Документ 1286/2003, поточна редакція — Прийняття від 11.11.2003

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про призначення суддів

Відповідно до статті 127 та частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) п о с т а н о в л я ю:
1. Призначити у межах п'ятирічного строку в апеляційних
господарських судах на посади:
судді Донецького апеляційного
господарського суду
БОНДАРЕВУ Галину Григорівну;
судді Харківського апеляційного
господарського суду
ПОГРЕБНЯКА Володимира Яковлевича.
2. Призначити у межах п'ятирічного строку в апеляційних судах
на посади:
судді апеляційного суду Закарпатської області
КУШТАНА Бориса Петровича;
суддів апеляційного суду Харківської області:
МАЛІНСЬКУ Світлану Миколаївну, ПРИДНЮ Олександра Олексійовича.
3. Призначити строком на п'ять років у місцевих господарських
судах на посади:
судді господарського суду Автономної
Республіки Крим
МАРГАРІТОВА Михайла Вікторовича;
судді господарського суду
Дніпропетровської області
ЛІПИНСЬКОГО Олександра Вікторовича;
суддів господарського суду
Житомирської області:
БОНДАРЧУК Юлію Валеріївну, БРАГІНУ Ярославу Василівну, ТЕРЛЕЦЬКУ Нелю Ярославівну;
судді господарського суду Київської області
БАБЕНКА Костянтина Анатолійовича;
судді господарського суду Львівської області
СИНЧУКА Миколу Миколайовича;
судді господарського суду Миколаївської області
ГОРОБЧЕНКА Дмитра Миколайовича;
суддів господарського суду Харківської області:
КРЕСТЬЯНІНОВА Олексія Олександровича, СВЕТЛІЧНОГО Юрія Валентиновича;
судді господарського суду Чернігівської області
МИХАЙЛЮКА Сергія Івановича;
судді господарського суду міста Севастополя
БАКУМОВУ Людмилу Євгенівну.
4. Призначити строком на п'ять років у місцевих загальних
судах на посади:
судді Ялтинського міського суду
Автономної Республіки Крим
РОМАНЕНКА Володимира Вікторовича;
судді Залізничного районного суду міста Сімферополя
Автономної Республіки Крим
ВОРОБЙОВУ Світлану Олександрівну;
судді Барського районного суду
Вінницької області
ХИТРУКА Володимира Миколайовича;
судді Жмеринського міського суду
Вінницької області
ВЕРЬОВОЧНІКОВА Володимира Михайловича;
судді Довгинцівського районного суду міста
Кривого Рогу Дніпропетровської області
КОЗЛОВА Анатолія Володимировича;
судді Саксаганського районного суду міста
Кривого Рогу Дніпропетровської області
ЗУБАКОВУ Вікторію Петрівну;
судді Дзержинського міського суду
Донецької області
НЄМИШ Наталію Володимирівну;
судді Сніжнянського міського суду
Донецької області
АКУЛЕНКА Валерія Володимировича;
судді Ясинуватського міського суду
Донецької області
ТКАЧУК Світлану Стефанівну;
судді Пролетарського районного суду
міста Донецька
МАСЕНДИЧА Василя Васильовича;
судді Жовтневого районного суду міста Маріуполя
Донецької області
ЧМЕЛЬ Олену Леонідівну;
судді Орджонікідзевського районного суду
міста Маріуполя Донецької області
ГАВРИЛОВУ Галину Леонідівну;
судді Вільнянського районного суду
Запорізької області
ПІСКУНОВУ Наталію Анатоліївну;
судді Верховинського районного суду
Івано-Франківської області
АТАМАНЮКА Романа Ілліча;
судді Калуського міського суду
Івано-Франківської області
ВИТВИЦЬКОГО Василя Володимировича;
судді Бобринецького районного суду
Кіровоградської області
БЕВЗА Олега Юрійовича;
судді Гайворонського районного суду
Кіровоградської області
ЗАДОРОЖНУ Людмилу Іванівну;
судді Кіровоградського районного суду
Кіровоградської області
ОНУФРІЄВА Віктора Миколайовича;
судді Олександрійського районного суду
Кіровоградської області
КРІМЧЕНКО Світлану Анатоліївну;
