Документ 533/2016, поточна редакція — Прийняття від 01.12.2016

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди 25-ї річниці підтвердження всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року

За значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом Свободи


ЛУК'ЯНЕНКА
Левка Григоровича

-

народного депутата I, II, IV і V скликань Верховної Ради України


ЮХНОВСЬКОГО
Ігоря Рафаїловича

-

народного депутата I-IV скликань Верховної Ради України, почесного директора Інституту фізики конденсованих систем Національної академії наук України


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого III ступеня


ДЕМИДОВА
Маркіяна Дмитровича

-

голову Української спілки в'язнів-жертв нацизму, м. Київ


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого IV ступеня


КУЛІЧЕНКА
Івана Івановича

-

народного депутата України


Нагородити орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня


ГРИЦАКА
Василя Сергійовича

-

Голову Служби безпеки України


Нагородити орденом "За заслуги" I ступеня


ДЕМИДЕНКА
Андрія Петровича

-

поета-пісняра, члена Національної всеукраїнської музичної спілки, м. Київ


КОРЖА
Віктора Петровича

-

першого заступника голови Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України, м. Київ


Нагородити орденом "За заслуги" II ступеня


ВТЕРКОВСЬКОГО
Дмитра Дмитровича

-

генерального директора державного підприємства "Виробниче об'єднання "Карпати", м. Івано-Франківськ


КАЛАПАЧА
Романа Степановича

-

політв'язня, Львівська область


КАЛІНІЧЕНКА
Михайла Михайловича

-

директора виконавчої філії Національної телекомпанії України "Черкаська регіональна дирекція"


КИРКЕВИЧА
Геннадія Олександровича

-

ветерана праці, м. Київ


КОРНАЦЬКОГО
Василя Михайловича

-

заступника директора державної установи "Національний науковий центр "Інститут кардіології імені академіка М.Д. Стражеска" Національної академії медичних наук України, м. Київ


КУРИЛА
Віталія Семеновича

-

народного депутата України


ПРОЦИКА
Руслана Івановича
(ІЛАРІОНА)

-

керуючого Рівненською єпархією Української православної церкви Київського патріархату


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


АЛЕКСЕНКА
Георгія В'ячеславовича

-

директора Київського вищого професійного училища будівництва і дизайну


БІЧЕРА
Василя Георгійовича

-

генерального директора товариства "Надія", Чернівецька область


ВАЙСПАПІРА
Аркадія Мусійовича

-

почесного члена Всеукраїнського громадського об'єднання "Всеукраїнська асоціація євреїв - колишніх в'язнів гетто і нацистських концтаборів", м. Київ


ВЄТРОВА
Ігоря Георгійовича

-

професора кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


ВЛАСЮКА
Анатолія Петровича

-

старшого наукового співробітника відділу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України


ВОЙНАЛОВИЧА
Віктора Анатолійовича

-

завідувача відділу Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса Національної академії наук України, м. Київ


ГУШУЛА
Василя Васильовича

-

головного геолога - заступника начальника нафтогазовидобувного управління "Чернігівнафтогаз" акціонерного товариства "Укрнафта"


ДОМБРОВСЬКОГО
Геннадія Владиславовича

-

заступника голови Хмельницької обласної організації Фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України


КАРПЕНКА
Владислава Олеговича

-

керівника відокремленого підрозділу громадської організації "Громадянський корпус" у м. Біла Церква, Київська область


КРИВОРУЧКА
Віктора Володимировича

-

члена Полтавської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів)


ЛЕЛИКА
Ярослава Григоровича

-

голову фермерського господарства "Лелик", Львівська область


ЛУПАНДІНА
Ігоря Віталійовича

-

начальника відділу Головного управління ДСНС України у Харківській області


ПОСТОЛОВА
Юрія Михайловича

-

начальника комунального закладу "Обласний госпіталь для ветеранів війни", Дніпропетровська область


ПРОТАСЄВИЧА
Миколу Івановича

-

протоієрея Церкви Різдва Пресвятої Богородиці в селі Князе-Григорівка Великолепетиського району, Херсонська область


РУВІНА
Олександра Григоровича

-

директора Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України


САВЕЧКА
Віктора Олексійовича

-

завідувача відділу Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України


СИДОРЧУКА
Миколу Степановича

-

заступника директора сільськогосподарського підприємства "Граніт", Житомирська область


СІМАШКЕВИЧА
Михайла Євстафійовича

-

Кам'янець-Подільського міського голову, Хмельницька область


ФРОЛОВА
Валерія Семеновича

-

експерта Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України


ЦЕГОЛКА
Петра Павловича

-

представника Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Львівській області


ШТОНДУ
Тараса Борисовича

-

соліста опери - провідного майстра сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ЯРОВОГО
Григорія Івановича

-

завідувача кафедри плодоовочівництва і зберігання Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ІВАНЕНКА
Ігоря Володимировича

-

заступника начальника аварійно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Запорізькій області, лейтенанта служби цивільного захисту


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ГАНЕЙЧУК
Любов Максимівну

-

голову Волинської обласної організації Союзу українок


ДУБОССАРСЬКУ
Зінаїду Михайлівну

-

професора кафедри державного закладу "Дніпропетровська медична академія Міністерства охорони здоров'я України", м. Дніпро


ЛЕВЧЕНКО
Катерину Борисівну

-

президента Міжнародного жіночого правозахисного центру "Ла Страда - Україна", м. Київ


ПОЛЬСЬКУ
Ларису Михайлівну

-

голову правління благодійної організації "Фонд громади міста Херсон "Захист"


СОРОКІНУ
Ганну Валеріївну

-

начальника управління Національного олімпійського комітету України, м. Київ


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БРІТ
Оресту Павлівну

-

голову благодійної організації "Благодійний фонд "Благодійне об'єднання нації", м. Київ


ГУЛЕЙ
Анастасію Василівну

-

голову президії громадського об'єднання "Українська організація борців антифашистського опору (колишніх політичних в'язнів фашистських концтаборів)", м. Київ


КОРІННУ
Людмилу Віталіївну

-

директора Житомирського обласного педагогічного ліцею Житомирської обласної ради


КУХАР
Катерину Ігорівну

-

артистку балету - провідного майстра сцени державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


НАГОРНУ
Ларису Панасівну

-

головного наукового співробітника Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса Національної академії наук України, м. Київ


ОНАЦЬ
Олену Миколаївну

-

президента Асоціації керівників шкіл України, м. Київ


ПОЛЯЩЕНКО
Світлану Вікторівну

-

начальника управління Луганської обласної державної адміністрації


САВЧЕНКО
Віру Михайлівну

-

голову фермерського господарства "Вітчизна", Миколаївська область


ШИПОТЬКО
Ларису Миколаївну

-

машиніста конвеєра дробильно-сортувальної фабрики акціонерного товариства "Запорізький залізорудний комбінат"


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ГУРЕВИЧА
Юрія Валентиновича

-

бригадира дільниці структурного підрозділу "Слов'янське локомотивне депо" регіональної філії "Донецька залізниця"


ЗАВАДУ
Віктора Дмитровича

-

начальника компресорної станції Солохівського цеху філії "Газопромислове управління "Полтавагазвидобування" акціонерного товариства "Укргазвидобування"


ПОПІЛЕВИЧА
Анатолія Ростиславовича

-

бригадира виробничого підрозділу "Моторвагонне депо Здолбунів" регіональної філії "Львівська залізниця", Рівненська область


ТВЕРДУНА
Олександра Віталійовича

-

провідного механіка філії "Буринський райавтодор" дочірнього підприємства "Сумський облавтодор"


ТОМНЮКА
Івана Михайловича

-

водія філії "Путильський райавтодор" дочірнього підприємства "Чернівецький облавтодор"


ШУЛЬГУ
Наталію Петрівну

-

завідувача кафедри банківської справи Київського національного торговельно-економічного університету


Нагородити відзнакою Президента України - Хрестом Івана Мазепи


ГУЗЯ
Олександра Павловича

-

члена Всеукраїнської громадської організації "Союз "Народна пам'ять", Дніпропетровська область


КУКОВЄРОВА
Олександра Миколайовича

-

члена Всеукраїнської громадської організації "Союз "Народна пам'ять", м. Київ


ТКАЛЕНКА
Сергія Володимировича

-

члена Всеукраїнської громадської організації "Союз "Народна пам'ять", м. Київ


Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БЕЖЕНАРЬ
Ользі Петрівні

-

керівникові художньому комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради


ДОВБНІ
Ганні Петрівні

-

артистці-вокалістці театрально-видовищного закладу культури "Київський національний академічний театр оперети"


МЕЛЬНИЧУКУ
Олександру Анатолійовичу

-

солістові опери державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


МИМРИКУ
Михайлу Романовичу

-

доцентові Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, м. Київ


НЕСТЕРОВУ
Олександру Миколайовичу

-

завідувачеві відділення, викладачу-методистові коледжу хореографічного мистецтва "Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря"


НЕСТУЛІЙ
Марії Миколаївні

-

провідному майстрові сцени комунального закладу "Запорізький академічний обласний театр юного глядача" Запорізької обласної ради


ЯЩИШЕНУ
Валерію Анатолійовичу

-

солістові-вокалісту, композиторові творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


ГУСТЄЛЄВУ
Олександру Олександровичу

-

генеральному директорові комунальної корпорації "Київавтодор"


КИРДІ
Віталію Олександровичу

-

машиністові моторного котка філії "Маневицька дорожня експлуатаційна дільниця" дочірнього підприємства "Волинський облавтодор"


ЛАНЬО
Олександру Олександровичу

-

директорові з капітального будівництва товариства "БК "Адамант", Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


АЛЯЄВІЙ
Світлані Антонівні

-

учительці комунального закладу освіти "Спеціалізована багатопрофільна школа № 23 з поглибленим вивченням англійської мови" Дніпровської міської ради


МАРКОВСЬКОМУ
Василю Миколайовичу

-

учителеві Клішковецької загальноосвітньої школи I-III ступенів Хотинського району, Чернівецька область


МОХЛЕНКО
Євгенії Василівні

-

ветеранові педагогічної праці, Миколаївська область


ШОКУН
Марині Анатоліївні

-

учительці Білопільської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 2 Білопільської районної ради, Сумська область


ЯРОШЕНКУ
Павлу Володимировичу

-

учителеві Черкаського колегіуму "Берегиня" Черкаської міської ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


ГРЕБЕЛЬНИКУ
Олександру Петровичу

-

завідувачеві кафедри Українсько-американського гуманітарного інституту "Вісконсінський міжнародний університет (США) в Україні", доктору економічних наук, м. Київ


КАПЛУНУ
Віктору Володимировичу

-

проректорові Київського національного університету технологій та дизайну, доктору технічних наук, професорові


КОРИСТІНУ
Олександру Євгеновичу

-

заступникові директора Департаменту - начальнику управління Міністерства внутрішніх справ України, докторові юридичних наук, професору


ЛАЗУРУ
Володимиру Юрійовичу

-

деканові, завідувачу кафедри державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет", докторові фізико-математичних наук, професору


МАЙБОРОДІ
Олександру Микитовичу

-

заступникові директора Інституту політичних і етнонаціональних досліджень імені І.Ф. Кураса Національної академії наук України, доктору історичних наук, професорові, м. Київ


М'ЯСОЄДОВУ
Валерію Васильовичу

-

проректорові Харківського національного медичного університету, доктору медичних наук, професорові


НОСКУ
Миколі Олексійовичу

-

ректорові Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, доктору педагогічних наук, професорові


ТАРАБРІНУ
Олегу Олександровичу

-

завідувачеві кафедри Одеського національного медичного університету, доктору медичних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ГУМЕНЮКУ
Сергію Валерійовичу

-

фотохудожникові, м. Одеса


ПУЧКОВУ
Андрію Олександровичу

-

заступникові директора Інституту проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


ГУГУЛ
Ганні Іванівні

-

головному бухгалтерові Тернопільського національного економічного університету


ЗАБЛОДСЬКІЙ
Інні Володимирівні

-

директорові Луганської філії Інституту економіко-правових досліджень Національної академії наук України


РОЖКУ
Олександру Дмитровичу

-

директорові Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка


ТКАЧЕНКО
Тетяні Іванівні

-

завідувачеві кафедри Київського національного торговельно-економічного університету

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


ІЛЮЧЕКУ
Юрію Сергійовичу

-

провідному оглядачеві газети "Україна-Центр", м. Кропивницький

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ГУКУ
Юрію Миколайовичу

-

завідувачеві відділу державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України", м. Київ


КАМІНСЬКІЙ
Тетяні Миколаївні

-

головному лікареві Київської міської дитячої клінічної інфекційної лікарні


КІНЧІ-ПОЛІЩУК
Тамарі Анатоліївні

-

провідному науковому співробітникові відділу державної установи "Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України", м. Київ


КОВАЛЬОВІЙ
Олені Олександрівні

-

головному лікареві комунального закладу охорони здоров'я "Харківська міська клінічна лікарня швидкої та невідкладної медичної допомоги імені професора О.І. Мещанінова"


ЛИТВИНЕНКУ
Олександру Миколайовичу

-

провідному науковому співробітникові відділу державної установи "Національний інститут хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова" Національної академії медичних наук України, м. Київ


ЛУЧКІВУ
Віктору Івановичу

-

лікареві Житомирського обласного онкологічного диспансеру


МАНАСОВІЙ
Гульсим Серікбаївні

-

лікареві відділення комунальної установи "Пологовий будинок № 5", м. Одеса


МИРОНОВУ
Сергію Анатолійовичу

-

завідувачеві відділення комунального закладу "Коропська центральна районна лікарня", Чернігівська область


ПЕРЕПАДІ
Ользі Віталіївні

-

головному лікареві Центру превентивної медицини Державного управління справами


ЦАРЬОВІЙ
Ользі Вікторівні

-

лікареві комунального закладу "Дніпропетровський обласний клінічний центр кардіології та кардіохірургії" Дніпропетровської обласної ради


ЦИМБАЛЮКУ
Руслану Степановичу

-

лікареві державної установи "Інститут серця Міністерства охорони здоров'я України", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТАЛУРГ УКРАЇНИ"


ЗВЄРЄВУ
Валерію Федоровичу

-

начальникові відділу акціонерного товариства "Електрометалургійний завод "Дніпроспецсталь" імені А.М. Кузьміна", м. Запоріжжя


ПЕРЦЕВУ
Олегу Мойсейовичу

-

ветеранові металургійної промисловості, м. Дніпро


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МЕТРОЛОГ УКРАЇНИ"


АСТАХОВУ
Андрію Сергійовичу

-

генеральному директорові державного підприємства "Вінницький науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


ГЛАЗУНОВУ
Борису Івановичу

-

виконувачеві обов'язків генерального директора Національного історико-меморіального заповідника "Бабин Яр", м. Київ


ГНАТОВСЬКІЙ
Марії Євгенівні

-

начальникові відділу Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, м. Львів


ГУБКУ
Василю Георгійовичу

-

завідувачеві художньо-постановочної частини Чернівецького академічного обласного українського музично-драматичного театру імені О. Кобилянської


КОЛОМІЙЦЮ
Вячеславу Анатолійовичу

-

заступникові директора коледжу хореографічного мистецтва "Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря"


ПОПОВУ
Олексію Васильовичу

-

начальникові служби Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки, м. Київ


САКВІ
Олександру Олександровичу

-

шеф-редакторові газети "Медіа кур'єр в Україні", м. Київ


ЦУПРИКУ
Юрію Степановичу

-

голові правління Тернопільського обласного осередку Львівського регіонального відділення Спілки дизайнерів України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


КОВАЛЬОВІЙ
Тамарі Миколаївні

-

директорові комунального закладу освіти "Спеціалізована школа № 67 еколого-економічного профілю" Дніпровської міської ради


ПОГРІЩУКУ
Борису Васильовичу

-

директорові Вінницького навчально-наукового інституту економіки Тернопільського національного економічного університету


ПСЮРНИКУ
Миколі Михайловичу

-

директорові Роганського аграрного ліцею Харківської районної ради


РУДЕНКУ
Валерію Петровичу

-

деканові Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Міністерства освіти і науки України


САВЧЕНКО
Ларисі Миколаївні

-

директорові державного вищого навчального закладу "Олександрійський політехнічний коледж", Кіровоградська область


СТАНКЕВИЧУ
Анатолію Миколайовичу

-

проректорові Київського національного університету будівництва і архітектури

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


САВЧУКУ
Руслану Миколайовичу

-

директорові державної установи "Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ"


ДЖУСУ
Василю Михайловичу

-

електрозварникові дільниці Долинського газопереробного заводу акціонерного товариства "Укрнафта", Івано-Франківська область


КУЧЕРУКУ
Анатолію Ігоровичу

-

директорові з виробництва акціонерного товариства "Костопільський завод скловиробів", Рівненська область


САЄНКО
Оксані Миколаївні

-

першому заступникові голови правління акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія "Українське видавничо-поліграфічне об'єднання", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


БОРОДАВКУ
Віктору Васильовичу

-

водію державної організації "Автобаза Державного управління справами"


ЛУЦЕНКУ
Михайлу Петровичу

-

технічному директорові комунального підприємства "Вінницька транспортна компанія"


РИБЧЕНКУ
Андрію Валентиновичу

-

водію державної організації "Автобаза Державного управління справами"

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ДЕМЦЮРІ
Юрію Васильовичу

-

директорові товариства "Агрофірма "Хліб України", Київська область


ОСАДЧОМУ
Володимиру Олексійовичу

-

голові фермерського господарства "Агрофірма "Базис", Черкаська область


ТЮТЮННИКУ
Сергію Миколайовичу

-

директорові сільськогосподарського підприємства "Агро-Урожай", Миколаївська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


КОСТЕНКО
Наталі Іванівні

-

начальникові відділу управління у справах сім'ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації


ТОЛОЧКУ
Івану Михайловичу

-

керуючому справами виконавчого апарату Житомирської обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СФЕРИ ПОСЛУГ УКРАЇНИ"


ЗАБІГАЙЛО
Тетяні Сергіївні

-

директорові навчально-виробничого об'єднання Київського національного торговельно-економічного університету


КУЧИНСЬКОМУ
Михайлу Марковичу

-

голові правління Шаргородської районної спілки споживчих товариств, Вінницька область


ПРИМАК
Ірині Фаридівні

-

завідувачеві виробництва товариства "Агропромислова фірма "Снов", м. Чернігів

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


ГРИНЮКУ
Роману Федоровичу

-

ректорові Донецького національного університету, м. Вінниця


ГУДЗЮ
Андрію Анатолійовичу

-

директорові Департаменту комунальної власності м. Києва Київської міської державної адміністрації


ДУДНИКУ
Денису Валентиновичу

-

директорові Юридичного департаменту Харківської обласної державної адміністрації


ЛОГВИНСЬКОМУ
Георгію Володимировичу

-

народному депутатові України


МАРУДІ
Сергію Сергійовичу

-

керівникові відділу Управління юридичного забезпечення Державного управління справами


СЕРБИНУ
Руслану Андрійовичу

-

проректорові Національної академії внутрішніх справ, доктору юридичних наук


ЧЕРЕЗОВУ
Ігорю Юрійовичу

-

голові адвокатського об'єднання "Адвокат Черезов і партнери", м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


АНТОНЕЦЬ
Василині Михайлівні

-

викладачеві-методисту Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України


ВЛАСОВУ
Анатолію Степановичу

-

тренерові-викладачу Новоушицької дитячо-юнацької спортивної школи, Хмельницька область


ГУЛАКОВУ
Олександру Вікторовичу

-

старшому тренерові відділення Житомирської дитячо-юнацької спортивної школи з боротьби


КУЛЬЧИЦЬКОМУ
Ігорю Євстаховичу

-

тренерові-викладачу Львівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву № 4


ЧИКИДІ
Петру Васильовичу

-

заступникові директора Волинської обласної школи вищої спортивної майстерності

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


МАРКОВИЧУ
Костянтину Петровичу

-

художникові декоративно-прикладного мистецтва, старшому викладачу Львівської національної академії мистецтв


МУСІЄВСЬКОМУ
Богдану Володимировичу

-

художникові, м. Львів


УСИКУ
Тарасу Степановичу

-

художникові, м. Ужгород


ЧОРНОБАЮ
Володимиру Миколайовичу

-

художникові декоративно-прикладного мистецтва, м. Тернопіль.



вгору