Документ 21/2007, поточна редакція — Прийняття від 18.01.2007

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За заслуги у державному будівництві, вагомий внесок у
розвиток і зміцнення демократичної, соціальної і правової України
та з нагоди Дня Соборності України п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня
КІНАХА - народного депутата України Анатолія Кириловича
ПЛЮЩА - народного депутата України Івана Степановича I-IV скликань
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ГРИГОРОВИЧ - народного депутата України Лілію Степанівну
ПОРОШЕНКА - генерального директора акціонерного Олексія Івановича товариства "Укрпромінвест", Вінницька
область
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
ВАСИЛЕНКА - радника департаменту секретаріату Володимира Андрійовича Міністерства закордонних справ України
ЗАЙЦЯ - народного депутата України Івана Олександровича I-IV скликань
ЛУКІВА - головного редактора журналу Миколу Володимировича "Дніпро", м. Київ
СЕРГІЄНКА - академіка-секретаря відділення НАН Івана Васильовича України, директора Інституту
кібернетики імені В.М. Глушкова
НАН України, доктора
фізико-математичних наук, м. Київ
ЧЕБИКІНА - ректора Національної академії Андрія Володимировича образотворчого мистецтва і
архітектури, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БЕЗСМЕРТНОГО - народного депутата України Романа Петровича
БРОВУНА - генерального директора - художнього Марка Матвійовича керівника Донецького обласного
академічного українського
музично-драматичного театру
ВОЙТЕНКА - генерального директора акціонерного Бориса Івановича товариства "Запорожкокс"
ГОРОХОВА - ректора Донбаської національної Євгена Васильовича академії будівництва і архітектури
ЄВТЄЄВА - заступника начальника управління Юрія Олексійовича Секретаріату Кабінету Міністрів України
КОСТЕНКА - народного депутата України Юрія Івановича I-IV скликань
КОСТИЦЬКОГО - народного депутата України Василя Васильовича I-III скликань
КРУЦИКА - голову Київської міської організації Романа Миколайовича товариства "Меморіал" імені
Василя Стуса
ПИЛИПЕНКА - голову правління - генерального Олександра Сергійовича директора акціонерного товариства
"Завод залізобетонних конструкцій
імені С. Ковальської", м. Київ
СВЯТОЦЬКОГО - головного редактора журналу Олександра Дмитровича "Право України", м. Київ
СОРОКУ - головного редактора газети Михайла Михайловича "Урядовий кур'єр", м. Київ
ХОСТІКОЄВА - артиста Національного академічного Анатолія Георгійовича драматичного театру імені
Івана Франка, м. Київ
ШКРОБОТА - головного лікаря Тернопільської Володимира Васильовича обласної комунальної клінічної
психоневрологічної лікарні
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
АВРАМЕНКА - завідувача відділу Національного Юрія Володимировича історико-етнографічного заповідника
"Переяслав", Київська область
БАСАРАБА - генерального директора товариства Петра Михайловича "Едельвейс-Лего", м. Мукачеве,
Закарпатська область
БЕЛЕЯ - члена Київської міської організації Петра Івановича товариства "Меморіал" імені
Василя Стуса
БЕНЮКА - артиста Національного академічного Богдана Михайловича драматичного театру імені Івана Франка,
м. Київ
БЕНЯ - члена Львівського обласного товариства
Зіновія Антоновича політичних в'язнів і репресованих
ВАКУЛИШИНА - методиста Центру позашкільної роботи Сергія Миколайовича Святошинського району міста Києва
ВЕРСТЮКА - завідувача відділу Інституту Владислава Федоровича історії України НАН України, м. Київ
ВІРАСТЮКА - атлета Федерації найсильніших атлетів
Василя Ярославовича України і перетягування канату, м. Київ
ВОЛИНЦЯ - народного депутата України Михайла Яковича
ВОЛОДИМИРСЬКОГО - члена Івано-Франківського обласного Фотія Миколайовича відділення Всеукраїнського об'єднання
ветеранів
В'ЯЗІВСЬКОГО - народного депутата України Володимира Михайловича
ГАЛАЯ - директора державного підприємства Віктора Миколайовича "Центральне конструкторське бюро
