Документ 536-2011-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 15.06.2011

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 15 червня 2011 р. N 536-р
Київ
Про присудження Премії
Кабінету Міністрів України за особливі
досягнення молоді у розбудові України

Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі
досягнення молоді у розбудові України за 2010 рік:
За виробничі досягнення
БУКШІ - прохідникові відокремленого Руслану Миколайовичу підрозділу "Шахта імені С.М. Кірова"
державного підприємства
"Макіїввугілля", Донецька область
КЛІМОВУ - доцентові кафедри акушерства і Володимиру Анатолійовичу гінекології Луганського державного
медичного університету, кандидатові
медичних наук
ЛЕМКУ - завідувачеві відділенням Івану Івановичу ендоскопічної діагностики та
мініінвазивної хірургії Закарпатської
обласної клінічної лікарні імені
Андрія Новака, кандидатові медичних
наук
МОСКАЛЮКУ - гірникові підземному, гірникові Івану Васильовичу очисного забою відокремленого
підрозділу "Шахта
"Шахтарська-Глибока" державного
підприємства "Шахтарськ-антрацит",
Донецька область
СКИДАНУ - заступникові командира загону з Олегу Юрійовичу оперативно-технічної роботи п'ятого
воєнізованого гірничо-рятувального
загону Державної воєнізованої
гірничо-рятувальної служби у
вугільній промисловості,
Луганська область
ТХОРУ - гірникові підземному, гірникові Ігорю Володимировичу очисного забою відокремленого
підрозділу "Шахта "Великомостівська"
державного підприємства
"Львіввугілля", Львівська область
За наукові досягнення
БАРНЕТТ - асистентові кафедри сімейної медицини
Ользі Юліанівні факультету післядипломної освіти
Львівського національного медичного
університету імені Данила Галицького
БОРИСЮК - науковому співробітникові відділу Ірині Юріївні фізико-хімічної фармакології
фізико-хімічного інституту імені
О.В. Богатського Національної
академії наук, кандидатові
біологічних наук, Одеська область
ГАЛУЗІ - провідному науковому співробітникові
Олексію Анатолійовичу Інституту електрофізики і радіаційних
технологій Національної академії
наук, докторові фізико-математичних
наук, доцентові, Харківська область
ГУБІНУ - асистентові кафедри судової медицини
Миколі Володимировичу та медичного правознавства
Харківського національного медичного
університету, кандидатові медичних
наук
КАРПАШУ - директорові науково-дослідного Максиму Олеговичу інституту нафтогазової енергетики і
екології, доцентові кафедри технічної
діагностики та моніторингу
Івано-Франківського національного
технічного університету нафти і газу,
кандидатові технічних наук
КУЗЬМЕНКО - завідувачеві відділення Юлії Леонідівні рентгенангіографії та ендоваскулярної
хірургії державної установи
"Науково-практичний медичний центр
дитячої кардіології та
кардіохірургії" Міністерства охорони
здоров'я, м. Київ
МЕШКОВУ - асистентові кафедри двигунів Денису Вікторовичу внутрішнього згоряння Національного
технічного університету "Харківський
політехнічний інститут", кандидатові
технічних наук
МИРОНЕНКО - асистентові кафедри факультетської Олені Валеріївні терапії та ендокринології
Дніпропетровської державної медичної
академії, кандидатові медичних наук
НЕДУЖКУ - професорові кафедри управлінської Юрію Вікторовичу діяльності Волинського інституту
післядипломної педагогічної освіти,
докторові історичних наук
НЕЧИПОРУК - доцентові кафедри комп'ютеризованих
Олені Петрівні систем управління факультету
комп'ютерних систем Національного
авіаційного університету, кандидатові
технічних наук, м. Київ
ПАХОЛЬЧУК - асистентові кафедри факультетської Ользі Петрівні педіатрії Запорізького державного
медичного університету
ПЕРШИНІ - старшому науковому співробітникові Юлії Ігорівні науково-дослідної частини Української
інженерно-педагогічної академії,
кандидатові фізико-математичних наук,
Харківська область
ПОПРУЗІ - завідувачеві лабораторії державного
Петру Вікторовичу підприємства "Державний
науково-дослідний інститут
будівельних конструкцій", кандидатові
технічних наук, м. Київ
ПОЧАПСЬКІЙ-КРАСУЦЬКІЙ - старшому викладачеві кафедри Оксані Іванівні журналістики, заступнику декана з
наукової роботи та інформатизації
навчального процесу факультету
української філології та журналістики
Кам'янець-Подільського національного
університету імені Івана Огієнка,
кандидатові наук із соціальних
комунікацій, Хмельницька область
ПРИЛУЦЬКІЙ - науковому співробітникові Київського
