Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України [...]
Верховна Рада України; Постанова від 27.02.20182297-VIII
Документ 2297-19, чинний, поточна редакція — Прийняття від 27.02.2018
 

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про прийняття за основу проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2018, № 15, ст.122)

Верховна Рада України постановляє:

1. Прийняти за основу проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань проходження громадянами військової служби (реєстр. № 6052, доопрацьований), поданий народним депутатом України Вінником І.Ю. та іншими народними депутатами України.

2. Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням зауважень і пропозицій суб’єктів права законодавчої ініціативи, в тому числі виклавши статтю 26 Закону України "Про військовий обов’язок і військову службу" в новій редакції із збереженням існуючої концепції щодо відповідних категорій військовослужбовців, взаємоузгодивши її зміст з іншими положеннями цього Закону, з урахуванням пропозицій, передбачених цим законопроектом, та внести його на розгляд Верховної Ради України у другому читанні.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
27 лютого 2018 року
№ 2297-VIII


  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...