державного Леоніду Олексійовичу будівельного комбінату Управління
справами Апарату Верховної Ради
України
МИКОЛЕНКУ - першому заступникові начальника Петру Петровичу управління Державного казначейства у
місті Києві
МОГИЛЬНОМУ - головному економістові товариства Олексію Васильовичу "Довіра" Великобагачанського району,
Полтавська область
МОІСЕЄНКО - керівникові бюро державного Валентині Петрівні підприємства виробничого об'єднання
"Луганський верстатобудівний завод"
НОВАК - завідувачу відділу секретаріату Наталії Василівні Київської міської ради
РУБАН - заступникові Голови Головного Наталії Іванівні контрольно-ревізійного управління
України, м. Київ
САРАПІНУ - директорові Херсонської обласної Віктору Олексійовичу дирекції акціонерного
поштово-пенсійного банку "Аваль"
СКАРЗІ - першому заступникові начальника Михайлу Олександровичу головного фінансового управління
Донецької обласної державної
адміністрації
ТАРАН - начальникові відділу - головному Тетяні Іванівні бухгалтерові Головного управління
економіки та інвестицій Київської
міської державної адміністрації
ТІМОФЄЄВУ - завідувачу відділу з соціальних Володимиру Олександровичу питань та праці Головного
науково-експертного управління
Апарату Верховної Ради України
ЧВАЛЮКУ - начальникові управління Володимиру Васильовичу Національного банку України в
Тернопільській області
ШУТІКОВІЙ - заступникові начальника з економіки Людмилі Йосипівні державного підприємства "Харківський
метрополітен"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ДІНЕЙКІНУ - директорові державного підприємства Григорію Івановичу "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль",
Луганська область
ІВАНОВУ - директорові структурної одиниці Сергію Олександровичу "Курахівська ТЕС", Донецька область
НЕСТЕРОВУ - старшому майстрові котельного цеху Миколі Івановичу Старобешівської ТЕС, Донецька область
РИБАЛКУ - майстрові Старобешівської ТЕС, Віктору Олександровичу Донецька область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
АЛАСАНІЯ - журналістові, директорові товариства
Зурабу Григоровичу "Медіа-група "Об'єктив", м. Харків
АРТЮШЕНКУ - фотокореспондентові газети "Дзеркало
Василю Івановичу тижня", м. Київ
ГРУШКОВИКУ - заступникові редактора газети Олегу Михайловичу "Свобода", Тернопільська область
ЖУЧИНСЬКОМУ - головному редакторові обласної газети
Анатолію Петровичу "33-й канал", Вінницька область
КІПІАНІ - ведучому програми "Подвійний доказ" Вахтангу Теймуразовичу телестудії "1+1", м. Київ
КІЧКОВСЬКОМУ - журналістові, начальникові відділу Михайлу Михайловичу Закарпатської обласної державної
адміністрації
КНЯЖАНСЬКОМУ - редакторові відділу газети "День", Віталію Семеновичу м. Київ
КРУЧКУ - начальникові управління, керівнику Володимиру Дмитровичу прес-служби Міністерства юстиції
України
ЛАВРЕНЮКУ - оглядачеві газети "Голос України", Сергію Івановичу м. Київ
ЛИХОВІЮ - заступникові головного редактора Дмитру Вікторовичу газети "Україна молода", м. Київ
МЕХЕДІ - генеральному директорові телекомпанії
Віталію Валерійовичу "НІС ТВ", м. Миколаїв
НАЗАРЕНКУ - редакторові менської районної газети
Олександру Васильовичу "Наше слово", Чернігівська область
НИКОРОВИЧУ - редакторові відділу редакції газети Ігорю Богдановичу "Галичина", м. Івано-Франківськ
ПАСТУХОВІЙ - головному редакторові Валентині Миколаївні телерадіокомпанії "Мукачеве
(М-студіо)", Закарпатська область
ПИЩИКУ - коментаторові Національної Володимиру Івановичу радіокомпанії України, м. Київ
РУБАНУ - радникові Президента України Юрію Григоровичу
САКУН - головному редакторові газети Юлії Олександрівні "Молодь Черкащини"
СТЕЦЮ - генеральному продюсерові "5 каналу" Юрію Ярославовичу телебачення України, м. Київ
ТКАЧУКУ - директорові державного комунального Валерію Павловичу підприємства "Телерадіокомпанія "Київ"
ТУЗОВУ - головному редакторові новин Дмитру Олеговичу акціонерного товариства "Телеканал
"Тоніс", м. Київ
ТОКАРЮКУ - заступникові головного редактора Михайлу Івановичу чернівецької обласної газети
"Буковина"
ФІСЮНУ - головному редакторові Сергію Васильовичу телерадіокомпанії "Ера", м. Київ
ХАЛИМОНЕНКУ - головному редакторові журналу "Дім, Миколі Івановичу сад, город", м. Київ
ХАРЧЕНКУ - головному редакторові Української Олександру Олександровичу національної інформаційної агенції
новин (УНІАН), м. Київ
ЧЕРЕДНИЧЕНКУ - випусковому редакторові служби Олесю Дмитровичу акціонерного товариства "Телеканал
"Тоніс", м. Київ
ЧИРВІ - редакторові відділу газети "Урядовий
Андрію Миколайовичу кур'єр", м. Київ
ШАРИКОВІЙ - прес-секретареві Голови Центральної Зої Кирилівні виборчої комісії
ЮХТУ - генеральному директорові товариства Олегу Ігоровичу "Агентство Телебачення Новин",
м. Харків
ЯНЕВСЬКОМУ - ведучому "5 каналу" телебачення Данилу Борисовичу України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
АРБУЗОВІЙ - завідувачу Донецького міжобласного Світлані Борисівні медико-генетичного центру центральної
міської клінічної лікарні N 1
ВІЄВСЬКОМУ - головному лікарю Київської міської Анатолію Миколайовичу наркологічної клінічної лікарні
"Соціотерапія"
ВОЄВОДІ - лікареві, завідувачу відділення Олександру Павловичу Житомирського обласного медичного
стоматологічного об'єднання
ГАВРИЛЕНКУ - лікареві, завідувачу відділення Борису Георгійовичу Кіровоградського обласного
госпіталю для інвалідів Великої
Вітчизняної війни
ДРИГИБЦІ - лікареві, завідувачу відділення Омеляну Георгійовичу Глибоцької центральної районної
лікарні, Чернівецька область
ДРЯШКАБІ - лікареві Рахівської центральної Василю Петровичу районної лікарні, Закарпатська
область
КВАСНІЦЬКОМУ - лікареві, завідувачу відділення Миколі Васильовичу Тернопільської міської комунальної
лікарні швидкої допомоги
КИРИКУ - лікареві, завідувачу відділення Михайлу Миколайовичу Ізяславської центральної районної
лікарні, Хмельницька область
КОВАЛЬЧУКУ - лікареві Київської міської клінічної
Миколі Володимировичу лікарні N 8
КОСЯКОВУ - лікареві, завідувачу відділення Олександру Миколайовичу Київської міської клінічної лікарні
N 12
КУЗЬМОВИЧУ - заступникові головного лікаря 3-ї Григорію Івановичу міської лікарні, м. Кіровоград
ЛАВРОВУ - лікареві Кіровоградської міської Олександру Сергійовичу лікарні швидкої медичної допомоги
ЛЯХ - лікареві, завідувачу відділення Лені Федорівні Закарпатської обласної дитячої лікарні
МЕЛЬНИК - лікареві, завідувачу відділення Катерині Михайлівні Козятинської центральної районної
лікарні, Вінницька область
МОРОЗУ - головному лікареві медико-санітарної
Олександру Андрійовичу частини науково-виробничого комплексу
"Фотоприлад", м. Черкаси
НЕВОЙТ - лікареві, завідувачу відділення Марині Миколаївні Полтавської міської клінічної лікарні
N 2
ОЛІЙНИКУ - лікареві, завідувачу відділення Леоніду Івановичу Житомирської обласної клінічної
лікарні імені О.Ф. Гербачевського
ПАЄНКУ - лікареві, доцентові Львівського Олександру Станіславовичу національного медичного університету
імені Данила Галицького
ПОТАПКУ - голові Чернігівського обкому Павлу Івановичу профспілки працівників охорони
здоров'я
РОМАНЧУКУ - головному лікареві Івано-Франківського
Володимиру Романовичу онкологічного диспансеру
СЕМАНІВУ - начальникові управління охорони Мирославу Михайловичу здоров'я Рівненської обласної
державної адміністрації
СОЛОВІЮ - лікареві, завідувачу відділення Богдану Григоровичу Львівського обласного госпіталю
інвалідів війни та репресованих імені
Ю. Липи
ТЕРЕЩУК - лікареві, завідувачу відділення Людмилі Михайлівні Харківської обласної клінічної лікарні
ТУЧІНУ - лікареві, завідувачу відділення Данилу Абрамовичу Одеської міської клінічної лікарні
N 10
ФЕЙЦАРЕНКУ - головному лікареві Вінницької міської
Анатолію Івановичу клінічної лікарні N 3
ХАРАМАНУ - лікареві Інституту невідкладної і Савві Андрійовичу відновної хірургії імені В.К. Гусака
АМН України, м. Донецьк
ХОХОЛЄВІЙ - лікареві, завідувачу відділення Ганні Олексіївні Дніпропетровської обласної клінічної
психіатричної лікарні
ЧЕМОДУРОВУ - завідувачу відділення Кримської Миколі Трохимовичу республіканської клінічної лікарні
імені М.О. Семашка
ЧЕРЕДНИЧЕНКУ - лікареві, завідувачу відділення Володимиру Іллічу Черкаської обласної лікарні
ЩЕРБАКОВІЙ - лікареві Одеської обласної клінічної
Богдані Іллівні лікарні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
ГРИЦЮКУ - голові правління акціонерного Борису Павловичу товариства "Рівненський
науково-дослідний інститут технології
машинобудування"
ЖИБЕР - слюсареві-електромонтажникові Валентині Іванівні акціонерного товариства "Холдингова
компанія "Луганськтепловоз"
ЗАБРОЦЬКОМУ - голові правління акціонерного Олександру Павловичу товариства "Вінницький завод
тракторних агрегатів"
КАНТОРУ - голові правління акціонерного Сергію Анатолійовичу товариства "Завод "Екватор",
м. Миколаїв
ЦВІРКУНУ - начальникові служби державного Миколі Степановичу підприємства "Харківський
метрополітен"
ЧЕСНОКОВУ - начальникові цеху акціонерного Віктору Івановичу товариства "Запорізький
автомобілебудівний завод"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
АБОВЯНУ - начальникові дільниці товариства Павлу Рубеновичу "Миколаївський глиноземний завод"
ГЛОТКУ - ливарникові акціонерного товариства Олександру Семеновичу "Запорізький виробничий алюмінієвий
комбінат"
ДУЛІНУ - сталеварові акціонерного товариства Володимиру Івановичу "Алчевський металургійний комбінат",
Луганська область
ЗАВОДОВСЬКОМУ - машиністові акціонерного товариства Дмитру Панасовичу "Дніпровський металургійний комбінат
імені Ф.Е. Дзержинського",
Дніпропетровська область
ІВАНУШКІНУ - директорові з виробництва товариства
Миколі Анатолійовичу "Миколаївський глиноземний завод"
КОЗЛОВЦЕВУ - вогнетривникові Лутугинського Геннадію Миколайовичу державного науково-виробничого
валкового комбінату, Луганська область
КРАСОВСЬКОМУ - головному технологові проекту Євгену Миколайовичу товариства "Миколаївський глиноземний
завод"
МУХАНОВУ - підручному сталевара акціонерного Володимиру Мешковичу товариства "Криворізький
гірничо-металургійний комбінат
"Криворіжсталь", Дніпропетровська
область
САСІНУ - провідному інженерові-технологові Аркадію Георгійовичу акціонерного товариства "Український
графіт", м. Запоріжжя
ТОЛКАЧОВУ - начальникові цеху товариства Олександру Борисовичу "Миколаївський глиноземний завод"
ТРОНЮ - старшому майстрові акціонерного Михайлу Андрійовичу товариства "Нікопольський завод
феросплавів", Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ"
ЛОГВІНОВІЙ - начальникові управління - головному Людмилі Леонідівні державному інспекторові ветеринарної
медицини міста Сімферополя, Автономна
Республіка Крим
МИХАЛЬЧУК - завідувачу Мошоринської дільничної Євдокії Федорівні лікарні ветеринарної медицини,
Кіровоградська область
РАДІЛЬЧУКУ - начальникові управління - головному Володимиру Володимировичу державному інспекторові ветеринарної
медицини Новомосковського району,
Дніпропетровська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БАНЬКОВСЬКОМУ - заступникові декана, викладачеві Анатолію Михайловичу Тернопільського національного
педагогічного університету імені
Володимира Гнатюка
БІЛОЛИПЕЦЬКІЙ - директорові фірми "Видавництво імені
Інні Ярославівні Олени Теліги", м. Київ
ВАКАЛУ - директорові Сумської дитячої музичної
Олександру Григоровичу школи N 4
ГАВРИЛЕНКО - науковому співробітникові Оксані Василівні літературно-меморіального музею
Оноре де Бальзака, с. Верхівня,
Житомирська область
ГАРАЩЕНКО - директорові Кіровоградської обласної
Олені Миколаївні універсальної наукової бібліотеки
імені Д.І. Чижевського
ГЛЄБОВИЧУ - керівникові Вишгородського Ярославу В'ячеславовичу муніципального дитячо-юнацького
духового оркестру-студії "Водограй",
Київська область
ГОЛУБ - завідувачу відділу Дніпропетровської
Ірині Станіславівні обласної універсальної наукової
бібліотеки
ГРИЦАЮ - директорові і диригентові Володимиру Богдановичу Тернопільського муніципального
духового оркестру "Оркестра Волі"
ГУБАНОВІЙ - голові правління акціонерного Галині Федорівні товариства "Дніпрокнига",
м. Дніпропетровськ
ДАВИДЮКУ - начальникові управління культури Петру Петровичу Рівненської обласної державної
адміністрації
ДУБІНІНІЙ - директорові Палацу культури "Октябрь",
Любові Олексіївні м. Костянтинівка, Донецька область
ЄВЕЦЬ - директорові-розпорядникові Олені Петрівні Національного оркестру народних
інструментів України, м. Київ
ІЩЕНКО - викладачеві Чернігівської музичної Валентині Володимирівні школи N 1 імені С.В. Вільконського
ЗАМОСТЯН - директорові культурно-мистецького Олені Василівні центру Національного університету
"Києво-Могилянська академія"
ЗАХАРЧЕНКУ - письменникові, м. Черкаси Василю Івановичу
КОВАЛЮ - начальникові відділу культури Миколі Івановичу Шполянської районної державної
адміністрації, Черкаська область
КУШПІТОВСЬКОМУ - директорові товариства "Зінтеко", Станіславу Євгеновичу м. Київ
МАЛЬЦЕВУ - директорові Чугуївської дитячої Петру Миколайовичу художньої школи імені І.Ю. Рєпіна,
Харківська область
МАЦЮКУ - художньому керівникові самодіяльного
