Документ 553-2013-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 17.07.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 липня 2013 р. № 553-р
Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту

Призначити стипендію Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту на один рік згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70





Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 17 липня 2013 р. № 553-р

СПИСОК
видатних спортсменів, тренерів та діячів фізичної культури і спорту, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України


АЛФЬОРОВА
Ганна Юріївна

-

заслужений лікар України, тренер-лікар штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Дніпропетровськ


АНДРОСОВ
Геннадій Іванович

-

заслужений майстер спорту СРСР, учасник XVII літніх Олімпійських ігор, переможець I Спартакіади народів СРСР з плавання, м. Київ


БАКЛАНОВА
Надія Анатоліївна

-

заслужений тренер України з велосипедного спорту (трек), тренер Любові Шуліки, яка посіла IV місце на XXX літніх Олімпійських іграх з велосипедного спорту (трек), Луганська область


БАКЛАНОВА
Тетяна Германівна

-

заслужений майстер спорту України з шахів, чемпіонка світу 2012 року з шахів, інвалід III групи, Донецька область


БІЛАНЕНКО
Олександр Вікторович

-

заслужений майстер спорту України з біатлону, бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року з біатлону, м. Суми


БОНДАРУК
Роман Романович

-

майстер спорту міжнародного класу, VI місце на XXIX літніх Олімпійських іграх із стрільби кульової, м. Львів


БОЯРСЬКА
Наталія Ігорівна

-

тренер-лікар збірної команди України з легкої атлетики, м. Київ


БУРАКОВ
Георгій Анатолійович

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер СРСР та України з боротьби вільної, м. Київ


БУРИЙ
Ігор Миколайович

-

заступник начальника Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, м. Київ


БУРЯК
Ганна Едуардівна

-

майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 року із сучасного п’ятиборства, Луганська область


ВЕХОВА
Олена Олександрівна

-

майстер спорту СРСР, заслужений майстер спорту України з баскетболу, інвалід II групи, м. Київ


ВОРОТНИКОВА
Ольга Віталіївна

-

заслужений економіст України, начальник планово-фінансової та контрольно-ревізійної роботи Національного комітету спорту інвалідів України, м. Київ


ГАМЕРА-ШМИРКО
Тетяна Ярославівна

-

майстер спорту міжнародного класу, V місце на XXX літніх Олімпійських іграх з легкої атлетики, Тернопільська область


ГАРДЕЦЬКИЙ
Святослав Михайлович

-

тренер-лікар збірної команди України з фрістайлу, м. Тернопіль


ГОЛОВАШ
Олександр Анатолійович

-

майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату Європи 2012 року з велосипедного спорту (шосе), м. Суми


ГОРЖИЙ
Володимир Максимович

-

заслужений працівник фізичної культури та спорту України, заслужений тренер СРСР із стрибків на батуті, м. Миколаїв


ГОРЛЕНКО
Людмила Степанівна

-

заступник головного бухгалтера Національного центру паралімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів, м. Євпаторія, Автономна Республіка Крим


ГОРОДІЛОВА
Наталія Львівна

-

майстер спорту СРСР міжнародного класу, IV місце на XXI літніх Олімпійських іграх з веслування академічного, м. Запоріжжя


ГРАЧОВ
Дмитро Олегович

-

заслужений майстер спорту України, бронзовий призер XXVIII літніх Олімпійських ігор із стрільби з лука, м. Львів


ГРИБАЛЬСЬКИЙ
Ярослав Володимирович

-

головний координатор Української федерації спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, інвалід I групи, м. Львів


ГРИГОР’ЄВ
Ігор Михайлович

-

заслужений майстер спорту СРСР, багаторазовий чемпіон СРСР та призер чемпіонату світу з мотокросу, м. Київ


ГУРКОВСЬКА
Тетяна Сергіївна

-

заслужений майстер спорту СРСР з веслування академічного, тренер-масажист збірної команди України з веслування академічного, м. Херсон


