Документ 1653-14, поточна редакція — Прийняття від 20.04.2000

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2000, N 28, ст. 225 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) та статті 9 Закону України "Про
статус суддів" ( 2862-12 ) Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
Обрати суддями України безстроково:
Апостолівського районного суду
Дніпропетровської області
Шніпову Любов Григорівну;
Васильківського районного суду
Дніпропетровської області
Волошина Миколу Петровича,
Порох Катерину Григорівну;
Вільногірського міського суду
Дніпропетровської області
Болоніну Марину Борисівну;
Верхньодніпровського районного суду
Дніпропетровської області
Дігтярь Наталію Володимирівну;
Дніпропетровського районного суду
Дніпропетровської області
Петренка Василя Євдокимовича;
Жовтоводського міського суду
Дніпропетровської області
Мринського Миколу Михайловича;
Криворізького районного суду
Дніпропетровської області
Приміч Ганну Іванівну,
Савіну Ганну Олексіївну;
Нікопольського міського суду
Дніпропетровської області
Морозову Світлану Василівну,
Троян Наталію Анатоліївну;
Нікопольського районного суду
Дніпропетровської області
Зуєву Валентину Іванівну,
Поліщука Ростислава Анатолійовича;
Новомосковського міського суду
Дніпропетровської області
Болкарьова Сергія Васильовича,
Гречаного Вадима Анатолійовича,
Кравченко Елліну Іванівну;
Орджонікідзевського міського суду
Дніпропетровської області
Гордієнка Анатолія Григоровича;
Павлоградського міського суду
Дніпропетровської області
Земцову Любов Вікторівну,
Литвиненко Валентину Миколаївну,
Томас Ольгу Василівну;
Павлоградського районного суду
Дніпропетровської області
Боженко Ларису Володимирівну,
Грищенка Петра Олексійовича;
Покровського районного суду
Дніпропетровської області
Воловика Олександра Івановича;
Софіївського районного суду
Дніпропетровської області
Патинку Анатолія Гавриловича;
Томаківського районного суду
Дніпропетровської області
Горпиняка Олександра Яковича;
Царичанського районного суду
Дніпропетровської області
Сороку Бориса Максимовича,
Тарабана Євгена Олексійовича;
Широківського районного суду
Дніпропетровської області
Мастюка Петра Івановича;
Амур-Нижньодніпровського районного суду
міста Дніпропетровська
Дяченко Ірину Вікторівну,
Котушенко Світлану Пилипівну,
Счесновицького Юрія Олександровича,
Уварова Олександра Миколайовича;
Бабушкінського районного суду
міста Дніпропетровська
Дудіну Людмилу Петрівну,
Максименка Олександра Іларіоновича;
Жовтневого районного суду
міста Дніпропетровська
Гончарова Олександра Володимировича,
Коршуна Анатолія Олександровича,
Олійника Миколу Васильовича,
Чоху Любов Василівну;
Індустріального районного суду
міста Дніпропетровська
Болтунову Ларису Михайлівну;
Кіровського районного суду
міста Дніпропетровська
Журавльова Анатолія Володимировича,
Павловського Павла Павловича;
Красногвардійського районного суду
міста Дніпропетровська
Горбаня Анатолія Дмитровича,
Петренко Інну Олімпівну;
Ленінського районного суду
міста Дніпропетровська
Дьоміна Олександра Леонідовича,
Залімську Неллю Володимирівну,
Митрохіна Анатолія Архиповича,
Сердюк Генрієтту Павлівну,
Стуковенкова Валерія Петровича;
Самарського районного суду
міста Дніпропетровська
Тонкіну Ніну Олексіївну,
Федоровську Олену Пантелеймонівну;
Баглійського районного суду
міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області
Кравченко Валентину Пилипівну,
Савченка Віктора Олексійовича,
Тюлюнову Валентину Григорівну;
Дніпровського районного суду
міста Дніпродзержинська Дніпропетровської області
Гнєзділова Валерія Євгенійовича,
Кравченка Сергія Ларіоновича;
Дзержинського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Батурка Миколу Ілліча,