машинобудування "Донець", м. Луганськ
ГОЛЯНИКА - члена Асоціації дослідників голодоморів
Валентина Платоновича в Україні, Полтавська область
ДЕЯКА - першого заступника голови Закарпатської
Юрія Михайловича крайової організації Всеукраїнського
товариства політичних в'язнів і
репресованих
ДОВГОВИЧА - заступника голови Європейського Левка конгресу українців, громадянина
Словацької Республіки
ДУДКА - заступника голови культурного Тараса Миколайовича товариства українців в Москві
"Славутич", громадянина Російської
Федерації
ДУСАРА - заступника голови Вінницького обласного
Олександра Івановича об'єднаного товариства колишніх
політичних в'язнів, репресованих та їх
дітей
ЄРЕМЕЄВА - генерального директора Океанологічного
Валерія Миколайовича центру НАН України, м. Севастополь
ЗАБОЛОТНОГО - голову Вінницької обласної ради Григорія Михайловича
ЗАГУРСЬКОГО - директора Кримського українського Володимира Івановича музичного театру, м. Сімферополь
ЗРОБКА - члена Львівського обласного товариства
Дмитра Івановича політичних в'язнів і репресованих
КАРПЕНКА - письменника, народного депутата Віталія Опанасовича України I скликання, м. Київ
КАТЕРИНЧУКА - народного депутата України Миколу Дмитровича
КРИВУЦУ - ректора Державного університету Володимира Георгійовича інформаційно-комунікаційних технологій,
м. Київ
КУРИЛА - народного депутата України Віталія Семеновича
МОРОЗОВСЬКОГО - члена ради Асоціації дослідників Руслана Юрійовича голодоморів в Україні, м. Київ
ПИРОГА - головного наукового співробітника Руслана Яковича Інституту історії України НАН України,
м. Київ
ПОНОМАРЕНКА - директора департаменту Міністерства Анатолія Георгійовича закордонних справ України
РУДОГО - члена Асоціації дослідників голодоморів
Василя Михайловича в Україні, Вінницька область
САНДУЛЯКА - проректора Бориспільського інституту Леонтія Івановича муніципального менеджменту, Київська
область
СЕРГІЄНКА - члена Всеукраїнського товариства Олександра Федоровича політичних в'язнів і репресованих,
м. Київ
СЕРГІЙЧУКА - директора центру українознавства, Володимира Івановича м. Київ
ТЕРЛЕЦЬКОГО - заступника голови Судової палати Олександра Олександровича Верховного Суду України
ТОПОЛОВА - народного депутата України Віктора Семеновича
ХОМЕНКА - члена Київського товариства Лева Григоровича політв'язнів та жертв репресій
ЦАРУКА - члена редакційно-видавничої групи Ярослава Васильовича обласної редколегії "Реабілітовані
історією", м. Луцьк, Волинська область
ШАПОВАЛА - головного інженера державного Анатолія Васильовича підприємства "Український
науково-дослідний інститут
вагонобудування", м. Кременчук,
Полтавська область
ШАПОВАЛА - керівника центру Інституту політичних і
Юрія Івановича етнонаціональних досліджень
НАН України, м. Київ
ШИШАЦЬКОГО - генерального директора акціонерного Андрія Володимировича товариства "Харцизький трубний завод",
Донецька область
ШИШОВА - письменника, громадського діяча, Івана Яковича громадянина Російської Федерації,
м. Москва
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
САЛЬВУ - начальника Управління Служби безпеки Михайла Антоновича України у м. Севастополі,
генерал-майора
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
БОЙКА - голову Товариства новітніх Олега Миколайовича політв'язнів України, м. Київ
ЗАЙЧЕНКА - члена правління Черкаської міської Руслана Петровича громадської організації "Клуб "Сяючий
шлях"
КАМЕНЮКА - колишнього політв'язня, м. Тернопіль Аксентія Михайловича
КАРПЮКА - члена правління Товариства новітніх Миколу Андроновича політв'язнів України, м. Київ
КАСІНЧУКА - колишнього політв'язня, м. Тернопіль Петра Юрійовича
КВЕЦКА - колишнього політв'язня, Дмитра Миколайовича с. Слобода-Болехівська,
Івано-Франківська область
КРАЙНИКА - колишнього політв'язня, с. Солуків, Миколу Михайловича Івано-Франківська область
МАЗУРА - заступника голови Товариства новітніх
Ігоря Петровича політв'язнів України, м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня
ЖУПІНУ - кореспондента акціонерного товариства
Олену Григорівну "ТелеРадіоКомпанія "Алекс",
м. Запоріжжя
Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня
ДОКТОРОВУ - Керівника Головної державно-правової Жанну Павлівну служби Секретаріату Президента України
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
БОРУШЕВСЬКУ - члена правління Черкаського обласного
Віру Григорівну товариства політичних в'язнів і
репресованих
ВОРОБЙОВУ - голову Запорізького фонду Ганну Захарівну соціально-правового захисту сімей
військовослужбовців, які загинули у
мирний час
ГОНЯК - заступника голови комісії Одеської Галину Якимівну обласної ради з питань поновлення прав
реабілітованих
ЖУЛИНСЬКУ - голову Київського міського осередку Галину Степанівну міжнародної організації "Жіноча
громада"
КОХАНЕЦЬ - політичного оглядача газети "Голос Людмилу Степанівну України", м. Київ
МУЗИЧЕНКО - завідувача відділу газети "Україна Ярославу Степанівну молода", м. Київ
ПАНЬКОВУ - завідувача відділу Світлану Михайлівну "Історико-меморіальний музей
Михайла Грушевського", філії Музею
історії міста Києва
СЕМЕНЮК - голову проводу міжрегіонального Анну Богданівну громадського об'єднання "Організація
патріотів України", м. Львів
СОЛОМІЧЕВУ - директора Южноукраїнського міського Ларису Анатоліївну центру соціальних служб для сім'ї,
дітей та молоді, Миколаївська область
СУХОДОЛЬСЬКУ - виконавчого директора Асоціації Наталію Костянтинівну дослідників голодоморів в Україні,
м. Київ
ЩУДЛО - члена Львівського обласного товариства
Катерину Юліанівну політичних в'язнів і репресованих
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ДАЦЬ - солістці опери Національного Ірині Вільямівні академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
МОТКОВУ - солістові балету Національного Максиму Михайловичу академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
ТОМАШЕНКО - дикторові - ведучій програм Зінаїді Яремівні Дніпропетровської обласної державної
телерадіокомпанії
"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
БОКОТЕЮ - ректорові Львівської національної Андрію Андрійовичу академії мистецтв
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ПАЛАМАРЕНКУ - артистові Національного академічного Олексію Анатолійовичу драматичного театру імені Івана Франка,
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"
КАЛКІНІЙ - учительці загальноосвітньої школи Людмилі Іванівні I-III ступенів N 1 міста Кіровограда
РЕДЧУК - учительці державної спеціалізованої Галині Василівні художньої школи-інтернату
I-III ступенів "Колегіум мистецтв у
Опішні", Полтавська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
ВАСИЛЕНКУ - заступникові генерального директора Юрію Миколайовичу Культурного центру України в Москві
ДАНИЛЬЧЕНКУ - завідувачеві редакції Національної Андрію Вікторовичу телекомпанії України, м. Київ
ДЕРЮГІНУ - директорові творчого об'єднання Віктору Івановичу документальних та художніх фільмів
Національної телекомпанії України,
м. Київ
ПАВЛІКОВСЬКОМУ - композиторові, кобзареві, м. Київ Володимиру Антоновичу
СЕВЕРНЮК - поетесі, м. Чернівці Тамарі Артемівні
ТИТАРЕНКУ - мистецтвознавцеві, досліднику Володимиру Васильовичу народного мистецтва, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
БІЛОКОНЮ - провідному науковому співробітникові Сергію Івановичу Інституту історії України НАН
України, доктору історичних наук
ВАЩЕНКУ - заступникові завідувача секретаріату Олександру Петровичу Комітету Верховної Ради України у
справах пенсіонерів, ветеранів та
інвалідів, доктору технічних наук
ВЕНГРЕНОВИЧУ - завідувачеві кафедри Чернівецького Роману Дмитровичу національного університету імені
Юрія Федьковича, доктору
фізико-математичних наук, професору
ГАЛИЧУ - завідувачеві кафедри української Олександру Андрійовичу літератури Луганського національного
педагогічного університету імені
