Документ 1540/2004, чинний, поточна редакція — Прийняття від 25.12.2004

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про призначення суддів

Відповідно до статті 127 та частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) п о с т а н о в л я ю:
1. Призначити у межах п'ятирічного строку в апеляційних
господарських судах на посади:
судді Київського міжобласного апеляційного
господарського суду
ПОЛІЩУКА Володимира Юзефовича;
судді Львівського апеляційного господарського суду
КОРДЮК Галину Тарасівну.
2. Призначити у межах п'ятирічного строку в апеляційних судах
на посади:
суддів апеляційного суду Харківської області:
КРУГОВУ Світлану Самуїлівну,
МАМІНУ Оксану Вікторівну,
ХОРОШЕВСЬКОГО Олександра Миколайовича.
3. Призначити строком на п'ять років у місцевих господарських
судах на посади:
судді господарського суду Автономної Республіки Крим
ПРОНІНУ Олену Леонідівну;
судді господарського суду Дніпропетровської області
ОРЄШКІНУ Еліну Валеріївну;
суддів господарського суду Донецької області:
ВОЛОШИНОВУ Любов Валеріївну,
МЄЗЄНЦЕВА Євгена Ігоровича;
судді господарського суду Запорізької області
ЗІНЧЕНКО Наталю Григорівну;
суддів господарського суду Київської області:
ЄВГРАФОВУ Єлизавету Павлівну,
НАРІЖНОГО Сергія Юрійовича,
ТИЩЕНКО Оксану Володимирівну;
судді господарського суду Харківської області
ПРОХОРОВА Сергія Анатолійовича;
суддів господарського суду Хмельницької області:
ВИБОДОВСЬКОГО Олександра Дмитровича,
ГЛАДІЯ Сергія Віталійовича;
судді господарського суду Чернівецької області
МИРОНЮКА Сергія Олександровича;
судді господарського суду Чернігівської області
СИДОРЕНКА Андрія Сергійовича.
4. Призначити строком на п'ять років у місцевих загальних
судах на посади:
судді Красноперекопського міськрайонного суду
Автономної Республіки Крим
ЛИТВИНЕНКО Валентину Петрівну;
судді Ялтинського міського суду Автономної Республіки Крим
ПРИЩЕПУ Олега Івановича;
судді Тростянецького районного суду Вінницької області
КРИВЕНКА Дмитра Теймуразовича;
судді Нікопольського міськрайонного суду
Дніпропетровської області
ЧУПРИНУ Андрія Петровича;
судді Саксаганського районного суду міста Кривого Рогу
Дніпропетровської області
БОНДАР Яну Миколаївну;
судді Єнакіївського міського суду Донецької області
БЕРЕЗКІНУ Олену Володимирівну;
судді Кіровського міського суду Донецької області
КАРАБАН Інну Іванівну;
судді Торезького міського суду Донецької області
АРАПІНУ Наталію Євгеніївну;
судді Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області
ШИГІРТА Федора Сергійовича;
судді Приморського районного суду міста Маріуполя Донецької
області
ПАНТЕЛЄЄВА Дмитра Геннадійовича;
судді Любарського районного суду Житомирської області
ШИДЛОВСЬКОГО Віктора Броніславовича;
судді Новоград-Волинського міськрайонного суду
Житомирської області
АНДРІЄНКО Валентину Василівну;
судді Перечинського районного суду Закарпатської області
ШЕШЕНЮ Миколу Олексійовича;
судді Бердянського міськрайонного суду Запорізької області
ПУСТОВІТ Зою Павлівну;
судді Василівського районного суду Запорізької області
НІКАНДРОВУ Світлану Олександрівну;
судді Вільнянського районного суду Запорізької області
КОФАНОВА Андрія Валентиновича;
судді Енергодарського міського суду Запорізької області
ДЬЯЧЕНКО Світлану Вікторівну;
судді Куйбишевського районного суду Запорізької області
СКЛЯРА Сергія Юрійовича;
судді Новомиколаївського районного суду
Запорізької області
ШИША Антона Борисовича;
судді Пологівського районного суду Запорізької області
ЛІННИКА Григорія Олександровича;
судді Якимівського районного суду Запорізької області
НЕСТЕРЕНКО Тетяну Василівну;
судді Броварського міськрайонного суду Київської області
СУПРУН Галину Борисівну;
судді Ірпінського міського суду Київської області
КАФТАНОВА Віталія Володимировича;
судді Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду
Київської області
ЦВІРКУНА Юрія Івановича;
судді Кіровського міського суду Луганської області
ЄРМАКОВА Юрія В'ячеславовича;
судді Яворівського районного суду Львівської області
БОЙКО Світлану Миколаївну;
судді Арбузинського районного суду Миколаївської області
КОЛОГРИВУ Тетяну Миколаївну;
судді Снігурівського районного суду Миколаївської області
ЛИСЕНКА Миколу Євгеновича;
судді Любашівського районного суду Одеської області
ДАРМАКУКУ Тетяну Петрівну;
судді Ренійського районного суду Одеської області
СОРОКІНА Костянтина Валерійовича;
судді Южного міського суду Одеської області
ВОВЧЕНКО Оксану Андріївну;
судді Кобеляцького районного суду Полтавської області
ТЕСЛЕНКО Тетяну Вікторівну;
судді Полтавського районного суду Полтавської області
СТРЮК Людмилу Іванівну;
судді Крюківського районного суду
міста Кременчука Полтавської області
ХІНЕВИЧА Василя Івановича;
судді Володимирецького районного суду
Рівненської області
ПОРОВСЬКОГО Віталія Анатолійовича;
судді Рівненського міського суду Рівненської області
ОЛЕКСЮК Ганну Євгеніївну;
судді Сарненського районного суду Рівненської області
РУДИКУ Ларису Дмитрівну;
судді Великописарівського районного суду
Сумської області
СЕМЕНОВУ Оксану Сергіївну;
судді Зарічного районного суду міста Сум
ЛЕВЧЕНКО Тетяну Афанасіївну;
судді Ковпаківського районного суду міста Сум
КОТЕНКО Ольгу Анатоліївну;
суддів Тернопільського міськрайонного суду
Тернопільської області:
ВЕКЛИЧ Аллу Олександрівну,
ХОМУ Марію Володимирівну;
судді Дворічанського районного суду Харківської області
БОЛИБОКА Євгена Анатолійовича;
судді Фрунзенського районного суду міста Харкова
РАЛЬЧЕНКА Ігоря Миколайовича;
судді Волочиського районного суду Хмельницької області
КАРПЛЮКА Олега Івановича;
суддів Кам'янець-Подільського міськрайонного суду
Хмельницької області:
СЕМЕНЮК Валентину Василівну,
ЧЕРЕПАХІНА Володимира Олексійовича;
судді Летичівського районного суду Хмельницької області
ТРЕМБАЧА Олександра Леонідовича;
суддів Шепетівського міськрайонного суду
Хмельницької області:
БОСЮКА Валерія Андрійовича,
ПІЧУГІНУ Наталію Олександрівну;
судді Городищенського районного суду Черкаської області
САВЕНКО Оксану Миколаївну;
судді Першотравневого районного суду міста Чернівців
ІЩЕНКА Ігоря Володимировича;
судді Коропського районного суду Чернігівської області
КОРЗЮК Тетяну Петрівну;
судді Корюківського районного суду Чернігівської області
ЧУРУПЧЕНКА Михайла Івановича;
судді Деснянського районного суду міста Києва
ГОЛОВАЧОВА Ярослава Вячеславовича;
судді Подільського районного суду міста Києва
ЩАСНУ Олену Вікторівну;
судді Шевченківського районного суду міста Києва
КОРМУШИНА Кирила Олександровича.

Президент України Л.КУЧМА
м. Київ, 25 грудня 2004 року
N 1540/2004


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору