Документ 276/2016, поточна редакція — Прийняття від 25.06.2016

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня Конституції України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:


Нагородити орденом Свободи


МАРЧУКА
Івана Степановича

-

художника-живописця, м. Київ


ЩЕРБАКА
Юрія Миколайовича

-

державного і громадського діяча, поета, публіциста, м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


ПАСІЧНИКА
Василя Івановича

-

директора Чернігівського обласного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів


ЧЕПЕЛИКА
Володимира Андрійовича

-

професора Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


БІЛИКА
Антона Івановича

-

директора приватно-орендного підприємства "Іванівське", Тернопільська область


ГУРЖІЯ
Андрія Миколайовича

-

віце-президента Національної академії педагогічних наук України, м. Київ


ДАВИДЕНКА
Гаврила Івановича

-

суддю Верховного Суду України у відставці


ФРАНКА
Петра Михайловича

-

голову Всеукраїнського товариства політичних в'язнів і репресованих, м. Львів


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


БАЛАЯНА
Романа Гургеновича

-

кінорежисера, академіка-секретаря відділення Національної академії мистецтв України, м. Київ


БІЛИКА
Любомира Степановича

-

директора Чортківського державного медичного коледжу, Тернопільська область


ГОЛУБНИЧОГО
Володимира Степановича

-

ветерана спорту, дворазового олімпійського чемпіона та дворазового рекордсмена світу зі спортивної ходьби, м. Суми


ДУРДИНЦЯ
Василя Васильовича

-

радника Міністерства внутрішніх справ України, генерала внутрішньої служби України


КАРПЕНКА
Анатолія Яковича

-

головного спеціаліста акціонерного товариства "Полюс", м. Київ


ШАРАПОВА
Олександра Михайловича

-

радника директора дочірнього підприємства державної компанії "Укрспецекспорт" - державного підприємства "Укроборонсервіс", м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


БРОНЗА
Йосипа Львовича

-

голову ради адвокатів Одеської області


ГЕРБЕДУ
Сергія Володимировича

-

заступника голови Національної служби посередництва і примирення


ЗАГОРСЬКОГО
Володимира Степановича

-

директора Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України


ЄГОРОВА
Андрія Юрійовича

-

начальника філії "Октябрьск" державного підприємства "Адміністрація морських портів України", м. Миколаїв


ЗІНКЕВИЧА
Тимофія Семеновича
(МИХАЇЛА)

-

керуючого Волинською єпархією Української православної церкви Київського патріархату


КОПИЛЕНКА
Олександра Любимовича

-

директора Інституту законодавства Верховної Ради України


МИКИТЕНКА
Олега Івановича

-

редактора-консультанта та директора журналу "Всесвіт" товариства "Журнал "Всесвіт", м. Київ


ОКОПНОГО
Олексія Макаровича

-

голову ради ветеранів Міністерства аграрної політики та продовольства України


СІРЕНКА
Олександра Олександровича

-

голову правління акціонерного товариства "Яготинський маслозавод", Київська область


СУКАЧА
Миколу Васильовича

-

керівника художнього та головного диригента академічного симфонічного оркестру "Філармонія" обласного комунального концертно-видовищного підприємства "Чернігівський обласний філармонійний центр фестивалів та концертних програм"


ЧЕРНЕЦЯ
Василя Гнатовича

-

ректора Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв, м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АНДРУСИШИНА
Володимира Йосифовича

-

продюсера проектів, засновника товариства "МЕДІАЛАЙТ", м. Київ


АНТОНЕНКА
Віктора Єгоровича

-

начальника Сіверсько-Донецького басейнового управління водних ресурсів, Донецька область


БАРАНЦЯ
Миколу Максимовича

-

суддю господарського суду Кіровоградської області у відставці


БУЛКУ
Ольгу Аркадіївну

-

заступника Голови Державної судової адміністрації України


ВАЩИЛІНУ
Надію Михайлівну

-

суддю господарського суду Закарпатської області у відставці


ВЕРБИЦЬКОГО
Володимира Валентиновича

-

директора Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України, м. Київ


ГАРБАРУКА
Сергія Володимировича

-

Голобського селищного голову, Волинська область


ГЛУШКА
Михайла Михайловича

-

розкрійника цеху акціонерного товариства "Санта Україна", Миколаївська область


ГОНЧАРУКА
Олександра Олександровича

-

Керівника Головного департаменту Адміністрації Президента України


ГУМЕНЮКА
Миколу Івановича

-

генерального директора товариства "Юрія-Фарм", м. Київ


ДІДЕНКА
Олега Валентиновича

-

директора дочірньої компанії "Газ України" Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України", м. Київ


ДУДУ
Ігоря Микитовича

-

директора Тернопільського обласного художнього музею


ЕПЕЛЬБЛАТА
Еміля Фішевича

-

ветерана педагогічної праці, Хмельницька область


ЗАВАДСЬКОГО
Віктора Станіславовича

-

директора-розпорядника Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ


ЗАРИШНЯКА
Анатолія Семеновича

-

віце-президента - головного вченого секретаря Національної академії аграрних наук України, м. Київ


КЛИМ
Оксану Василівну

-

завідувача відділу дирекції програм прямоефірного мовлення Львівської обласної державної телерадіокомпанії


КОЛОМІЙЦЯ
Володимира Олексійовича

-

директора державного підприємства "Шахтоуправління "Південнодонбаське № 1" Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Донецька область


КОМАРНИЦЬКОГО
Ігоря Михайловича

-

проректора Хмельницького кооперативного торгово-економічного інституту


КОНЦУРА
Юрія Івановича

-

технолога дільниці цеху акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область


КОНЬКА
Олега Володимировича

-

заступника голови Запорізької обласної громадської організації "Асоціація пошукових загонів Запорізької області"


КУПЧИНСЬКОГО
Богдана Івановича

-

члена Івано-Франківської обласної організації Українського товариства охорони пам'яток історії та культури


КУЧЕРА
Івана Йосиповича

-

артиста-соліста-інструменталіста державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м. Київ


ЛУЦІВА
Юрія Олексійовича

-

диригента, професора Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка


МАТВІЄНКА
Андрія Степановича

-

учасника бойових дій у Другій світовій війні, м. Київ


МОСКОВКО
Марину Олександрівну

-

виконавчого директора благодійної організації "Благодійний фонд "Перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова", м. Київ


НАЙШТЕТІКА
Євгена Володимировича

-

засновника благодійної організації "Благодійний фонд "Перший добровольчий мобільний шпиталь імені Миколи Пирогова", м. Київ


НОВОХАТНЬОГО
Андрія Олександровича

-

учасника бойових дій у Другій світовій війні, голову первинної ветеранської організації акціонерного товариства "Сєвєродонецьке науково-виробниче об'єднання "Імпульс", Луганська область


ОЛЕФІРА
Миколу Олексійовича

-

заступника голови правління акціонерного товариства "ФЕД", м. Харків


ОЛЬШЕВСЬКОГО
Ігоря Олександровича

-

Здолбунівського міського голову, Рівненська область


ПАВЕЛКІВА
Романа Володимировича

-

першого проректора Рівненського державного гуманітарного університету


РЯЗАНЦЕВА
Миколу Івановича

-

начальника цеху акціонерного товариства "Сєвєродонецьке об'єднання Азот", Луганська область


САЧКА
Володимира Володимировича

-

завідувача відділу Секретаріату Центральної виборчої комісії


СУКМАНОВСЬКОГО
Михайла Романовича

-

декана Золочівського деканату Української греко-католицької церкви, Львівська область


ТИМЧУКА
Сергія Артемовича

-

ветерана праці, Хмельницька область


ШКАРЛЕТА
Сергія Миколайовича

-

ректора Чернігівського національного технологічного університету


ШУПЛИКА
Віталія Миколайовича

-

заступника голови громадської організації "Київська міська спілка ветеранів АТО Деснянського району"


ЯНЧЕВСЬКУ
Анну Володимирівну

-

члена громадської організації "Всеукраїнська спілка ветеранів АТО", м. Київ


Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня


ШАСТУНА
Івана Денисовича

-

учасника бойових дій у Другій світовій війні, почесного члена президії ради Черкаської міської організації ветеранів України


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


БРЕДЕЛЬОВА
Бориса Анатолійовича

-

полковника


КРУГЛІКОВА
Юрія Олександровича
(посмертно)

-

учасника антитерористичної операції на Сході України, м. Львів


ПІНЧУКА
Івана Петровича

-

учасника бойових дій у Другій світовій війні, активіста організації ветеранів Малиновського району м. Одеси


ЧАБАНА
Андрія Архиповича

-

благодійника, учасника бойових дій у Другій світовій війні, Київська область


ЯКУБОВСЬКОГО
Максима Вікторовича

-

військового прокурора Південного регіону України, генерал-майора юстиції


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


БОНДАРЕВИЧА
Сергія Миколайовича

-

водія відділення Головного управління ДСНС у Запорізькій області, сержанта служби цивільного захисту


БУЙВОЛА
Ігоря Володимировича

-

заступника командира Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, м. Київ


ВЛАСЮКА
Іллю Михайловича

-

водія Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, м. Київ


ВОВЧКА
Руслана Ігоровича

-

командира відділення Головного управління ДСНС в Івано-Франківській області, старшого прапорщика служби цивільного захисту


ГАГАЄВА
Олександра Анатолійовича

-

водія Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, м. Київ


КОМКА
Анатолія Семеновича

-

завідувача відділення комунального закладу "Дніпропетровська обласна клінічна лікарня імені І.І. Мечникова"


ОЖОГАНИЧА
Василя Івановича

-

голову ради Шосткинської міськрайонної громадської організації інвалідів та учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС "Союз чорнобильців України", Сумська область


ОСЕЦЬКОГО
Захара Володимировича

-

водія Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, м. Київ


ТИРТИШНОГО
Юрія Олексійовича

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська гвардія революції", м. Львів


ШЕВЧУКА
Івана Михайловича

-

голову осередку Івано-Франківської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ГРИГОР'ЄВУ
Лілію Іванівну

-

суддю Верховного Суду України у відставці


ДІЦУЛ
Ліліану Вікторівну

-

матір-виховательку дитячого будинку сімейного типу Деснянського району м. Києва


МОМОТЕНКО
Тамару Дмитрівну

-

підполковника


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БАГРІЙ
Наталію Іванівну

-

керівника цеху акціонерного товариства "Санта Україна", Миколаївська область


БОЙКО
Любов Миколаївну

-

педагога-організатора, керівника гуртка Вінницького міського центру художньо- хореографічної освіти для дітей та юнацтва "Барвінок"


БУРЛАКУ
Галину Григорівну

-

голову фермерського господарства "Щаслива доля", Полтавська область


ГОНЧАРОВУ
Надію Михайлівну

-

чергову по залізничній станції Сватове структурного підрозділу "Станція Попасна" регіональної філії "Донецька залізниця"


ІВАШИНУ
Ірину Михайлівну

-

начальника лабораторії цеху товариства "Запорізький титано-магнієвий комбінат"


ЛІГОСТАЄВУ
Світлану Михайлівну

-

власного кореспондента Національного інформаційного агентства України (Укрінформ), м. Харків


МАМОНТОВУ
Олену Григорівну

-

начальника Головного управління статистики у Харківській області Державної служби статистики України


НЕГОДУ
Тамару Михайлівну

-

голову творчої спілки майстрів народних промислів, Київська область


РУЖИН
Зою Володимирівну

-

керівника культурно-просвітницького центру "Золоте зерно" Київського професійного коледжу з посиленою військовою та фізичною підготовкою


СМОЛІНУ
Надію Павлівну

-

першого проректора - директора вищого мистецького коледжу Київської дитячої Академії мистецтв


ФУРЛЕТ
Наталію Ярославівну

-

директора департаменту Міністерства освіти і науки України


ШУЛІКУ
Наталію Валеріївну

-

координатора Центру допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, м. Дніпро


Нагородити орденом Данила Галицького


КЛИМОВИЧА
Олександра Олександровича

-

прокурора відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, старшого лейтенанта юстиції


КРАВЧЕНКА
Руслана Андрійовича

-

прокурора відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, капітана юстиції


ЛІТВІНОВА
Геннадія Миколайовича

-

полковника


НІМЧЕНКА
Ігоря Васильовича

-

прокурора відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, підполковника юстиції


СОМА
Володимира Михайловича

-

завідувача сектору Секретаріату Центральної виборчої комісії


ТКАЧЕНКА
Андрія Миколайовича

-

заступника начальника відділу Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, підполковника юстиції


ФУШТЕЯ
Ігоря Миколайовича

-

слідчого відділу військової прокуратури Південного регіону України, підполковника юстиції


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


БІЛОГО
Андрія Сергійовича

-

підполковника


ПОЛЬНІКОВА
Олександра Михайловича

-

полковника


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


ФУРСОВА
Євгена Михайловича

-

підполковника


Нагородити медаллю "За врятоване життя"


ВАРАВУ
Валентину Юріївну

-

волонтера, члена громадської організації "Всеукраїнська гвардія революції", м. Київ


КОРОЛЬОВА
Костянтина Анатолійовича

-

інструктора Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, м. Київ


ЛЕМЕШКА
Тараса Миколайовича

-

водія Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, м. Київ


МАКАРЕВИЧА
Григорія Михайловича

-

пенсіонера, м. Кіровоград


СІМУТІНА
Ігоря Ігоровича

-

інструктора Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, м. Київ


СТОРОЖУКА
Володимира Леонідовича

-

водія Першого добровольчого мобільного шпиталю імені Миколи Пирогова, м. Київ


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


АНАМАЙНОВИЧ
Ольгу Гнатівну

-

начальника відділу державного підприємства "Київський обласний державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів"


БОРОДІНА
Володимира Геннадійовича

-

машиніста цеху акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область


ЗАТИШНЯК
Наталію Вікторівну

-

логопеда Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів "Майбутнє"


КАЛЬМЕТЬЄВА
Костянтина Геннадійовича

-

волонтера, м. Харків


САЛОВА
Василя Григоровича

-

оглядача-ремонтника виробничого підрозділу "Експлуатаційне вагонне депо Куп'янськ" регіональної філії "Південна залізниця", Харківська область


СЛІСАРЕНКО
Юлію Андріївну

-

головного консультанта управління Секретаріату Центральної виборчої комісії


ЦАРУКА
Миколу Миколайовича

-

агломератника цеху акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область


ШОВКУН
Наталію Степанівну

-

референта державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів", м. Київ


Нагородити відзнакою Президента України - Хрестом Івана Мазепи


БОРДУНА
Івана Михайловича

-

волонтера громадської організації "Народний тил", м. Київ


ГРУЛЕНКА
Павла Валерійовича

-

волонтера громадської організації "Народний тил", м. Київ


КРИВОНОСА
Павла Олександровича

-

генерального директора державного підприємства "Генеральна дирекція з обслуговування іноземних представництв" Державного управління справами


МАЗЕПУ
Геннадія Святославовича

-

волонтера громадської організації "Народний тил", м. Київ


МАЗЕПУ
Ігоря Всеволодовича

-

волонтера, голову координаційної ради Міжнародної громадської організації "Родина Мазеп", м. Київ


МАЗОХУ
Дмитра Петровича

-

волонтера благодійної організації "Благодійний фонд "Народна армія", м. Дніпро


ПРОСКУРНЯКА
Юрія Мирославовича

-

волонтера громадської організації "Народний тил", м. Чернівці


ЩЕРБАКОВА
Дмитра Вікторовича

-

волонтера громадської організації "Народний тил", м. Київ


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


АНДРІЄВСЬКІЙ- БОДЕНЧУК
Тетяні Михайлівні

-

артистці-солістці-інструменталістці Національної філармонії України, м. Київ


КУЗЬМЕНКУ
Олександру Федоровичу

-

артистові драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


КУРАЧУ
Юрію Володимировичу

-

генеральному директорові - художньому керівнику Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І. Майбороди, м. Київ


МАЛЬЦЕВУ
Віталію Володимировичу

-

концертмейстерові оркестру Національної філармонії України, м. Київ


ПАВЛИКУ
Віктору Франковичу

-

співакові, викладачу Київського національного університету культури і мистецтв


ПАВЛОВСЬКІЙ
Наталії Валеріївні

-

солістці-цимбалістці концертного колективу "Горлиця-АРТ", м. Київ


РЕВЕНКО
Вірі Олексіївні

-

солістці-вокалістці творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


СМОТРИТЕЛЮ
Володимиру Петровичу

-

акторові, директору Хмельницького міського моно-театру "Кут"


"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ВОЛИКУ
Павлу Івановичу

-

художникові, Полтавська область


КУЗЬМІ
Борису Івановичу

-

художникові-живописцю, графіку, Закарпатська область


МАТВЄЄВУ
Євгенію Володимировичу

-

художникові, заступнику голови правління Київської спілки художників книги


СВАЛЯВЧИКУ
Василю Петровичу

-

художникові, члену громадського об'єднання "Спілка художників "Карпатські кольори", Закарпатська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


АВДЄЄНКО
Вікторії Вадимівні

-

актрисі театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний Молодий театр"


БАЖАНОВУ
Миколі Леонідовичу

-

акторові комунальної установи Тернопільської обласної ради "Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т.Г. Шевченка"


ДРАГАНУ
Мирославу Тарасовичу

-

солістові-піаністу Львівської обласної філармонії


ЄРГІЄВІЙ
Олені Петрівні

-

солістці-інструменталістці, художньому керівникові скрипкового ансамблю Одеського училища мистецтв та культури імені К.Ф. Данькевича


ЗАСУХІНІЙ
Наталії Михайлівні

-

завідувачеві трупи Закарпатського обласного державного українського музично-драматичного театру


КОМАРОВІЙ
Світлані Вікторівні

-

провідному майстрові сцени комунального закладу "Дніпродзержинський академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки" Дніпродзержинської міської ради, Дніпропетровська область


МАЛІНОВИЧУ
Андрію Володимировичу

-

акторові комунальної установи Тернопільської обласної ради "Тернопільський академічний обласний український драматичний театр імені Т.Г. Шевченка"


МЕДІНУ
Сергію Леонідовичу

-

артистові драми, провідному майстру сцени комунального закладу культури Сумської обласної ради "Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна"


МИРОНОВИЧ
Євгенії Іванівні

-

артистці драми комунального закладу "Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.Л. Кропивницького"


МИРОШНИЧЕНКО
Інні Вікторівні

-

актрисі товариства "Київська студія телевізійних фільмів"


САЛТИКОВУ
Альберту Олександровичу

-

солістові-вокалісту, авторові-виконавцю творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


СТОЯНОВУ
Олександру Афанасійовичу

-

артистові балету - провідному майстру сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


СТРІЛЬЦЮ
Валерію Юрійовичу

-

акторові Одеського обласного театру ляльок


ТЕРЕНТЬЄВУ
Сергію Володимировичу

-

солістові-інструменталісту Одеської обласної філармонії


ХАРЧЕНКО
Ніні Сергіївні

-

артистці-вокалістці-солістці державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


СВІРСЬКОМУ
Володимиру Петровичу

-

директорові товариства "СВП Майстер", Житомирська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


БЕЖУК
Марії Мар'янівні

-

учительці Заліщицької державної гімназії, Тернопільська область


ДЬОМІНІЙ
Наталії Миколаївні

-

учительці, директору комунального закладу освіти "Спеціалізована школа № 71 художньо-архітектурного напрямку" Дніпропетровської міської ради


ТУСТАНІВСЬКОМУ
Леву Богдановичу

-

учителеві Унятицької середньої загальноосвітньої школи I-II ступенів Дрогобицького району, Львівська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


БОМБІ
Мирославу Ярославовичу

-

завідувачеві кафедри Львівського інституту економіки і туризму, доктору сільськогосподарських наук, професорові


КИРИДОН
Аллі Миколаївні

-

директорові державної наукової установи "Енциклопедичне видавництво", доктору історичних наук, професорові, м. Київ


МАЯКУ
Миколі Михайловичу

-

професорові кафедри Житомирського державного технологічного університету, доктору технічних наук, професорові


СТАТІВЦІ
Анатолію Миколайовичу

-

професорові кафедри Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, доктору юридичних наук, професору, м. Харків


ЧУЖИКОВУ
Віктору Івановичу

-

проректорові, завідувачу кафедри державного вищого навчального закладу "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана", докторові економічних наук, професору


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


АНИСІМОВУ
Валерію Михайловичу

-

кінооператорові-постановнику, м. Київ


БІГУС
Ользі Олегівні

-

завідувачеві кафедри Київського національного університету культури і мистецтв


КРЕМЕНЮ
Дмитру Дмитровичу

-

письменникові, м. Миколаїв


РУДЗІНСЬКОМУ
Михайлу Степановичу

-

директорові установи Тернопільської обласної ради "Тернопільське обласне державне музичне училище імені С. Крушельницької"


СЛІПІЧУ
Павлу Анатолійовичу

-

директорові дизайн-ліцею управління культури Херсонської міської ради


ТАЙНЕЛЬ
Ельвірі Золтанівні

-

завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка


ШАПОВАЛ
Олені Віталіївні

-

доцентові кафедри Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого


ШЕЙКО
Аллі Олексіївні

-

головному хормейстерові творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ"


ІВАСЕНКУ
Миколі Онуфрійовичу

-

донорові, м. Рівне


МОСКАЛЕНКУ
Дмитру Івановичу

-

донорові, м. Хмельницький


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


МЄЗЄНЦЕВІЙ
Наталії Борисівні

-

завідувачеві секретаріату депутатської фракції у Верховній Раді України


ПАХАЧУК
Галині Данилівні

-

директорові Департаменту Міністерства фінансів України


СМИРНОВУ
Олександру Миколайовичу

-

заступникові голови Миколаївської обласної ради


СТАРИНЦЮ
Олександру Георгійовичу

-

завідувачеві секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та зв'язку


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ВЕРБИНУ
Віктору Олексійовичу

-

редакторові відділу товариства "Волинська правда"


ГРИДЖУКУ
Івану Миколайовичу

-

редакторові Надвірнянської районної газети "Народна Воля", Івано-Франківська область


ДЖУМУРАТ
Ростиславі Богданівні

-

завідувачеві редакції Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії


ІСАКУ
Анатолію Федоровичу

-

головному редакторові Чернівецької обласної громадсько-політичної газети "Буковина"


ЛИСЕВИЧУ
Михайлу Васильовичу

-

виконувачеві обов'язків редактора газети Тернопільської обласної ради і Тернопільської обласної державної адміністрації "Свобода"


КУДУСОВІЙ
Ділярі Лутфіївні

-

директорові комунального підприємства "Студія "Мелітопольський район" Мелітопольської районної ради, Запорізька область


МАКСИМЕНКО
Світлані Михайлівні

-

завідувачеві відділу дирекції програм художнього мовлення Львівської обласної державної телерадіокомпанії


МАЛЬЧЕНКО
Надії Миколаївні

-

редакторові газети "Літинський вісник", Вінницька область


МЕЛЬНИКУ
Петру Петровичу

-

заступникові голови - відповідальному секретарю Кіровоградської обласної спілки журналістів


ОЖОГІНУ
Віктору Івановичу

-

члену Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України


ПАРИМСЬКОМУ
Ігорю Святославовичу

-

завідувачеві кафедри Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ШАПОВАЛОВУ
Андрію Анатолійовичу

-

директорові виконавчому філії Національної телекомпанії України "Луганська регіональна дирекція"


ШКАРАБАНУ
Стефану Васильовичу

-

редакторові газети "Вільне слово", Тернопільська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БЕЗНОСЕНКУ
Максиму Петровичу

