Документ 2512-17, чинний, поточна редакція — Прийняття від 09.09.2010

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2010, N 46, ст.549 )

Відповідно до пункту 27 частини першої статті 85, частини
першої статті 128 Конституції України ( 254к/96-ВР ) Верховна Рада
України п о с т а н о в л я є:
Обрати на посади суддів безстроково:
апеляційного суду Автономної Республіки Крим
Бондарева Романа Володимировича;
апеляційного суду Київської області
Кулішенка Юрія Миколайовича,
Мельника Ярослава Сергійовича;
Київського апеляційного адміністративного суду
Кучму Андрія Юрійовича,
Мацедонську Вікторію Едуардівну,
Петрика Ігоря Йосиповича;
Севастопольського апеляційного господарського суду
Остапову Катерину Андріївну;
Харківського апеляційного господарського суду
Білоусову Ярославу Олексіївну;
Алуштинського міського суду
Автономної Республіки Крим
Прищепу Ангелину Володимирівну;
Білогірського районного суду
Автономної Республіки Крим
Куртлушаєва Мурата Ісмаіловича;
Керченського міського суду
Автономної Республіки Крим
Шумова Владислава Володимировича;
Красногвардійського районного суду
Автономної Республіки Крим
Дегтярьову Вікторію Юріївну;
Роздольненського районного суду
Автономної Республіки Крим
Крючкова Ігоря Ігоровича;
Центрального районного суду міста Сімферополя
Малухіна Валерія Володимировича;
Вінницького районного суду Вінницької області
Стадника Ігоря Михайловича;
Тростянецького районного суду Вінницької області
Кривенка Дмитра Теймуразовича;
Тульчинського районного суду Вінницької області
Карнауха Аркадія Петровича,
Ковганича Сергія Володимировича;
Нововолинського міського суду Волинської області
Федонюк Світлану Юріївну;
Шацького районного суду Волинської області
Храновську Наталію Вячеславівну;
Верхньодніпровського районного суду
Дніпропетровської області
Петрюк Тетяну Михайлівну;
Петропавлівського районного суду
Дніпропетровської області
Ніколаєву Ірину Костянтинівну;
Довгинцівського районного суду
міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Середню Наталію Григорівну;
Жовтневого районного суду міста Кривого Рогу
Дніпропетровської області
Ваврушак Наталю Миколаївну;
Докучаєвського міського суду Донецької області
Черткову Любов Олександрівну;
Новоазовського районного суду Донецької області
Кацаренко Інну Олексіївну;
Сніжнянського міського суду Донецької області
Радченка Віталія Євгеновича;
Торезького міського суду Донецької області
Куракову Вікторію Валентинівну;
Шахтарського міськрайонного суду Донецької області
Кобаля Михайла Івановича;
Калінінського районного суду
міста Горлівки Донецької області
Шиповича Владислава Володимировича;
Кіровського районного суду міста Донецька
Ларіну Наталю Олександрівну;
Петровського районного суду міста Донецька
Бабакова Віталія Павловича;
Червоногвардійського районного суду
міста Макіївки Донецької області
Маркєлова Ростислава Ігоровича;
Народицького районного суду Житомирської області
Діброву Олександра Вікторовича;
Овруцького районного суду Житомирської області
Невмержицького Сергія Степановича;
Олевського районного суду Житомирської області
Стратовича Олександра Володимировича;
Богунського районного суду міста Житомира
Бучик Анну Юріївну;
Корольовського районного суду міста Житомира
Талько Оксану Борисівну;
Іршавського районного суду Закарпатської області
Золотаря Михайла Михайловича;
Бердянського міськрайонного суду
Запорізької області
Крамаренка Андрія Івановича;
Запорізького районного суду Запорізької області
Ачкасова Олександра Михайловича;
Мелітопольського міськрайонного суду
Запорізької області
Бахаєва Ігоря Махмудовича;
Якимівського районного суду Запорізької області
Нестеренко Тетяну Василівну;
Жовтневого районного суду міста Запоріжжя
Світлицьку Вікторію Миколаївну;
Орджонікідзевського районного суду міста Запоріжжя
Калюжну Вікторію Вікторівну;
Шевченківського районного суду міста Запоріжжя
Дмитрюк Оксану Вікторівну,
Трофимову Діану Анатоліївну;
Івано-Франківського міського суду
Івано-Франківської області
Лазаріва Олега Богдановича;
Косівського районного суду
Івано-Франківської області
Гордія Володимира Івановича;
Ірпінського міського суду Київської області
Линника Валерія Яковича;
Кіровоградського районного суду
Кіровоградської області
Мурашка Сергія Івановича;
Новоархангельського районного суду
Кіровоградської області
Партоліну Ірину Прокопівну;
Кіровського районного суду міста Кіровограда
Бурка Руслана Володимировича;
Ленінського районного суду міста Кіровограда
Безсмолого Євгенія Борисовича,
Загребу Андрія Віталійовича;
Лисичанського міського суду Луганської області
Лизенко Ілону Василівну,
Потоцького Володимира Пилиповича;
Рубіжанського міського суду Луганської області
Одношевну Валерію В'ячеславівну;
Артемівського районного суду міста Луганська
Надаєнко Тетяну Миколаївну;
Кам'янобрідського районного суду міста Луганська
Котлярову Ірину Юріївну;
Бродівського районного суду Львівської області
Бунду Анну Олександрівну,
Тропак Олександру Василівну;
Сокальського районного суду Львівської області
Ніткевича Андрія Васильовича;