Полєвого Дмитра Васильовича,
Турік Валентину Порфирівну;
Довгинцівського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Грищенко Наталію Миколаївну,
Пруднік Надію Григорівну;
Жовтневого районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Шум Ларису Іванівну;
Інгулецького районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Братіщеву Людмилу Анатоліївну,
Шевченко Ніну Олексіївну;
Саксаганського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Голода Миколу Олексійовича,
Косенка Андрія Миколайовича,
Літвіненко Валентину Олексіївну;
Тернівського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Биканова Івана Романовича,
Демиденка Юрія Юрійовича,
Лиходєдова Андрія Віталійовича,
Міхієнкову Тамару Леонідівну,
Назаренка Станіслава Юхимовича;
Центрально-Міського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Мясоєдову Олену Миколаївну,
Яценко Тетяну Леонідівну;
Луганського обласного суду
Маляренко Ірину Борисівну;
Харківського обласного суду
Бездітка Валерія Михайловича;
Петрівського районного суду
Кіровоградської області
Тертишного Сергія Михайловича;
Кривоозерського районного суду
Миколаївської області
Кондрачука Анатолія Петровича;
Новобузького районного суду
Миколаївської області
Чернікова Володимира Івановича;
Арцизького районного суду
Одеської області
Дудника Володимира Михайловича;
Білгород-Дністровського районного суду
Одеської області
Кучерявого Петра Івановича;
Біляївського районного суду
Одеської області
Бобуйка Анатолія Дмитровича;
Іванівського районного суду
Одеської області
Крижановського Олександра Олексійовича;
Іллічівського районного суду
міста Одеси
Галія Степана Петровича;
Приморського районного суду
міста Одеси
Жуковського Олександра Григоровича;
Білопільського районного суду
Сумської області
Гедеріма Юрія Володимировича,
Ясинка Миколу Михайловича;
Буринського районного суду
Сумської області
Калантаєнка Павла Сергійовича,
Комлєву Валентину Семенівну;
Глухівського міського суду
Сумської області
Богданова Анатолія Григоровича,
Гетьманенко Аллу Іванівну;
Глухівського районного суду
Сумської області
Грекову Галину Федорівну,
Чабак Ірину Олександрівну;
Конотопського міського суду
Сумської області
Громову Людмилу Володимирівну;
Конотопського районного суду
Сумської області
Слизьку Ліну Іванівну;
Краснопільського районного суду
Сумської області
Щербину Анатолія Семеновича;
Кролевецького районного суду
Сумської області
Бєгунову Ольгу Вікторівну,
Сіру Галину Іванівну;
Лебединського районного суду
Сумської області
Фурдилова Віктора Михайловича;
Липоводолинського районного суду
Сумської області
Роступицького Миколу Андрійовича;
Охтирського районного суду
Сумської області
Вереса Миколу Федоровича;
Путивльського районного суду
Сумської області
Гриценка Петра Павловича;
Роменського міського суду
Сумської області
Ганзю Олександра Дмитровича;
Роменського районного суду
Сумської області
Ведмедь Ніну Іванівну;
Тростянецького районного суду
Сумської області
Янову Лідію Миколаївну;
Шосткинського районного суду
Сумської області
Шпака Геннадія Феліксовича;
Ямпільського районного суду
Сумської області
Воловик Галину Миколаївну,
Селезньову Валентину Іванівну;
Зарічного районного суду
міста Суми
Прокудіну Ніну Геннадіївну;
Шумського районного суду
Тернопільської області
Олійник Тетяну Михайлівну;
Голопристанського районного суду
Херсонської області
Сорочана Юрія Олеговича;
Дніпровського районного суду
міста Херсона
Рябову Олену Дмитрівну;
Дніпровського районного суду
міста Києва
Горбань Тетяну Іванівну,
Побірченко Тетяну Ігорівну.

Голова Верховної Ради України І.ПЛЮЩ
м. Київ, 20 квітня 2000 року
N 1653-III


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору