Документ 448/2013, поточна редакція — Прийняття від 24.08.2013

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Дня незалежності України

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм постановляю:


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


АВДІЄВСЬКОГО
Анатолія Тимофійовича

-

генерального директора - художнього керівника Національного заслуженого академічного українського народного хору імені Г.Г. Верьовки, м. Київ


САВВІНА
Олексія Михайловича
(АГАФАНГЕЛА)

-

митрополита Одеського та Ізмаїльського, керуючого Одеською єпархією Української православної церкви


ТАБАЧНИКА
Дмитра Володимировича

-

Міністра освіти і науки України


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


БАЛАБАНОВА
Василя Васильовича

-

голову Володарської районної державної адміністрації, Донецька область


БОЙКА
Володимира Семеновича

-

народного депутата України


БУРЯКА
Сергія Васильовича

-

народного депутата України


ГОНЧАРА
Анатолія Івановича

-

директора Науково-технічного центру панорамних акустичних систем Національної академії наук України


ЯЛОВОГО
Володимира Борисовича

-

заступника Керівника Апарату Верховної Ради України


Нагородити орденом «За заслуги» I ступеня


ГОЛОВКА
Володимира Михайловича

-

голову ради директорів товариства «Запоріжнафтопродуктгруп»


ГРИНЬОВА
Бориса Вікторовича

-

першого заступника Голови Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України


ГРИШКА
Володимира Даниловича

-

співака, доцента кафедри Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ


ДМИТРИЧЕНКА
Миколу Федоровича

-

ректора Національного транспортного університету, м. Київ


ЖУРАВСЬКОГО
Віталія Станіславовича

-

народного депутата України


ЗЕМЛЯНОГО
Миколу Федоровича

-

голову правління акціонерного товариства «Криворіжіндустрбуд», Дніпропетровська область


КОМІСАРЕНКА
Сергія Васильовича

-

директора Інституту біохімії імені О.В. Палладіна Національної академії наук України, академіка НАН і НАМН України


КРОЛЕНКА
Юрія Яковича

-

голову наглядової ради товариства «Житло буд-2», м. Харків


ЛАВРИНОВИЧА
Олександра Володимировича

-

Голову Вищої ради юстиції


МОЛОТАЯ
Анатолія Михайловича

-

художнього керівника Національного президентського оркестру Міністерства оборони України


РОГОВОГО
Василя Васильовича

-

радника голови правління акціонерного товариства «ДОЧІРНІЙ БАНК СБЕРБАНКУ РОСІЇ», м. Київ


Нагородити орденом «За заслуги» II ступеня


АНДРІЙЧУКА
Юрія Андрійовича

-

члена Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики


БАСОВА
Володимира Ілліча

-

начальника Головного управління Державної адміністрації залізничного транспорту України


БОНДІКА
Віктора Анатолійовича

-

директора Українського державного підприємства «Укрхімтрансаміак», м. Київ


БУРЯКА
Леоніда Йосиповича

-

консультанта з футболу управління товариства «Футбольний клуб «Динамо» Київ»


ВОРОНОВА
Сергія Петровича

-

голову Нікопольської районної державної адміністрації, Дніпропетровська область


ГИРИЧА
Віктора Сергійовича

-

художнього керівника - директора Київського академічного театру юного глядача на Липках


ГРУБУ
Григорія Івановича

-

народного депутата України


ЖЕМАНЮКА
Павла Дмитровича

-

технічного директора, заступника голови ради директорів акціонерного товариства «Мотор Січ», м. Запоріжжя


ЗУБКА
Юрія Григоровича

-

директора департаменту з адміністративних питань акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд»


КАМИШЕВА
Сергія Олексійовича

-

заступника Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України


КАЦУБУ
Володимира Михайловича

-

народного депутата України


КРЮЧКОВА
Леоніда Яковлевича

-

директора товариства «Стікон», м.Одеса


НІКОЛЕНКА
Геннадія Борисовича

-

першого заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації


ОНИЩУКА
Василя Ілліча

-

Качинського селищного голову, м. Севастополь


ПОЛЯЧЕНКА
Юрія Володимировича

-

народного депутата України


ПОПАДИНЦЯ
Ігоря Миколайовича

-

начальника Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства


ПШОНКУ
Артема Вікторовича

-

народного депутата України


РЕЄНТА
Олександра Петровича

-

голову Національної спілки краєзнавців України, м. Київ


СЕВРЮКОВА
Володимира Васильовича

-

директора Департаменту Міністерства інфраструктури України


СЛЮСАРЕВСЬКОГО
Миколу Миколайовича

-

директора Інституту соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України


ТРОЦЬКУ
Валентину Іванівну

-

голову первинної організації ветеранів Трудової сільської ради Новомиколаївського району, Запорізька область


ТРУХАНОВА
Геннадія Леонідовича

-

народного депутата України


ФІСТАЛЯ
Еміля Яковича

-

завідувача відділу державної установи «Інститут невідкладної і відновної хірургії імені В.К. Гусака Національної академії медичних наук України»


ФУРДИЧКУ
Миколу Григоровича

-

директора сільськогосподарського підприємства «Петрівське» Таращанського району, Київська область


ХОМУТИННІКА
Віталія Юрійовича

-

народного депутата України


ЦЬОВУ
Андрія Олександровича

-

директора сільськогосподарського підприємства «Нива» Шишацького району, Полтавська область


ЧИГРИНЦЯ
Віктора Петровича

-

начальника Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства


ЧУПАХІНА
Олександра Михайловича

-

члена Центральної виборчої комісії


ШАЛІМОВА
Володимира Ілліча

-

голову правління акціонерного товариства «Агробудмеханізація», Київська область


ШЕВЧЕНКА
Олександра Олександровича

-

директора департаменту Київської обласної державної адміністрації


Нагородити орденом «За заслуги» III ступеня


АНЦИФЕРОВА
Андрія Вадимовича

-

директора Українського державного науково-дослідного і проектно-конструкторського інституту гірничої геології, геомеханіки і маркшейдерської справи Національної академії наук України


БАЛАНА
Володимира Петровича

-

голову Новоукраїнської районної державної адміністрації, Кіровоградська область


БАЛИЦЬКОГО
Євгена Віталійовича

-

народного депутата України


БІРЮКА
Олександра Івановича

-

голову районної адміністрації Запорізької міської ради по Заводському району


БОБИРЯ
Василя Івановича

-

бурильника Яблунівської дільниці цеху філії управління «Полтавагазвидобування» акціонерного товариства «Укргазвидобування»


БОБУЛА
Івана Васильовича

-

співака, викладача Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв


БОНДАРЕНКА
Богдана Вікторовича

-

чемпіона світу 2013 року з легкої атлетики зі стрибків у висоту


БУЛЮКА
Віталія Вікторовича

-

начальника Херсонської митниці Міністерства доходів і зборів України


БУРДУ
Михайла Івановича

-

головного вченого секретаря Національної академії педагогічних наук України


ВАЙНЕРА
Олександра Павловича

-

директора Херсонського єврейського благодійно-общинного центру «Хесед Шмуель»


ВЛАСЮКА
Святослава Миколайовича

-

керуючого справами виконавчого комітету Рівненської міської ради


ВОЙЦЕХОВСЬКОГО
Ігоря Семеновича

-

Маяківського сільського голову, Одеська область


ДРОЗДОВУ
Ірину Анатоліївну

-

голову правління акціонерного товариства «Кременчукм’ясо», Полтавська область


ДУТКОВСЬКОГО
Лева Тарасовича

-

художнього керівника Чернівецької обласної філармонії


ЄВДОКІМОВА
Юрія Івановича

-

начальника Державної фінансової інспекції в Чернігівській області


ЖАЛІЛА
Ярослава Анатолійовича

-

першого заступника директора Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ


ЖВАНІЮ
Давида Важаєвича

-

народного депутата України


ЖУРАВЛЬОВА
Павла Івановича

-

голову Пологівської районної ради, Запорізька область


ЗАХАРЧЕНКА
Віталія Юрійовича

-

Міністра внутрішніх справ України


ЗЛОЧЕВСЬКОГО
Миколу Владиславовича

-

заступника Секретаря Ради національної безпеки і оборони України


ІОФФЕ
Григорія Адольфовича

-

заступника Голови Верховної Ради Автономної Республіки Крим


ІВАНЮЩЕНКА
Юрія Володимировича

-

народного депутата України


КАЛІУШКА
Бориса Васильовича

-

слюсаря цеху акціонерного товариства «Концерн Стирол», Донецька область


КВАШУ
Сергія Миколайовича

-

першого заступника директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки» Національної академії аграрних наук України


КОЛПАКОВА
Володимира Онисимовича

-

голову Севастопольської міської громадської організації «Ветерани Військово-Морських Сил Збройних Сил України»


КОРЧЕВСЬКОГО
Сергія Миколайовича

-

голову Березанської районної державної адміністрації, Миколаївська область


КОСТЮЧЕНКО
Марію Іллівну

-

двірника житлово-будівельного кооперативу «Крістал-3», м. Київ


КОЧЕТОВА
Ігоря Миколайовича

-

голову громадської організації «Федерація футболу м. Києва»


КРАСІВСЬКОГО
Ореста Якубовича

-

завідувача кафедри Львівського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України


КРАСНЯКОВА
Петра Трохимовича

-

члена Стахановської міської організації ветеранів України, Луганська область


КРИЩЕНКА
Кирила Євгеновича

-

заступника голови - начальника головного фінансового управління Чернівецької обласної державної адміністрації


КУДИНОВА
Германа Юрійовича

-

генерального директора обласного об’єднання «Луганське кабельне телебачення»


КУЗЬКІНА
Євгена Юрійовича

-

директора Департаменту Міністерства фінансів України


МАКАРЕНКА
Михайла Михайловича

-

суддю Верховного Суду України у відставці


МАЛІКОВА
Сергія Валерійовича

-

голову Державного фонду сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, м. Київ


МЕЛЬНИЧЕНКА
Володимира Юхимовича

-

генерального директора Національного культурного центру України в Москві


МИХАЙЛЕНКА
Геннадія Володимировича

-

голову Сумської обласної ради


МОМОТА
Івана Михайловича

-

голову Полтавської обласної ради


МРОЧКА
Ігоря Семеновича

-

першого заступника начальника Львівської митниці Міністерства доходів і зборів України


НАМІТОКОВА
Кемаля Кадировича

-

професора кафедри Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова


НАУЛКА
Всеволода Івановича

-

головного наукового співробітника Інституту української археографії та джерелознавства імені М.С. Грушевського Національної академії наук України


ОВЧИННІКОВА
Юрія Георгійовича

-

генерального директора товариства «Миколаївський глиноземний завод»


ОЛІЙНИКА
Олександра Миколайовича

-

першого заступника Міністра оборони України


ПЕРЕПІЧАЯ
Володимира Савелійовича

-

суддю Верховного Суду України у відставці


ПЕТРЕНКА
Анатолія Олексійовича

-

директора сільськогосподарського підприємства «Україна» Устинівського району, Кіровоградська область


ПИВОВАРА
Анатолія Васильовича

-

заступника керівника Головного управління - завідувача відділу Апарату Верховної Ради України


ПОДДУБНОГО
Валерія Олександровича

-

голову Білозерської районної державної адміністрації, Херсонська область


ПРИХОДЬКА
Володимира Миколайовича

-

заступника Керівника Головного управління Адміністрації Президента України


ПРІТЧЕНКО
Тетяну Федорівну

-

заступника голови Черкаської обласної державної адміністрації


ПУДРИКА
Дениса Валерійовича

-

начальника Кримської митниці Міністерства доходів і зборів України


РАЄНКА
Володимира Миколайовича

-

директора санаторію «Нижня Ореанда» Управління справами Апарату Верховної Ради України


РАХМІЛЯ
Віктора Григоровича

-

начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України в Івано-Франківській області


РИМАРЧУКА
Петра Костянтиновича

-

голову правління Бориспільського міського споживчого товариства, Київська область


РОЗВАДОВСЬКОГО
Броніслава Леоновича

-

заступника керівника управління департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України


РОМАНЕНКА
Геннадія Васильовича

-

начальника Київської міжрегіональної митниці Міністерства доходів і зборів України


САНДЕЦЬКОГО
Олександра Борисовича

-

начальника цеху акціонерного товариства «АЗОТ», м. Черкаси


САРАТОВА
Валерія Володимировича

-

Голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг


САФРОНОВА
Станіслава Олександровича

-

Дніпродзержинського міського голову, Дніпропетровська область


СІВЦЯ
Віктора Миколайовича

-

Голову Державного агентства лісових ресурсів України


СТАРОЩУКА
Леоніда Альфредовича

-

електрика дільниці цеху акціонерного товариства «Авдіївський коксохімічний завод», Донецька область


СТАШУКА
Василя Андрійовича

-

Голову Державного агентства водних ресурсів України


СТЕФАНОВИЧА
Леоніда Степановича

-

директора товариства «Житло буд-2», м. Луцьк


СТЬОЖКУ
Володимира Івановича

-

начальника філії «Олександрівський райавтодор» дочірнього підприємства «Кіровоградський облавтодор»


ТІТЕНКА
Сергія Михайловича

-

Голову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики


ФІЗИКА
Ігоря Васильовича

-

начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства


ХОХИЧА
Ігоря Михайловича

-

директора Департаменту Міністерства молоді та спорту України


ЧАЙКОВСЬКОГО
Анатолія Степановича

-

директора Національного науково-дослідного інституту українознавства та всесвітньої історії, м. Київ


ЧЕРМАКА
Ігоря Івановича

-

головного лікаря Київської міської клінічної лікарні №1


ЧЕРНИША
Юрія Петровича

-

начальника Чернівецької митниці Міністерства доходів і зборів України


ЧОРНОБАЯ
Василя Васильовича

-

заступника начальника відділу управління Кіровоградської обласної державної адміністрації


ЧОРНОМОРЦЯ
Олександра Павловича

-

голову Романівської районної державної адміністрації, Житомирська область


ШУМИКА
Олексія Павловича

-

Шеф-редактора Інтернет-видання товариства «Волинська правда»


ЩЕРБАХУ
Івана Романовича

-

виконавчого директора Запорізького регіонального відділення добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України»


Нагородити орденом Богдана Хмельницького II ступеня


УСЕНКОВА
Василя Семеновича

-

ветерана Великої Вітчизняної війни, м. Вінниця


Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня


ДУДКА
Олександра Івановича

-

заступника голови правління Джанкойської філії Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів), Автономна Республіка Крим


ЗАЯРНОГО
Віктора Михайловича

-

голову ради старійшин Всеукраїнської громадської організації «Всеукраїнська асоціація ветеранів та співробітників прикордонної розвідки «ЩИТ І МЕЧ», м. Київ


Нагородити орденом «За мужність» III ступеня


ПАНЕЧКА
Віктора Миколайовича

-

Тракториста-машиніста дочірнього підприємства «Дніпрянська аграрна фірма імені Солодухіна» товариства «Югтара», Херсонська область


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


ЯБЛОНСЬКУ
Галину Гілярівну

-

артистку драми Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


САЛАДУХУ
Ольгу Валеріївну

-

бронзову призерку чемпіонату світу 2013 року з легкої атлетики у потрійному стрибку


УДОВІНУ
Ольгу Максимівну

-

заступника Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим - керівника апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим


ЧЕШКО
Любов Іванівну

-

Процівського сільського голову, Київська область


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


АРБУЗОВУ
Валентину Іванівну

-

голову правління акціонерного товариства «ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ БАНК РОЗВИТКУ», м. Київ


АРНАУТОВУ
Людмилу Анатоліївну

-

заступника керівника служби Секретаря Ради національної безпеки і оборони України


БЕВЗЮК
Ольгу Іванівну

-

доглядача молодняка великої рогатої худоби товариства «Волинь Нова» Горохівського району, Волинська область


ГІНЗБУРГ
Валентину Григорівну

-

начальника головного управління Дніпропетровської обласної державної адміністрації


ДОНЦОВУ
Ларису Іванівну

-

заступника начальника управління - начальника відділу управління Департаменту Міністерства доходів і зборів України


ДУХНЕВИЧ
Ларису Петрівну

-

головного лікаря комунального закладу «Луцька міська клінічна лікарня»


ЗАЙЦЕВУ
Ірину Георгіївну

-

заступника Дніпропетровського міського голови


КИСЛОЩАЄВУ
Елеонору Валентинівну

-

виконроба Ленінської шляхової дільниці комунального підприємства «Шляхове ремонтно-будівельне управління», м. Донецьк


КОВГАН
Ларису Вікторівну

-

головного казначея відділу Управління Державної казначейської служби України у м. Луганську


КУЛЬЧИЦЬКУ
Катерину Сергіївну

-

завідувача музею «Партизанська іскра» с. Кримка Первомайського району, Миколаївська область


МАКОВСЬКУ
Людмилу Петрівну

-

головного казначея відділу Управління Державної казначейської служби України в Іванківському районі, Київська область


МЕЛЬНИЧЕНКО
Ганну Анатоліївну

-

чемпіонку світу 2013 року з легкої атлетики з багатоборства


НАЗАРЕНКО
Олену Анатоліївну

-

провідного казначея відділу Головного управління Державної казначейської служби України у м. Севастополі


НОШКАЛЮК
Ірину Віталіївну

-

заступника начальника відділу Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Волинській області


ПЕТРЯЄВУ
Олену Борисівну

-

заступника голови - начальника головного управління Донецької обласної державної адміністрації


ПОРОХ
Людмилу Семенівну

-

директора гімназії «Міленіум» № 318 Солом’янського району м. Києва


РОЮК
Аеліту Василівну

-

викладача Малинського лісотехнічного коледжу, Житомирська область


РУКАВЦЕВУ
Антоніну Григорівну

-

першого заступника директора Департаменту Державної міграційної служби України


САЗОНОВУ
Еллу Володимирівну

-

директора Департаменту Міністерства доходів і зборів України


СКЛАДАНОВУ
Світлану Юріївну

-

завідувача сектору Управління Департаменту Секретаріату Кабінету Міністрів України


ФЕДЕНКО
Галину Михайлівну

-

начальника Спеціалізованої державної податкової інспекції з обслуговування великих платників податків у м. Харкові Міжрегіонального головного управління Міністерства доходів і зборів України


ФУТРУК
Олену Вячеславівну

-

начальника клінічного санаторію «Аркадія» Державної прикордонної служби України


ХОПТЯН
Надію Андріївну

-

голову Гусятинської районної ради, Тернопільська область


ЧЕГУСОВУ
Зою Анатоліївну

-

мистецтвознавця, президента Української секції Міжнародної асоціації арт-критиків АІСА, м. Київ


ЧИГИРИК
Наталію Михайлівну

-

свинарку сільськогосподарського товариства «Чигиринська аграрна компанія», Черкаська область


ЯКОВЕНКО
Тетяну Василівну

-

поетесу, м. Вінниця


Нагородити орденом Данила Галицького


ЄСЕНКОВА
Олександра Віталійовича

-

Ровеньківського міського голову, Луганська область


ЛЯСКОВСЬКОГО
Олександра Володимировича

-

державного експерта управління департаменту Апарату Ради національної безпеки і оборони України


ОМЕЛЬЧЕНКА
Олександра Олександровича

-

народного депутата України шостого скликання Верховної Ради України


РАЗВАДОВСЬКОГО
Віктора Йосиповича

-

народного депутата України


ЧЕРНОВОЛА
Сергія Володимировича

-

начальника відділу Державної фінансової інспекції в Миколаївській області


Нагородити медаллю «За бездоганну службу» III ступеня


ПОЛГОРОДНИКА
Олександра Вікторовича

-

першого заступника начальника управління Головного управління Міністерства доходів і зборів України у м. Києві


Нагородити медаллю «За працю і звитягу»


АМЕЛЬЧЕНЮ
Ігоря Костянтиновича

-

головного інженера дробильно-збагачувальної фабрики акціонерного товариства «Полтавський гірничозбагачувальний комбінат»


БЄЛЄНЬКОВА
Миколу Павловича

-

слюсаря державного науково-виробничого підприємства «Об’єднання Комунар», м. Харків


ГЛАДКОВСЬКОГО
Олександра Володимировича

-

електромонтера цеху акціонерного товариства «Стахановський завод феросплавів», Луганська область


ЖУРАВЛЬОВА
Миколу Петровича

-

завідувача сектору відділу управління Секретаріату Центральної виборчої комісії


ЗАГРЕБУ
Миколу Григоровича

-

слюсаря цеху акціонерного товариства «Завод «Екватор», м. Миколаїв


ЗУБЕНКА
Ігоря Едуардовича

-

налагоджувальника устаткування цеху акціонерного товариства «Азовзагальмаш» акціонерного товариства «Азовмаш», Донецька область


ЛІПЯНІНУ
Марію Петрівну

-

гальваніка цеху державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор»


МАКОВСЬКОГО
Сергія Борисовича

-

начальника служби державного підприємства «Одеська залізниця»


МУРАВЙОВА
Михайла Володимировича

-

електрогазозварника дільниці Червоногвардійського району комунального підприємства «Макіївтепломережа», Донецька область


НАСАЛЬСЬКУ
Ларису Олександрівну

-

завідувача Гельмязівської дільничної лікарні Золотоніського району, Черкаська область


ПЕТРЕНКО
Ларису Миколаївну

-

начальника відділу Судової палати Верховного Суду України


СЕГАЛЯ-ЛЕСТЕРОВА
Павла Леонідовича

-

голову фермерського господарства «Подоляночка» Криничанського району, Дніпропетровська область


СИДОРЕНКО
Світлану Іванівну

-

завідувача відділу Секретаріату Конституційного Суду України


ХАРЕВІНУ
Людмилу Леонідівну

-

головного консультанта відділу Судової палати Верховного Суду України


Присвоїти почесні звання:


«НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»


РОМАНЕНКУ
Андрію Вікторовичу

-

солістові опери - провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т.Г. Шевченка, м. Київ


СУДАКУ
Валентину Івановичу

-

артистові драми Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г. Шевченка


«НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»


БЕЗНІСКУ
Євгену Івановичу

-

Художникові-живописцю, м. Львів


ПІКУШУ
Андрію Андрійовичу

-

художникові, Дніпропетровська область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»


БАЛАХОВСЬКІЙ
Валерії Валеріївні

-

артистці-солістці-інструменталістці державного підприємства «Національний будинок органної та камерної музики України», м. Київ


ВИГОВСЬКОМУ
Леоніду Лук’яновичу

-

солістові ансамблю народних інструментів «Фантазія», м. Житомир


ГІНДІНУ
В’ячеславу Йосиповичу

-

акторові Харківського державного академічного театру ляльок імені В.А. Афанасьєва


КУЦЕНКУ
Максиму Олександровичу

-

артистові Національної заслуженої капели бандуристів України імені Г.І. Майбороди, м. Київ


МОРОЗОВІЙ
Наталії Григорівні

-

солістці-вокалістці творчої спілки «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», м. Київ


МОРУСУ
Володимиру Володимировичу

-

провідному майстрові сцени, артисту Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя


НАКОРНЄЄВІЙ
Вікторії Пилипівні

-

солістці-вокалістці Академічного симфонічного оркестру Кримської державної філармонії, м. Севастополь


ПОГОСОВУ
Валерію Вільгельмовичу

-

артистові-солісту-інструменталісту Національного ансамблю солістів «Київська камерата»


СЕРЕДІ
Валерію Володимировичу

-

артистові, провідному майстрові сцени Луганського академічного обласного театру ляльок


СКОРОВСЬКІЙ
Наталії Анатоліївні

-

артистці Львівського драматичного театру імені Лесі Українки


ТАРНОВСЬКІЙ
Олександрі Василівні

-

завідувачеві трупи, артистці драми Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру імені М. Куліша


ТЮЛЕНЕВУ
Валерію Іллічу

-

артистові-вокалісту Республіканської організації «Кримський академічний український музичний театр»


ЧОРНОКОНДРАТЕНКУ
Вадиму Дмитровичу

-

артистові ансамблю Національної філармонії України, м. Київ


ШОТУРМІ
Наталії Володимирівні

-

артистці театру фольклору, народних свят і видовищ, учасниці ансамблю «Гуцулочки Карпат», м. Івано-Франківськ


ЮРІЙЧУК
Надії Анатоліївні

-

солістці-інструменталістці Дніпропетровського будинку органної та камерної музики


«ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ»


ІВАНОВУ
Олегу Вікторовичу

-

головному архітекторові проекту проектно-конструкторського бюро товариства «ІССО», Автономна Республіка Крим


РЕКУТІ
Олександру Сергійовичу

-

директорові Вінницького філіалу державного підприємства «Державний науково-дослідний та проектно-вишукувальний інститут «НДІпроектреконструкція»


«ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ»


БАБЕНКУ
Ігорю Петровичу

-

директорові товариства «Крост», Дніпропетровська область


БРУСАНУ
Антону Андрійовичу

-

заступникові директора - головному інженеру державного підприємства «Спеціалізована державна експертна організація - Центральна служба Української державної будівельної експертизи», м. Київ


ГЕРОНУ
Олександру Федоровичу

-

першому заступникові начальника Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Автономній Республіці Крим


ГУРАЛЮ
Леоніду Андрійовичу

-

заступникові голови Хмельницької обласної державної адміністрації


ДОВЧЕНКУ
Петру Івановичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства «Проектно-вишукувальний інститут «Кіровоградагропроект»


КОНДРАТЮКУ
Вадиму Петровичу

-

інженерові відділу філії «Дирекція з будівництва Дністровської ГАЕС» акціонерного товариства «Укргідроенерго», Чернівецька область


КОСТЕНКУ
Сергію Анатолійовичу

-

головному інженерові установи «28 управління начальника робіт», Автономна Республіка Крим


КРІТОВУ
Віталію Олексійовичу

-

завідувачу відділу державного підприємства «Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій», м. Київ


КУЛИКУ
Віктору Тимофійовичу

-

президентові товариства «Спецбудмонтаж - Україна», м. Харків


КУРДЕСУ
Олександру Андрійовичу

-

начальникові дочірнього будівельно-монтажного підприємства «Хімбуд-2» акціонерного товариства «Сумбуд»


ЛЯШЕВСЬКОМУ
Андрію Олександровичу

-

голові Республіканського комітету Автономної Республіки Крим з будівництва та архітектури


МАЛИЧУ
Анатолію Валентиновичу

-

технічному директорові товариства «Гідроінжбуд», м. Київ


НАГАЙЧУКУ
Василю Михайловичу

-

директорові державного підприємства «Державний дорожній науково-дослідний інститут імені М.П. Шульгіна», м. Київ


ПАПЦІ
Володимиру Володимировичу

-

радникові Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України


ПЛУЖНИКУ
Миколі Андрійовичу

-

директорові товариства «МБП-Тепломережа» м. Христинівка, Черкаська область


РЕГІДІ
Олегу Віталійовичу

-

головному інженерові департаменту будівництва акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд»


СІДЛЕЦЬКОМУ
Юрію Юліановичу

-

начальникові департаменту Рівненської обласної державної адміністрації


ТОДИРИЦІ
Василю Володимировичу

-

генеральному директорові товариства «Внедренческе підприємство Мост», м. Донецьк


ЧИЙПЕШУ
Івану Васильовичу

-

голові Іршавського ремонтно-будівельного колективного підприємства «Агробуд», Закарпатська область


ЧИСЛОВСЬКОМУ
Павлу Петровичу

-

першому заступникові директора комунального підприємства з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ», м. Київ


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВИНАХІДНИК УКРАЇНИ»


РАДЧЕНКУ
Миколі Івановичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, м. Миколаїв


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ»


АЛЕКСЕЄВІЙ
Людмилі Володимирівні

-

учительці Севастопольської білінгвальної гімназії № 2 Севастопольської міської ради


ГАРАЗДУ
Мирославу Степановичу

-

учителеві Долинського природничо-математичного ліцею Долинської районної ради, Івано-Франківська область


ГОГІНІЙ
Тетяні Костянтинівні

-

учительці Сватівської загальноосвітньої школи I-III ступенів №8, Луганська область


ГОНТАР
Валентині Борисівні

-

учительці Білозерської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 імені О.Я. Печерського Білозерської районної ради, Херсонська область


ДРОЗДОВІЙ
Світлані Анатоліївні

-

директорові Донецького навчально-виховного комплексу №1 Донецької міської ради


ЛЯТАМБУРУ
Костянтину Миколайовичу

-

учителеві Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району міста Києва


МОВЧАН
Галині Трохимівні

-

учительці Рівненської загальноосвітньої школи I-III ступенів №13


НІКІТЧИК
Тетяні Степанівні

-

учительці Середино-Будської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 1 Середино-Будської районної ради, Сумська область


ОСТРОВСЬКОМУ
Анатолію Афанасійовичу

-

директорові Вишнівецької загальноосвітньої школи I-III ступенів Збаразького району, Тернопільська область


ПАСІЦІ
Володимиру Григоровичу

-

учителеві Зазимського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад» Броварського району, Київська область


ШАБАЛТАСУ
Ігорю Петровичу

-

учителеві гімназії № 153 імені О.С. Пушкіна, м. Київ


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ»


БОНДАРЕНКО
Наталії Валеріанівні

-

художньому керівникові Кіровоградської обласної філармонії


ВОЛКОВІЙ
Наталії Марківні

-

генеральному директорові Донецького національного академічного українського музично-драматичного театру


ГУЦОЛ
Олені Клавдіївні

-

викладачеві, художньому керівнику та диригентові дитячого хору «Кантилена» Партенітської дитячої музичної школи імені П. Пчелінцева, Автономна Республіка Крим


КАРДАШЕВУ
Анатолію Олександровичу

-

викладачеві кафедри Одеської національної музичної академії імені А.В. Нежданової


КРЯЧКУ
Василю Михайловичу

-

художньому керівникові - головному диригенту Маріупольського муніципального камерного оркестру «РЕНЕСАНС», Донецька область


МАТІЙКУ
Олександру Васильовичу

-

художникові, м. Миколаїв


СОЛОВ’Ю
Олесю Васильовичу

-

старшому викладачеві Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


ТРИМБАЧУ
Сергію Васильовичу

-

голові Національної спілки кінематографістів України, м. Київ


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ»


БАШТІ
Олександру Івановичу

-

директорові Кримського наукового центру Національної академії наук України і Міністерства освіти і науки України, доктору економічних наук


ГАРАЩУКУ
Володимиру Миколайовичу

-

професорові кафедри Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого», доктору юридичних наук, м. Харків


ГОНЧАРУК
Наталії Трохимівні

-

професорові кафедри Дніпропетровського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, доктору наук з державного управління, професорові


ЖДАНЮКУ
Валерію Кузьмовичу

-

завідувачеві кафедри Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, доктору технічних наук, професорові


КЛИМЕНКУ
Євгенію Володимировичу

-

першому проректорові, завідувачу кафедри Одеської державної академії будівництва та архітектури, докторові технічних наук, професору


КОРНІЄВСЬКОМУ
Олександру Анатолійовичу

-

завідувачеві відділу Національного інституту стратегічних досліджень, доктору політичних наук, м. Київ


ЛЕОНТЬЄВУ
Олексію Борисовичу

-

провідному науковому співробітникові відділу наукового центру Повітряних Сил Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба Міністерства оборони України, доктору технічних наук, професорові


МАЮ
Ігорю Дмитровичу

-

начальникові відділу Науково-технічного центру казенного підприємства «Науково-виробничий комплекс «Іскра», кандидату технічних наук, м. Запоріжжя


МЕЛЬНИК
Аллі Федорівні

-

завідувачеві кафедри Тернопільського національного економічного університету, доктору економічних наук, професорові


МИХАЙЛОВУ
Борису Володимировичу

-

завідувачеві кафедри Харківської медичної академії післядипломної освіти, доктору медичних наук, професорові


ОМЕЛЬЧУКУ
Сергію Тихоновичу

-

деканові факультету, завідувачу кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Міністерства охорони здоров’я України, докторові медичних наук, професору


РОСЮ
Анатолію Олександровичу

-

завідувачеві кафедри Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Міністерства оборони України, доктору технічних наук, професорові


СЕРЬОГІНІЙ
Світлані Григорівні

-

директорові Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, доктору юридичних наук


УДОДУ
Олександру Андрійовичу

-

директорові державної наукової установи «Інститут інноваційних технологій і змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, доктору історичних наук, професорові


УШЕНКУ
Олександру Григоровичу

-

проректорові Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доктору фізико-математичних наук, професорові


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ДОНОР УКРАЇНИ»


ГЛОВІ
Олександру Васильовичу

-

донорові, Волинська область


ГОЛОВКОВУ

Олександру Васильовичу

-

донорові, Донецька область


ЛІЩЕНКУ
Віктору Васильовичу

-

донорові, м. Хмельницький


ШАФОРОСТУ
Петру Петровичу

-

донорові, Чернігівська область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ»


АНДРЄЄВУ
Олександру Вікторовичу

-

директорові Департаменту Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва


БІРСАН
Ользі Семенівні

-

першому заступникові начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Харківській області


ВАВРИШУ
Андрію Валентиновичу

-

заступникові директора - начальнику Служби містобудівного кадастру Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації


ВІЗІРОВУ
Борису Йосиповичу

-

Голові Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг


ГАЛУНЕЦЬ
Леоніді Степанівні

-

заступникові начальника відділу управління Житомирської об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Житомирській області


ГУР’ЄВІЙ
Ірині Миколаївні

-

директорові Департаменту Державної фінансової інспекції України


ДІВЕЛЬ
Людмилі Борисівні

-

начальникові Головного управління статистики у Кіровоградській області


ДІХТЯРЬОВУ
Володимиру Миколайовичу

-

директорові Департаменту Державної фінансової інспекції України


ЗАГОРОДНИКОВУ
Артуру Германовичу

-

члену ради Незалежної асоціації банків України, м. Київ


ІГНАТЕНКО

Ганні Володимирівні

-

першому заступникові начальника Головного управління Міністерства доходів і зборів України у Київській області


КОЗАЧЕНКО
Марії Никифорівні

-

начальникові відділу департаменту фінансів Київської обласної державної адміністрації


КОЛОБОВУ
Юрію Володимировичу

-

Міністрові фінансів України


КОЦУПАЛУ
Олександру Олексійовичу

-

заступникові начальника фінансового управління - завідувачу відділу Державного управління справами


ЛИТВИНУ
Андрію Володимировичу

-

члену Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг


МЕЛЬНИЧУКУ
Валентину Васильовичу

-

заступникові голови Чернігівської обласної ради


ПОДОПЛЄЛОВІЙ
Надії Леонідівні

-

заступникові голови - керівнику апарату Дніпропетровської обласної державної адміністрації


РИБАКУ
Михайлу Олександровичу

-

начальникові Державної фінансової інспекції в Житомирській області


РУСИНСЬКОМУ
Михайлу Прокоповичу

-

державному уповноваженому Антимонопольного комітету України


САВКІНІЙ
Оксані Вікторівні

-

заступникові генерального директора з економічних питань комунальної лікувально-профілактичної установи «Донецьке обласне клінічне територіальне медичне об’єднання»


САК
Ларисі Григорівні

-

заступникові керівника апарату - начальнику відділу фінансового забезпечення апарату Закарпатської обласної державної адміністрації


СВІТЛООКІЙ
Варварі Федорівні

-

завідувачеві відділу Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України


СКРИПНИЧЕНКО
Марії Іллівні

-

головному науковому співробітникові державної установи «Інститут економіки та прогнозування Національної академії наук України»


