Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 23.03.2006254/2006
Документ 254/2006, поточна редакція — Прийняття від 23.03.2006

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури
і мистецтва, вагомі творчі здобутки і високий професіоналізм
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня
ДЕМИДЕНКА - поета-пісняра, народного артиста Андрія Петровича України, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
ВЯЗЬМІТІНОВА - генерального директора товариства Юрія Володимировича "Політрейд", м. Київ
ФЕДОРЯЧЕНКА - директора-розпорядника Національного
Данила Даниловича академічного драматичного театру імені
Івана Франка, м. Київ
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
БАТОГА - наукового співробітника відділу Миколу Івановича Науково-мистецької фундації
митрополита Андрея Шептицького -
Національного музею у Львові
ВИШНЕВСЬКОГО - кінорежисера Національної Анатолія Володимировича кіностудії художніх фільмів імені
Олександра Довженка, м. Київ
МАТЮЩЕНКА - співака, м. Черкаси Василя Панасовича
СОЛОВ'ЯНЕНКА - режисера-постановника Національного Анатолія Анатолійовича академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
ФОЛЬВАРОЧНОГО - письменника, м. Київ Василя Івановича
ЧУБАЧ - письменницю, м. Київ Ганну Танасівну
ЯЦЕНКО - завідувача відділу Національного Ганну Сергіївну науково-дослідного реставраційного
центру України, м. Київ
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
ДЗЯДИК - завідувача відділу Науково-мистецької
Євгенію Михайлівну фундації митрополита Андрея
Шептицького - Національного музею у
Львові
МАТЮЩЕНКО - співачку, м. Черкаси Діану Григорівну
ПРОХОРОВУ - завідувача кафедри Київського Леонілу Володимирівну національного університету культури і
мистецтва
Присвоїти почесні звання:
"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ЄСИПКУ - голові Національної спілки кобзарів Володимиру Миколайовичу України, м. Київ
П'ЯТНИЧКУ - солістові Львівського театру "Не Степану Васильовичу журись!"
ШАХУ - артистові Національного академічного
Євгену Михайловичу драматичного театру імені Івана
Франка, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"
ГОРОВІЙ - викладачеві Вищого мистецького коледжу
Лесі Володимирівні Київської дитячої академії мистецтв
ТАКІТА - артистці балету Національного СІНОБУ академічного театру опери та балету
України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
РУДОМУ - співакові, художньому керівникові Роману Антоновичу народної естрадної студії "Сім
сходинок" Тернопільського обласного
методичного центру народної творчості
ХОМАНЬКУ - артистові Державної циркової Олександру Олексійовичу компанії України, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"
БРЖЕСТОВСЬКОМУ - художникові-постановнику Національної
Сергію Павловичу кіностудії художніх фільмів імені
Олександра Довженка, м. Київ
ІВАНИЦЬКІЙ - художникові декоративно-прикладного Лідії Іванівні мистецтва, м. Миколаїв
КАСЬКІВУ - професорові Львівської державної Богдану Дмитровичу музичної академії імені М.В. Лисенка
КЛИМЕНКУ - викладачеві Житомирського музичного Олександру Петровичу училища імені В.С. Косенка
КОРНІЄНКУ - першому заступнику Міністра культури і
Владиславу Вікторовичу туризму України
КУШПЕТУ - викладачеві вищої педагогічної школи
Володимиру Григоровичу кобзарського мистецтва, Київська
область
СТЕЦЕНКУ - композиторові, м. Донецьк Володимиру Івановичу
ЯЦЮКУ - провідному науковому співробітникові
Володимиру Макаровичу Національного музею Тараса Шевченка,
м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"
БУРЕНКУ - генеральному директорові Національного
Володимиру Борисовичу історико-культурного заповідника
"Качанівка", Чернігівська область
ГАЙДУКЕВИЧУ - директорові Тернопільської обласної Остапу Івановичу комунальної експериментальної
комплексної школи мистецтв
ДАВИДЕНКУ - керівникові чоловічого гурту Олександру Тихоновичу "Сватівські козаки" Народного дому
"Сватова-Лучка", Луганська область
ДРЕМЛЮЖЕНКУ - звукорежисерові Державного Юрію Анатолійовичу підприємства "Український державний
центр мистецтв", м. Київ
ЖАВОРОНКОВУ - заступникові директора Вижницького Валерію Павловичу коледжу прикладного мистецтва імені
В.Ю. Шкрібляка, Чернівецька область
КОЖАНУ - директорові Науково-мистецької Ігорю Володимировичу фундації митрополита Андрея
Шептицького - Національного музею у
Львові
ЛИСЕНКУ - старшому викладачеві Херсонського Леоніду Івановичу музичного училища
ЛОЗІ - директорові Шосткинської дитячої школи
Юрію Дмитровичу мистецтв, Сумська область
НАКОНЕЧНОМУ - директорові комунального виставкового
Роману Олексійовичу комплексу "Львівський палац мистецтв"
ПІДДУБНЯКУ - директорові Хмельницької обласної Василю Арсентійовичу фірми "Кіновідеопрокат"
СЕРГЄЄВУ - викладачеві Севастопольської музичної
Олександру Валерійовичу школи N 2
СІНАНІ - голові правління Євпаторійського Сергію Борисовичу національно-культурного караїмського
товариства "Кардашлар", Автономна
Республіка Крим
ТЕСЛІ - директорові орендного підприємства Анатолію Андрійовичу "Театр кіно імені Т.Г. Шевченка",
м. Донецьк
ФУРМАНУ - голові Полтавського обласного Віктору Сергійовичу осередку Національної спілки майстрів
народного мистецтва України
ЧАЙКОВСЬКІЙ - доцентові Інституту мистецтв Анастасії Миколаївні Рівненського державного гуманітарного
університету
ШАРОМУ - художньому керівникові самодіяльного
Віктору Васильовичу народного хорового колективу
Бутоводолинського сільського будинку
культури, Полтавська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"
ВЛАСОВУ - художникові, доцентові Національної Олексію Федоровичу академії образотворчого мистецтва і
архітектури, Київ
КИРИЧЕНКУ - художникові, виконуючому обов'язки Віктору Миколайовичу доцента Національної академії
образотворчого мистецтва і
архітектури, м. Київ
"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"
ВАКУЛЕНКО - майстрові декоративного розпису, Тамарі Олексіївні Харківська область
ДІДЕНКО - майстрові керамічної іграшки, Ганні Павлівні Полтавська область
ДУДНИК - майстрові художнього ткацтва, Наталії Вадимівні м. Миколаїв
ІВАНЬКОВУ - майстрові художньої обробки Анатолію Григоровичу деревини, Чернігівська область
ПАСІЧНІЙ - майстрові декоративного розпису, Зої Сергіївні м. Одеса
РЙОПКУ - майстрові художньої кераміки, Івану Васильовичу Івано-Франківська область
ТЕРЕНУ - різьбяреві по дереву, Чернівецька Івану Іларіоновичу область.

Президент України В.ЮЩЕНКО
м. Київ, 23 березня 2006 року
N 254/2006



вгору