Про відзначення 800-річчя міста Тлумача Івано-Франківської області
Верховна Рада України; Постанова від 05.07.20125107-VI
Документ 5107-17, чинний, поточна редакція — Прийняття від 05.07.2012
 

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 800-річчя міста Тлумача Івано-Франківської області

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2013, № 26, ст.269)

У 2013 році виповнюється 800 років місту Тлумачу Івано-Франківської області, одному з найдавніших населених пунктів України, перша письмова згадка про який знаходиться у Галицько-Волинському літописі.

Місто славне своїми історичними та культурними традиціями, а багаті поклади корисних копалин в його районі роблять його привабливим для залучення іноземних інвестицій.

Враховуючи історичне і культурне значення міста Тлумача Івано-Франківської області та у зв’язку з його 800-річчям, Верховна Рада України постановляє:

1. У 2013 році урочисто відзначити 800-річчя міста Тлумача Івано-Франківської області.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення 800-річчя заснування міста Тлумача Івано-Франківської області;

у двотижневий термін з дня утворення зазначеного організаційного комітету розробити та затвердити план заходів, пов’язаних з відзначенням 800-річчя міста Тлумача Івано-Франківської області.

3. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати висвітлення в засобах масової інформації заходів, що проводитимуться у зв’язку з відзначенням 800-річчя міста Тлумача Івано-Франківської області.

4. Запропонувати:

Українському державному підприємству поштового зв’язку "Укрпошта" видати серію поштових марок, присвячених 800-річчю міста Тлумача Івано-Франківської області;

Президії Національної академії наук України передбачити проведення відповідними академічними інститутами разом із Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника науково-практичної конференції, присвяченої історії міста Тлумача Івано-Франківської області.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.ЛИТВИН

м. Київ
5 липня 2012 року
№ 5107-VI


  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...