Документ 495/2016, поточна редакція — Прийняття від 09.11.2016

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

За значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність постановляю:


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


КУЖЕЛЬНОГО
Олексія Павловича

-

художнього керівника - директора закладу культури "Київська академічна майстерня театрального мистецтва "Сузір'я"


ЛЕВЧЕНКА
Григорія Семеновича

-

художнього керівника українського народного хору "Калина", м. Полтава


ОСТАПЕНКА
Дмитра Івановича

-

генерального директора Національної філармонії України, м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


ЄВТУШЕНКА
Володимира Васильовича

-

викладача комунального вищого навчального закладу Сумської обласної ради "Сумське вище училище мистецтв і культури імені Д.С. Бортнянського"


ЗИМОВЦЯ
Віталія Андрійовича

-

старшого викладача Інституту кіно і телебачення Київського національного університету культури і мистецтв


КУЗБИТА
Михайла Володимировича

-

директора Івано-Франківського державного центру естетичного виховання


КУРКОВА
Георгія Володимировича

-

головного диригента, художнього керівника академічного камерного оркестру "Арката" Вінницької обласної філармонії


СИРОТУ
Анатолія Архиповича

-

директора Миколаївського державного вищого музичного училища


ШАЄВИЧА
Михайла Абрамовича

-

літературного редактора державного підприємства "Національна кіностудія художніх фільмів імені О. Довженка", м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ВИЛЕГЖАНІНУ
Тамару Ізмайлівну

-

генерального директора Національної парламентської бібліотеки України, м. Київ


ШУМАРІНУ
Тамару Аркадіївну

-

артистку, провідного майстра сцени комунального закладу "Херсонський академічний обласний театр ляльок" Херсонської обласної ради


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


РУДЕНКО
Ярославу Василівну

-

артистку-вокалістку Національної філармонії України, м. Київ


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


КУЛИК
Олені Андріївні

-

співачці, режисерові, генеральному директору комунального закладу "Київський академічний ансамбль української музики "Дніпро"


МИРВОДІ
Світлані Іванівні

-

артистці Національної радіокомпанії України, м. Київ


ФЕЛЕНЧАКУ
Василю Андрійовичу

-

художньому керівникові та диригенту комунальної установи Тернопільської міської ради "Муніципальний Галицький камерний оркестр"


"НАРОДНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


БУРЯКУ
Борису Івановичу

-

художникові-живописцю, м. Львів


КАМИШНОМУ
Юрію Костянтиновичу

-

художникові-живописцю, м. Житомир


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БОГОМОЛОВІЙ
Ользі Василівні

-

артистці-вокалістці комунального закладу культури Сумської обласної ради "Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна"


ВЕСНІ
Світлані Володимирівні

-

керівникові народного сімейного ансамблю "Вишиванка" Богородчанського районного палацу культури, Івано-Франківська область


ВИННИКУ
Олексію Степановичу

-

акторові, провідному майстру сцени Хмельницького академічного обласного театру ляльок


ГРИГОР'ЄВІЙ
Еллі Корнелівні

-

актрисі Закарпатського академічного обласного театру ляльок


ДРУППОВУ
Віктору Івановичу

-

артистові Луганської обласної філармонії


ЖАВОРОНКОВУ
Вадиму Григорійовичу

-

артистові камерного оркестру комунального підприємства "Дніпропетровський будинок органної та камерної музики" Дніпропетровської обласної ради"


ЖУРАКІВСЬКІЙ
Олесі Вікторівні

-

провідному майстрові сцени театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"


ЗАЙЦЕВУ
Владиславу Віталійовичу

-

солістові-вокалісту творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ


ІВАНЧЕНКО
Наталії Олексіївні

-

артистці комунального підприємства культури і мистецтв "Полтавська обласна філармонія"


ІВАХНЮК
Оксані Олександрівні

-

провідному майстрові сцени Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О. Кобилянської


ІГНАТУШІ
Олександру Федоровичу

-

акторові, режисеру, м. Київ


КАРЧКОВІЙ
Наталії Олександрівні

-

акторці драми, провідному майстру сцени Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру


КУРБАНОВУ
Арсену Шахбазовичу

-

артистові-вокалісту театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"


ЛЕВЧЕНКО
Надії Ігорівні

-

артистові драми Івано-Франківського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Івана Франка


ЛИТВИНОВУ
Вячеславу Петровичу

-

викладачеві-методисту комунального вищого навчального закладу "Чернігівське музичне училище імені Л.М. Ревуцького" Чернігівської обласної ради


МОСКОВЦЮ
Назарію Степановичу

-

артистові драми Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


НІКОЛЕНКУ
Вячеславу Юрійовичу

-

акторові Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м. Київ


ПОНАЙДІ
Василю Михайловичу

-

солістові Львівської обласної філармонії


ПОНОМАРЕНКУ
Андрію Івановичу

-

акторові Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м. Київ


РАДІЄВСЬКІЙ
Антоніні Анатоліївні

-

артистці балету - провідному майстрові сцени державного підприємства "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка"


СИНЮКУ
Олександру Олександровичу

-

артистові балету Національного заслуженого академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського, м. Київ


СТАХАНОВУ
Вячеславу Анатолійовичу

-

артистові драми Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О. Кобилянської


ТОМІЛЕНКУ
Андрію Григоровичу

-

учасникові вокального дуету "А ми удвох", Черкаська область


ТОМІЛЕНКУ
Василю Григоровичу

-

учасникові вокального дуету "А ми удвох", Черкаська область


ФОМІЧОВІЙ
Ользі Євгенівні

-

солістці опери державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ХЛИСТУНУ
Василю Петровичу

-

керівникові народної аматорської музичної студії "Музична скриня" Тернопільського районного будинку культури


ШЕВЦОВІЙ
Олені Олександрівні

-

артистці балету - провідному майстрові сцени державного підприємства "Харківський національний академічний театр опери та балету імені М.В. Лисенка"


ЩЕСНЯКУ
Олександру Петровичу

-

артистові-вокалісту Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії


ЯКОБІНЧУК
Руслані Анатоліївні

-

солістці-вокалістці Національної філармонії України, м. Київ


ЯКОВ'ЯКУ
Василю Петровичу

-

артистові академічного ансамблю народної музики "Візерунок" установи Тернопільської обласної ради "Тернопільська обласна філармонія"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


АРХИПОВУ
Герману Борисовичу

-

режисерові, продюсеру продюсерського центру "Зебра", м. Київ


ВАРУНУ
Олександру Івановичу

-

режисерові-постановнику комунального закладу "Дніпродзержинський академічний музично-драматичний театр імені Лесі Українки", Дніпропетровська область


ВОРОТНЯК
Мирославі Андріївні

-

балетмейстерові Коломийського академічного обласного українського драматичного театру імені Івана Озаркевича, Івано-Франківська область


ГОВОРУХІНІЙ
Наталії Олегівні

-

доцентові кафедри сольного співу Харківського національного університету мистецтв імені І.П. Котляревського


ГОРДІЦІ
Івану Дмитровичу

-

художникові-монументалісту, м. Чернівці


ДОБРЯНСЬКОМУ
Ігорю Михайловичу

-

керівникові продюсерського центру "VG studio", солісту гурту "ВАН - ГОГ", м. Київ


КОВАЛЮ
Ігорю Миколайовичу

-

директорові та головному режисеру обласного комунального закладу "Харківський академічний театр музичної комедії"


КУРІЮ
Олександру Дмитровичу

-

керівникові музичної частини театрально-видовищного закладу культури "Київський академічний театр драми і комедії на лівому березі Дніпра"


КУРМАНУ
Євгену Васильовичу

-

головному режисерові комунального закладу "Кіровоградський академічний обласний український музично-драматичний театр імені М.Л. Кропивницького", м. Кропивницький


ОМЕЛЬЧУКУ
Віктору Яковичу

-

викладачеві-методисту Житомирського музичного училища імені В.С. Косенка


ПРОКОФ'ЄВІЙ
Світлані Анатоліївні

-

головному художникові комунального закладу "Одеський обласний театр ляльок"


