Про норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників
Кабінет Міністрів України; Постанова, Норми від 23.03.2016203
Повідомлення: Дуже багато відкритих сторінок за хвилину
Почекайте одну хвилину, будь-ласка......
Документ 203-2016-п, чинний, перша редакція — Прийняття від 23.03.2016
( Увага! Це не поточна редакція документу. Перейти до поточної? )
 

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 23 березня 2016 р. № 203
Київ

Про норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників

З метою стабільного забезпечення споживачів природним газом Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників згідно з додатком.

2. Установити, що перерахунок вартості природного газу, спожитого населенням у період застосування норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 29 квітня 2015 р. № 237 “Про внесення змін до норм споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників” (Офіційний вісник України, 2015 р., № 36, ст. 1075), здійснюється в порядку, затвердженому Міністерством енергетики та вугільної промисловості.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 37




Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 23 березня 2016 р. № 203

НОРМИ
споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників

Вид споживання

Одиниця виміру

Норма споживання

Плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання

куб. метрів людино-місць

4,4

Плита газова у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача

-“-

7,1

Плита газова та водонагрівач

-“-

14

__________
Примітка.


У період відсутності централізованого гарячого водопостачання населення норма споживання природного газу на плиту газову встановлюється 7,1 куб. метра на людину на місяць.
Строк відсутності гарячого водопостачання (понад 6 годин на добу у разі цілодобового водопостачання або понад 30 відсотків загального часу подавання води за добовим графіком), в який не включається перерва в його постачанні у нічний час (з 24 до 6 години), фіксується у двосторонньому акті, що підписується теплопостачальною організацією та оператором газорозподільної системи і є підставою для перерахунку населенню плати за гаряче водопостачання та газ. За згаданий період населення не здійснює плату за користування централізованим гарячим водопостачанням. Оператор газорозподільної системи після закінчення півріччя надсилає абонентові перерахунок за спожитий газ у період відсутності централізованого гарячого водопостачання.


  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...