СМІЯН
Любові Василівні

-

головному консультантові Головного управління Адміністрації Президента України


СТАСЕВСЬКОМУ
Андрію Леонідовичу

-

почесному президентові акціонерного товариства «Газенерго-Україна», м. Київ


СТЕПАНЕНКУ
Миколі Андрійовичу

-

голові Житомирської районної ради


ЧЕПУРНОМУ
Олегу Вікторовичу

-

начальникові Головного управління Державної казначейської служби України у Полтавській області


ШЕВЧУК
Світлані Андріївні

-

головному бухгалтерові акціонерного товариства «Холдингова компанія «Київміськбуд»


ШЕЛАКОВІЙ
Ользі Володимирівні

-

начальникові Державної фінансової інспекції в м. Севастополі


ЯГОВДИКУ
Ігорю Олександровичу

-

заступникові голови Сумської обласної державної адміністрації


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ»


КУЛЬБІ
Юрію Васильовичу

-

заступникові головного інженера відокремленого підрозділу «Запорізька АЕС» державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом»


МИХАЙЛИЦІ
Івану Петровичу

-

директорові Новоушицького району електричних мереж акціонерного товариства «Хмельницькобленерго»


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ»


КИНІВ
Єлізаветі Юріївні

-

директорові дирекції програм телебачення Закарпатської обласної державної телерадіокомпанії


МЕЛЬНИКУ
Валерію Степановичу

-

власному кореспондентові газети «Урядовий кур’єр», м.Луцьк


ЧАБАНОВУ
Геннадію Семеновичу

-

головному редакторові газети «Одеське життя»


ШУСТЕР
Євгенії Матвіївні

-

начальникові управління Кіровоградської обласної державної адміністрації


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ»


ВІЛЬЧИНСЬКОМУ
Олександру Івановичу

-

начальнику відділення - лікареві Військово-медичного управління Служби безпеки України


ВІТОВСЬКІЙ
Оксані Петрівні

-

професорові кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця Міністерства охорони здоров’я України


ДОРОШЕНКУ
Василю Лазаровичу

-

завідувачеві відділення Совєтського районного територіального медичного об’єднання Совєтського району, Автономна Республіка Крим


ЕРЛІХМАНУ
Костянтину Моісеєвичу

-

головному лікареві комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська дитяча клінічна лікарня № 1 м. Донецька»


КЛЮЗКУ
Івану В’ячеславовичу

-

лікареві, завідувачу відділення клінічної лікарні № 15 Подільського району м. Києва


КОБИСЬ
Тетяні Олександрівні

-

керівнику Київського міського центру розсіяного склерозу Київської міської клінічної лікарні № 4


КОВАЛЕНКУ
Вадиму Гаріковичу

-

заступникові головного лікаря Великомихайлівської центральної районної лікарні Великомихайлівського району, Одеська область


КОГАНУ
Борису Михайловичу

-

лікареві відділення Інституту очних хвороб та тканинної терапії імені В.П. Філатова Національної академії медичних наук України


КОРОЛЕНКУ
Віктору Миколайовичу

-

директорові департаменту охорони здоров’я Херсонської обласної державної адміністрації


ЛОДЯНІЙ
Ірині Миколаївні

-

завідувачеві відділення комунального закладу охорони здоров’я «Обласна клінічна лікарня - центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», м. Харків


МОСКОВКУ
Сергію Петровичу

-

завідувачеві кафедри Вінницького національного медичного університету імені М.І. Пирогова


ОСТРОГЛЯДУ
Павлу Максимовичу

-

головному лікареві Снігурівської центральної районної лікарні, Миколаївська область


ПАНЧУКУ
Олександру Юхимовичу

-

директору - головному лікареві стоматологічної клініки «Вінінтермед ЛТД», м. Вінниця


ХОБЗЕЮ
Миколі Кузьмичу

-

директорові Департаменту Міністерства охорони здоров’я України


ЦИГАНКОВІЙ
Наталі Михайлівні

-

лікареві державного підприємства «Санаторій «Конча-Заспа» Державного управління справами


ЯЦИНІ
Юрію Юрійовичу

-

головному лікареві Закарпатської обласної клінічної лікарні імені Андрія Новака


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»


КРАГЛІКУ
Василю Михайловичу

-

лісничому Роздільського лісництва державного підприємства «Стрийське лісове господарство», Львівська область


ПИЛИП’ЮКУ
Дмитру Михайловичу

-

головному лісничому державного підприємства «Гринявське лісове господарство», Івано-Франківська область


ЦИМБАЛЮКУ
Володимиру Васильовичу

-

директорові державного підприємства «Крижопільське лісове господарство», Вінницька область


ШЕРЕМЕТ
Лідії Луківні

-

помічникові лісничого Рихтянського лісництва Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства, Київська область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ МАШИНОБУДІВНИК УКРАЇНИ»


ГОНЧАРЕНКУ
Анатолію Григоровичу

-

провідному інженерові - технологу акціонерного товариства «Норд», м. Донецьк


МОГИЛЕВСЬКОМУ
Федору Дмитровичу

-

токареві Павлоградського механічного заводу державного підприємства «Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова», Дніпропетровська область


МОЛОДЕЦЬКОМУ
Миколі Григорійовичу

-

заступникові технічного директора акціонерного товариства «Науково-виробничий центр «ТРАНСМАШ», м. Луганськ


РОМАНЮКУ
Валерію Степановичу

-

директорові державного підприємства «Дослідне конструкторсько-технологічне бюро Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона Національної академії наук України»


ШУМИЛУ
Миколі Михайловичу

-

голові правління акціонерного товариства «ЕЛМІЗ», м. Київ


«ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ»


КІРХМАЙЄРУ
Євгену Ервіновичу

-

бригадирові цеху акціонерного товариства «Металургійний комбінат «Азовсталь», Донецька область


ЛИТВИНОВУ
Дмитру Леонідовичу

-

директорові з планування та логістики акціонерного товариства «Єнакієвський металургійний завод», Донецька область


ПИХТІНУ
Геннадію Миколайовичу

-

начальникові цеху акціонерного товариства «Нікопольський завод феросплавів», Дніпропетровська область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ»


БАБАКУ
Анатолію Дмитровичу

-

головному режисерові спільних творчих структурних підрозділів телерадіомовлення Рівненської обласної державної телерадіокомпанії


ВІЛЬГУЦЬКІЙ
Ользі Степанівні

-

викладачеві Львівської державної дитячої музичної школи № 1 імені А. Кос-Анатольського


ВЛАСЕНКУ
Володимиру Дмитровичу

-

завідувачеві Будинку культури акціонерного товариства «Агропромислова фірма «Таврія», Херсонська область


ДУДНИКУ
Євгену Іллічу

-

викладачеві, директору Полтавської дитячої музичної школи № 1 імені П.І. Майбороди


ЄГОРЧЕНКОВІЙ
Зінаїді Іванівні

-

головному режисерові Центру культури і дозвілля, Сумська область


ПАЛІЮ
Григорію Андрійовичу

-

художньому керівникові народного хору «Калина» Соколівського сільського будинку культури Кіровоградського району, Кіровоградська область


ПЕТРУСЯКУ
Івану Васильовичу

-

начальникові управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації


ПОЛЕТАВКІНУ
Борису Петровичу

-

генеральному директорові Кримської республіканської установи «Коктебельський еколого-історико-культурний заповідник «Кіммерія М.О. Волошина»


ПРОСКУРІНІЙ
Ірині Миколаївні

-

заступникові начальника відділу культури Брянківської міської ради, Луганська область