-

лікареві відділення Миколаївського обласного онкологічного диспансеру


ГАВЛОВСЬКІЙ
Аллі Борисівні

-

лікареві відділення філії акціонерного товариства "Миргородкурорт" - "СКК "Миргород" - "Бальнеогрязелікарня", Полтавська область


ГОНЧАРУК
Олені Олександрівні

-

лікареві Одеського обласного благодійного фонду реабілітації дітей-інвалідів "Майбутнє"


КУХАРЮ
Владиславу Вікторовичу

-

начальникові управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради


ПАСІЧНИКУ
Геннадію Петровичу

-

завідувачеві відділення клінічної лікарні "Феофанія" Державного управління справами


РОГОВУ
Анатолію Володимировичу

-

начальникові управління охорони здоров'я Білоцерківської міської ради, Київська область


САВЧЕНКУ
Сергію Євгенійовичу

-

професорові кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ"


КАРЧЕВСЬКОМУ
Руслану Анатолійовичу

-

директорові державного підприємства "Житомирське лісове господарство" Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства


ПИРОГУ
Миколі Миколайовичу

-

начальникові відділу - головному мисливствознавцю Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


КУЛЬЧИЦЬКОМУ
Михайлу Йосиповичу

-

майстрові народних художніх промислів - художньої різьби по дереву, Тернопільська область


РЕШТІ
Івану Вікторовичу

-

майстрові гончарства, м. Житомир


ХІМ'ЯК
Анастасії Юріївні

-

майстрині ліжникарства, Івано-Франківська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ"


ЛИСАЧОВУ
Василю Івановичу

-

головному інженерові товариства "Датчикове підприємство "ЗАВОД РАПІД", м. Чернігів


СТРИГУНОВУ
Павлу Миколайовичу

-

головному конструкторові малого підприємства - науково-виробничої фірми "Продекологія", м. Рівне


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


ЕФРЕМОВУ
Павлу Івановичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область


КОПАЄВУ
Євгену Миколайовичу

-

голові правління акціонерного товариства "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод", м. Дніпро


РУБАНУ
Андрію Валерійовичу

-

плавильникові цеху акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТРОЛОГ УКРАЇНИ"


КУЗЬМЕНКУ
Юрію Володимировичу

-

заступникові генерального директора державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів", м. Київ


РУДЕНКУ
Михайлу Васильовичу

-

директорові товариства "Інженерно-впровадницька фірма "Темпо", м. Івано-Франківськ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


БАРАНОВУ
Івану Михайловичу

-

директору комунального вищого навчального закладу "Олександрійське училище культури", Кіровоградська область


БІДУСІ
Галині Михайлівні

-

балетмейстерові, керівнику народного ансамблю танцю "Вербиченька" міського Палацу культури Бердянської міської ради, Запорізька область


ВАШКЕБІ
Каталіні Гейзівні

-

директорові Виноградівської районної централізованої бібліотечної системи, Закарпатська область


ГАЛАБУРДІ
Надії Ярославівні

-

викладачеві Новосільської музичної школи Підволочиської районної ради, Тернопільська область


ГЛОБІ
Аллі Григоріївні

-

завідувачеві лабораторії кафедри Інституту екранних мистецтв Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого


ДРОЗДОВСЬКОМУ
Дмитру Ігоровичу

-

головному редакторові журналу "Всесвіт" товариства "Журнал "Всесвіт", м. Київ


КОВАЛЬЧУКУ
Володимиру Володимировичу

-

старшому викладачеві Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу


КОЗІНУ
Віктору Тимофійовичу

-

композиторові, м. Дніпро


КОЧЕВЕНКО
Людмилі Іванівні

-

директорові комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу "Музична школа № 2 імені Святослава Ріхтера", м. Житомир


КУДЛЯКУ
Віктору Михайловичу

-

старшому науковому співробітникові Інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України


МАНЬКОВСЬКІЙ
Руслані Вікторівні

-

заступникові голови Національної спілки краєзнавців України, м. Київ


МУСІНУ
Геннадію Григоровичу

-

члену Запорізького обласного відділення Українського фонду культури


ПИЛИПЧУКУ
Дмитру Пилиповичу

-

письменникові, м. Київ


ТКАЧУК
Євгенії Степанівні

-

директорові Будинку культури селища Яблунів Косівського району, Івано-Франківська область


ТРУСОВІЙ
Ірині Вікторівні

-

начальникові відділу культури та охорони культурної спадщини Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації


ЦАРЕВСЬКОМУ
Сергію Миколайовичу

-

директорові Старобільської дитячої школи мистецтв, Луганська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БІГУН
Наталії Вікторівні

-

директорові Решетилівського художнього професійного ліцею, Полтавська область


БУДНІК
Ірині Олександрівні

-

заступникові директора середньої загальноосвітньої школи № 288 Святошинського району міста Києва


ДЗВІНЧУКУ
Дмитру Івановичу

-

директорові Інституту гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу


ЗАБОЛОТНОМУ
Віктору Павловичу

-

директорові середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів № 170 Оболонського району міста Києва


МІНЄНКО
Галині Миколаївні

-

директорові відокремленого підрозділу "Лисичанський педагогічний коледж Луганського національного університету імені Тараса Шевченка"


МРІЩУКУ
Володимиру Петровичу

-

директорові закладу "Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія № 2 Вінницької міської ради"


ПОКАСЬ
Лілії Антонівні

-

завідувачеві кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


ПОЛІЩУКУ
Володимиру Трохимовичу

-

завідувачеві кафедри Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького


ШОСТАКУ
Анатолію Вікторовичу

-

доцентові кафедри Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


ЯРОВІЙ
Євгенії Валентинівні

-

начальникові управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ЄВСІКОВІЙ
Ірині Вікторівні

-

голові Маріупольської міської організації Товариства Червоного Хреста України, Донецька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


КОБЗАРЮ
Анатолію Михайловичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства "Сєвєродонецьке об'єднання Азот", Луганська область


КУЦІ
Павлу Олексійовичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства "Харківський жировий комбінат"


ЛАТИШУ
Дмитру Михайловичу

-

старшому майстрові дільниці цеху акціонерного товариства "Мотор Січ", м. Запоріжжя


ЛЕБЕДЮ
Костянтину Васильовичу

-

комерційному директорові товариства "Науково-виробниче підприємство "Ріст", Запорізька область


ТКАЧУКУ
Сергію Михайловичу

-

голові Костопільської районної ради, Рівненська область


ХИМКУ
Мирославу Петровичу

-

першому віце-президентові акціонерного товариства "УКРТРАНСГАЗ", м. Київ


ЧЕРНЕЦЬКОМУ
Мирону Львовичу

-

генеральному директорові товариства "ОДЕК" Україна, м. Рівне


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


БОРОДАЮ
Олександру Олександровичу

-

виконавчому директорові товариства "Мала Токмачка", Запорізька область


ГРЕКУ
Віктору Іордановичу

-

директорові державного підприємства "Дослідне господарство "Оленівське" Національного наукового центру "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства", Київська область


ЛИЛІ
Петру Івановичу

-

голові спостережної ради товариства імені Шевченка, Черкаська область


РІЗНИКУ
Олександру Миколайовичу

-

трактористові-машиністу Золотоніської експлуатаційної дільниці Лівобережного міжрайонного управління водного господарства, Черкаська область


РУДЮ
Олександру Гавриловичу

-

директорові товариства "Весна", Дніпропетровська область


СЛИНЬКУ
Миколі Івановичу

-

голові фермерського господарства "Ярослав-2005", Сумська область


ТИМЧАКУ
Ігорю Анатолійовичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "ПРОМІНЬ", Вінницька область


ТІНЕЮ
Віктору Анатолійовичу

-

голові фермерського господарства "Пролісок", Хмельницька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


БОЙКО
Євгенії Володимирівні

-

голові Новоселицької районної державної адміністрації, Чернівецька область


НАСАДУ
Миколі Миколайовичу

-

голові представництва Всеукраїнської спілки громадських організацій "Конфедерація громадських організацій інвалідів України" у Запорізькій області


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


КУДЛАЄНКУ
Сергію Володимировичу

-

народному депутатові України


ЛЕСИКУ
Валентину Івановичу

-

голові правління Чечельницького районного споживчого товариства, Вінницька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


БУСЛАЄВУ
Володимиру Михайловичу

-

старшому електромеханіку Миколаївської дистанції сигналізації та зв'язку державного підприємства "Одеська залізниця"


ЖИКОЛ
Ользі Михайлівні

-

начальникові пасажирського поїзда структурного підрозділу "Маріупольське вагонне депо" регіональної філії "Донецька залізниця"


СЛІВІНСЬКОМУ
Роману Володимировичу

-

ветеранові залізничного транспорту, м. Тернопіль


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


БАРКОВІЙ
Людмилі Леонідівні

-

судді апеляційного суду Донецької області у відставці


БОНДАРЕНКУ
Володимиру Павловичу

-

судді Харківського апеляційного господарського суду у відставці


ГОРБАЧУ
Анатолію Івановичу

-

заступникові директора Департаменту, начальнику Управління Секретаріату Кабінету Міністрів України


ДМИТРЕНКУ
Миколі Івановичу

-

судді господарського суду Харківської області у відставці


КАЧАНУ
Володимиру Трохимовичу

-

адвокатові адвокатського об'єднання "Адвокатська фірма "Петро Бойко та Партнери", м. Київ