Стрийського міськрайонного суду Львівської області
Хобор Роману Богданівну;
Франківського районного суду міста Львова
Мікулу Оксану Іванівну;
Березанського районного суду Миколаївської області
Гапоненко Наталію Олександрівну;
Веселинівського районного суду Миколаївської області
Калараша Андрія Андрійовича;
Вознесенського міськрайонного суду
Миколаївської області
Лузан Людмилу Вікторівну,
Ротар Марину Миколаївну;
Казанківського районного суду Миколаївської області
Вжещ Світлану Іванівну;
Новоодеського районного суду Миколаївської області
Ітріна Миколу Васильовича;
Білгород-Дністровського міськрайонного суду
Одеської області
Лук'янчук Ольгу Вікторівну;
Южного міського суду Одеської області
Горяінову Катерину Анатоліївну;
Суворовського районного суду міста Одеси
Малиновського Олександра Миколайовича,
Середу Інну Володимирівну;
Гадяцького районного суду Полтавської області
Заколодяжну Олену Анатоліївну;
Котелевського районного суду Полтавської області
Островського Ростислава Вячеславовича;
Лубенського міськрайонного суду Полтавської області
Іващенка Юрія Анатолійовича;
Миргородського міськрайонного суду
Полтавської області
Сидоренка Юрія Володимировича;
Оржицького районного суду Полтавської області
Грузман Тетяну Володимирівну;
Пирятинського районного суду Полтавської області
Корсун Оксану Миколаївну;
Ленінського районного суду міста Полтави
Юхно Світлану Петрівну;
Октябрського районного суду міста Полтави
Блажко Ірину Олексіївну;
Автозаводського районного суду міста Кременчука
Полтавської області
Андрієць Діну Дмитрівну;
Буринського районного суду Сумської області
Міщенка Віктора Миколайовича;
Охтирського міськрайонного суду Сумської області
Сидоренка Романа Васильовича;
Зарічного районного суду міста Суми
Мальовану Вікторію Валентинівну;
Богодухівського районного суду Харківської області
Шалімова Дмитра Володимировича;
Куп'янського міськрайонного суду
Харківської області
Литвинова Андрія Вікторовича;
Дзержинського районного суду міста Харкова
Подус Ганну Сергіївну;
Київського районного суду міста Харкова
Зуба Геннадія Анатолійовича;
Ленінського районного суду міста Харкова
Бегунца Армена Олегі;
Московського районного суду міста Харкова
Сугачову Олену Олегівну;
Нижньосірогозького районного суду
Херсонської області
Цесельську Ольгу Сергіївну;
Цюрупинського районного суду Херсонської області
Бойка В'ячеслава Петровича;
Дніпровського районного суду міста Херсона
Полив'яного Володимира Миколайовича;
Комсомольського районного суду міста Херсона
Черниш Оксану Леонідівну;
Летичівського районного суду Хмельницької області
Лазаренка Анатолія Володимировича;
Хмельницького міськрайонного суду
Хмельницької області
Карплюка Олега Івановича,
Трембача Олександра Леонідовича;
Шепетівського міськрайонного суду
Хмельницької області
Босюка Валерія Андрійовича,
Федорову Наталію Олександрівну;
Драбівського районного суду Черкаської області
Шевченка Віталія Олексійовича;
Шевченківського районного суду міста Чернівці
Слободян Галину Михайлівну;
Чернігівського районного суду Чернігівської області
Хоменко Ларису Василівну;
Новозаводського районного суду міста Чернігова
Цибенко Ірину Володимирівну;
Ленінського районного суду міста Севастополя
Непомнящого Максима Олексійовича;
окружного адміністративного суду
Автономної Республіки Крим
Трещову Олену Ростиславівну;
Запорізького окружного адміністративного суду
Каракушу Сергія Миколайовича;
Львівського окружного адміністративного суду
Матковську Зоряну Мирославівну;
Одеського окружного адміністративного суду
Вовченко Оксану Андріївну;
господарського суду Автономної Республіки Крим
Башилашвілі Оксану Іванівну,
Ловягіну Юлію Юріївну,
Медведчук Олену Леонідівну;
господарського суду Дніпропетровської області
Орєшкіну Еліну Валеріївну;
господарського суду Донецької області
Мєзєнцева Євгена Ігоровича;
господарського суду Житомирської області
Кострицю Олега Олександровича;
господарського суду Закарпатської області
Ремецькі Оксану Федорівну;
господарського суду Запорізької області
Гандюкову Ларису Павлівну,
Зінченко Наталю Григорівну,
Соловйова Володимира Миколайовича;
господарського суду Кіровоградської області
Таран Світлану Валеріївну;
господарського суду Луганської області
Пономаренка Євгенія Юрійовича,
Шеліхіну Ріту Михайлівну;
господарського суду Одеської області
Фаєр Юлію Григорівну;
господарського суду Полтавської області
Тимощенко Оксану Миколаївну;
господарського суду Тернопільської області
Андрусик Надію Олексіївну;
господарського суду Хмельницької області
Вибодовського Олександра Дмитровича,
Гладія Сергія Віталійовича,
Огородніка Костянтина Михайловича;
господарського суду Чернівецької області
Миронюка Сергія Олександровича;
господарського суду Чернігівської області
Сидоренка Андрія Сергійовича;
господарського суду міста Києва
Митрохіну Анну Валеріївну;
господарського суду міста Севастополя
Альошину Світлану Михайлівну,
Євдокімова Ігоря Вячеславовича.

Голова Верховної Ради України В.ЛИТВИН
м. Київ, 9 вересня 2010 року
N 2512-VI


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору