Документ 445-2003-р, поточна редакція — Прийняття від 17.07.2003

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 17 липня 2003 р. N 445-р
Київ

Про призначення стипендії
Кабінету Міністрів України
видатним спортсменам, тренерам
та діячам фізичної культури і спорту

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним
спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту згідно
з додатком.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 28
Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 17 липня 2003 р. N 445-р
СПИСОК
видатних спортсменів, тренерів та діячів
фізичної культури і спорту, яким призначена
стипендія Кабінету Міністрів України
АКОПЯН - чемпіонка світу з плавання, Олена Грачиківна м. Дніпропетровськ
АНДРЮШИН - чемпіон світу з плавання, Юрій Сергійович м. Кіровоград
БАГІЯНЦ - заслужений майстер спорту України, Алла Миколаївна багаторазовий чемпіон світу,
Європи та СРСР з велоспорту,
м. Харків
БАРНА - тренер срібного призера чемпіонату Ігор Адамович Європи з вільної боротьби
Федоришина В.П.,
м. Івано-Франківськ
БЕРЕШ - срібний призер Олімпійських ігор, Олександр Михайлович чемпіон світу з спортивної
гімнастики, м. Херсон
БІЛОБЛОЦЬКИЙ - срібний призер XIX Дефлімпійських Олександр Сергійович ігор, волейбол, м. Ужгород
Закарпатської області
БІРГЕР - лікар збірної команди України з Олександр Ісакович легкої атлетики, м. Київ
БОКАЛО - срібний призер чемпіонату Європи з Олександр Олександрович боксу, м. Донецьк
БОНДАРЕНКО - срібна призерка чемпіонату Європи Світлана Михайлівна з плавання, м. Запоріжжя
БУДЗИНСЬКИЙ - срібний призер XIX Дефлімпійських Роман Леонідович ігор, волейбол, м. Житомир
БУРАКОВ - заслужений тренер України, тренер Георгій Анатолійович збірної команди України з вільної
боротьби, м. Київ
ВАСИЛЬЄВ - головний тренер збірної команди Василь Васильович України з настільного тенісу,
м. Київ
ВАСЮКОВ - срібний призер чемпіонату Європи з Костянтин Вікторович легкої атлетики, м. Донецьк
ВЕЛИЧКО - державний тренер збірної команди Ігор Олександрович України з фехтування, тренер
бронзового призера чемпіонату
Європи з фехтування
Карюченка Д.М., м. Київ
ВЕРЕІТИНОВ - старший тренер збірної команди Володимир Дмитрович України з плавання, м. Харків
ВИБОРНОВА - бронзова призерка чемпіонату Єва Ігорівна Європи з фехтування, м. Київ
ГЕРІЙ - срібний призер XIX Дефлімпійських Роман Романович ігор, волейбол, м. Ужгород
Закарпатської області
ГЛАЗКО - старший тренер збірної команди Галина Олексіївна України з лижних гонок, м. Київ
ГОЛУБ - тренер чемпіонки світу з вільної Юрій Миколайович боротьби Саєнко С.О., м. Суми
ГОЛОВІН - голова фізкультурно-оздоровчого Валерій Карпович клубу "Вікторія", м. Миколаїв
ГОНЧАР - старший тренер збірної команди Тамара Василівна України з академічного веслування,
м. Київ
ГОРБАЧУК - бронзовий призер чемпіонату Європи Олександр Володимирович з фехтування, м. Харків
ГРИБАЛЬСЬКИЙ - голова Львівського обласного Ярослав Володимирович відділення Українського фонду
"Реабілітація інвалідів", м. Львів
ГРИЩЕНКО - тренер бронзової призерки Лілія Павлівна чемпіонату Європи з стрільби з
лука Садовничої О.А., м. Київ
ГУТЦАЙТ - головний тренер збірної команди Вадим Маркович України з _ .фехтування, м. Київ
ДАВІДЯН - тренер бронзового призера Гарик Джавадович чемпіонату Європи з фехтування
Лукашенка В.В., м. Київ
ДЕЙНЕКА - срібний призер XIX Дефлімпійських Леонід Миколайович ігор, волейбол, м. Житомир
ДЕРЮГІНА - тренер з художньої гімнастики, Альбіна Миколаївна м. Київ
ДОВГАЛЬ - срібний призер чемпіонату Європи з Анатолій Іванович легкої атлетики, м. Харків
ЄВГРАФОВ - тренер бронзового призера Олег Леонідович чемпіонату світу з плавання
Волинця О.В., м. Тернопіль
ЄМЕЛЬЯНЦЕВ - старший тренер збірної команди Валерій Миколайович України з легкої атлетики, м. Київ
ЄРОФЄЄВА - срібна призерка чемпіонату Європи Тамара Анатоліївна з художньої гімнастики, м. Київ
ЗАГУБА - тренер бронзової призерки Світлана Михайлівна чемпіонату Європи з плавання
Огурцової М.Б., м. Запоріжжя
ЗАСЬКО - начальник збірної команди України Світлана Анатоліївна з плавання, м. Київ
ІБРАГІМОВ - тренер-механік збірної команди Ніяз Білялович України з кульової стрільби,
м. Львів
ІЛЬЇН - старший тренер збірної команди Микола Семенович України з плавання, м. Миколаїв
КАЗІМІРЧУК - бронзова призерка чемпіонату Надія Миколаївна Європи з фехтування, м. Київ
КАЙДАШ - срібний призер чемпіонату Європи з Олександр Вікторович легкої атлетики, м. Харків
КАРЮЧЕНКО - бронзовий призер чемпіонату Європи Дмитро Миколайович з фехтування, м. Харків
КОБЕЦЬ - майстер спорту з велоспорту, Тетяна Тимофіївна багаторазова чемпіонка України,
інвалід I групи, Київська область
КОКОША - державний тренер збірної команди Ганна Володимирівна України з плавання, м. Київ
КОЛЕСНИК - тренер-лікар збірної команди Сергій Олександрович України з кульової стрільби,
м. Київ
КОЛОКОЛЬЦЕВ - бронзовий призер чемпіонату Європи Олексій Вікторович з важкої атлетики, м. Одеса
КОНРАД - бронзова призерка чемпіонату Наталія Петрівна Європи з фехтування, м. Київ
КОЩАВЦЕВ - тренер бронзової призерки Віктор Іванович чемпіонату Європи з дзюдо
Матросової А.В., м. Київ
КРАВЧУК - спортсмен, що зайняв 5-е місце на Станіслав Михайлович Олімпійських іграх 2002 року,
фристайл, м. Мукачеве
Закарпатської області
КРАСОВСЬКА - срібна призерка чемпіонату Європи Олена Анатоліївна з легкої атлетики, м. Київ
КРАСНОЩОКОВ - головний тренер чоловічої збірної Олександр Олександрович команди України з волейболу,
м. Житомир
КУЛИК - колишній Голова Держкомспорту, Володимир Васильович співзасновник Національного
олімпійського комітету, м. Київ
КУРИЛЯК - срібний призер XV зимових, Степан Ярославович Дефлімпійських ігор лижні гонки,
м. Тернопіль
ЛЕБІДЬ - бронзовий призер чемпіонату Європи Сергій Петрович з легкої атлетики, м. Донецьк
ЛЕСНІКОВ - тренер Шевченко В.Є., яка зайняла Валерій Сергійович 5-е місце на Олімпійських іграх
2002 року, лижні гонки, Київська
область
ЛУДАН - спортсменка, яка зайняла 6-те Лілія Анатоліївна місце на Олімпійських іграх
2002 року, фристайл, м. Берегове
Закарпатської області
ЛУКАШЕНКО - бронзовий призер чемпіонату Європи Володимир Володимирович з фехтування, м. Київ
МАЗУР - тренер Кравчука С. М., який зайняв Анатолій Павлович 5-е місце на Олімпійських іграх
2002 року, фристайл, м. Берегове
Закарпатської області
МОВЧАН - срібна призерка чемпіонату Європи Олена Дмитрівна із стрибків на батуті, м. Миколаїв
МУКОМОЛ - бронзова призерка чемпіонату Ольга Миколаївна Європи з плавання, м. Запоріжжя
НАТАЛЬЧУК - срібний і бронзовий призер Володимир Володимирович чемпіонату світу з плавання,
м. Миколаїв
ОБРАЗЦОВА - тренер Львівського училища Тетяна Олександрівна фізичної культури із стрільби з
лука, тренер бронзової призерки
чемпіонату Європи Палехи К.Б.,
м. Львів
ОВЧАРЕНКО - бронзовий призер VIII зимових Микола Миколайович Параолімпійських ігор з лижних
гонок, м. Харків
ОГОРОДНИК - старший тренер збірної команди Валерій Олексійович України з плавання, м. Запоріжжя
ОГУРЦОВА - бронзова призерка чемпіонату Марія Борисівна Європи з плавання, м. Запоріжжя
ОДАКІЄНКО - тренер бронзових призерів Ірина Іванівна чемпіонату Європи з фехтування
Горбачука О.В., Карюченка Д.М.,
м. Харків
ПАВЛИШ - срібна призерка чемпіонату Європи Віта Анатоліївна з легкої атлетики, м. Харків
ПАПІРОВИЙ - заслужений тренер України, Валентин Семенович головний тренер збірної команди
України з санного спорту, м. Київ
ПЕТРОСЮК - державний тренер збірної команди Андрій Миколайович України з кульової стрільби,
м. Київ
ПИШНЯК - срібний призер XV зимових Іван Архипович Дефлімпійських ігор, лижні гонки,
м. Бровари Київської області
ПОМІНЧУК - срібний призер XIX Дефлімпійських Олександр Володимирович ігор, волейбол, м. Житомир
ПОРТАЛА - бронзова призерка чемпіонату Ольга Сергіївна Європи з фехтування, м. Київ
РЕЙЗЛІН - тренер бронзової призерки Дмитро Ігорович чемпіонату Європи з фехтування
Портали О.С., м. Київ
РОЗБИЦЬКИЙ - срібний призер XIX Дефлімпійських Віктор Вячеславович ігор, волейбол, м. Житомир
РУРАК - срібний призер чемпіонату Європи з Костянтин Михайлович легкої атлетики, м. Запоріжжя
САДОВНИЧА - бронзова призерка чемпіонату Європи Олена Анатоліївна із стрільби з лука, м. Київ
САЄНКО - бронзова призерка чемпіонату Світлана Олександрівна Європи з вільної боротьби, м. Суми
СЕРДІНОВ - срібний призер чемпіонату Європи з Андрій Вікторович плавання, м. Дніпропетровськ
СЕРДЮК - бронзова призерка чемпіонату Катерина Валеріївна Європи із стрільби з лука,
м. Харків
СЕРДЮК - тренер бронзової призерки Валерій Андрійович чемпіонату Європи із стрільби з
лука Сердюк К.В., м. Харків
СИЛАНТЬЄВ - срібний призер чемпіонату Європи з Денис Олегович легкої атлетики, м. Запоріжжя
СИНЯВСЬКИЙ - заслужений тренер України, срібний Володимир Іванович призер Олімпійських ігор, м. Київ
СОЛДАДЗЕ - бронзовий призер чемпіонату Європи Давид Тенгизович з греко-римської боротьби
м. Донецьк
СОЛОВЙОВА - срібний призер чемпіонату світу з Лідія Володимирівна пауерліфтингу, м. Дніпропетровськ
СТАНКЕВИЧ - старший тренер збірної команди Володимир Васильович України з фехтування, м. Київ
СТАРОСТІНА - тренер збірної команди України з Римма Федорівна легкої атлетики, м. Луганськ
СТЕПАНОВ - срібний призер XIX Дефлімпійських Володимир Миколайович ігор з боротьби, м. Донецьк
ТРИФОНОВА - срібна та триразова бронзова Світлана Миколаївна призерка VIII зимових
Параолімпійських ігор, лижні
гонки, м. Кривий Ріг
Дніпропетровської області
УЗУН - тренер бронзового призера Геннадій Гаврилович чемпіонату Європи з греко-римської
боротьби Солдадзе Д.Т.,
м. Маріуполь
ФАТЄЄВ - головний тренер збірної команди Андрій Юрійович України з легкої атлетики,
м. Дніпропетровськ
ФЕДОРИШИН - срібний призер чемпіонату Європи з Василь Петрович вільної боротьби, м. Київ
ХВОРОСТ - бронзовий призер чемпіонату Європи Максим Володимирович з фехтування, м. Харків
ЦАРІКОВ - бронзовий призер чемпіонату Європи Артем Васильович з боксу, м. Миколаїв
ЧЕРВИНСЬКИЙ - бронзовий призер чемпіонату Європи Ігор Володимирович з плавання, м. Харків
ЧЕРВІНА - срібна призерка XIX Дефлімпійських Тетяна Василівна ігор, спортивне орієнтування,
м. Харків
ЧЕРНЕНКО - начальник збірної команди України Людмила Дмитрівна з кульової стрільби, м. Київ
ЧУМАК - бронзовий призер чемпіонату Європи Дмитро Олександрович з фехтування, м. Київ
ШАПОШНІК - срібний призер чемпіонату Європи з Олександр Едуардович тхеквондо (ВТФ), м. Харків
ШАХБАЗЯН - тренер бронзових призерів Георгій Камсарович чемпіонату Європи з фехтування
Виборнової Є.І., Чумака Д.О.,
м. Київ
ШЕВЧЕНКО - спортсменка, що зайняла 5-е місце Валентина Євгенівна на Олімпійських іграх 2002 року,
лижні гонки, Київська область
ШЕМЯКІН - головний тренер чоловічої збірної Анатолій Петрович команди України із спортивної
гімнастики, м. Луганськ
ЮРКОВСЬКА - срібна та триразова бронзова Олена Юріївна призерка VIII зимових
Параолімпійських ігор, лижні
гонки, смт Макарів Київської
області
ЯКОВЕНКО - тренер бронзової призерки Павло Дмитрович чемпіонату Європи з фехтування
Конрад Н.П., м. Київ.



вгору