Тараса Шевченка, доктору філологічних
наук, професору
ГУРУ - професорові кафедри Національного Віктору Іларіоновичу технічного університету "Київський
політехнічний інститут", доктору
філософських наук, професору
ЄРМАКУ - викладачеві Полтавського університету,
Олександру Петровичу доктору історичних наук, професору
КОЛОДНОМУ - заступникові директора - керівнику Анатолію Миколайовичу Відділення релігієзнавства Інституту
філософії НАН України, доктору
філософських наук, м. Київ
МИЦИКУ - викладачеві Національного університету
Юрію Андрійовичу "Києво-Могилянська академія", доктору
історичних наук, професору
МОВЧАН - науковому співробітникові Інституту Ользі Миколаївні історії України НАН України, доктору
історичних наук
ПЛАХОТНИКУ - завідувачеві кафедри Дніпропетровського
Володимиру Миколайовичу національного університету залізничного
транспорту імені академіка В. Лазаряна,
доктору хімічних наук, професору
ТРЕТЯК - завідувачеві відділення Інституту Наталії Миколаївні гематології та трансфузіології АМН
України, доктору медичних наук,
професору, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"
ТЕРЕХОВУ - радникові відділу Харківської Ігорю Олександровичу обласної державної адміністрації
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"
ЗАЛУЦЬКОМУ - головному спеціалістові - державному Станіславу Івановичу інспектору Державної інспекції з
ядерної безпеки на Хмельницькій АЕС
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"
БАЗИЛЮК - головному редакторові тижневика "Шлях
Марії Дмитрівні перемоги", м. Київ
БАЛОЗІ - журналістові, шефу-редактору Ядвізі Іванівні телерадіокомпанії "Мукачеве
(М-студіо)", Закарпатська область
ВАСИЛЬЧУКУ - головному редакторові газети Віктору Борисовичу "Вечірній Коростень", Житомирська
область
МАРУСИКУ - заступникові завідувача редакції Василю Андрійовичу Дирекції мистецьких програм
Національної радіокомпанії України,
м. Київ
МАХУНУ - журналістові газети "Дзеркало тижня",
Сергію Гарійовичу м. Київ
МЕДЗИКУ - головному консультантові служби Анатолію Григоровичу Секретаріату Президента України
ПОКРОВСЬКОМУ - директорові телерадіокомпанії Ігорю Миколайовичу "Нова Одеса"
СИДОРУКУ - позаштатному кореспондентові Аркадію Федоровичу газети "Україна молода", м. Київ
ФЕДЧУКУ - головному редакторові Василю Володимировичу творчо-виробничого об'єднання
радіомовлення Волинської обласної
державної телерадіокомпанії
ШМОРГУНУ - письменникові, члену правління Євгену Івановичу Рівненського обласного об'єднання
Всеукраїнського товариства "Просвіта"
імені Тараса Шевченка
ЩЕРБИНІ - редакторові відділу газети "Вечірній Володимиру Анатолійовичу Київ"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
ВАСИЛОВУ - завідувачеві відділення Чернівецької Василю Михайловичу обласної клінічної лікарні
ГУСЄВІЙ - заступникові голови Київської міської
Ніні Павлівні організації Товариства Червоного
Хреста України
КНЯЗЕВИЧУ - заступникові Керівника Державного Василю Михайловичу управління справами
МИНДЮКУ - головному лікареві Львівської обласної
Олександру Володимировичу дитячої спеціалізованої клінічної
лікарні
ОЛІЙНІЧЕНКУ - головному лікареві Київської міської Геннадію Петровичу онкологічної лікарні
ПАВЛЕНКО - завідувачеві відділення Київської Ганні Петрівні міської клінічної лікарні N 16
ЯКУБІ - головному лікареві Ніжинського Валерію Михайловичу пологового будинку, Чернігівська
область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"
НІКОЛАЄНКУ - заступникові директора - директору Богдану Васильовичу управління державного підприємства
"Новатор", м. Хмельницький
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"
ШАПІРУ - генеральному директорові акціонерного
Іллі Ароновичу товариства "Дніпропетровський трубний
завод"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БАБИНЕЦЬ - доцентові Львівської державної Надії Данилівні музичної академії імені М.В. Лисенка