СІВАЧЕНКО
Наталії Анатоліївні

-

начальникові відділу Київського національного університету культури і мистецтв


СОЛОВЙОВУ
Віктору Дмитровичу

-

керівникові народного цирку «Посмішка» Первомайського міського центру культури і дозвілля імені Є. Зарницької, Миколаївська область


ФЛОРОВУ
Дмитру Дмитровичу

-

директорові комунального позашкільного навчального закладу «Дитяча музична школа № 11 м. Одеса»


ШЕРЕМЕТ
Любові Петрівні

-

директорові Піщанського сільського будинку культури Золотоніського району, Черкаська область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ»


БАЛАБАЮ
Миколі Олександровичу

-

начальникові Республіканського навчального закладу «Кримський інтернат-ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою Міністерства освіти і науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим»


БУРЛАКУ
Наталії Олексіївні

-

директорові Прилуцької гімназії № 5 Прилуцької міської ради, Чернігівська область


ГОЛОВІХІНІЙ
Наталії Михайлівні

-

директорові ліцею-інтернату № 23 «Кадетський корпус» Шевченківського району м. Києва


ГОНЧАРУКУ
Григорію Макаровичу

-

директорові Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді


ГУЗАНОВІЙ
Галині Павлівні

-

директорові Севастопольської спеціалізованої школи I-III ступенів № 57 з музично-хоровим профілем навчання


ГУЛІЄВУ
Аріфу Джамілю огли

-

професорові кафедри Інституту міжнародних відносин Національного авіаційного університету, м. Київ


ДОРОГОВЦЕВУ
Сергію Миколайовичу

-

директорові Донецького обласного палацу дитячої та юнацької творчості


ІСАКІЄВІЙ
Людмилі Вікторівні

-

директорові Горлівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 14 - багатопрофільний ліцей «Лідер», Донецька область


КЛИМЕНКО
Ганні Єгорівні

-

директорові товариства «Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу «Славутич», Київська область


КРАВЧУК
Наталії Іванівні

-

директорові середньої загальноосвітньої школи № 168 - загальноосвітнього навчального закладу I-III ступенів, м. Київ


КРАСЮКУ
Федору Михайловичу

-

директорові Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут»


ОВЧАРЕНКУ
Руслану Вячеславовичу

-

деканові факультету Донецького державного університету управління


ПАНОВУ
Павлу Петровичу

-

директорові комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 9 Харківської міської ради»


ПОДЛЕСНОМУ
Олександру Івановичу

-

завідувачеві кафедри Київської державної академії водного транспорту імені гетьмана Петра Конашевича-Сагайдачного


ТІТОВІЙ
Наталії Анатоліївні

-

директорові закладу «Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа I-III ступенів - гімназія № 6 Вінницької міської ради»


ТОЛСТІХІНУ
Леоніду Миколайовичу

-

директорові Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації


ЯКОВЛЄВУ
Ігорю Володимировичу

-

директорові комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання природничо-економіко-правовий ліцей - спеціалізована школа I-III ступенів № 8 - позашкільний центр Кіровоградської міської ради Кіровоградської області»


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ»


ДЬЯЧЕНКО
Ніні Валентинівні

-

сестрі медичній комунального закладу «Синельниківська центральна районна лікарня» Дніпропетровської обласної ради»


КАНАРОВСЬКІЙ
Ларисі В’ячеславівні

-

голові ради Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я


МАРШАЛУ
Володимиру Григоровичу

-

голові Луганської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я


СОЛОВЙОВУ
Олексію Станіславовичу

-

Голові Державної служби України з лікарських засобів


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ»


БОСОМУ
Павлу Михайловичу

-

комерційному директорові товариства «Київський годинниковий завод»


ВАРШАВЦЮ
Петру Григоровичу

-

генеральному директорові товариства «Фасад», м. Київ


ГОРБАНЮ
Федору Івановичу

-

голові правління акціонерного товариства «Головинський граніт», Житомирська область


ГРИСЮКУ
Анатолію Івановичу

-

голові Радивилівської районної державної адміністрації, Рівненська область


ГУНІ
Михайлу Михайловичу

-

головному спеціалістові відділу Департаменту Державного агентства рибного господарства України


ДУДІКУ
Анатолію Микитовичу

-

генеральному директорові акціонерного товариства «Ратнівський молокозавод», Волинська область


ЛАЗОРКУ
Олександру Івановичу

-

голові правління акціонерного товариства «Укртранснафта», м. Київ


НЕМІЛОСТІВОМУ
Віталію Олександровичу

-

народному депутатові України


СІРЕНКУ
Сергію Івановичу

-

директорові технічному - першому заступнику генерального директора акціонерного товариства «Завод напівпровідників», м. Запоріжжя


СОЛОДОВНИКУ
Івану Григоровичу

-

начальникові відділу акціонерного товариства «Сумихімпром»


ФЕДІНУ
Костянтину Анатолійовичу

-

голові правління акціонерного товариства «Південний гірничо-збагачувальний комбінат», Дніпропетровська область


ЦЕГЕЛЬНИК
Тетяні Григорівні

-

заступникові директора державного підприємства «Миколаївський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації»


ЧИГРИНУ
Володимиру Ярославовичу

-

слюсареві-випробувачу цеху державного підприємства «Луцький ремонтний завод «Мотор»


ЩЕРБИНІ
Віталію Миколайовичу

-

начальникові управління акціонерного товариства «Харцизький трубний завод», Донецька область


ЯШАНУ
Сергію Васильовичу

-

слюсареві-ремонтнику акціонерного товариства «Одеський припортовий завод»


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ»


ВОВКОГОНУ
Володимиру Івановичу

-

начальникові Тясминської експлуатаційної дільниці Правобережного міжрайонного управління водного господарства, Черкаська область


ДЕМИДАСЮ
Григорію Іллічу

-

директорові Навчально-наукового інституту рослинництва, екології і біотехнологій Національного університету біоресурсів і природокористування України, м. Київ


ДЖАНСИЗУ
Миколі Івановичу

-

начальникові відділу Державного агентства земельних ресурсів України у Першотравневому районі Донецької області


КОЗАЧЕНКУ
Михайлу Романовичу

-

головному науковому співробітникові лабораторії Інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва Національної академії аграрних наук України


КОЛЕСНИКУ
Анатолію Федоровичу

-

виконавчому директорові товариства «А.Т.К.» Любарського району, Житомирська область


ЛЕМЕШКУ
Василю Федоровичу

-

заступникові генерального директора товариства «Волочиськ-агро», Хмельницька область


НИЖНИКУ
Йосипу Аксентійовичу

-

голові Рогатинської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область


ПОГРЕБНЯКУ
Юрію Степановичу

-

керуючому відділенням товариства «Агрофірма «Золота Балка», м. Севастополь


РАДЗИЛЕВИЧУ
Віталію Івановичу

-

голові фермерського господарства «Гольма» Балтського району, Одеська область


СИДОРЕНКУ
Андрію Володимировичу

-

директорові акціонерного товариства «Дружба народів Нова», Автономна Республіка Крим


ТИМОФІЄВУ
Миколі Григоровичу

-

директорові товариства «Україна» Гуляйпільського району, Запорізька область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ»


ГАЛИЧ
Любові Василівні

-

завідувачеві відділення територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новозаводського району м. Чернігова