ГУЦ
Олена Христофорівна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, майстер спорту СРСР, учасниця XV літніх Олімпійських ігор з гімнастики спортивної, м. Київ


ДЕРИЗЕМЛЯ
Андрій Васильович

-

заслужений майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року з біатлону, м. Чернігів


ДІДОВЕЦЬ
Олександр Миколайович

-

майстер спорту СРСР, майстер спорту України, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, м. Житомир


ДОНЧЕНКО
Андрій Віталійович

-

заслужений тренер України із сучасного п’ятиборства, м. Луганськ


ДОСАЄВ
Фарід Абдулович

-

майстер спорту СРСР, учасник XVIII літніх Олімпійських ігор, переможець Спартакіади народів СРСР з плавання, м. Київ


ЄРШОВ
Дмитро Петрович

-

завідувач спортивними спорудами Національного центру паралімпійської та дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів, м. Євпаторія, Автономна Республіка Крим


ЖИЛЬЦОВА
Любов Василівна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, президент Спортивної федерації незрячих України, інвалід II групи, Київська область


ЗАЙЦЕВА
Олена Андріївна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, президент Української федерації спорту інвалідів з ураженнями опорно-рухового апарату, м. Дніпропетровськ


ЗІМІН
Дмитро Дмитрович

-

заслужений тренер України з боротьби греко-римської, м. Київ


ЗМІЄВЕЦЬ
Галина Олександрівна

-

головний бухгалтер Національного комітету спорту інвалідів України, м. Київ


ЗУЄВ
Юрій Євгенійович

-

заслужений тренер України, тренер штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів з вадами слуху, інвалід III групи, м. Київ


ІБРАГІМОВ
Ніязі Білялович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, тренер-механік збірної команди України із стрільби кульової, м. Львів


ІВАНОВА
Катерина Вікторівна

-

заступник директора підприємства “Західний реабілітаційно-спортивний центр” Національного комітету спорту інвалідів України, м. Київ


ІВАШКО
Маркіян Володимирович

-

заслужений майстер спорту України, V командне місце на XXX літніх Олімпійських іграх із стрільби з лука, м. Львів


ІГНАТЕНКО
Віталій Валеріанович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, перший віце-президент Асоціації ветеранів спорту України, м. Київ


КАРПЮК
Юрій Іванович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, м. Київ


КАРЧЕВСЬКИЙ
Микола Йосифович

-

провідний спеціаліст з технічного нагляду за будівництвом підприємства “Західний реабілітаційно-спортивний центр” Національного комітету спорту інвалідів України, Львівська область


КОБЕЛЬНИК
Юрій Михайлович

-

заслужений тренер України, старший тренер збірної команди України з фрістайлу, м. Миколаїв


КОГУТ
Михайло Антонович

-

заслужений тренер СРСР та України з фехтування, м. Київ


КОЖУХ
Ніна Федорівна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з плавання, м. Київ


КОЗИРЕВА
Тамара Семенівна

-

заслужений тренер України, провідний тренер збірної команди України з легкої атлетики, м. Київ


КОЛЕСНІК
Сергій Олександрович

-

почесний працівник фізичної культури та спорту України, лікар збірної команди України із стрільби кульової, м. Київ


КОЛОСОВСЬКИЙ
Сергій Олексійович

-

заслужений лікар України, тренер-лікар збірної команди України з боксу, Івано-Франківська область


КОЛПАКЧІ
Олег Валентинович

-

тренер-оператор збірної команди України із стрибків у воду, м. Орджонікідзе, Дніпропетровська область


КОНОВАЛОВА
Генріетта Олександрівна

-

почесний майстер спорту СРСР, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів СРСР та міжнародних змагань з багатоборства, учасниця XVI літніх Олімпійських ігор, м. Київ


КОНОНЕНКО
Наталія Олексіївна

-

майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 року з гімнастики спортивної, м. Київ


КОРЕЦЬКИЙ
Петро Федорович

-

тренер-масажист збірної команди України із стрибків у воду, м. Луганськ


КРУПА
Андрій Ярославович

-

керівник відділу з технічного нагляду за будівництвом підприємства “Західний реабілітаційно-спортивний центр” Національного комітету спорту інвалідів України, Львівська область


КУЗНЄЦОВА
Марія Митрофанівна

-

майстер спорту СРСР з легкої атлетики, м. Київ


КУЗЬМІНА
Любов Іванівна

-

заслужений тренер України з легкої атлетики, м. Київ


КУЛАКОВ
Іван Петрович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, генеральний секретар Спортивної федерації глухих України, інвалід III групи, м. Київ


ЛАВРИК
Олег Анатолійович

-

заслужений майстер спорту України зі спортивного орієнтування, багаторазовий чемпіон Дефлімпійських ігор, інвалід III групи, віце-президент Спортивної федерації глухих України, тренер-адміністратор штатної збірної команди серед спортсменів-інвалідів, м. Київ


ЛІПСНІС
Раїса Ігнатівна

-

майстер спорту СРСР з легкої атлетики, м. Київ


МАКОВСЬКА
Раїса Костянтинівна

-

заслужений майстер спорту СРСР, заслужений тренер України з гімнастики спортивної, м. Київ


МАРКІНА
Ольга Олександрівна

-

заслужений тренер України, тренер бронзового призера чемпіонату Європи 2012 року з фехтування Богдана Нікішина, м. Дніпропетровськ


МАСЛІВЕЦЬ
Ольга Вікторівна

-

заслужений майстер спорту України, IV місце на Іграх XXX Олімпіади з вітрильного спорту, м. Донецьк


МАТВІЙЧУК-ЖОЛНАЧ
Валентина Віталіївна

-

майстер спорту України з велосипедного спорту (трек), тренер Олени Цьось, яка посіла IV місце на XXX літніх Олімпійських іграх з велосипедного спорту (трек), Луганська область


МЕЛЬНИК
Валерій Васильович

-

тренер-лікар збірної команди України з легкої атлетики, м. Київ


МЕЛЬНИКОВ
Станіслав Анатолійович

-

майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи 2012 року з легкої атлетики, м. Одеса


МНОГОЛЄТ
Віра Миколаївна

-

тренер-лікар збірної команди України з плавання синхронного, м. Бровари, Київська область


МОВЧАН
Людмила Михайлівна

-

заслужений журналіст України, почесний працівник фізичної культури і спорту України, ветеран праці, м. Київ


МОТОВ
Олексій Володимирович

-

майстер спорту СРСР, старший тренер збірної команди України з веслування на байдарках і каное, м. Херсон


МОТУЗЕНКО
Володимир Іванович

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер України із спортивної акробатики, м. Київ


НАСАДЮК
Сергій Павлович

-

заступник генерального директора Національного центру параолімпійської і дефлімпійської підготовки та реабілітації інвалідів, м. Євпаторія, Автономна Республіка Крим


НАУХАТЬКО
Олександр Корнійович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України, головний тренер збірної команди України з боротьби самбо, м. Київ


НІКІШИН
Богдан Сергійович

-

заслужений майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату Європи 2012 року з фехтування, м. Дніпропетровськ


ОВЧАРЕНКО
Микола Миколайович

-

майстер спорту міжнародного класу з лижних гонок, начальник Харківського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, інвалід I групи, м. Харків


ОЛЬХОВНІКОВА
Ірина Володимирівна

-

майстер спорту міжнародного класу, провідний тренер збірної команди України з легкої атлетики, м. Запоріжжя


ОМЕЛЬЧУК
Олег Петрович

-

майстер спорту міжнародного класу, V місце на XXX літніх Олімпійських іграх із стрільби кульової, м. Рівне


ОНІПЧЕНКО
Сергій Васильович

-

заслужений майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату Європи 2009 року з мотоциклетного спорту, м. Київ


ОСЬМАК
Ігор Миколайович

-

майстер спорту міжнародного класу, заслужений тренер України з легкої атлетики, тренер Тетяни Гамера-Шмирко, яка посіла V місце на XXX літніх Олімпійських іграх з легкої атлетики, м. Київ


ПАПІРОВИЙ
Валентин Семенович

-

майстер спорту СРСР міжнародного класу, заслужений тренер України з санного спорту, м. Київ


ПЕТРОСЮК
Андрій Миколайович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, державний тренер збірної команди України із стрільби кульової, м. Київ


ПИСЬМЕННА
Оксана Олександрівна

-

заслужений тренер України з плавання синхронного, м. Харків


ПРИГУНОВА
Олена Миколаївна

-

заслужений тренер України з плавання синхронного, м. Київ


ПУГАЧЕВСЬКА
Маргарита Юріївна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, м. Київ


РАДЧЕНКО
Людмила Миколаївна

-

заслужений працівник культури УРСР, майстер спорту СРСР з легкої атлетики, м. Київ


РУБАН
Віктор Геннадійович

-

заслужений майстер спорту України, чемпіон XXIX літніх Олімпійських ігор зі стрільби з лука, м. Харків


САНДУГЕЙ
Василь Павлович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, почесний президент Спортивної федерації глухих України, інвалід III групи, м. Київ


САФРОНОВ
Радіон Йосипович

-

заслужений тренер України із сучасного п’ятиборства, м. Київ


СЕДНЄВ
Сергій Анатолійович

-

заслужений майстер спорту України, бронзовий призер чемпіонату світу 2011 року з біатлону, м. Глухів, Сумська область


СЕМЕНОВА
Наталія Вікторівна

-

майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 року з легкої атлетики, Донецька область


СИРОВНЄВ
Ігор Володимирович

-

тренер-лікар збірної команди України з веслування академічного, Дніпропетровська область


СІНДЄЄВА
Ніна Василівна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, м. Київ


СКРИПАК
Ольга Миколаївна

-

майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 року з легкої атлетики, м. Чернігів


СКРИПКА
Наталія Сергіївна

-

член правління Української асоціації фахівців з фізичної реабілітації інвалідів, фахівець Національного комітету спорту інвалідів, м. Київ


СКУГАРЕВА
Оксана Анатоліївна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, президент Української спортивної федерації інвалідів з вадами розумового та фізичного розвитку, віце-президент Національного комітету спорту інвалідів, м. Київ


СУРКОВ
Олег Анатолійович

-

заслужений лікар України, тренер-лікар штатної збірної команди України серед спортсменів-інвалідів, м. Дніпропетровськ


ТУМАСОВ
Юрій Микитович

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з легкої атлетики, м. Київ


ФОМІНИХ
Юлія Володимирівна

-

майстер спорту України, головний тренер збірної команди України з фрістайлу, м. Київ


ХАРІНА
Ірина Іванівна

-

заслужений економіст України, головний бухгалтер Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, м. Київ


ХОЛОША
Олена Анатоліївна

-

майстер спорту міжнародного класу, бронзова призерка чемпіонату Європи 2012 року з легкої атлетики, м. Миколаїв


ЧАПЛИГІНА
Алла Олександрівна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник організаційно-методичного відділу Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, м. Київ


ЧЕРНІКОВА
Оксана Вікторівна

-

начальник Донецького регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів “Інваспорт”, м. Донецьк


ЧЕЧУЙ
Ніна Іванівна

-

заслужений працівник фізичної культури і спорту України, заслужений тренер України з веслування академічного, м. Миколаїв


ШИМЕЧКО
Ігор Миронович

-

заслужений майстер спорту України, VI місце на XXX літніх Олімпійських іграх з важкої атлетики, м. Львів


ЯГОДКА
Андрій Андрійович

-

майстер спорту міжнародного класу, бронзовий призер чемпіонату Європи 2012 року з фехтування, м. Одеса


ЯЦИНЕНКО
Євгеній Олександрович

-

майстер спорту СРСР, заслужений тренер УРСР з веслування на байдарках і каное, м. Миколаїв




вгору