Світлані Володимирівні національного університету імені
Тараса Шевченка, кандидатові
біологічних наук
ПРИСТУПІ - доцентові кафедри електричних систем
Анатолію Леонідовичу і мереж Чернігівського державного
технологічного університету,
кандидатові технічних наук
САМОЙЛЕНКУ - науковому співробітникові кафедри Дмитру Євгеновичу двигунів внутрішнього згоряння
Національного технічного університету
"Харківський політехнічний інститут",
кандидатові технічних наук
СЕВОСТЬЯНОВУ - старшому науковому співробітникові Євгену Олександровичу Інституту прикладної математики і
механіки Національної академії наук,
кандидатові фізико-математичних наук,
Донецька область
СКОРОМНОМУ - завідувачеві лабораторією Андрію Леонідовичу енергозбереження в
гірничо-металургійному комплексі
Українського державного
науково-технічного центру з
технології та обладнання, обробки
металів, захисту навколишнього
середовища та використання вторинних
ресурсів для металургії та
машинобудування "Енергосталь",
Харківська область
ШПИЛЬОВІЙ - старшому науковому співробітникові Юлії Борисівні відділу проблем розвитку соціальної
сфери державної установи "Інститут
економіки природокористування та
сталого розвитку" Національної
академії наук, кандидатові
економічних наук, м. Київ
За творчі досягнення
ГРИЦАЙ - студентці Київського національного Оксані Стефанівні університету культури і мистецтв
КЕРЧЕВУ - учневі Міжводненської Леоніду Вікторовичу загальноосвітньої школи I-III ступеня
Чорноморської районної ради,
Автономна Республіка Крим
КОРОКНАЙ - студентці коледжу мистецтв імені Ксенії Євгенівні А.Ерделі Закарпатського художнього
інституту
ХЛИСТУН - студентці Полтавського національного
Євгенії Олександрівні технічного університету імені Юрія
Кондратюка
За спортивні досягнення
ГОВОРОВУ - студентові Дніпропетровського вищого
Андрію Андрійовичу училища фізичної культури,
неодноразовому чемпіонові та
рекордсменові України і Європи,
майстрові спорту міжнародного класу з
плавання
ЗЕВІНІЙ - учениці загальноосвітньої школи Дарині Юріївні м. Києва, багаторазовій чемпіонці та
призерці першостей України,
дворазовій чемпіонці, срібній
призерці та рекордсменці Європи,
майстрові спорту міжнародного класу з
плавання
КОЛОДІЮ - володареві перших місць у стрибках у
Олегу Едуардовичу воду на Юнацькому чемпіонаті Європи
серед юніорів та третього місця у
синхронних стрибках у воду на
Юнацькому чемпіонаті світу, майстрові
спорту міжнародного класу із стрибків
у воду, Миколаївська область
КУШНІРОВУ - студентові Криворізької філії Денису Вячеславовичу приватного вищого навчального закладу
"Європейський університет",
чемпіонові юнацьких Олімпійських
ігор, майстрові спорту міжнародного
класу з кульової стрільби
КУШХОВУ - студентові спеціалізованого Мурадину Сараджиновичу навчально-виховного комплексу
спортивного профілю "Загальноосвітня
школа-інтернат II-III ступеня - вище
училище фізичної культури Херсонської
обласної ради", чемпіонові світу
серед юніорів, майстрові спорту
міжнародного класу з боротьби вільної
ЛЯЩЕНКУ - учневі Київського обласного Ігорю Олеговичу ліцею-інтернату фізичної культури і
спорту, багаторазовому чемпіонові
України, чемпіонові юнацьких
Олімпійських ігор, майстрові спорту
України з легкої атлетики
НІКОЛАЙЧИК - студентці Міжнародного Наталії Миколаївні економіко-гуманітарного університету
імені академіка Степана Дем'янчука,
багаторазовій чемпіонці України з
дзюдо серед спортсменів з вадами
зору, володарці Кубків України,
майстрові спорту міжнародного класу з
дзюдо, Рівненська область
ПОПРУЖНОМУ - студентові Чернігівського державного
Юрію Анатолійовичу технологічного університету,
багаторазовому чемпіонові України,
майстрові спорту України з кулькової
стрільби серед юніорів
СЕМЕРЕНКО - багаторазовій чемпіонці України та Валентині Олександрівні призерці чемпіонатів світу серед
юніорів та юнаків з біатлону,
неодноразовій чемпіонці Європи,
майстрові спорту міжнародного класу,
Сумська область
СЕМЕРЕНКО - викладачеві фізичного виховання в Віті Олександрівні органах внутрішніх справ, призерці та
чемпіонці Європи, багаторазовій
призерці етапів Кубка світу 2009-2011
років, триразовій чемпіонці
Всесвітньої зимової універсіади,
заслуженому майстрові спорту України
з біатлону, старшому солдатові,
Сумська область
СКЛЯР - спортсменці Київського обласного Ілоні Олегівні центру фізичної культури і спорту
інвалідів "Інваспорт", багаторазовій
чемпіонці України, майстрові спорту
України з плавання серед спортсменів
з ураженнями опорно-рухового апарату
ЯРЬОМЦІ - студентці Кам'янець-Подільського Світлані Миколаївні національного університету імені
Івана Огієнка, неодноразовій
чемпіонці України та міжнародних
змагань, майстрові спорту
міжнародного класу з дзюдо, Київська
область
За особисту мужність
БЕРЕЖНОМУ - пожежному другої підпорядкованої Олександру Борисовичу державної пожежної частини
Приморського районного відділу
Одеського міського управління
Головного управління Міністерства
надзвичайних ситуацій, сержантові
служби цивільного захисту
БУРДЕЛЯЦІ - жителеві с. Башарівка Радивилівського
Олександру Анатолійовичу району, Рівненська область
ГОРБІКОВУ - начальникові шостої підпорядкованої
Володимиру Анатолійовичу державної пожежної частини
Ленінського районного відділу
Головного управління Міністерства
надзвичайних ситуацій в Харківській
області, майорові служби цивільного
захисту
ГРИЦУНОВУ - помічникові начальника відділу по Олександру Володимировичу мобілізаційній роботі Старобільського
районного відділу Головного
управління Міністерства надзвичайних
ситуацій в Луганській області,
капітанові служби цивільного захисту
КРУГЛОВУ - старшому інструкторові Віталію Петровичу газодимозахисної служби десятої
підпорядкованої державної пожежної
частини м. Броварів Головного
управління Міністерства надзвичайних
ситуацій у Київській області,
прапорщикові служби цивільного
захисту
ЛОГОНЮКУ - командирові відділення дванадцятої Андрію Олександровичу самостійної державної пожежної
частини смт Казанка Головного
управління Міністерства надзвичайних
ситуацій в Миколаївській області,
прапорщикові служби цивільного
захисту
ТКАЧУКУ - старшому водієві-саперові групи Віталію Вікторовичу піротехнічних робіт першого
спеціального регіонального центру
швидкого реагування
оперативно-рятувальної служби
цивільного захисту Міністерства
надзвичайних ситуацій у м. Києві,
прапорщикові служби цивільного
захисту
ФІРСОВУ - старшому пожежному тринадцятої Вадиму Вячеславовичу державної пожежної частини
Дніпровського районного управління
Головного управління Міністерства
надзвичайних ситуацій у м. Києві,
сержантові служби цивільного захисту
ЮЗВІ - студентові Кременецького обласного Вадиму Віталійовичу гуманітарно-педагогічного інституту
імені Тараса Шевченка, Рівненська
область
За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху
ІГНАТОВИЧУ - асистентові кафедри спеціалізованих
Анатолію Олександровичу комп'ютерних систем Національного
університету "Львівська політехніка",
президент Всеукраїнської молодіжної
громадської організації "Національний
студентський союз"
КРИНИЦЬКОМУ - завідувачеві кафедри Євгену Анатолійовичу соціально-правових та
гуманітарно-природничих дисциплін,
викладачеві Херсонського інституту
Міжрегіональної академії управління
персоналом
МАЖАРОВІЙ - студентці факультету заочного та Наталі Вікторівні вечірнього навчання
прокурорсько-слідчої спеціалізації
Національного університету "Одеська
юридична академія"
ОСТАНКОВУ - голові Молодіжного виконавчого В'ячеславу Петровичу комітету м. Керчі, начальникові
відділу у справах сім'ї, молоді та
спорту, Автономна Республіка Крим
ОСТРЕНКУ - директорові обласного комунального Сергію Андрійовичу закладу "Дніпропетровський центр
соціально-психологічної допомоги",
першому заступникові
Дніпропетровської обласної молодіжної
організації всеукраїнської молодіжної
громадської організації "Молоді
регіони"
ФІЛАТОВУ - голові профспілкового комітету Максиму Анатолійовичу студентів Донбаського державного
технічного університету, Луганська
область
ХАРЧЕНКО - президентові благодійного фонду Анні Олегівні "Наддніпрянський фонд", координаторів
напряму роботи з людьми з особливими
потребами в коаліції молодіжних
громадських організацій "Молода
Черкащина", Черкаська область
ШАНЬШИНУ - директорові комунальної установи Євгену Геннадійовичу "Харківський обласний центр молоді",
голові Ордженікідзевської районної в
м. Харкові молодіжної громадської
організації "Молоді регіони"
ЮРКІВ - старшому викладачеві кафедри Ярославі Ігорівні соціальної педагогіки Інституту
педагогіки та психології Луганського
національного університету імені
Тараса Шевченка, членові Ради
Луганського обласного осередку
всеукраїнської молодіжної громадської
організації "Асоціація трудових
об'єднань молоді України",
кандидатові педагогічних наук

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 70



вгору