Про нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України
Постанова Кабінету Міністрів України від 15.10.20041377
Документ 1377-2004-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 15.10.2004

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 15 жовтня 2004 р. N 1377
Київ
Про нагородження Почесною грамотою
Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
За видатні спортивні досягнення та вагомий особистий внесок у
забезпечення успішного виступу національної збірної команди на
XII літніх Паралімпійських іграх нагородити Почесною грамотою
Кабінету Міністрів України з врученням пам'ятного знака:
АКОПЯН - чемпіонку з плавання, Дніпропетровська
Олену Грачиківну область
АЛЕКСЄЄВА - багаторазового чемпіона та призера з
Дмитра Даниловича плавання, Одеська область
АНДРЮШИНА - бронзового призера з плавання, Юрія Сергійовича Кіровоградська область
АНТОНЮКА - чемпіона з футболу, Хмельницька Володимира Петровича область
БАБІЯ - чемпіона з футболу, м. Київ Сергія Володимировича
ВАКУЛЕНКА - чемпіона з футболу, Донецька область
Сергія Анатолійовича
ВОЛКОВУ - багаторазову призерку з плавання, Юлію Дмитрівну Донецька область
ДЕМЧУКА - багаторазового чемпіона з плавання, Сергія Леонідовича Одеська область
ДОБРОВОЛЬСЬКОГО - помічника-консультанта народного Олександра Івановича депутата України, м. Київ
ДОРОШЕНКА - багаторазового чемпіона та призера з
Олександра Володимировича легкої атлетики, Луганська область
ДРІГУ - багаторазового чемпіона та призера з
Олександра Вікторовича легкої атлетики, Черкаська область
ДУТКА - чемпіона з футболу, Дніпропетровська
Тараса Романовича область
ДЯЧЕНКО - бронзову призерку з легкої атлетики,
Інну Вікторівну Дніпропетровська область
ЖИЛЬЦОВА - чемпіона та багаторазового призера з
Андрія Миколайовича легкої атлетики, Харківська область
ЖУКОВСЬКУ - начальника Миколаївського обласного Тетяну Костянтинівну центру "Інваспорт"
ЖУЧИНІНА - чемпіона з футболу, Дніпропетровська
Євгена Олександровича область
ЗАСЯДКОВИЧА - бронзового призера з дзюдо, Львівська
Ігоря Федоровича область
ІВАНЮХІНА - бронзового призера з легкої атлетики,
Олександра Миколайовича Донецька область
КАБАНОВА - чемпіона з футболу, Дніпропетровська
Володимира Віталійовича область
КАЛИНУ - чемпіона та призера з легкої атлетики,
Андрія Яковича Донецька область
КАЛІНІНУ - головного спеціаліста Національного Нонну Львівну комітету спорту інвалідів, м. Київ
КИЦЕНКА - бронзового призера з легкої атлетики,
Івана Євгенійовича Харківська область
КІРБАБУ - начальника управління з фізичної Віктора Івановича культури і спорту Донецької
облдержадміністрації
КІСЕОЛАР - бронзову призерку з пауерліфтингу, Олену Іванівну Луганська область
КЛІППЕРТА - багаторазового чемпіона та призера з
Сергія Вікторовича плавання, Донецька область
КОМАРА - чемпіона та призера з фехтування, Андрія Анатолійовича Миколаївська область
КРЕЧУНЯК - чемпіонку з легкої атлетики, Луганська
Оксану Михайлівну область
КУЗЬМІНА - багаторазового чемпіона та призера з
Дмитра Валерійовича плавання, Полтавська область
КОСЕНКА - чемпіона з футболу, Рівненська область
Ігоря Володимировича
КРИЖАНОВСЬКОГО - срібного призера з плавання, Дмитра Леонідовича м. Севастополь
ЛАГУТІНА - начальника Харківського обласного Віктора Віталійовича центру "Інваспорт"
МАКСИМОВУ - лікаря паралімпінської збірної команди
Олену Миколаївну України, Дніпропетровська область
МАЛЬЧИК - бронзову призерку з легкої атлетики,
Аллу Анатоліївну Кіровоградська область
МАЩЕНКА - багаторазового чемпіона та призера з
Олександра Сергійовича плавання, Донецька область
МОСИНЕВИЧ - начальника фінансово-економічного Людмилу Анатоліївну управління Міністерства праці та
соціальної політики
НОРЕНКА - багаторазового призера з легкої Сергія Олександровича атлетики, Миколаївська область
ОНУФРІЄНКА - багаторазового призера з легкої Андрія Станіславовича атлетики, Одеська область
ПІДДУБНОГО - бронзового призера з легкої атлетики,
Володимира Вікторовича Донецька область
ПОЧИНКА - головного спеціаліста Українського Євгена Олександровича центру "Інваспорт", м. Київ
ПОНОМАРЬОВА - чемпіона з футболу, Дніпропетровська
Дениса Валерійовича область
РОЗТОКУ - чемпіона з футболу, Волинська область
Андрія В'ячеславовича
СКАЧКОВА - багаторазового чемпіона з легкої Антона Олександровича атлетики, Черкаська область
СМИРНОВА - багаторазового чемпіона та призера з
Віктора Сергійовича плавання, Донецька область
СОКОЛОВСЬКОГО - тренера бронзової призерки з легкої Олега Миколайовича атлетики Алли Мальчик, Кіровоградська
область
СОЛОВЙОВУ - чемпіонку з пауерліфтингу, Лідію Валентинівну Дніпропетровська область
СТАРОСТІНУ - тренера багаторазових чемпіонів і Римму Федорівну призерів з легкої атлетики
Олександра Дорошенка та
Оксани Кречуняк, Луганська область
СУРКОВА - лікаря паралімпійської збірної команди
Олега Анатолійовича України, Дніпропетровська область
ТРУШЕВА - чемпіона з футболу, Хмельницька Віталія Євгеновича область
ЦУКАНОВА - чемпіона з футболу, Дніпропетровська
Андрія Сергійовича область
ШЕВЧИКА - чемпіона з футболу, Волинська область
Анатолія Васильовича
ЯКІБЧУК - срібну призерку з легкої атлетики, Тетяну Михайлівну м. Сімферополь
ЯСИНОВОГО - чемпіона та срібного призера з легкої
Олександра Борисовича атлетики, м. Київ

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 28



вгору