Документ 1260/2004, поточна редакція — Прийняття від 19.10.2004

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами
України членів національної збірної команди
України серед спортсменів-інвалідів
на XII літніх Паралімпійських іграх

За досягнення значних спортивних результатів, підготовку
чемпіонів та призерів XXII літніх Паралімпійських ігор у Афінах,
піднесення міжнародного престижу України
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
КАБАНОВА - чемпіона Паралімпійських ігор з Володимира Віталійовича футболу
МАЩЕНКА - багаторазового чемпіона та призера Олександра Сергійовича Паралімпійських ігор з плавання
СУШКЕВИЧА - президента Національного комітету Валерія Михайловича спорту інвалідів України
ЯСИНОВОГО - чемпіона та срібного призера Олександра Борисовича Паралімпійських ігор з легкої
атлетики
Нагородити орденом "За мужність" I ступеня
АЛЕКСЄЄВА - багаторазового чемпіона та призера Дмитра Даниловича Паралімпійських ігор з плавання
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
АНТОНЮКА - чемпіона Паралімпійських ігор з Володимира Петровича футболу
БАБІЯ - чемпіона Паралімпійських ігор з Сергія Володимировича футболу
ВАКУЛЕНКА - чемпіона Паралімпійських ігор з Сергія Анатолійовича футболу
ДУТКА - чемпіона Паралімпійських ігор з Тараса Романовича футболу
ЖИЛЬЦОВА - чемпіона та багаторазового призера Андрія Миколайовича Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ЖУЧИНІНА - чемпіона Паралімпійських ігор з Євгена Олександровича футболу
ЗАЙЦЕВУ - генерального секретаря Національного
Олену Андріївну комітету спорту інвалідів України
КАЛИНУ - чемпіона та призера Паралімпійських Андрія Яковича ігор з плавання
КОСЕНКА - чемпіона Паралімпійських ігор з Ігоря Володимировича футболу
ОВЧАРЕНКА - головного тренера збірної команди Сергія Валентиновича України з футболу серед інвалідів
РОЗТОКУ - чемпіона Паралімпійських ігор з Андрія В'ячеславовича футболу
ТИМОФЄЄВА - тренера збірної команди України з Юрія Васильовича футболу
ЦУКАНОВА - чемпіона Паралімпійських ігор з Андрія Сергійовича футболу
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАСА - тренера багаторазових паралімпійських
Миколу Івановича чемпіонів та призерів з легкої
атлетики Антона Скачкова та
Олександра Дріги
ДЕРКАЧА - тренера багаторазового Віктора Миколайовича паралімпійського бронзового призера з
легкої атлетики Сергія Норенка
ЗАСЯДКОВИЧА - бронзового призера Паралімпійських Ігоря Федоровича ігор з дзюдо
КАЗНАЧЕЄВА - тренера багаторазових паралімпійських
Андрія Вікторовича чемпіонів та призерів з плавання
Сергія Кліпперта, Андрія Калини,
Юлії Волкової
КОМАРА - чемпіона та призера Паралімпійських Андрія Анатолійовича ігор з фехтування
КРЕЧУНЯК - чемпіона Паралімпійських ігор з легкої
Оксану Михайлівну атлетики
КРИЖАНІВСЬКОГО - багаторазового призера Паралімпійських
Дмитра Леонідовича ігор з плавання
КУЗЬМІНА - чемпіона та призера Паралімпійських Дмитра Валерійовича ігор з плавання
ПОНОМАРЬОВА - чемпіона Паралімпійських ігор з Дениса Валерійовича футболу
ПОНЬКУ - тренера-лідера бронзового В'ячеслава Олександровича паралімпійського призера з легкої
атлетики Олександра Іванюхіна
ТРУШЕВА - чемпіона Паралімпійських ігор з Віталія Євгеновича футболу
ШЕВЧИКА - чемпіона Паралімпійських ігор з Анатолія Васильовича футболу
ЯНОВСЬКОГО - тренера паралімпійського чемпіона та
Геннадія Едуардовича призера з фехтування Андрія Комара
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
ДЕМЧУКА - багаторазового чемпіона Сергія Леонідовича Паралімпійських ігор з плавання
ДОРОШЕНКА - багаторазового чемпіона та призера Олександра Володимировича Паралімпійських ігор з легкої атлетики
ДРІГУ - багаторазового чемпіона та призера Олександра Вікторовича Паралімпійських ігор з легкої атлетики
КЛІППЕРТА - багаторазового чемпіона та призера Сергія Вікторовича Паралімпійських ігор з плавання
СКАЧКОВА - багаторазового чемпіона Антона Олександровича Паралімпійських ігор з легкої атлетики
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
АНДРЮШИНА - бронзового призера Паралімпійських Юрія Сергійовича ігор з плавання
ІВАНЮХІНА - бронзового призера Паралімпійських Олександра Миколайовича ігор з легкої атлетики
КИЦЕНКА - бронзового призера Паралімпійських Івана Євгеновича ігор з легкої атлетики
НОРЕНКА - багаторазового призера Паралімпійських
Сергія Олександровича ігор з легкої атлетики
ОНУФРІЄНКА - багаторазового призера Паралімпійських
Андрія Станіславовича ігор з легкої атлетики
ПІДДУБНОГО - бронзового призера Паралімпійських Володимира Вікторовича ігор з легкої атлетики
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
МАЛЬЧИК - бронзового призера Паралімпійських Аллу Анатоліївну ігор з легкої атлетики
СОЛОВЙОВУ - чемпіона Паралімпійських ігор з Лідію Валентинівну пауерліфтингу
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АКОПЯН - чемпіона та багаторазового призера Олену Грачиківну Паралімпійських ігор з плавання
ВОЛКОВУ - багаторазового призера Паралімпійських
Юлію Дмитрівну ігор з плавання
ВОРОБЙОВУ - тренера багаторазових паралімпійських
Любов Анатоліївну чемпіонів та призерів з плавання
Дмитра Алексєєва, Сергія Демчука
КАЗНАЧЕЄВУ - тренера багаторазових паралімпійських
Світлану Михайлівну чемпіонів та призерів з плавання
Віктора Смирнова, Олександра Мащенка
КІСЕОЛАР - бронзового призера Паралімпійських Олену Іванівну ігор з пауерліфтингу
КУЗЬМІНУ - тренера паралімпійського чемпіона та
Марину Петрівну багаторазового призера з плавання
Олени Акопян
СКУГАРЕВУ - начальника Українського центру з Оксану Анатоліївну фізичної культури і спорту інвалідів
"Інваспорт"
ЯКИБЧУК - срібного призера Паралімпійських ігор
Тетяну Михайлівну з легкої атлетики
Нагородити орденом Данила Галицького
МАЩЕНКА - начальника Севастопольського міського
Євгена Владиславовича центру з фізичної культури і спорту
інвалідів "Інваспорт"
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
БОРИСЕНКУ - заступникові директора Дирекції Олександру Васильовичу Національної телекомпанії України
ПЕДАШЕНКУ - прес-аташеві Національної Сергію Миколайовичу паралімпійської делегації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
УКРАЇНИ"
ГОРДЄЄВУ - начальникові Донецького обласного В'ячеславу Сергійовичу центру з фізичної культури і спорту
інвалідів "Інваспорт"
ГОРЯЩЕНКУ - начальникові Черкаського обласного Юрію Володимировичу центру з фізичної культури і спорту
інвалідів "Інваспорт"
ЧАПЛИГІНІЙ - начальникові відділу Українського Аллі Олександрівні центру з фізичної культури і спорту
інвалідів "Інваспорт"
ЧЕРНЯХОВСЬКОМУ - начальникові Кіровоградського В'ячеславу Григоровичу обласного центру з фізичної культури і
спорту інвалідів "Інваспорт"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ДІДОВЦЮ - лікареві збірної команди України Юрію В'ячеславовичу з футболу та дзюдо
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
ЗАСЕНКУ - масажистові збірної команди України Юрію Миколайовичу серед інвалідів.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 19 жовтня 2004 року
N 1260/2004



вгору