судді Краснолуцького міського суду
Луганської області
ІГНАТОВА Романа Миколайовича;
судді Новопсковського районного суду
Луганської області
ТАРАСОВА Дмитра Сергійовича;
судді Свердловського міського суду
Луганської області
ЛОГВІНУ Ларису Сергіївну;
судді Жовтневого районного суду
міста Луганська
РЯБУХУ Юрія Володимировича;
судді Бориславського міського суду
Львівської області
ГУДИМА Любомира Ярославовича;
судді Миколаївського районного суду
Львівської області
ХОМУ Олену Петрівну;
судді Самбірського міського суду
Львівської області
КАЗАНА Ігоря Степановича;
судді Врадіївського районного суду
Миколаївської області
СОРОЧАН Аллу Василівну;
судді Южноукраїнського міського суду
Миколаївської області
ВОЛКОВУ Олену Іванівну;
судді Білгород-Дністровського районного суду
Одеської області
МАКСИМОВИЧ Галину Василівну;
судді Ізмаїльського районного суду
Одеської області
ТЕРЗІ Ігоря Георгійовича;
судді Любашівського районного суду
Одеської області
ГНАТЮКА Валерія Олексійовича;
суддів Київського районного суду міста Одеси:
ДОМУСЧІ Степана Дмитровича, КРАВЦЯ Олександра Олександровича;
суддів Малиновського районного суду
міста Одеси:
ІВАНОВА Віктора Васильовича, МИХАЙЛЮКА Олега Анатолійовича;
суддів Суворовського районного суду
міста Одеси:
БОБОВСЬКОГО Костянтина Юрійовича, БУЗОВСЬКОГО Віталія Володимировича, ГУСЕВА Олександра Геннадійовича, СУВЕРТАК Інну Володимирівну;
судді Лохвицького районного суду
Полтавської області
ХОМЕНКА Олександра Анатолійовича;
судді Київського районного суду
міста Полтави
ЛОГВІНОВУ Ольгу Василівну;
суддів Ленінського районного суду
міста Полтави:
ЛІТОШИНУ Наталію Іванівну, РЕДЬКА Сергія Вікторовича;
судді Автозаводського районного суду
міста Кременчука Полтавської області
СЕРЕДУ Анатолія Васильовича;
судді Корецького районного суду
Рівненської області
ЗАГОРОДЬКО Наталію Анатоліївну;
судді Рівненського районного суду
Рівненської області
КОРОБОВА Сергія Олександровича;
судді Шосткинського районного суду
Сумської області
СТАРОДУБЦЕВУ Людмилу Олександрівну;
суддів Зарічного районного суду міста Сум:
КОСТЕНКА Владислава Геннадійовича, ЛОЗІНУ Олену Валеріївну;
судді Тернопільського міського суду
Тернопільської області
ІВАЩЕНКА Олександра Юрійовича;
судді Красноградського районного суду
Харківської області
ЖИГИЛІЯ Сергія Павловича;
судді Нововодолазького районного суду
Харківської області
ЦІЛЮРИКА Віктора Петровича;
суддів Новокаховського міського суду
Херсонської області:
ВЕДЯШКІНУ Юлію Вікторівну, ДМИТРІЄВУ Марину Євгеніївну;
судді Скадовського районного суду
Херсонської області
ОВЧАРЕНКО Аллу Анатоліївну;
судді Дніпровського районного суду
міста Херсона
ЦИГАНІЯ Сергія Ілларіоновича;
судді Комсомольського районного суду
міста Херсона
СКОРИКА Сергія Анатолійовича;
судді Суворовського районного суду
міста Херсона
СКЛЯРСЬКУ Ірину Володимирівну;
судді Хмельницького міського суду
Хмельницької області
БОНДАР Валентину Вікторівну;
судді Менського районного суду
Чернігівської області
БІЛОГО Віктора Михайловича;
суддів Деснянського районного суду
міста Чернігова:
ГУК Ларису Іванівну, МУРАШКА Ігоря Анатолійовича;
суддів Печерського районного суду
міста Києва:
ГУЛЯ В'ячеслава Володимировича, КАРАБАНЯ Володимира Миколайовича;
судді Святошинського районного суду
міста Києва
ЧАЛУ Аллу Петрівну;
судді військового місцевого суду
Дніпропетровського гарнізону
РЯБЧУКА Святослава Володимировича.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 11 листопада 2003 року
N 1286/2003


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору