Документ 59/2018, поточна редакція — Прийняття від 07.03.2018

Указ
Президента України

Про відзначення державними нагородами України з нагоди Міжнародного жіночого дня

За значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов'язку та багаторічну сумлінну працю постановляю:


Нагородити орденом "За заслуги" III ступеня


БЕКЕТОВУ
Галину Володимирівну

-

завідувача кафедри Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, м. Київ


Нагородити орденом "За мужність" III ступеня


ГАЛИЦЬКУ
Сабіну Станіславівну (посмертно)

-

старшу медичну сестру відділення 10 окремої гірсько-штурмової бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, сержанта


КОСМИНУ
Катерину Валеріївну

-

командира відділення взводу 56 окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого сержанта


Нагородити орденом княгині Ольги I ступеня


ХАРЛАН
Ольгу Геннадіївну

-

чемпіонку Олімпійських ігор, багаторазову чемпіонку та призерку чемпіонатів світу та Європи з фехтування, м. Миколаїв


Нагородити орденом княгині Ольги II ступеня


ОСИПОВУ
Стефанію Омелянівну

-

члена Чернівецького міського товариства політв'язнів та репресованих


Нагородити орденом княгині Ольги III ступеня


БАРИЛЬЧЕНКО
Аллу Миколаївну

-

голову комітету, члена правління Кременчуцької спілки ветеранів війни в Афганістані, Полтавська область


БЕГУТОВУ
Світлану Мефодіївну

-

художника, скульптора, публіциста, Хмельницька область


БОРОВСЬКУ
Віолету Павлівну

-

Наталинського сільського голову Красноградського району, Харківська область


ВОЛИНЕЦЬ
Любов

-

куратора і бібліотекаря Українського музею і Бібліотеки Стемфордської єпархії Української греко-католицької церкви у Сполучених Штатах Америки, громадянку США


ГРАБОВЕНКО
Людмилу Іванівну

-

члена наглядової ради Міжнародної громадської організації "Федерація жінок за мир у всьому світі", заступника генерального директора Видавничого дому "Справи сімейні", м. Київ


ЗАБАРУ
Яну Петрівну

-

оператора взводу 93 окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, солдата


ЗЕЛІЗНУ
Дарію Іванівну

-

артистку драми державного підприємства "Національний академічний український драматичний театр імені Марії Заньковецької", м. Львів


ЗІНЕНКО
Олену Геннадіївну

-

оператора завантаження конвертера цеху акціонерного товариства "Маріупольський металургійний комбінат", Донецька область


КОРНІЛОВУ
Оксану Юріївну

-

головну медичну сестру роти 57 окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого сержанта


ЛІНЬКО
Ганну Степанівну

-

учасника національно-визвольного руху, Тернопільська область


ЛОЩЕНКО
Євгенію Євгенівну

-

начальника відділення полку патрульної служби поліції особливого призначення "Київ" Головного управління Національної поліції у м. Києві, старшого лейтенанта поліції


ПІХАЙ
Надію Володимирівну

-

стрільця взводу 58 окремої мотопіхотної бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого солдата


СИСОЄВУ
Світлану Олександрівну

-

академіка-секретаря Відділення загальної педагогіки та філософії освіти Національної академії педагогічних наук України


СТАХУРСЬКУ
Тетяну Миколаївну

-

генерального директора державного підприємства "Національний будинок органної та камерної музики України", м. Київ


СТЕЛЬМАЩУК
Галину Григорівну

-

завідувача кафедри Львівської національної академії мистецтв


ТАРАСОВУ
Тетяну Вікторівну

-

члена правління Всеукраїнської спілки громадських організацій "Національна рада жінок України", наукового співробітника лабораторії Інституту проблем виховання Національної академії педагогічних наук України


ТАРКО
Людмилу Іванівну

-

голову організації ветеранів Вітовського району, Миколаївська область


ТЕРЕЩУК
Ольгу Сергіївну

-

фельдшера 95 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, старшого сержанта


ТРИФОНЮК
Лілію Юріївну

-

лікаря комунального закладу "Рівненська обласна клінічна лікарня" Рівненської обласної ради


ШАМАРІНУ
Тетяну Василівну

-

заступника генерального директора Національної бібліотеки України для дітей, м. Київ


ШАПОШНИК
Софію Андріївну

-

старшого інспектора відділення полку патрульної служби поліції особливого призначення "Дніпро-1" Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, лейтенанта поліції


Нагородити медаллю "За військову службу Україні"