Олександру Максимовичу ансамблю спортивного бального танцю
"Грація" Палацу дітей та юнацтва міста
Вінниці
НЕДІЛЬКО - заступникові директора Херсонської Ларисі Володимирівні обласної універсальної наукової
бібліотеки імені Олеся Гончара
НИЧЦІ - голові правління акціонерного Вадиму Івановичу товариства "Львівська книжкова фабрика
"Атлас"
ПОЛІЩУКУ - художньому керівникові і диригентові
Віктору Михайловичу аматорського народного хору ветеранів
війни та праці "Фронтові друзі",
м. Івано-Франківськ
РАКОМІНУ - керівникові народного фольклорного Олександру Васильовичу ансамблю "Троїсті музики" Степівського
сільського будинку культури,
Миколаївська область
САПІЖАКУ - заступникові директора Стахановського
Михайлу Степановичу педагогічного коледжу Луганського
національного педагогічного
університету імені Тараса Шевченка
СЛИНЬКУ - керівникові духового оркестру Івану Павловичу Зарізького сільського будинку
культури, Полтавська область
СТЕБЛЮК - начальникові управління культури Тамарі Олександрівні Феодосійської міської ради,
Автономна Республіка Крим
ТАРАСЕНКУ - поетові-пісняру, м. Полтава Володимиру Олександровичу
ФРОЛОВУ - провідному операторові телеканалу В'ячеславу Васильовичу "ІНТЕР", м. Київ
ХЕМІЮ - артистові Волинського державного Петру Андрійовичу академічного українського народного
хору
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
БЕРЕГОВСЬКОМУ - начальникові управління освіти і Зіновію Леонідовичу науки виконкому Івано-Франківської
міської ради
ВОЗНЯКУ - директорові Маяківської Євгенію Михайловичу загальноосвітньої школи-інтернату
I-III ступенів - лінгвістичного ліцею,
Волинська область
ГАВАШІ - заступникові голови Закарпатської Олегу Олодаровичу обласної державної адміністрації
ГАМРЕЦЬКОМУ - заступникові голови Вінницької Івану Степановичу обласної державної адміністрації
ГВОЗДЯК - завідувачу кафедри Ужгородського Ользі Михайлівні національного університету,
Закарпатська область
ГНУТЕЛЮ - викладачеві Технічного коледжу Ярославу Богдановичу Тернопільського державного
технічного університету
ГОЛОСУ - директорові Донецького політехнічного
Іллі Григоровичу технікуму
ГОРБОВУ - директорові Машинобудівного інституту,
Віктору Михайловичу завідувачу кафедри Національного
університету кораблебудування імені
адмірала Макарова, м. Миколаїв
ГУЛЬКО - учительці Кагарлицької Марії Миколаївні загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 3, Київська область
КЛОПОТІ - старшому викладачеві Запорізького Євгенію Анатолійовичу національного університету
КОВЕЗІ - директорові Верхньорогачицької Івану Васильовичу загальноосвітньої школи I-III ступенів
N 2, Херсонська область
КОРОЛЬОВІЙ - директорові спеціалізованої школи N 58
Раїсі Іванівні міста Севастополя
КРАВЧЕНКО - завідувачу дошкільного закладу Світлані Володимирівні "Веселка" с. Аджамки, Кіровоградська
область
КРИЖКУ - ректорові Бердянського державного Василю Васильовичу педагогічного університету, Запорізька
область
КУЗНЕЦОВІЙ - директорові Івано-Франківського вищого
Вірі Іванівні професійного училища готельного
сервісу і туризму
КУЗЬМУК - завідувачу дошкільного навчального Лідії Іванівні закладу N 44 поглибленого
гуманітарного розвитку, м. Рівне
КУЛІБАБІ - директорові Київської спеціальної Олександрі Федорівні загальноосвітньої школи-інтернату N 4
для слабозорих дітей
ЛАБУНСЬКІЙ - директорові Житомирського обласного Вірі Михайлівні центру еколого-натуралістичної
творчості учнівської молоді
МАРТИНЮКУ - ректорові Уманського державного Михайлу Тадейовичу педагогічного університету
імені П.Тичини, Черкаська область
МОЛОЧКУ - доцентові Чернігівського державного Василю Кириловичу педагогічного університету
імені Т.Г.Шевченка
НАЗАРЕНКО - викладачеві Дніпропетровського Ірині Володимирівні транспортно-економічного технікуму
ПЕЛЕХУ - методистові Полонської міської станції
Роману Івановичу юних туристів, Хмельницька область
ПЛЕСКАЦЕВИЧ - директорові Строганівського Таїсії Миколаївні республіканського дитячого будинку
комбінованого типу для дітей змішаного
віку, Автономна Республіка Крим
ПУШКАРЕНКУ - доцентові Сумської філії Національного
Павлу Івановичу університету внутрішніх справ
РЯБУСІ - директорові Херсонського ліцею Михайлу Івановичу
СОЛОВИХ - викладачеві, деканові Кіровоградського
Євгену Костянтиновичу національного технічного університету
СТРАШНІЙ - головному спеціалістові управління Марії Георгіївні освіти і науки Кіровоградської
обласної державної адміністрації
ТОДОСІЙЧУКУ - проректорові Вінницького державного Володимиру Леонідовичу аграрного університету
ТОМЕНЧУК - директорові Івано-Франківського Софії Петрівні комерційного технікуму
ШЕВЧЕНКУ - директорові Згурівського професійного
Василю Васильовичу ліцею, Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
АЛЬОШИНІЙ - завідувачу відділення Подільської Зінаїді Олексіївні районної санітарно-епідеміологічної
станції, м. Київ
ГОЛУБЕНКО - акушерці пологового будинку N 2 Тамілі Петрівні міста Києва
ДОРОХОВІЙ - старшій медичній сестрі міської Валентині Олександрівні лікарні N 5 Центру охорони здоров'я
матері і дитини міста Севастополя
КРИЖАНІВСЬКОМУ - директорові Луцького базового Зіновію Дмитровичу медичного коледжу, Волинська область
НОВИЦЬКІЙ - старшій медичній сестрі Київської Тетяні В'ячеславівні центральної міської клінічної лікарні
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
АРХІПОВУ - машиністові екскаватора акціонерного
Олександру Павловичу товариства "Південний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ВІЛКУЛУ - генеральному директорові акціонерного
Олександру Юрійовичу товариства "Центральний
гірничо-збагачувальний комбінат",
Дніпропетровська область
ВОВКУ - президентові акціонерного товариства
Оресту Володимировичу "Ензим", м. Львів
ВОРОНКУ - директорові дочірнього підприємства Олександру Олександровичу "Хіммашсервіс" акціонерного товариства
"Сумихімпром"
ГЛАДИШЕВУ - електрозварникові акціонерного Сергію Анатолійовичу товариства "Луганський трубний завод"
ГОЛОВАЧУ - директорові філії "Іршанський Миколі Аскольдовичу гірничо-збагачувальний комбінат",
Житомирська область
ГОРОХОВСЬКІЙ - директорові, голові правління Галині Романівні акціонерного товариства "Мукачівська
трикотажна фабрика "Мрія",
Закарпатська область
ГОФМАН - начальникові цеху акціонерного Валентині Миколаївні товариства "Санта Україна",
м. Первомайськ, Миколаївська область
КОБЕРСЬКОМУ - генеральному директорові акціонерного
Володимиру Максимовичу товариства "Рівненська фабрика
нетканих матеріалів"
КОСТЮКУ - голові правління акціонерного Петру Степановичу товариства "Мар'янівський склозавод",
Житомирська область
КРАВЧЕНКО - малярові акціонерного товариства Валентині Василівні "Холдингова компанія
"Луганськтепловоз"
КРАВЧЕНКО - фінансовому директорові товариства Галині Олександрівні "Миколаївський глиноземний завод"
ЛЯШЕНКУ - машиністові крана акціонерного Миколі Єгоровичу товариства "Стахановський завод
феросплавів", Луганська область
МАКСИМЕНКУ - начальникові цеху акціонерного Віктору Миколайовичу товариства "Полонський гірничий
комбінат", Хмельницька область
МОІСЕЄВУ - першому заступникові генерального Сергію Вікторовичу директора, головному інженерові
акціонерного товариства "Турбогаз",
м. Харків
ПОДОЛЬСЬКОМУ - плавильникові акціонерного товариства
Михайлу Івановичу "Нікопольський завод феросплавів",
Дніпропетровська область
ПРИЙМАК - голові правління акціонерного Ганні Іванівні товариства "Галант", м. Броди,
Львівська область
РОССОШИНСЬКОМУ - токареві сервісного центру "Металург"
Івану Васильовичу товариства "Миколаївський глиноземний
завод"
РУДАКОВІЙ - голові правління акціонерного Ларисі Олексіївні товариства "Шосткинський
міськмолкомбінат", Сумська область
СЕМЕНЕЦЬ - старшому машиністові товариства Олені Степанівні "Миколаївський глиноземний завод"
СЛУЦЬКОМУ - директорові Херсонського державного Миколі Георгійовичу заводу "Палада"
СМАЖЕЛЮКУ - голові правління акціонерного Анатолію Яковичу товариства "Ладижинський завод
силікатної цегли", Вінницька область
СТЕЦЕНКО - директорові товариства "Таланпром" Катерині Миколаївні м. Ромни, Сумська область
СУШКУ - Калуському міському голові, Роману Васильовичу Івано-Франківська область
ЧЕРНИШОВУ - начальникові відділу акціонерного Юрію Олексійовичу товариства "Запоріжкокс"
ШВЕЦЮ - директорові акціонерного товариства Миколі Григоровичу "Крафт Фудз Україна", м. Тростянець,
Сумська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
АТАМАНЮКУ - голові фермерського господарства Віктору Даниловичу імені Т. Шевченка Здолбунівського
району, Рівненська область
БАЛАБАНОВУ - директорові товариства "Рассвет" Василю Васильовичу Володарського району, Донецька область
ВОВЧУКУ - першому заступникові голови Петру Богдановичу Тернопільської обласної державної
адміністрації
ДІБРОВІ - голові спілки селянських господарств
Валерію Григоровичу "П'ятидні" Володимир-Волинського
району, Волинська область
ДОНЕЦЬ - майстрові машинного доїння Ірині Василівні сільськогосподарського виробничого
кооперативу "Колос" Знам'янського
району, Кіровоградська область
ЄВДОКИМОВУ - генеральному директорові приватного Валентину Олександровичу підприємства "Кіровоградптахопром"
ІЩЕНКУ - директорові сільськогосподарського Володимиру Кириловичу товариства "Світанок" Чорнобаївського
району, Черкаська область
КАРПЕНКУ - генеральному директорові приватної Михайлу Михайловичу виробничої фірми "Агроцентр",
м. Дніпропетровськ
КАПЛЕНКУ - генеральному директорові Валерію Іллічу сільськогосподарського товариства
"Воскобійники" Шишацького району,
Полтавська область
КЕЛЬВИЧУ - директорові сільськогосподарського Леоніду Миколайовичу підприємства "Україна" Попільнянського
району, Житомирська область
КОНДРАТЕНКУ - заступникові начальника управління Валерію Миколайовичу Департаменту Секретаріату Кабінету
Міністрів України
КОРНІЄНКУ - голові правління акціонерного Валентину Миколайовичу товариства "Радгосп "Весна"
Нижньогірського району, Автономна
Республіка Крим
КРИВОРУЧКУ - директорові приватного Миколі Петровичу сільськогосподарського підприємства
"Добробут" Ставищенського району,
Київська область
КУЧЕРУ - голові сільськогосподарського Олександру Григоровичу виробничого кооперативу "Прогрес"
Піщанського району, Вінницька область
НОСАЧЕНКУ - директорові сільськогосподарського Віктору Михайловичу товариства "Северинівка" Таращанського
району, Київська область
ПАЮКУ - голові правління аграрного Федору Петровичу рибогосподарського кооперативу
"Придунайська нива" Ізмаїльського
району, Одеська область
ПІЧКО - доярці науково-виробничої агрофірми Світлані Іллінічні "Перлина Поділля" Білогірського
району, Хмельницька область
РИБАКУ - голові сільськогосподарського Миколі Станіславовичу виробничого кооперативу "Маяк"
Козятинського району, Вінницька
область
СОЛОГУБУ - директорові сільськогосподарського Олександру Миколайовичу підприємства "Інтерагро Сквира",
Київська область
СПОРИШУ - голові приватного Івану Дмитровичу сільськогосподарського підприємства
"Перемога" Томашпільського району,
Вінницька область
СТЕФАНИШИНУ - начальникові головного управління Івану Миколайовичу сільського господарства і
продовольства Львівської обласної
державної адміністрації
ТЕМНЮКУ - директорові товариства "Покошицьке" Володимиру Михайловичу Коропського району, Чернігівська
область
ТЕМРІЄНКУ - директорові сільськогосподарського Валерію Олександровичу товариства "Колос" Тростянецького
району, Вінницька область
ТОРЯНИКУ - директорові сільськогосподарського Леоніду Дмитровичу товариства "Колос" Коломацького
району, Харківська область
ТУРАНСЬКОМУ - керівникові дочірнього підприємства Владиславу Цезаровичу "Рогачівське" Ружинського району,
Житомирська область
ФЕДЧЕНКУ - начальникові Сумського обласного Віктору Івановичу виробничого управління водного
господарства
ХУТНЯКУ - бригадирові тракторної бригади Миколі Матвійовичу приватного підприємства "Пижівське"
Новоушицького району, Хмельницька
область
ЦВЄТКОВУ - заступникові голови Асоціації Сергію Васильовичу фермерів та приватних землевласників,
Харківська область
ЯСИНСЬКОМУ - директорові сільськогосподарського Анатолію Юліановичу товариства "Першотравневе",
Чернігівська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
ПЕТРОВУ - директорові Сімферопольського Олександру Миколайовичу казенного експериментального
протезно-ортопедичного підприємства,
Автономна Республіка Крим
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
АЛЕКСЄЄВУ - генеральному директорові товариства Сергію Васильовичу "Левант", м. Ялта, Автономна
Республіка Крим
БЕРНАЦЬКОМУ - заступникові голови правління - Болеславу Едуардовичу директору департаменту акціонерного
товариства "Київгаз"
ГАВРИЛОВУ - голові Черкаського обласного комітету
Гарі Миколайовичу профспілки працівників
житлово-комунального господарства,
місцевої промисловості, побутового
обслуговування населення
МУЗИЦІ - начальникові Вінницького підприємства
Олександру Федоровичу "Трамвайно-тролейбусне управління"
