Про обрання суддів
Верховна Рада України; Постанова від 04.07.200257-IV
Документ 57-15, поточна редакція — Прийняття від 04.07.2002
 

                                                          
П О С Т А Н О В А
ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ
Про обрання суддів
( Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2002, N 36, ст.270 )

Відповідно до пункту 27 статті 85, частини першої статті 128
Конституції України ( 254к/96-ВР ) Верховна Рада України
п о с т а н о в л я є:
Обрати на посади суддів безстроково:
апеляційного суду Волинської області
Подолюка Василя Анатолійовича, Свистун Ольгу Василівну;
апеляційного суду Донецької області
Терещенка Ігоря Віталійовича;
апеляційного суду Івано-Франківської області
Ладику Ярослава Івановича;
апеляційного суду Кіровоградської області
Говорухіна Володимира Павловича;
апеляційного суду Луганської області
Галан Ніну Миколаївну, Кравченко Тетяну Дмитрівну;
апеляційного суду Одеської області
Градовського Юрія Михайловича, Косогор Ганну Олегівну;
апеляційного суду Сумської області
Демченка Миколу Олександровича, Рунова Володимира Юрійовича;
апеляційного суду Харківської області
Курила Олександра Миколайовича;
апеляційного суду Херсонської області
Бауль Надію Михайлівну, Закарян Катерину Григорівну, Орловську Наталію Володимирівну, Післєгіну Людмилу Михайлівну, Цуканову Інну Вікторівну;
апеляційного суду Хмельницької області
Матущака Миколу Степановича, Харчука Віктора Михайловича;
апеляційного суду Чернігівської області
Акуленко Світлану Олексіївну, Смаглюк Раїсу Іванівну;
місцевого Чорноморського районного суду
Автономної Республіки Крим
Надженка Василя Васильовича;
місцевого Залізничного районного суду
міста Сімферополя
Адаменко Олену Григорівну;
місцевого Чернівецького районного суду
Вінницької області
Файдюка Віталія Васильовича;
місцевого Ківерцівського районного суду
Волинської області
Данилюк Анастасію Василівну;
місцевого Луцького міського суду
Волинської області
Івасюту Лолітту Володимирівну;
місцевого Нікопольського районного суду
Дніпропетровської області
Стовбу Сергія Миколайовича;
місцевого Амвросіївського районного суду
Донецької області
Смольнякова Олександра Олексійовича;
місцевого Волноваського районного суду
Донецької області
Ромахова Валерія Івановича;
місцевого Дебальцевського міського суду
Донецької області
Кучменко Ларису Анатоліївну;
місцевого Жданівського міського суду
Донецької області
Шеіну Людмилу Дмитрівну;
місцевого Кіровського міського суду
Донецької області
Бутова Миколу Миколайовича;
місцевого Костянтинівського міського суду
Донецької області
Герцика Ростіслава Валерійовича, Парфенюка Сергія Володимировича;
місцевого Старобешівського районного суду
Донецької області
Моцного Віктора Володимировича;
місцевого Будьоннівського районного суду
міста Донецька
Реброва Сергія Олексійовича;
місцевого Петровського районного суду
міста Донецька
Мирошниченка Вадима Васильовича;
місцевого Центрально-Міського районного суду
міста Горлівки Донецької області
Зайченка Сергія Володимировича;
місцевого Андрушівського районного суду
Житомирської області
Андрушкевича Сергія Зіновійовича;
місцевого Любарського районного суду
Житомирської області
Паламарчука Василя Миколайовича;
місцевого Овруцького районного суду
Житомирської області
Капустинського Михайла Михайловича;
місцевого Корольовського районного суду
міста Житомира
Майора Григорія Івановича;
місцевого Бобринецького районного суду
Кіровоградської області
Бабича Олега Петровича;
місцевого Кіровського районного суду
міста Кіровограда
Могильного Олега Павловича, Солопова Юрія Олексійовича;
місцевого Краснодонського міського суду
Луганської області
Павленко Тетяну Іванівну;
місцевого Перевальського районного суду
Луганської області
Юрченка Анатолія Володимировича;
місцевого Ровеньківського міського суду
Луганської області
Ладиченка Сергія Володимировича, Семенюк Тетяну Борисівну;
місцевого Березанського районного суду
Миколаївської області
Мадая Степана Івановича;
місцевого Заводського районного суду
міста Миколаєва
Корнешову Тетяну Валентинівну;
місцевого Ленінського районного суду
міста Миколаєва
Значок Ірину Станіславівну;
місцевого Кременчуцького районного суду
Полтавської області
Кузнецова Андрія Володимировича;
місцевого Лубенського районного суду
Полтавської області
Георгієвського Вячеслава Дмитровича;
місцевого Миргородського міського суду
Полтавської області
Куцин Валентину Миколаївну;
місцевого Хорольського районного суду
Полтавської області
Лісіченко Ларису Миколаївну;
місцевого Автозаводського районного суду
міста Кременчука Полтавської області
Плахотника Григорія Миколайовича;
місцевого Крюківського районного суду
міста Кременчука Полтавської області
Демиденка Ігоря Олександровича, Дядечка Івана Івановича;
місцевого Рівненського міського суду
Рівненської області
Ковальова Ігоря Миколайовича, Куцоконя Юрія Петровича, Мельника Юрія Миколайовича;
місцевого Заліщицького районного суду
Тернопільської області
Дудяка Степана Васильовича;
місцевого Теребовлянського районного суду
Тернопільської області
Бойка Івана Івановича;
місцевого Барвінківського районного суду
Харківської області
Коптєва Юрія Анатолійовича;
місцевого Великобурлуцького районного суду
Харківської області
Рикова Миколу Івановича;
місцевого Дергачівського районного суду
Харківської області
Калмикову Людмилу Костянтинівну;
місцевого Кегичівського районного суду
Харківської області
Рибальченко Раїсу Іванівну;
місцевого Первомайського районного суду
Харківської області
Саланевича Федора Володимировича;
місцевого Харківського районного суду
Харківської області
Бершова Геннадія Євгеновича;
місцевого Нижньосірогозького районного суду
Херсонської області
Панкєєва Василя Миколайовича;
місцевого Дунаєвецького районного суду
Хмельницької області
Маринчака Олександра Миколайовича;
місцевого Летичівського районного суду
Хмельницької області
Курнос Світлану Олексіївну;
місцевого Уманського міського суду
Черкаської області
Очеретяного Вадима Анатолійовича;
місцевого Козелецького районного суду
Чернігівської області
Бригинець Марію Миколаївну;
місцевого Носівського районного суду
Чернігівської області
Киреєва Олега Васильовича;
місцевого Ріпкинського районного суду
Чернігівської області
Ковтуна Василя Івановича;
місцевого Талалаївського районного суду
Чернігівської області
Бабича Олександра Івановича;
військового апеляційного суду Південного регіону
Станкевича Володимира Андрійовича;
військового апеляційного суду Центрального регіону
Яковлева Михайла Леонідовича;
військового місцевого суду Миколаївського гарнізону
Рудяка Андрія Володимировича;
військового місцевого суду Хмельницького гарнізону
Палінчака Олександра Миколайовича.

Голова Верховної Ради України В.ЛИТВИН
м. Київ, 4 липня 2002 року
N 57-IV

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...