ІВАНОВУ
Оксану Олексіївну

-

старшого прапорщика


ПАРГАМІН
Ірину Іванівну

-

радіотелеграфіста відділення 54 окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, сержанта


РАДКОВИЧ
Ірину Миколаївну

-

підполковника


РОМАНОВУ
Ольгу Мартинівну

-

фельдшера військової частини 3039 Південного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України, старшину


САЛИГУ
Наталію Володимирівну

-

офіцера сектору управління Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України, майора


СІМОНОВУ
Ольгу Сергіївну

-

оператора роти 24 окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, старшого солдата


СКІЧКО
Лілію Андріївну

-

заступника командира роти 24 окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних Сил України, молодшого лейтенанта


Нагородити медаллю "За бездоганну службу" III ступеня


БУРЦЕВУ
Ірину Іванівну

-

начальника відділу Донецького прикордонного загону Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України, підполковника


ГОЖУЛЯН
Галину Василівну

-

старшого техніка - начальника відділення відділу Ізмаїльського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, старшого прапорщика


ДЕНЕЙКО
Лілію Іванівну

-

старшу медичну сестру відділення Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Міністерства оборони України, старшину


МАЛЬЦЕВУ
Олену Петрівну

-

відповідального виконавця технічної частини Східного територіального управління Національної гвардії України, старшого прапорщика


РИТЧЕНКО
Олену Володимирівну

-

начальника зміни оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС у Луганській області, майора служби цивільного захисту


Нагородити медаллю "Захиснику Вітчизни"


ПОЛІЩУК
Інесу Олександрівну

-

старшу медичну сестру відділення 10 військового госпіталю Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону Міністерства оборони України


ПОПОВУ
Оксану Миронівну

-

старшу медичну сестру відділення роти 80 окремої десантно-штурмової бригади Десантно-штурмових військ Збройних Сил України, сержанта


ТАРАПКОВУ
Анастасію Сергіївну

-

планшетиста групи відділення групи 96 зенітної ракетної бригади Повітряних Сил Збройних Сил України, солдата


Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


ЛЕВЧЕНКО
Юлію Андріївну

-

призера чемпіонату світу та Європи 2017 року з легкої атлетики, м. Київ


ПОКИНЬБОРОДУ
Олену Борисівну

-

машиніста крану цеху акціонерного товариства "Нікопольський завод феросплавів", Дніпропетровська область


ШЕВЕРДІНУ
Ірину Федорівну

-

провідного інженера-технолога управління акціонерного товариства "ФЕД", м. Харків


Присвоїти почесні звання:


"НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ШИНКАРУК
Ніні Петрівні

-

провідному майстрові сцени комунального закладу "Запорізький академічний обласний український музично-драматичний театр імені В.Г. Магара" Запорізької обласної ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


ГРИЩЕНКО
Марії Олексіївні

-

артистці-вокалістці комунального закладу культури Сумської обласної ради "Сумський обласний академічний театр драми та музичної комедії імені М.С. Щепкіна"


ЗАЙЧЕНКО
Світлані Мар'янівні

-

солістці-вокалістці вокально-інструментального ансамблю "Кредо", м. Житомир


ПЕРСАНОВІЙ
Ірині Миколаївні

-

співачці, керівнику гуртка комунального комплексного позашкільного навчального закладу "Київський міський будинок учителя"


СОЛТИС
Марії Петрівні

-

солістці-вокалістці заслуженого академічного Буковинського ансамблю пісні і танцю імені Андрія Кушніренка обласної комунальної установи "Чернівецька обласна філармонія" імені Д. Гнатюка


ТІТОВИЧ
Анастасії Валеріївні

-

концертмейстерові державного підприємства "Національний академічний театр опери та балету України імені Т.Г. Шевченка", м. Київ


ТЮТЮННИК
Лілії Леонтіївні

-

артистці військового оркестру Національного університету оборони України імені Івана Черняховського Міністерства оборони України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


БОДНІ
Ірині Василівні

-

учительці комунального закладу "Гуляйпільський колегіум "Лідер" Гуляйпільської районної ради, Запорізька область


ІВАНОВІЙ
Людмилі Георгіївні

-

учительці Щасливської загальноосвітньої школи I-III ступенів Березанської районної ради, Миколаївська область


КОПИЛОВІЙ
Ліані Валентинівні

-

учительці Києво-Печерського ліцею № 171 "Лідер" Печерського району міста Києва


МОКРЯКОВІЙ
Вірі Петрівні

-

директорові Новгород-Сіверської гімназії № 1 імені Б. Майстренка Новгород-Сіверської міської ради, Чернігівська область


СУХОЛЕЙСТЕР
Галині Володимирівні

-

директорові Семидубського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа I-II ступенів - ліцей" Дубенської районної ради, Рівненська область


ТРУФАНОВІЙ
Ользі Іванівні

-

учительці Славутського навчально-виховного комплексу "Спеціалізована школа I-III ступенів - ліцей "Успіх" Славутської міської ради, Хмельницька область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


ЗАВГОРОДНІЙ
Тетяні Костянтинівні

-

завідувачеві кафедри державного вищого навчального закладу "Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника", доктору педагогічних наук, професорові, м. Івано-Франківськ


КІСІЛЬ
Зоряні Романівні

-

деканові факультету Львівського державного університету внутрішніх справ, доктору юридичних наук, професорові


САВИЧУК
Наталії Олегівні

-

проректорові Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л. Шупика, доктору економічних наук, професорові, м. Київ


СМОВЖЕНКО
Тамарі Степанівні

-

ветеранові науково-педагогічної праці, доктору економічних наук, професорові, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ВОЛОШИНІЙ
Ларисі Іванівні

-

викладачеві Запорізької дитячої музичної школи № 7


ГРИЦЮК
Ірині Йосипівні

-

старшому викладачеві Львівської національної академії мистецтв


ОВСЯННІКОВІЙ
Наталії Юріївні

-

старшому викладачеві кафедри Інституту сучасного мистецтва Національної академії керівних кадрів культури і мистецтв


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


КУБІНІЙ
Наталії Юріївні

-

професорові кафедри державного вищого навчального закладу "Ужгородський національний університет"


ТАЛАЛАЄВІЙ
Ірині Марківні

-

заступникові генерального директора комунальної корпорації "Київавтодор"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕНЕРГЕТИК УКРАЇНИ"


КРЕТ
Євгенії Остапівні

-

начальникові відділу товариства "Луганське енергетичне об'єднання"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


БЛАЖЕНКО
Анні Петрівні

-

заступникові редактора Чортківської районної газети "Голос народу", Тернопільська область


ЛАВРЕНЮК
Софії Федорівні

-

головному редакторові комунального підприємства "Редакція газети "Рубіжанські новини", Луганська область


СИНГАЇВСЬКІЙ
Марині Василівні

-

заступникові генерального директора Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ", м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


ЖАБЧЕНКО
Ірині Анатоліївні

-

завідувачеві відділення державної установи "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України"


КЕРЕЦМАН
Ользі Михайлівні

-

лікареві відділення первинної медико-санітарної допомоги № 2 поліклініки № 1 комунального закладу "Херсонська міська клінічна лікарня імені Є.Є. Карабелеша"


МАЛИНОВСЬКІЙ
Оксані Вікторівні

-

лікареві клініки Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь" Міністерства оборони України


ПОБЕРЕЖЕЦЬ
Галині Вікторівні

-

завідувачеві обласного лікувально-діагностичного пульмонологічного центру Вінницької обласної клінічної лікарні імені М.І. Пирогова


СУПРУН
Ніні Іванівні

-

лікареві Богуславської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини комунального закладу "Богуславський районний центр первинної медико-санітарної допомоги", Київська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ МАЙСТЕР НАРОДНОЇ ТВОРЧОСТІ УКРАЇНИ"


ГОЙДІ
Ганні Борисівні

-

майстрині художньої вишивки, Полтавська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ"


АКУЛОВІЙ
Галині Меркуріївні

-

методистові управління Закарпатської обласної державної адміністрації


ВАЩЕНКО
Олені Юріївні

-

начальникові відділу Департаменту культури Київської міської державної адміністрації


ВИРОВИЧ
Ніні Федорівні

-

директорові міського будинку культури смт Шацьк, Волинська область


ДОРОШ
Валентині Овсіївні

-

керівникові народного хорового аматорського колективу сільськогосподарського товариства "Агрофірма "Ольгопіль", Вінницька область


КІТАЄВІЙ
Ірині Миколаївні

-

директорові комунального закладу "Дніпропетровський обласний методичний центр клубної роботи та народної творчості"


ПІСКУН
Олесі Олександрівні

-

головному балетмейстерові народного шоу-балету "Андеграунд" Волноваського районного центру культури і дозвілля, Донецька область


ПОДДУЄВІЙ
Ларисі Василівні

-

директорові міського комунального закладу культури "Дніпровська дитяча музична школа № 1"


СТУДЬОНОВІЙ
Людмилі Валентинівні

-

бібліотекареві відділу комунального закладу "Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека імені В.Г. Короленка" Чернігівської обласної ради


ТОМЕНКО
Олесі Миколаївні

-

доцентові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОСВІТИ УКРАЇНИ"


БІБІК
Галині Володимирівні

-

директорові Херсонського академічного ліцею імені О.В. Мішукова Херсонської міської ради


ГЕЙХМАН
Зої Леонідівні

-

заступникові директора Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка


ДЕНИСЮК
Любові Іванівні

-

директорові Золотоніської гімназії імені С.Д. Скляренка Золотоніської міської ради, Черкаська область


ДЕРКАЧ
Ганні Іллівні

-

начальникові управління освіти Миколаївської міської ради


ДОМБРОВСЬКІЙ
Світлані Миколаївні

-

начальникові навчально-науково-виробничого центру Національного університету цивільного захисту України ДСНС України


ЖИЖКО
Тетяні Анатоліївні

-

професорові кафедри Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, м. Київ


КАЛАШНИК
Валентині Миколаївні

-

завідувачеві дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 138 міста Києва


ПЕШЕХОНОВІЙ
Наталії Олександрівні

-

директорові комунального закладу освіти "Спеціалізована середня загальноосвітня школа № 126 з поглибленим вивченням французької мови" Дніпропетровської міської ради


ПУГАЧОВІЙ
Надії Олександрівні

-

викладачеві комунального закладу "Одеське училище мистецтв і культури імені К.Ф. Данькевича"


СОЛДАТОВІЙ
Світлані Миколаївні

-

завідувачеві кафедри Херсонського державного університету


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"


ТЕЛЕЛИМ
Любові Василівні

-

головній медичній сестрі Центральної стоматологічної поліклініки Міністерства оборони України


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ"


ПЕРЕХОДЬКО
Катерині Вікторівні

-

керуючій фермою товариства "Сігнет-Мілк", Житомирська область


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ УКРАЇНИ"


АШИТКОВІЙ
Ользі Михайлівні

-

завідувачеві відділення денного догляду для дітей з інвалідністю територіального центру соціального обслуговування Лозівської міської ради, Харківська область


МОРОЗКО
Любові Ярославівні

-

начальникові управління соціального захисту населення Борщівської районної державної адміністрації, Тернопільська область


РИБАЛКО
Валентині Миколаївні

-

директорові Донецького обласного центру зайнятості


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ТРАНСПОРТУ УКРАЇНИ"


ГУБІ
Любові Юхимівні

-

начальникові станції Янцеве структурного підрозділу "Запорізька дирекція залізничних перевезень" регіональної філії "Придніпровська залізниця" акціонерного товариства "Українська залізниця"


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЮРИСТ УКРАЇНИ"


ГУЛОВІЙ
Антоніні Григорівні

-

судді Рівненського апеляційного господарського суду у відставці


КОТУЛІ
Любові Григорівні

-

судді Апеляційного суду міста Києва у відставці


КОЧЕРОВІЙ
Ніні Олександрівні

-

судді Вищого господарського суду України у відставці


ТРАКАЛО
Валентині Володимирівні

-

судді Вищого адміністративного суду України у відставці


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ"


БОРИСОВІЙ
Ользі Володимирівні

-

проректорові Національного університету фізичного виховання і спорту України, м. Київ


ВАСИЛЬЄВІЙ
Людмилі Василівні

-

головному тренерові відділу Спортивного комітету Державної прикордонної служби України, підполковнику


ВЕРХОЛАНЦЕВІЙ
Світлані Валеріївні

-

начальникові відділу Кіровоградського обласного центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх", м. Кропивницький


САДОВНИЧІЙ
Олені Анатоліївні

-

державному тренерові штатної команди національної збірної команди України зі стрільби з лука, м. Київ


СТОРОЖЕНКО-СІРЕНКО
Наталії Іванівні

-

директорові комунального закладу "Школа вищої спортивної майстерності" Черкаської обласної ради


"ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ"


ВИТЯГЛОВСЬКІЙ
Тетяні Володимирівні

-

художникові, Тернопільська область


ГАВДЗИНСЬКІЙ
Олені Альбінівні

-

художникові-живописцю, м. Одеса


ДАНИЛІВ
Ірині Зіновіївні


художникові станкового живопису та декоративного текстилю, м. Львів.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
7 березня 2018 року
№ 59/2018




вгору