ГОРБЕНКУ - заступникові завідувача кафедри Сергію Семеновичу Інституту мистецтв Національного
педагогічного університету імені
М.П. Драгоманова, м. Київ
ЗЕЛЕНІЙ - головному бібліотекареві Херсонської Лідії Іванівні обласної наукової універсальної
бібліотеки імені Олеся Гончара
ЛИХОШВАЮ - поетові-пісняреві, м. Полтава Анатолію Олексійовичу
МЕРЗЛЕНКУ - художньому керівникові та диригенту Віктору Івановичу самодіяльної народної капели
бандуристів Палацу культури
акціонерного товариства
"Дніпропетровський металургійний
завод імені Петровського"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"
АНТОНЮКУ - директорові спеціалізованої Василю Олександровичу середньої школи N 301 міста Києва
ДЕМЧЕНКО - доцентові Чернігівського Тамарі Павлівні педагогічного університету
КОЗУБОВСЬКОМУ - директорові Вижницького коледжу Дмитру Онуфрійовичу прикладного мистецтва імені
В.Ю. Шкрібляка, Чернівецька область
КОРОЛЮ - директорові спеціалізованої середньої
Миколі Петровичу школи N 16 міста Києва
МИЦКАНУ - завідувачеві кафедри Прикарпатського Богдану Михайловичу національного університету імені Василя
Стефаника
ПОЛОВЦЮ - завідувачеві кафедри українознавства і
Володимиру Михайловичу політології Чернігівського державного
педагогічного університету імені
Т.Г. Шевченка
РИЛЯКУ - начальникові Закарпатського обласного
Івану Івановичу управління з фізичного виховання та
спорту
СЛАВГОРОДСЬКІЙ- - завідувачеві кафедри Південного КУРПІЄВІЙ філіалу "Кримський агротехнологічний
Лідії Єпіфанівні університет" Національного аграрного
університету, м. Сімферополь
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"
ДЕРЕВ'ЯНКУ - головному інженерові акціонерного Василю Вікторовичу товариства "М'ясокомбінат "Ятрань",
м. Кіровоград
РИБЧИЧУ - генеральному директорові дочірньої Іллі Йосиповичу компанії "Укргазовидобування"
Національної акціонерної компанії
"Нафтогаз України", Харківська область
ШПАКУ - віце-президентові концерну Олександру Григоровичу "Укрросметал", народному депутатові
України III скликання, м. Суми
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"
БУЧАКУ - директорові Рівненського обласного Ананію Олександровичу центру соціальних служб для сім'ї,
дітей та молоді
ВАДЗЮК - директорові Тернопільського обласного
Ользі Володимирівні центру соціальних служб для сім'ї,
дітей та молоді
КОСТЮЧЕНКУ - головному консультантові Центральної Петру Дмитровичу приймальні Президента України
департаменту служби Секретаріату
Президента України
ПІНЧУК - заступникові директора Державної Ірині Миколаївні соціальної служби для сім'ї, дітей та
молоді
СКУПІНСЬКОМУ - начальникові управління Фонду Віталію Йосиповичу соціального страхування від нещасних
випадків на виробництві та професійних
захворювань України у Луганській
області
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"
ДЕРЕВ'ЯНКУ - директорові державного підприємства Василю Миколайовичу дослідного господарства "Новокаховське"
Нікітського ботанічного саду,
Херсонська область
КРУТІЮ - головному агроному товариства Якову Григоровичу "Агрофірма "Маяк" Котелевського району,
Полтавська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"
БЕРВЕЦЬКОМУ - начальникові відділу Міністерства Володимиру Федоровичу будівництва, архітектури та
житлово-комунального господарства
України
ГАЛИЦЬКОМУ - інженерові Українського державного Анатолію Борисовичу центру радіочастот, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ГАВРИШ - голові правління Харківської обласної
Тетяні Степанівні благодійної організації "Благодійний
фонд "Ренесанс"
ГУЛИКУ - голові господарського суду Григорію Степановичу Львівської області
ЄРЬОМЕНКУ - начальникові Херсонського управління В'ячеславу Григоровичу юстиції
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
НАЙДЕНУ - художникові-живописцю, м. Черкаси. Євгену Семеновичу

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 18 січня 2007 року
N 21/2007


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору