Документ 63-86-п, поточна редакція — Прийняття від 20.02.1986

                                                          
РАДА МІНІСТРІВ УКРАЇНСЬКОЇ РСР
І УКРАЇНСЬКА РЕСПУБЛІКАНСЬКА РАДА
ПРОФЕСІЙНИХ СПІЛОК
П О С Т А Н О В А
від 20 лютого 1986 р. N 63
Київ
Про встановлення на Алеї трудової слави на
Виставці досягнень народного господарства
Української РСР портретів ініціаторів і
передовиків соціалістичного змагання

Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська
рада професійних спілок п о с т а н о в л я ю т ь:
1. За досягнення високих результатів у соціалістичному
змаганні за успішне виконання завдань і соціалістичних зобов'язань
на 1985 рік і одинадцяту п'ятирічку, гідну зустріч XXVII з'їзду
КПРС встановити на Алеї трудової слави на виставці досягнень
народного господарства Української РСР портрети ініціаторів і
передовиків соціалістичного змагання:
по електроенергетиці
Мострянського Ярослава Івановича - бригадира комплексної
бригади монтажників конструкцій Хмельницького монтажного
управління тресту "Південенергомонтаж"
Омельчука Леоніда Леонідовича - машиніста центрального
теплового щита управління по парових турбінах Київської ТЕЦ-5
імені 60-річчя Радянської України
Трача Олексія Андрійовича - старшого машиніста
котлотурбінного цеху Придніпровської ДРЕС імені 50-річчя
Радянської України, Дніпропетровська область
Шевякова Василя Івановича - машиніста енергоблока Зміївської
ДРЕС імені Г.М. Кржижановського, Харківська область
по вугільній, нафтовій та газовій промисловості
Августина Зенона Івановича - оператора по підземному ремонту
свердловини нафтогазовидобувного управління "Долинанафтогаз",
Івано-Франківська область
Барського Вячеслава Кириловича - бригадира прохідників
шахтобудівельного управління N 6 тресту "Донецькшахтобуд"
Білика Олександра Огійовича - Героя Соціалістичної Праці,
заслуженого шахтаря УРСР, начальника видобувної
комсомольсько-молодіжної дільниці шахти "Самарська" виробничого
об'єднання "Павлоградвугілля", Дніпропетровська область
Бойка Анатолія Афанасійовича - бригадира прохідників
шахтоуправління "Ворошиловське" виробничого об'єднання
"Ровенькиантрацит", Ворошиловградська область
Венділовича Віктора Григоровича - лауреата Державної премії
УРСР, бригадира прохідників шахти імені Є.Т. Абакумова виробничого
об'єднання "Донецьквугілля"
Єрохіна Володимира Івановича - бригадира гірників очисного
вибою шахти "Білозерська" виробничого об'єднання
"Добропіллявугілля", Донецька область
Ігнатьєва Володимира Івановича - Героя Соціалістичної Праці,
лауреата Державної премії СРСР, бригадира гірників очисного вибою
шахти "Краснолиманська" імені 50-річчя Великої Жовтневої
соціалістичної революції виробничого об'єднання
"Красноармійськвугілля", Донецька область
Кобиляцького Сергія Васильовича - гірничого майстра шахти
імені М.І. Калініна виробничого об'єднання "Донецьквугілля"
Колесника Леонтія Васильовича - заслуженого шахтаря УРСР,
бригадира-машиніста екскаваторної бригади розрізу "Бандурівський"
виробничого об'єднання "Олександріявугілля", Кіровоградська
область
Косолапова Віталія Федоровича - бурового майстра
Старобільської геологорозвідувальної експедиції виробничого
геологічного об'єднання "Ворошиловградгеологія"
Кошелєва Єгора Михайловича - бригадира прохідників шахти
"Павлоградська" виробничого об'єднання "Палоградвугілля",
Дніпропетровська область
Лебедка Миколи Івановича - заслуженого шахтаря УРСР,
бригадира гірників очисного вибою шахти "Червоний партизан"
виробничого об'єднання "Свердловантрацит", Ворошиловградська
область
Макарцова Олександра Павловича - Героя Соціалістичної Праці,
бригадира прохідників шахтопрохідницького управління N 2 тресту
"Краснодоншахтобуд" комбінату "Ворошиловградшахтобуд"
Медведєва Віктора Васильовича - Героя Соціалістичної Праці,
бригадира вибійників шахти імені XXII з'їзду КПРС виробничого
об'єднання "Стахановвугілля", Ворошиловградська область
Могильного Андрія Миколайовича - гірника очисного вибою шахти
"Гірська" виробничого об'єднання "Первомайськвугілля",
Ворошиловградська область
Негруди Петра Семеновича - Героя Соціалістичної Праці,
заслуженого шахтаря УРСР, бригадира гірників очисного вибою шахти
імені О.Ф. Засядька виробничого об'єднання "Донецьквугілля"
Плюваки Володимира Олексійовича - бригадира прохідників шахти
"Ворошиловградська" N 1 виробничого об'єднання
"Ворошиловградвугілля"
Преора Петра Давидовича - бригадира гірників очисного вибою
шахтоуправління імені Ф.П. Лютикова виробничого об'єднання
"Краснодонвугілля", Ворошиловградська область
Редьки Олександра Мироновича - гірника очисного вибою шахти
"Україна" виробничого об'єднання "Ворошиловградвугілля"
Рибинського Володимира Івановича - лауреата Державної премії
СРСР, бригадира гірників очисного вибою шахти N 3
"Великомостівська" виробничого об'єднання "Укрзахідвугілля",
Львівська область
Рябича Іллі Йосиповича - начальника бурової Хрестищенського
управління бурових робіт Всесоюзного промислового об'єднання
"Укргазпром", Харківська область
Рижкова Олександра Михайловича - гірника очисного вибою
шахтоуправління "Постниківське" виробничого об'єднання
"Шахтарськантрацит", Донецька область
Руднєва Миколи Ілліча - лауреата Державної премії СРСР,
механіка дільниці шахти "Зоря" виробничого об'єднання
"Торезантрацит", Донецька область
Стрельченка Івана Івановича - депутата Верховної Ради СРСР,
двічі Героя Соціалістичної Праці, лауреата Державної премії СРСР,
заслуженого шахтаря УРСР, начальника дільниці шахти "Трудівська"
виробничого об'єднання "Донецьквугілля"
Терешонка Володомира Федоровича - вибійника шахти імені
А.І. Гайового виробничого об'єднання "Артемвугілля", Донецька
область
Ткалича Анатолія Федоровича - бригадира прохідників шахти
"Росія" виробничого об'єднання "Селидіввугілля", Донецька область
Холостих Миколу Михайловича - вибійника шахти імені
Ф.Е. Дзержинського виробничого об'єднання "Дзержинськвугілля",
Донецька область
Чикіна Олександра Михайловича - бригадира прохідників
шахтобудівельного управління N 4 комбінату "Дніпрошахтобуд",
Дніпропетровська область
Філоненка Степана Григоровича - оператора по видобутку нафти
і газу нафтогазовидобувного управління "Чернігівнафтогаз"
Шаталова Юрія Михайловича - Героя Соціалістичної Праці,
вибійник шахти імені Карла Маркса виробничого об'єднання
"Орджонікідзевугілля", Донецька область
Шулдик Ганни Федорівни - оператора центральної збагачувальної
фабрики "Ворошиловградська" виробничого об'єднання
"Ворошиловградвуглезбагачення"
Яговець Галини Олександрівни - апаратниці центральної
збагачувальної фабрики "Комсомольська" виробничого об'єднання
"Донецьквуглезбагачення"
по чорній і кольоровій металургії
Бровця Василя Миколайовича - лауреата Державної премії УРСР,
машиніста коксовиштовхувача Донецького коксохімічного заводу імені
С.М. Кірова
Гіля Павла Євстахійовича - депутата Верховної Ради СРСР,
Героя Соціалістичної Праці, лауреата Державної премії УРСР,
бригадира екскаваторної бригади Криворізького центрального
гірничо-збагачувального комбінату імені 50-річчя Радянської
України, Дніпропетровська область
Горбатенка Володимира Омеляновича - лауреата Державної премії
УРСР, сталевара Ждановського металургійного комбінату імені
Ілліча, Донецька область
Ємельяненко Валентини Павлівни - сортувальниці
Часово-Ярського вогнетривкого комбінату, Донецька область
Желтогірка Олександра Валентиновича - бурильника свердловини
Глеїватського рудника Криворізького центрального
гірничо-збагачувального комбінату імені 50-річчя Радянської
України, Дніпропетровська область
Зінов'єва Володимира Яковича - Героя Соціалістичної Праці,
горнового Донецького металургійного заводу імені В.І. Леніна
Ілліної Марії Максимівні - лауреата Державної премії УРСР,
бригадира емалювальників Запорізького заводу металевих виробів
імені XXVI з'їзду КПРС
Іофіса Геннадія Михайловича - лауреата Державної премії СРСР,
сталевара Макіївського металургійного комбінату імені С.М. Кірова,
Донецька область
Кисіля Ігоря Олексійовича - депутата Верховної Ради УРСР,
розливника сталі Дніпропетровського металургійного заводу імені
Г.І. Петровського
Кислюка Феодосія Леонтійовича - бригадира прохідників
рудоуправління імені С.М. Кірова виробничого об'єднання
"Кривбасруда", Дніпропетровська область
Кравченка Василя Костянтиновича - заслуженого металурга УРСР,
вальцювальника Новомосковського трубного заводу імені 50-річчя
Радянської України, Дніпропетровська область
Крайнього Валерія Івановича - машиніста коксовиштовхувача
Комунарського коксохімічного заводу, Ворошиловградська область
Мельника Володимира Олександровича - правильника ждановського
металургійного комбінату "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе,
Донецька область
Молодця Івана Миколайовича - бригадира гірників очисного
вибою Марганецького гірничо-збагачувального комбінату імені
60-річчя Радянської України, Дніпропетровська область
Морозова Сергія Миколайовича - депутата Верховної Ради СРСР,
терміста Нікопольського південнотрубного заводу імені 50-річчя
Великої Жовтневої соціалістичної революції, Дніпропетровська
область
Перепьолкіна Бориса Михайловича - бригадира екскаваторної
бригади Полтавського гірничо-збагачувального комбінату імені
50-річчя СРСР
Погорілого Євгена Васильовича - старшого вальцювальника
запорізького металургійного комбінату "Запоріжсталь" імені
С. Орджонікідзе
Пригоди Юрія Івановича - депутата Верховної Ради УРСР, Героя
Соціалістичної Праці, оператора прокатного стана ждановського
металургійного комбінату - "Азовсталь" імені С. Орджонікідзе,
Донецька область
Сбитнєва Анатолія Митрофановича - лауреата Державної премії
СРСР, бригадира комсомольсько-молодіжної бригади сталеварів
Комунарського металургійного комбінату, Ворошиловградська область
Сторожука Анатолія Васильовича - Героя Соціалістичної Праці,
оператора прокатного стана криворізького металургійного комбінату
"Криворіжсталь" імені В.І. Леніна, Дніпропетровська область
Шапошника Олександра Олексійовича - плавильника Запорізького
титано-магнієвого комбінату імені 60-річчя Великої Жовтневої
соціалістичної революції
Шевченка Василя Івановича - лауреата Державної премії УРСР,
заслуженого шахтаря УРСР, бригадира екскаваторної бригади
Криворізького південного гірничозбагачувального комбінату імені
XXV з'їзду КПРС, Дніпропетровська область
по хімічній, нафтохімічній і нафтопереробній
промисловості та виробництву мінеральних добрив
Заговори Валерія Григоровича - апаратника сумського
виробничого об'єднання "Хімпром" імені 50-річчя Великої Жовтневої
соціалістичної революції
Зіньковського Віктора Олексійовича - депутата Верховної Ради
УРСР, апаратника сєверодонецького виробничого об'єднання "Азот"
імені Ленінського комсомолу, Ворошиловградська область
Гергелюка Івана Андрійовича - апаратника Івано-Франківського
заводу тонкого органічного синтезу
Кіщука Трохима Романовича - старшого оператора Кременчуцького
нафтопереробного заводу імені XXVI з'їзду КПРС, Полтавська область
Левона Василя Івановича - старшого апаратника
дніпродзержинського виробничого об'єднання "Азот",
Дніпропетровська область
Слепньової Галини Павлівни - апаратниці Черкаського заводу
хімічних реактивів імені XXV з'їзду КПРС
Шиганової Наталії Федорівни - апаратниці Донецького заводу
хімічних реактивів імені 50-річчя Великої Жовтневої соціалістичної
революції
по машинобудуванню і металообробці
Анрейченка Михайла Петровича - бригадира комплексної бригади
київського заводу "Укркабель"
Арсеньєвої Валентини Тимофіївни - слюсаря-складальника
одеського науково-виробничого об'єднання "Кисеньмаш" імені
60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції
Бабіна Валентина Петровича - стерняра Київського заводу імені
Лепсе
Баєвського Михайла Андрійовича - бригадира
слюсарів-складальників прилуцького виробничого об'єднання
протипожежного устаткування імені XXVI з'їзду КПРС, Чернігівська
область
Бесєдіної Катерини Георгіївни - різьбонарізувальника
виробничого об'єднання "Ждановважмаш", Донецька область
Бойка Віктора Миколайовича - бригадира токарів
Дніпропетровського верстатобудівного заводу
Бородай Ніни Володимирівни - токаря Мелітопольського
моторного заводу виробничого об'єднання "АвтоЗАЗ", Запорізька
область
Братка Тараса Григоровича - токаря харківського
моторобудівного виробничого об'єднання "Серп і молот"
Бутенко Ніни Миколаївни - бригадира монтажників
радіоелектронної апаратури Севастопольського приладобудівного
заводу імені В.І. Леніна
Вихованця Дмитра Павловича - бригадира слюсарів-складальників
виробничого об'єднання "Дніпропетровський комбайновий завод імені
К.Є. Ворошилова"
Войтка Андрія Івановича - шліфувальника Київського
верстатобудівного виробничого об'єднання
Восковської Надії Миколаївни - бригадира обмотувальників
виробничого об'єднання "Укрелектромаш", м. Харків
Волощука Миколи Костянтиновича - бригадира верстатників
Одеського верстатобудівного виробничого об'єднання
Головка Миколи Петровича - шліфувальника виробничого
об'єднання "Кристал", Харківська область
Гриціва Миколи Васильовича - токаря Токмацького виробничого
об'єднання дизелебудування імені С.М. Кірова, Запорізька область
Грецького Миколи Івановича - бригадира ливарників пластмас
кіровоградського виробничого об'єднання "Друкмаш"
Гріненка Петра Леонідовича - монтажника радіоапаратури
канівського електромеханічного заводу "Магніт", Черкаська область
Домнича Миколи Михайловича - токаря Харківського авіаційного
виробничого об'єднання імені Ленінського комсомолу
Дуфинця Ернеста Людвиковича - лауреата Державної премії СРСР,
фрезерувальника заводу "Ужгородприлад"
Жучкова Михайла Євгеновича - фрезерувальника
Ворошиловградського машинобудівного заводу імені О.Я. Пархоменка
Захарова Олександра Васильовича - токаря-розточувальника
виробничого об'єднання "Харківський тракторний завод імені
С. Орджонікідзе"
Зіменкова Валентина Федоровича - бригадира токарів
Хмельницького радіотехнічного заводу імені XXV з'їзду КПРС
Івасюка Івана Пантелійовича - токаря-розточувальника
Чернівецького машинобудівного заводу імені Ф.Е. Дзержинського
Йонак Ольги Станіславівни - монтажниці радіоапаратури
виробничого об'єднання "Електрон", Львівська область
Кабаргіної Надії Борисівни - монтажниці сімферопольського
виробничого об'єднання "Фотон"
Климашевського Олексія Яковича - фрезерувальника сумського
виробничого об'єднання "Електрон" імені 50-річчя ВЛКСМ
Клименка Євгена Івановича - депутата Верховної Ради УРСР,
бригадира регулювальників радіоапаратури боярського
машинобудівного заводу "Іскра", Київська область
Коваленка Олександра Григоровича - токаря Харківського заводу
точного приладобудування
Коцюруби Віктора Гнатовича - електрозварювальника
Нікопольського кранобудівного заводу імені В.І. Леніна,
Дніпропетровська область
Кушнір Валентини Іванівни - депутата Верховної Ради УРСР,
слюсаря-складальника Вінницького заводу тракторних агрегатів імені
XXV з'їзду КПРС
Левчука Юрія Андроновича - бригадира наладчиків виробничого
об'єднання "Ровенський завод тракторних агрегатів імені XXV з'їзду
КПРС"
Мандрики Олексія Петровича - лауреата Державної премії СРСР,
бригадира зуборізальників виробничого об'єднання "Донецькгірмаш"
Мелякова Костянтина Петровича - бригадира верстатників
виробничого об'єднання "Ватра" імені 60-річчя Радянської України,
Тернопільська область
Мокрякова Миколи Дмитровича - свердлувальника Іванівського
верстатобудівного заводу, Ворошиловградська область
Монятовського Валерія Миколайовича - Героя Соціалістичної
Праці, бригадира токарів-інструментальників виробничого об'єднання
"Київторгмаш"
Остапенка Петра Прокоповича - фрезерувальника
Дніпропетровського виробничого об'єднання по випуску важких пресів
Парамонова Володимира Петровича - бригадира слюсарів
Львівського автобусного заводу імені 50-річчя СРСР
Пишної Тетяни Василівни - бригадира складальників
електрокерамічних виробів виробничого об'єднання
"Укрелектроізолятор", Житомирська область
Підбуського Михайла Дмитровича - токаря Дрогобицького заводу
автомобільних кранів, Львівська область
Рибалки Василя Олександровича - лауреата Державної премії
УРСР, бригадира по виготовленню штампів Білоцерківського заводу
сільськогосподарського машинобудування імені 1 Травня, Київська
область
Родіонова Юрія Івановича - бригадира комплексної наскрізної
бригади виробничого об'єднання "Ворошиловградтепловоз"
Руденка Івана Івановича - бригадира заточувальників
Миколаївського виробничого об'єднання по випуску мастильного
устаткування
Скапіна Павла Вікторовича - слюсаря механоскладальних робіт
кременчуцького виробничого об'єднання "АвтоКрАЗ", Полтавська
область
Сиволапа Володимира Федоровича - ливарника сімферопольського
науково-виробничого об'єднання "Пневматика"
Сороки Олега Петровича - бригадира трубозгинальників суднових
Миколаївського заводу імені 61 Комунара
Стеця Зеновія Тимофійовича - бригадира регулювальників
радіоапаратури львівського виробничого об'єднання "Мікроприлад"
імені 60-річчя Радянської України
Таран Надії Афанасіївни - бригадира свердлувальників
виробничого об'єднання "Завод імені Малишева", Харківська область
Томіліна Олександра Миколайовича - формувальника виробничого
об'єднання "Мелітопольпродмаш", Запорізька область
Філоненка Володимира Івановича - електрозварювальника
київського виробничого об'єднання "Червоний екскаватор" імені
60-річчя СРСР
Фоміна Георгія Федоровича - бригадира штампувальників
Каховського заводу електрозварювального устаткування, Херсонська
область
Халайджи Сергія Андрійовича - токаря виробничого об'єднання
"Новокраматорський машинобудівний завод", Донецька область
Христєвої Олени Василівни - монтажниці одеського заводу
"Нептун"
Шахновського Олександра Володимировича - депутата Верховної
Ради УРСР, бригадира комсомольсько-молодіжної бригади
електрозварювальників Луцького автомобільного заводу виробничого
об'єднання "АвтоЗАЗ"
Январьова Анатолія Миколайовича - слюсаря харківського заводу
"Кондиціонер" імені 50-річчя СРСР
Ященка Сергія Сергійовича - слюсаря київського виробничого
об'єднання "Комуніст"
по лісовій і деревообробній промисловості
Кобинця Михайла Ілліча - тракториста Вигодського
лісокомбінату Прикарпатського виробничого лісозаготівельного
об'єднання імені 60-річчя Радянської України, Івано-Франківська
область
Коваленко Ніни Дем'янівни - верстатниці донецького
виробничого меблевого об'єднання "Донецькмеблі" імені XXVI з'їзду
КПРС
Крисанової Ксенії Василівни - оздоблювачки одеського
виробничого деревообробного об'єднання "Одесадерев"