КОЗЛОВУ
Миколі Вікторовичу

-

завідувачеві секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики


КОТУ
Олексію Олександровичу

-

керуючому партнеру адвокатського об'єднання "Юридична фірма "Антіка", м. Київ


КУРОЧЦІ
Юлії Євгеніївні

-

помічникові судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ


ЛИЧИКУ
Сергію Яковичу

-

начальникові відділу управління Головної військової прокуратури Генеральної прокуратури України, полковнику юстиції


ЛОТОЦЬКІЙ
Лілії Олександрівні

-

судді Дніпропетровського апеляційного господарського суду у відставці


МАСЛОВУ
Василю Олексійовичу

-

судді апеляційного суду Сумської області у відставці


МЕЛЬНИКУ
Вадиму Івановичу

-

начальникові Головного управління Державної фіскальної служби України, полковнику податкової міліції


МІШУРІ
Світлані Іванівні

-

заступникові керівника Головного управління Апарату Верховної Ради України


НАГОРНІЙ
Наталії Григорівні

-

помічникові судді Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ


ПОПЕЛЮШКУ
Василю Олександровичу

-

директорові Навчально-наукового інституту права імені І. Малиновського Національного університету "Острозька академія", Рівненська область


ПРУГЛО
Інні Іванівні

-

керівникові апарату апеляційного суду Запорізької області


РЕПІКОВУ
Анатолію Васильовичу

-

генеральному директорові підприємства "Східно-європейська корпорація юридичної та правової допомоги", м. Житомир


РЖЕМОВСЬКОМУ
Леоніду Петровичу

-

судді апеляційного суду Донецької області у відставці


САВЕНКУ
Ігорю Олександровичу

-

начальникові територіального управління Державної судової адміністрації України в Луганській області


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БОГАТИРЕНКУ
Володимиру Володимировичу

-

старшому тренерові жіночої збірної команди Київської міської організації Федерації боксу України


ГАРТВИЧУ
Олександру Георгійовичу

-

першому віце-президентові громадської організації "Всеукраїнська федерація рукопашного бою", м. Київ


ГОЦУЛУ
Ігорю Євгенійовичу

-

першому заступникові Міністра молоді та спорту України


ІЛІЦІ
Івану Г еоргійовичу

-

директорові Чернівецького фізкультурно-спортивного клубу "Локомотив"


КРУКУ
Миколі Зеноновичу

-

доцентові кафедри Житомирського державного університету імені Івана Франка


МАРАЧУ
Віктору Миколайовичу

-

керівникові фізичного виховання Дніпропетровського монтажного технікуму


МЕЄРОВИЧУ
Юрію Михайловичу

-

старшому тренерові-викладачу відділення Охтирської дитячо-юнацької спортивної школи, Сумська область


МІШІЄВУ
Пейсаху Борисовичу

-

старшому тренерові-викладачу відділення Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 3, м. Київ


РАДЧЕНКУ
Юрію Анатолійовичу

-

директорові громадської організації "Всеукраїнська федерація рукопашного бою", м. Київ


РИМАРЮ
Володимиру Івановичу

-

тренерові-викладачу відділення комунального закладу "Школа вищої спортивної майстерності" Черкаської обласної ради


СЕМЕНЦЮ
Олександру Володимировичу

-

директорові дитячо-юнацької спортивної школи м. Лубни, Полтавська область


ТОСКАЛЮКУ
Петру Устимовичу

-

тренерові-викладачу дитячо-юнацької спортивної школи Попільнянського району, Житомирська область


ШАПОВАЛУ
Миколі Сергійовичу

-

тренерові-викладачу обласного комунального закладу "Сумська дитячо-юнацька спортивна школа"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ УКРАЇНИ"


КРОПИВНИЦЬКОМУ
Віталію Станіславовичу

-

начальникові Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій, генерал-майору служби цивільного захисту


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРИРОДООХОРОНЕЦЬ УКРАЇНИ"


ВАСИЛЬЄВУ
Сергію Васильовичу

-

заступникові начальника управління - начальнику відділу Державного агентства водних ресурсів України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ЗОРЕНКУ
Івану Яковичу

-

художникові-скульптору, Київська область


КАФАРСЬКОМУ
Юрію Дамазійовичу

-

художникові, викладачу Могилів-Подільського початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу - дитячої школи мистецтв, Вінницька область


ОХАПКІНУ
Олександру Ігоревичу

-

художникові, викладачу Олександрійської дитячої художньої школи, Кіровоградська область


СІНІШИНУ
Анатолію Андрійовичу

-

художникові-живописцю, м. Одеса


ТИРОНУ
Манолію Манолійовичу

-

художникові декоративно-прикладного мистецтва, м. Чернівці


ТОЦЬКОМУ
Леоніду Григоровичу

-

художникові-монументалісту Київського творчо-виробничого комбінату "Художник" Національної спілки художників України.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
25 червня 2016 року
№ 276/2016




вгору