ТРОНЄВІЙ - організаторові ритуалу Ользі Арсентіївні Дніпропетровського міського
спеціалізованого комунального
підприємства ритуальної служби
ШАПОВАЛУ - генеральному директорові виробничого
Миколі Костянтиновичу об'єднання "Хмельницькі теплові
мережі"
ШАЦЬКОМУ - директорові товариства "Луганська Юрію Михайловичу телефонна компанія"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"
ЗАГРЕВІ - генеральному директорові державного Олександру Юхимовичу підприємства "Міжнародний аеропорт
"Львів"
ЗУБУ - директорові Дніпропетровського Миколі Івановичу регіонального структурного підрозділу
Державного підприємства обслуговування
повітряного руху України
КАРАМШУКУ - начальникові служби руху державного Михайлу Федоровичу підприємства "Харківський
метрополітен"
ЛИНДІ - водієві автобуса акціонерного Богдану Павловичу товариства "Тернопільське
автотранспортне підприємство 16127"
МІХЕЛЮ - диспетчерові акціонерного товариства
Василю Петровичу "Стахановський завод феросплавів",
Луганська область
ТУРКОВУ - начальникові служби перевезень Миколі Герасимовичу Республіканського підприємства
"Міжнародний аеропорт "Сімферополь"
ХВОРОСТУ - головному інженерові - першому Миколі Васильовичу заступникові начальника державного
підприємства "Харківський
метрополітен"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
І СПОРТУ УКРАЇНИ"
АТАМАНОВУ - доцентові Донецького національного Володимиру Дмитровичу технічного університету
ДІДУШЕНКУ - головному тренерові чоловічої В'ячеславу Володимировичу гандбольної команди "ЗТР",
м. Запоріжжя
ДОЛЬНОМУ - майстрові спорту міжнародного класу з
Тарасу Васильовичу біатлону, м. Тернопіль
КРАВЧЕНКУ - начальникові Кримського Сергію Леонідовичу республіканського центру інвалідного
спорту "Інваспорт"
МИХАЙЛЕНКУ - старшому тренерові Львівської обласної
Віктору Андрійовичу організації фізкультурно-спортивного
товариства "Динамо"
СИНИЦІ - деканові Полтавського державного Василю Петровичу педагогічного університету імені
В.Г. Короленка
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"
ТРОКОЗУ - начальникові управління охорони Володимиру Анатолійовичу навколишнього природного середовища
Київської міської державної
адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ РАЦІОНАЛІЗАТОР УКРАЇНИ"
ЗАХАРОВУ - провідному конструкторові акціонерного
Миколі Миколайовичу товариства "Мелітопольський
верстатобудівний завод імені
23 Жовтня", Запорізька область
МЕТОШОПУ - раціоналізаторові, м. Канів, Черкаська
Івану Михайловичу область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
БАГРІЮ - голові Бориславського міського суду,
Василю Миколайовичу Львівська область
ВУС - судді Верховного Суду України Світлані Михайлівні
ГАНИЧУ - судді Залізничного районного суду Ігорю Маркіяновичу міста Львова
ЗАГОЛДНОМУ - судді Верховного Суду України Володимиру Вікторовичу
КАРНАУХУ - народному депутатові України Миколі Васильовичу
КНЯЗЕВИЧУ - члену Центральної виборчої комісії Руслану Петровичу
КОЛЕСНИКУ - судді Верховного Суду України Павлу Івановичу
КОРОТКОМУ - головному консультантові секретаріату
Миколі Миколайовичу Комітету Верховної Ради України з
питань законодавчого забезпечення
правоохоронної діяльності
МАГЕРІ - члену Центральної виборчої комісії Андрію Йосиповичу
МОЙСЕЄНКУ - Керівникові Служби з питань Віктору Миколайовичу помилування Секретаріату Президента
України
ОГНЮ - завідувачу секретаріату Комітету Цезарю Григоровичу Верховної Ради України з питань
бюджету
ОМЕЛЬЧЕНКУ - виконуючому обов'язки голови Анатолію Федоровичу військового апеляційного суду
Військово-Морських Сил, м. Севастополь
ОНОПЕНКУ - народному депутату України Василю Васильовичу
ПИЛИПИШИНУ - першому заступникові голови Віктору Петровичу Шевченківської районної у місті
Києві державної адміністрації
РЕДЬЦІ - судді Верховного Суду України Анатолію Івановичу
РЖЕПЕЦЬКОМУ - заступникові голови апеляційного суду
Олександру Павловичу Миколаївської області
РУДЮК - заступникові завідувача відділу Ніні Семенівні Апарату Верховної Ради України
ЧУЙКУ - голові Попаснянського районного суду
Володимиру Івановичу Луганської області
ЩЕРБАКОВУ - нотаріусу Київського міського Віктору Захаровичу нотаріального округу
ЯЦЮКУ - начальникові управління Департаменту
Володимиру Андрійовичу Секретаріату Кабінету Міністрів
України
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ВОЛОШЕНКО - художникові, м. Львів Тамарі Василівні
ДАНИЛИЧУ - художникові-живописцю, м. Ужгород Тарасу Федоровичу
КАСЬЯН - художникові акціонерного товариства Тетяні Костянтинівні "Черкаський шовковий комбінат"
КРИВОРУЧКУ - художникові-графіку, м. Чернівці Оресту Івановичу
ПОНІКАРОВУ - художникові-графіку, м. Одеса Василю Андрійовичу
СЕВРУК - художникові-монументалісту, м. Київ Галині Сильвестрівні
СЕЛЕЗІНЦІ - художникові-живописцю, м. Львів Михайлу Миколайовичу
СМИРНОВУ - художникові-живописцю, м. Севастополь
Євгену Володимировичу
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ"
АЛЬОХІНУ - машиністові відособленого підрозділу
Сергію Миколайовичу "Шахтоуправління "Ровеньківське"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
БИЧЕНКУ - гірникові шахти "Дніпровська" Валерію Павловичу акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ГОРАНУ - головному механікові відокремленого Аркадію Самуіловичу підрозділу "Шахта
"Суходільська-Східна" акціонерного
товариства "Краснодонвугілля",
Луганська область
ГРЕБЕННИКОВУ - гірникові очисного вибою Анатолію Миколайовичу відокремленого підрозділу "Ордена
Трудового Червоного Прапора шахта
імені В.І. Леніна" державного
підприємства "Макіїввугілля",
Донецька область
ЖДАНЮКУ - прохідникові акціонерного товариства
Сергію Івановичу "Трест "Луганськшахтопроходка"
ЖЕЛДАКУ - бригадирові відособленого підрозділу
Миколі Олексійовичу "Трест "Антрацитвуглебуд" державного
підприємства "Ровенькиантрацит",
Луганська область
ЗОРКІНУ - бригадирові відокремленого підрозділу
Миколі Миколайовичу "Шахта імені 50-річчя СРСР"
акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
КЛИМЕНКУ - бригадирові філії "Шахта "Тернівська"
Володимиру Петровичу акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
КОНДРАШОВУ - бригадирові гірників шахти імені Олександру Георгійовичу М.В. Фрунзе державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
МАКСИМЕНКУ - начальникові дільниці акціонерного Олександру Володимировичу товариства "Шахта "Комсомолець
Донбасу", Донецька область
МАЛЬЦЕВУ - начальникові дільниці відокремленого
Вадиму Михайловичу підрозділу "Шахта імені
О.Г. Стаханова", Донецька область
МАЦЕГОРІ - механікові відокремленого підрозділу
Івану Івановичу "Шахта "Горіхівська" акціонерного
товариства "Краснодонвугілля",
Луганська область
ОЛІФЕРУКУ - бригадирові відособленого підрозділу
Віктору Миколайовичу "Шахтоуправління "Луганське"
державного підприємства
"Луганськвугілля"
ПІКУЛІ - електрослюсареві шахти "Самарська" Михайлу Григоровичу акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ПОЛОЗЮКУ - прохідникові державного акціонерного
Ігорю Анатолійовичу товариства "Шахтоуправління "Донбас",
м. Донецьк
СЕРГІЄНКУ - бригадирові відособленого підрозділу
Миколі Васильовичу "Шахтоуправління "Ровеньківське"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
СЛУЦЬКОМУ - бригадирові підрозділу "Шахта Віктору Васильовичу "Дуванна" акціонерного товариства
"Краснодонвугілля", Луганська область
СОЛОЖЕНКУ - гірникові відособленого підрозділу Сергію Івановичу "Шахта імені Ф.Е. Дзержинського"
державного підприємства
"Ровенькиантрацит", Луганська область
СТОЛБІНСЬКОМУ - забійникові виробничого структурного
Володимиру Іллічу підрозділу "Шахтоуправління імені
М.І. Калініна" відокремленого
підрозділу "Артемвугілля", Донецька
область
ЦАРЬОВУ - гірникові шахти "Благодатна" Миколі Васильовичу акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ЧЕРЕЗОВУ - прохідникові Шахтарського Сергію Альбертовичу шахтобудівельного управління
акціонерного товариства "Державна
холдингова компанія "Донбасшахтобуд",
Донецька область
ЧУПРИНІ - машиністові шахти "Ювілейна" Віктору Івановичу акціонерного товариства
"Павлоградвугілля", Дніпропетровська
область
ШЕВЕЛІ - машиністові орендного підприємства Сергію Івановичу "Шахта імені О.Ф. Засядька",
м. Донецьк
ШКУРАТОВУ - гірникові очисного вибою державного Борису Івановичу акціонерного товариства "Шахта
"Білоріченська" дочірнього
підприємства державної холдингової
компанії "Луганськвугілля"
ШУЛЬГІНУ - гірникові очисного вибою Анатолію Васильовичу відокремленого підрозділу
"Шахтоуправління імені С.М. Кірова"
державного підприємства "Донецька
вугільна коксівна компанія".

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 23 серпня 2005 року
N 1193/2005



вгору