Про відзначення державними нагородами України
Указ Президента України від 26.04.2011501/2011
Документ 501/2011, поточна редакція — Прийняття від 26.04.2011

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про відзначення державними нагородами України

За мужність і самовідданість, виявлені під час ліквідації
наслідків Чорнобильської катастрофи, багаторічну активну
громадську діяльність, сумлінну працю та високий професіоналізм
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня
МЕЛЬНИКА - учасника ліквідації наслідків Василя Петровича аварії на Чорнобильській АЕС,
генерал-лейтенанта служби
цивільного захисту у відставці,
Київська область
Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня
БОЛДЕСКУЛА - голову Одеського міського Анатолія Олександровича добровільного товариства "Союз
Чорнобиль"
БОЛТЕНКОВА - голову Черкаської обласної Володимира Миколайовича громадської організації "Союз
Чорнобиль"
ЛИСИЧЕНКА - заступника директора з Георгія Віталійовича наукової роботи Інституту
геохімії навколишнього
середовища Національної
академії наук України та
Міністерства надзвичайних
ситуацій України, м. Київ
НЕПОМНЯЩОГО - учасника ліквідації наслідків Олександра Михайловича аварії на Чорнобильській АЕС,
м. Київ
ПРІСТЕРА - головного наукового Бориса Самуїловича співробітника Інституту
проблем безпеки атомних
електростанцій Національної
академії наук України,
Київська область
Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня
ВИСОТСЬКОГО - завідувача відділу Інституту Євгена Дмитровича проблем безпеки атомних
електростанцій Національної
академії наук України,
Київська область
ДУДАРЧУКА - голову громадського об'єднання Василя Васильовича "Спілка інвалідів Чорнобиля"
міста Фастів, Київська область
КАБУША - члена Дніпропетровської Василя Ілліча обласної організації
Всеукраїнської громадської
організації інвалідів "Союз
Чорнобиль України"
КОВАЛЬОВА - голову громадської організації Валерія Михайловича "Союз Чорнобиль" міста
Алчевськ, Луганська область
КРАСНОВА - керівника відділення Інституту Віктора Олександровича проблем безпеки атомних
електростанцій Національної
академії наук України,
Київська область
КУЧМАГРУ - керівника відділення Інституту Олександра Аркадійовича проблем безпеки атомних
електростанцій Національної
академії наук України,
Київська область
КУШНІРЕНКА - генерального директора Сергія Миколайовича державного підприємства по
забезпеченню життєдіяльності
зони відчуження і зони
безумовного (обов'язкового)
відселення "Чорнобильсервіс",
Київська область
МОЛЧАНОВА - учасника ліквідації наслідків Віктора Івановича аварії на Чорнобильській АЕС,
Харківська область
НАГІБІНА - члена Іванівської районної Олександра Володимировича організації "Союз Чорнобиль
України", Херсонська область
ОЛІЙНИКА - керівника відділення Інституту Євгена Євгеновича проблем безпеки атомних
електростанцій Національної
академії наук України,
Київська область
ПАВЛОВСЬКОГО - заступника завідуючого Леоніда Інокентійовича відділом Інституту проблем
безпеки атомних електростанцій
Національної академії наук
України, Київська область
ПЕРЕВОЗНІКОВА - провідного наукового Олега Миколайовича співробітника Інституту
проблем безпеки атомних
електростанцій Національної
академії наук України,
Київська область
ПЕТРИЦЬКОГО - заступника директора з Леоніда Миколайовича оперативно-диспетчерської
служби Державного
спеціалізованого
виробничо-комплексного
водоохоронного підприємства
"Чорнобильводексплуатація",
Київська область
ПЕЧАКА - голову правління Немирівської В'ячеслава Івановича районної організації "Союз
Чорнобиль України", Вінницька
область
РУДЬКА - керівника відділення Інституту Володимира Михайловича проблем безпеки атомних
електростанцій Національної
академії наук України,
Київська область
СІМОНЯНА - голову Миколаївської обласної Рубіка Хачатуровича організації Всеукраїнської
громадської організації
інвалідів "Союз Чорнобиль
України"
СУТУЛУ - учасника ліквідації наслідків Володимира Петровича аварії на Чорнобильській АЕС,
Автономна Республіка Крим
ЩЕРБІНА - заступника директора Інституту Володимира Миколайовича проблем безпеки атомних
електростанцій Національної
академії наук України,
Київська область
Нагородити орденом Богдана Хмельницького III ступеня
АНТОНОВА - провідного наукового Анатолія Васильовича співробітника Українського
науково-дослідного інституту
пожежної безпеки Міністерства
надзвичайних ситуацій України,
учасника ліквідації наслідків
аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника внутрішньої служби
у відставці, м. Київ
БАКШУНА - учасника ліквідації наслідків Анатолія Володимировича аварії на Чорнобильській АЕС,
Чернігівська область
ДІЖУРНОГО - члена громадської організації Ігоря Кузьмича "Воїнів-ліквідаторів 731
окремого батальйону
спеціального захисту",
Київська область
ДУДКА - начальника управління Володимира Юрійовича департаменту Служби безпеки
України, учасника ліквідації
наслідків аварії на
Чорнобильській АЕС, полковника
ЗАБАРСЬКОГО - голову ради громадської Валерія Шулімовича організації "Клуб офіцерів
"Честь", учасника ліквідації
наслідків аварії на
Чорнобильській АЕС, полковника
у відставці, Київська область
ПАРАФЕЙНІКОВА - учасника ліквідації наслідків Бориса Дмитровича аварії на Чорнобильській АЕС,
генерал-лейтенанта у
відставці, м. Київ
ПЕТРОВА - головного спеціаліста відділу Віктора Васильовича державної служби Департаменту
кадрів та роботи з особовим
складом Міністерства
надзвичайних ситуацій України,
учасника ліквідації наслідків
аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника у відставці, м. Київ
ТІХНА - учасника ліквідації наслідків Ігоря Вікторовича аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника, м. Київ
ЩІПЦЯ - провідного фахівця управління Дмитра Володимировича рятувальних сил Управління МНС
України в Черкаській області,
учасника ліквідації наслідків
аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника внутрішньої служби
у відставці
Нагородити орденом "За мужність" II ступеня
БОГАТИРЕНКА Станіслава Борисовича - заступника голови Донецького
обласного відділення
Українського національного
фонду допомоги інвалідам
Чорнобиля
Нагородити орденом "За мужність" III ступеня
ГАЛИЧА - члена Нікопольської міської Анатолія Анатолійовича громадської організації "Союз
Чорнобиль України",
Дніпропетровська область
ГЛУШАКА - учасника ліквідації наслідків Михайла Васильовича аварії на Чорнобильській АЕС,
м. Житомир
ГРИНЕНКА - першого заступника голови Івана Івановича Запорізького обласного
громадського об'єднання "Союз
Чорнобиль"
ДЕНИСЕНКА - учасника ліквідації наслідків Василя Васильовича аварії на Чорнобильській АЕС,
підполковника внутрішньої
служби у відставці, м. Київ
ДЗЮБЕНКА - учасника ліквідації наслідків Павла Григоровича аварії на Чорнобильській АЕС,
м. Київ
ЄРМАКОВА - учасника ліквідації наслідків Миколу Івановича аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника внутрішньої служби
у відставці, м.Кіровоград
ЗІМІНА - члена ради Запорізької міської Миколу Павловича організації "Чорнобильці
Запоріжжя"
ІВАНОВА - члена Чернігівської обласної Анатолія Івановича організації Всеукраїнської
громадської організації