ГОНЧАРУКУ
Леоніду Івановичу

-

пенсіонерові, ветерану органів соціального захисту населення, м. Чернівці


ДРАПЕЙ
Лідії Борисівні

-

голові Броварської міськрайонної організації Товариства Червоного Хреста України, Київська область


НАУМЕНКУ
Павлу Павловичу

-

заступникові голови Гуляйпільської районної державної адміністрації, Запорізька область


СОКИРАНУ
Василю Анатолійовичу

-

начальникові управління Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України


ЦЮЗІКУ
Олександру Дмитровичу

-

голові Хмельницької обласної організації профспілки працівників соціальної сфери України


ЮХИМЕНКО
Ларисі Миколаївні

-

заступникові директора департаменту - начальнику управління Рівненської обласної державної адміністрації


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ»


АДАМЧУКУ
Миколі Васильовичу

-

директорові підприємства облспоживспілки «Бердичівський міський кооперативний ринок», Житомирська область


ДЕНИСОВУ
Едуарду Маратовичу

-

керівникові Управління адміністративними будинками Управління справами Апарату Верховної Ради України


ДУБАСУ
Богдану Антоновичу

-

голові Богуславської районної державної адміністрації, Київська область


КОЛЕСНИК
Надії Федорівні

-

директорові Центру харчування № 2 Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ПОЛІЩУК
Ірині Юріївні

-

члену Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації


ЯНЧУКУ
Василю Степановичу

-

керуючому справами виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, Житомирська область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ»


БАБЕНКУ
Олегу Лук’яновичу

-

директорові Національного бюро з розслідування авіаційних подій та інцидентів з цивільними повітряними суднами


ГЛАДКІХ
Ігорю Веніаміновичу

-

начальникові державного підприємства «Придніпровська залізниця», м. Дніпропетровськ


ДЕНИСЕНКУ
Володимиру Степановичу

-

водію автобази Конституційного Суду України


ЗАТИРЦІ
Василю Івановичу

-

водію акціонерного товариства «Ямпільське автотранспортне підприємство 10551», Вінницька область


ЗОЛОТАРЮ
Віктору Григоровичу

-

механізаторові (докеру-механізатору) державного підприємства «Херсонський морський торговельний порт»


КУРИЛЯКУ
Івану Васильовичу

-

начальникові відокремленого підрозділу «Служба колії» державного підприємства «Південна залізниця», м. Харків


ЛАПІНУ
Володимиру Павловичу

-

начальникові служби державного територіально-галузевого об’єднання «Південно-Західна залізниця», м. Київ


ПАНКРАТОВУ
Володимиру Івановичу

-

начальникові Головного управління Державної адміністрації залізничного транспорту України


ФІЩУКУ
Олексію Васильовичу

-

голові правління акціонерного товариства «Запоріжавтотранс»


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФАРМАЦІЇ УКРАЇНИ»


ЛОЄВСЬКОМУ
Миколі Миколайовичу

-

завідувачеві комунального підприємства «Іванківська центральна районна аптека № 8», Київська область


ЯНКУ
Олександру Семеновичу

-

завідувачеві аптеки № 1 підприємства Новосанжарської громадської районної організації інвалідів «Клото-Едельвейс», Полтавська область


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ»


АРЛАНОВІЙ
Ларисі Миколаївні

-

судді апеляційного суду Київської області у відставці


ЗУБОК
Зої Борисівні

-

головному консультантові Головного управління Адміністрації Президента України


КИРИЛЮКУ
Руслану Івановичу

-

Голові Державної судової адміністрації України


КЛИМЕНКУ
Юрію Аркадійовичу

-

першому заступникові Керівника Головного управління Адміністрації Президента України


КОТУ
Юрію Степановичу

-

заступникові директора Департаменту, завідувачу відділу Секретаріату Кабінету Міністрів України


КРУТОВУ
Василю Васильовичу

-

віце-президентові Всеукраїнської громадської організації «Український союз промисловців і підприємців», м. Київ


КУЧЕРУК
Катерині Іванівні

-

судді апеляційного суду Запорізької області у відставці


КУШНІР
Марині Олексіївні

-

головному консультантові сектору відділу Національного інституту стратегічних досліджень, м. Київ


МИРОНЮКУ
Ігорю Миколайовичу

-

заступникові Голови Фонду державного майна України


МИХАЙЛИШИНУ
Ігорю Володимировичу

-

начальникові Головного управління Державної міграційної служби України в Закарпатській області


МИХЕЄНКО
Юлії Миколаївні

-

заступникові завідувача відділу Управління Секретаріату Конституційного Суду України


ПОНОМАРЕНКУ
Василю Володимировичу

-

головному консультантові відділу Головного управління Адміністрації Президента України


ТЕСЛЕНКУ
Павлу Петровичу

-

депутатові Київської міської ради


ФУРСІ
Світлані Ярославівні

-

завідувачеві кафедри юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ШЕМШУЧЕНКУ
Геннадію Юрійовичу

-

директорові департаменту акціонерного товариства «Райффайзен Банк Аваль», м. Київ


ЯРОСЮК
Тетяні Анатоліївні

-

головному консультантові сектору управління Секретаріату Центральної виборчої комісії


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»


ДОРОФЄЄВІЙ
Олені Євгенівні

-

завідувачеві медичної частини Донецького вищого училища олімпійського резерву імені С. Бубки


ЖУКОВУ
Вячеславу Григоровичу

-

старшому тренерові відділення комунального закладу «Кіровоградська обласна спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву «Надія»


ЗАДОРОЖНОМУ
Леоніду Яковичу

-

директорові комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа «ХТЗ» Харківської обласної ради


ІВЧЕНКУ
Костянтину Валентиновичу

-

начальникові Кримського республіканського управління з фізичного виховання та спорту Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України


КОРСУНУ
Сергію Михайловичу

-

директорові обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи з важкої атлетики Фізкультурно-спортивного товариства «Колос», м. Луганськ


МЕДВЕДЮ
Михайлу Васильовичу

-

державному тренерові штатної збірної команди України з легкої атлетики


ПОЛІЩУКУ
Сергію Георгійовичу

-

президентові товариства «Спортивний клуб «Спарта», Дніпропетровська область


РОМАНЧУКУ
Віктору Миколайовичу

-

завідувачеві кафедри Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова Національного авіаційного університету


СТЕФАНКІВУ
Михайлу Федоровичу

-

голові Івано-Франківської обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства «Спартак»


ТИРТИШНИКУ
В’ячеславу Григоровичу

-

головному тренерові штатної збірної команди України з легкої атлетики


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»


МОГИЛЕВСЬКОМУ
Костянтину Вікторовичу

-

художникові-монументалісту, м. Луганськ


САНДЮКУ
Володимиру Сергійовичу

-

художникові декоративного мистецтва, м. Івано-Франківськ


ЦЕЛОУСОВУ
Вадиму Борисовичу

-

художникові-живописцю, м. Одеса


«ЗАСЛУЖЕНИЙ ШАХТАР УКРАЇНИ»


ГОРОХОВУ
Олександру Володимировичу

-

заступникові директора з виробництва державного підприємства «Донбасантрацит», Луганська область.

Президент України

В.ЯНУКОВИЧ

м. Київ
24 серпня 2013 року
№ 448/2013




вгору