СЕМЕНЧУКУ
Анатолію Леонідовичу

-

хормейстерові державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ХМИРОВУ
Сергію Івановичу

-

викладачеві-методисту Запорізької дитячої музичної школи № 6


ХОРОШИЛОВІЙ
Аліні Олександрівні

-

директорові громадської організації "Музей "Пам'ять Бабиного Яру", м. Київ


ЯРИЧ
Світлані Богданівні

-

старшому викладачеві кафедри Львівської національної академії мистецтв


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


ВАСКУЛ
Любові Василівні

-

майстрині народної вишивки, Чернівецька область


ГОЦУЛЯК
Марії Василівні

-

майстрині писанкарства, художньої вишивки, витинанки, Вінницька область


ЖУРБІ
Ірині Пилипівні

-

майстрині художньої вишивки, м. Житомир


КУЧЕР
Наталії Григорівні

-

майстрині художньої вишивки, голові правління громадської організації майстрів "Український устрій", Київська область


ПІЛЮГІНІЙ
Ларисі Михайлівні

-

майстрині художньої вишивки, Полтавська область


ТИМОШЕНКО
Катерині Михайлівні

-

художникові народних художніх промислів Центру народного мистецтва "Петриківка", Дніпропетровська область


УЛЬЯНКІНІЙ
Тетяні Іванівні

-

майстрині писанкарства, м. Миколаїв


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


БІНЦАРОВСЬКІЙ
Аллі Іванівні

-

художньому керівникові народного художнього театру пісні "Для тебе" Тернопільського національного економічного університету


БОГОЛІЙ
Любові Петрівні

-

заступникові начальника управління - начальнику відділу Департаменту культури Київської міської державної адміністрації


ГАЛАГАНУ
Ростиславу Мстиславовичу

-

хормейстерові, художньому керівнику самодіяльного народного гурту "Сусіди" Глобинського району, Полтавська область


ГАПОНЕНКО
Ганні Володимирівні

-

викладачеві, керівнику дитячих зразкових хорових колективів закладу "Вінницька дитяча музична школа № 1"


ГРИГОР'ЄВІЙ
Людмилі Федорівні

-

художньому керівникові, балетмейстеру-постановникові народного театру танцю "Відродження" Київського міського палацу ветеранів


ГУДИМЕНКУ
Миколі Сергійовичу

-

керівникові народного аматорського оркестру народних інструментів Лосинівського будинку культури Ніжинського району, Чернігівська область


ГУЗУН-РУБАН
Олені Михайлівні

-

директорові комунального закладу "Житомирський обласний центр хореографічного мистецтва" Житомирської обласної ради


ДЕМИДЕНКУ
Володимиру Васильовичу

-

директорові Коростенської міської школи мистецтв імені А.В. Білошицького, Житомирська область


ДЯДЕЧКУ
Володимиру Васильовичу

-

балетмейстерові народного художнього колективу театру танцю "Слов'яни" комунального підприємства "Міський палац культури" Чернігівської міської ради


ЖАДИК
Надії Григорівні

-

старшому викладачеві Миколаївського коледжу культури і мистецтв


ІВАНОВІЙ
Світлані Іванівні

-

директорові комунального закладу "Обласний палац культури" Херсонської обласної ради


ІОНЕНКО
Інессі Львівні

-

завідувачеві відділу Національної парламентської бібліотеки України, м. Київ


КАЧУР
Олені Дмитрівні

-

начальникові відділу культури і туризму Оріхівської районної державної адміністрації, Запорізька область


КІРБАБІ
Борису Олексійовичу

-

старшому науковому співробітникові Музею зброї та військової техніки у Спадщанському лісі, Сумська область


КОВАЛІВСЬКІЙ
Олені Іванівні

-

викладачеві комунального закладу "Харківський вищий коледж мистецтв", керівнику народного ансамблю танцю "Закаблуки"


КОРНЕЛЮК
Мирославі Мирославівні

-

начальникові відділу Верховинської районної державної адміністрації, Івано-Франківська область


КОРНЄЄВІЙ
Галині Вікторівні

-

завідувачеві сектору Музею "Русалка Дністрова" та Музею-садиби М. Шашкевича Львівської національної галереї мистецтв імені Б.Г. Возницького, м. Львів


ЛИСЮК
Світлані Ремізівні

-

директорові комунального позашкільного навчального закладу "Дитяча школа хорового мистецтва імені С.К. Крижановського м. Одеси"


ЛЮБАРЕНКО
Людмилі Миколаївні

-

завідувачеві відділу Національної парламентської бібліотеки України, м. Київ


МАЙОВСЬКОМУ
Петру Степановичу

-

викладачеві, завідувачу відділення комунальної установи Тернопільської обласної ради "Теребовлянське вище училище культури"


МАЦЮК
Ользі Леонідівні

-

керівникові гуртка Вінницького міського палацу для дітей та юнацтва імені Л. Ратушної


МІСЬКУ
Василю Петровичу

-

директорові Оборотнівського сільського будинку культури Сватівського району, Луганська область


МОРОЗУ
Георгію Васильовичу

-

директорові Кіцманської художньої школи, Чернівецька область


МОСКАЛЮК
Валентині Василівні

-

головному режисерові Волинської обласної філармонії


ОСТАФІЙЧУК
Тетяні Григорівні

-

директорові комунальної установи "Централізована бібліотечна система" Жовтневого району, м. Миколаїв


ОСТРОВСЬКОМУ
Леоніду Івановичу

-

викладачеві Сумської дитячої музичної школи № 2


ПАВКУ
Анатолію Івановичу

-

професорові кафедри Київського інституту музики імені Р.М. Глієра


ПАНЬКІНІЙ
Ірині Анатоліївні

-

начальникові відділу комунального закладу "Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г. Магара" Запорізької обласної ради


ПОДОЛЯНЦЮ
Ігорю Івановичу

-

начальникові управління Київської обласної державної адміністрації


ПОНОМАРЬОВІЙ
Лідії Віталіївні

-

директорові Марганецької міської центральної бібліотечної системи, Дніпропетровська область


РИБАРУК
Оксані Іванівні

-

завідувачеві сектору Івано-Франківського краєзнавчого музею


СОКАЧ
Маріанні Ернестівні

-

викладачеві Ужгородського державного музичного училища імені Д.Є. Задора


ТЕРЗІ
Дмитру Федоровичу

-

директорові Всеукраїнського центру болгарської культури, м. Одеса


ФЕДОРИШИНУ
Миколі Васильовичу

-

директорові комунального закладу "Культурно-археологічний центр "Пересопниця" Рівненської обласної ради


ХАЙДАР
Наталії Олексіївні

-

начальникові відділу Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенка-Карого


ХАЛЯВЦІ
Ользі Кирилівні

-

керівникові народної самодіяльної художньої бригади "Чинадійка" Будинку культури селища Чинадійово Мукачівського району, Закарпатська область


ЯКОБІШВІЛІ
Акакію Бухутійовичу

-

керівникові студії національного танцю Будинку дитячої та юнацької творчості "Дивоцвіт", м. Одеса


ЯРОВІЙ
Ірині Василівні

-

режисерові державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ЗОРИКУ
Григорію Івановичу

-

художникові, викладачу Тульчинського училища культури, Вінницька область


КНЯЖКОВСЬКІЙ
Неллі Євгенівні

-

художникові-емальєру, м. Одеса


КОВАЛЬОВУ
Олегу Борисовичу

-

художникові-живописцю, Донецька область


КОРЖУ
Богдану Васильовичу

-

скульпторові, м. Ужгород


ПОДОЛЬЦЮ
Петру Михайловичу

-

художникові декоративно-прикладного мистецтва, м. Рівне


ПОЛОНСЬКОМУ
Феліксу Михайловичу

-

художникові, м. Кропивницький


СЛОБОДСЬКОМУ
Віталію Васильовичу

-

художникові-живописцю, члену творчого об'єднання професійних художників Закарпаття.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
9 листопада 2016 року
№ 495/2016




вгору