інвалідів "Союз Чорнобиль
України"
ІВАСЮКА - завідуючого відділом Олександра Володимировича управління міським
господарством Хмельницької
міської ради, учасника
ліквідації наслідків аварії на
Чорнобильській АЕС
КЛЕЦЬКО - учасника ліквідації наслідків Галину Петрівну аварії на Чорнобильській АЕС,
м. Київ
КЛЮЧКУ - учасника ліквідації наслідків Петра Івановича аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника у відставці, м. Київ
КОШАРНОГО - голову ради Баглійської Віталія Івановича районної громадської
організації "Союз Чорнобиль
України" міста
Дніпродзержинська,
Дніпропетровська область
КУЗІНА - голову громадської організації Юрія Анатолійовича "Союз Чорнобиль" міста
Ровеньки, Луганська область
ЛУКІЯНЧУКА - голову Хмельницької міської Володимира Федоровича організації Всеукраїнської
громадської організації
інвалідів "Союз Чорнобиль
України"
МАЛЬЦЕВА - учасника ліквідації наслідків Михайла Борисовича аварії на Чорнобильській АЕС,
підполковника у відставці,
м. Київ
МЕДУШІВСЬКОГО - учасника ліквідації наслідків Миколу Васильовича аварії на Чорнобильській АЕС,
Київська область
МІЛЕВСЬКОГО - заступника голови громадського Валентина Францевича об'єднання "Фонд допомоги
ліквідаторам зведеного
мобільного загону спеціального
захисту цивільної оборони
міста Житомира та Житомирської
області"
МОВЧАНА - учасника ліквідації наслідків Миколу Андрійовича аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника внутрішньої служби
у відставці, м. Київ
ОГЛОБЛЮ - начальника Управління МНС Володимира Михайловича України в Рівненській області,
учасника ліквідації наслідків
аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника служби цивільного
захисту
ОСЕЦЬКОГО - учасника ліквідації наслідків Леоніда Олексійовича аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника внутрішньої служби
у відставці, м. Київ
ПУЦКА - голову комітету "Інваліди Володимира Вікторовича Чорнобиля" Жовтневої та
Тернівської районної
організації міста Кривого Рогу
Всеукраїнської громадської
організації інвалідів "Союз
Чорнобиль України",
Дніпропетровська область
ТКАЧЕВА - учасника ліквідації наслідків Олексія Вікторовича аварії на Чорнобильській АЕС,
м. Харків
ТОВ'ЯНСЬКОГО - учасника ліквідації наслідків Олега Ярославовича аварії на Чорнобильській АЕС,
м. Житомир
ФІЛІПОВА - члена Чернігівської обласної Миколу Євгенійовича організації Всеукраїнської
громадської організації
інвалідів "Союз Чорнобиль
України"
ХОЛОДІВСЬКОГО - учасника ліквідації наслідків Миколу Петровича аварії на Чорнобильській АЕС,
Вінницька область
ШВЕЦЯ - учасника ліквідації наслідків Аполлінарія Григоровича аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника запасу,
м. Хмельницький
ШИРІНСЬКОГО - старшого фельдшера станції Олександра Петровича швидкої невідкладної медичної
допомоги Черкаської
центральної районної лікарні,
учасника ліквідації наслідків
аварії на Чорнобильській АЕС
Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня
АЛХІМЧЕНКО - голову громадського об'єднання Віру Володимирівну "Фонд виживання інвалідів
Чорнобиля" Дарницького району
міста Києва
БУЗАРОВУ - учасника ліквідації наслідків Марію Василівну аварії на Чорнобильській АЕС,
підполковника міліції у
відставці, Київська область
ІБРАГІМОВУ-НЕСЕЛЕВИЧ - голову Судацького відділення Наталю Митрофанівну громадської організації
"Пам'ять Чорнобиля", Автономна
Республіка Крим
КАЙДАШ - голову Івано-Франківського Надію Іванівну обласного благодійного фонду
"Допомога дітям Чорнобиля"
ЛЕЙЧЕНКО - голову громадського об'єднання Людмилу Володимирівну "Фонд допомоги інвалідам
Чорнобиля Подільського району
міста Києва"
НАЗАРЕНКО - члена Всеукраїнської Світлану Василівну громадської організації
інвалідів "Союз Чорнобиль
України", м. Київ
ЯНЧУК - голову Черкаської обласної Ольгу Миколаївну організації інвалідів "Діти
Чорнобиля"
Нагородити орденом Данила Галицького
АНДРІЄНКА - учасника ліквідації наслідків Юрія Андрійовича аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника, м. Київ
КЛИША - учасника ліквідації наслідків Юрія Івановича аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника, м. Київ
КРІСУ - першого заступника Голови Івана Якимовича Державної інспекції
техногенної безпеки України,
учасника ліквідації наслідків
аварії на Чорнобильській АЕС,
генерал-майора служби
цивільного захисту, м. Київ
КУЗЬМІЧОВА - учасника ліквідації наслідків Юрія Володимировича аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника міліції у
відставці, м. Київ
МЕЛЬНИЧЕНКА - учасника ліквідації наслідків Василя Миколайовича аварії на Чорнобильській АЕС,
м. Київ
СВИРИДЕНКА - учасника ліквідації наслідків Віктора Володимировича аварії на Чорнобильській АЕС,
Чернігівська область
ТИМОШЕНКА - члена Одеської міської Володимира Васильовича організації "Союз Чорнобиль",
полковника запасу
ТОВСТЕНКА - учасника ліквідації наслідків Олександра Сидоровича аварії на Чорнобильській АЕС,
підполковника внутрішньої
служби у відставці, м. Київ
Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"
МОСТОПАЛОВА - учасника ліквідації наслідків Валентина Олексійовича аварії на Чорнобильській АЕС,
капітана у відставці, м. Київ
Нагородити медаллю "За працю і звитягу"
БІЛИК - директора технічного Андрія Олександровича (головного інженера)
державного спеціалізованого
підприємства "Чорнобильська
АЕС", Київська область
ГРИГОРАША - учасника ліквідації наслідків Олега Степановича аварії на Чорнобильській АЕС,
полковника служби цивільного
захисту у відставці, Вінницька
область
ДАНИЛКІНА - члена громадської спілки "Союз Олександра Михайловича Чорнобиль України", Одеська
область
СВЕШНІКОВА - завідувача лабораторії Ігоря Аркадійовича Інституту надтвердих
матеріалів імені В.М. Бакуля
Національної академії наук
України, учасника ліквідації
наслідків аварії на
Чорнобильській АЕС, м. Київ
ЧЕРНОВУ - заступника директора Людмилу Олексіївну державного спеціалізованого
підприємства по поводженню з
радіоактивними відходами та
дезактивації "Комплекс",
Київська область
Присвоїти почесні звання:
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"
ГАРГЕРУ - завідувачеві відділу Інституту Євгену Костянтиновичу проблем безпеки атомних
електростанцій Національної
академії наук України,
Київська область
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"
АНТОНЕНКУ - головному лікареві клініки Юрію Віталійовичу Державної установи "Науковий
центр радіаційної медицини
Національної академії медичних
наук України", м. Київ
ПЕЛІНУ - головному лікареві Ігорю Анатолійовичу Дніпропетровського обласного
науково-медичного
чорнобильського центру
Дніпропетровської обласної
громадської організації "Союз
Інвалідів і Чорнобильців"
ЧЕМЕТУ - заступникові головного лікаря Олександру Степановичу Закарпатського обласного
клінічного онкологічного
диспансеру, голові
Ужгородської міської
організації "Союз Чорнобиль
України"
"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"
ДУРДИНЦЮ - радникові Міністерства Василю Васильовичу внутрішніх справ України,
учаснику ліквідації наслідків
аварії на Чорнобильській АЕС,
генералу внутрішньої служби
України.

Президент України В.ЯНУКОВИЧ
м. Київ, 26 квітня 2011 року
N 501/2011



вгору