по промисловості будівельних матеріалів
Бичек Валентини Федорівни - пресувальниці цегли Херсонського
комбінату стінових і в'яжучих матеріалів
Ковальчука Анатолія Олександровича - старшого апаратника -
бригадира робітників на виробництві м'якої покрівлі Луцького
картонно-руберойдового заводу імені XXVI з'їзду КПРС
Ульма Олега Евальдовича - наладчика устаткування Харківського
плиткового заводу імені 60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної
революції
Шебека Золтана Шандоровича - бригадира каменерозпилювачів
Хустського експериментального каменеоброблювального заводу
виробничого об'єднання "Закарпатнерудпром"
по легкій промисловості
Борисової Раїси Миколаївни - заслуженого працівника
промисловості УРСР, розкрійниці Кримського виробничого швейного
об'єднання
Вермечук Світлани Миколаївни - в'язальниці Дубнівської
трикотажної фабрики, Ровенська область
Гопки Ольги Миколаївни - швачки-мотористки Донецької фабрики
іграшок
Ковшової Зої Іллівни - депутата Верховної Ради СРСР, ткалі
Дарницького шовкового комбінату імені 60-річчя Великої Жовтневої
соціалістичної революції, м. Київ
Коломієць Віри Василівни - лауреата Державної премії СРСР,
заслуженого працівника промисловості УРСР, ткалі Житомирського
льонокомбінату імені 60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної
революції
Гладчука Льва Васильовича - заслуженого будівельника УРСР,
бригадира комплексної бригади Козівської міжгосподарської
будівельної організації Тернопільського облагробуду
Гриня Івана Пантелеймоновича - тракториста-машиніста
Пологівської лісомеліоративної станції Запорізького обласного
управління лісового господарства і лісозаготівель
Данилюка Івана Івановича - бригадира сироробів головного
підприємства Івано-Франківського виробничого об'єднання молочної
промисловості
Дерв'янка Анатолія Івановича - тракториста держплемзаводу
"Червоний велетень", Готвальдівський район Харківської області
Добровольського Олексія Івановича - бригадира
трубоукладальників пересувної механізованої колони N 93 тресту
"Миколаївводбуд"
Дрингаль Світлани Іванівни - бригадира овочівницької бригади
радгоспу "Берестовий" імені 50-річчя Великого Жовтня,
Костянтинівський район Донецької області
Єфіменка Андрія Сергійовича - Героя Соціалістичної Праці,
лауреата Державної премії УРСР, бригадира садівницької бригади
колгоспу імені В.В. Куйбишева, Оріхівський, район Запорізької
області
Журавльової Марії Антонівни - лауреата Державної премії СРСР,
оператора по відгодівлі великої рогатої худоби Новоукраїнського
міжгосподарського підприємства по відгодівлі великої рогатої
худоби, Кіровоградська область
Жураковського Сергія Васильовича - монтажника пересувної
механізованої колони N 1 Вінницького облагробуду
Задорожної Тамари Григорівни - Героя Соціалістичної Праці,
заслуженого працівника культури УРСР, свинарки колгоспу імені
60-річчя Великої Жовтневої соціалістичної революції,
Старобешівський район Донецької області
Зіняк Параски Василівни - бригадира рільничої бригади
колгоспу імені Івана Франка, Богородчанський район
Івано-Франківської області
Іванюк Галини Дмитрівни - оператора машинного доїння корів
колгоспу імені Радянської Армії, Кременецький район Тернопільської
області
Кирилюка Анатолія Павловича - ланкового механізованої ланки
по вирощуванню льону-довгунця колгоспу "Слава", Ківерцівський
район Волинської області
Кисельової Меланії Іллівни - Героя Соціалістичної Праці,
оператора машинного доїння корів держплемзаводу "Червоний шахтар",
Криворізький район Дніпропетровської області
Кисіля Пилипа Логиновича - лауреата Державної премії СРСР,
начальника механізованого загону по вирощуванню цукрових буряків
колгоспу імені Г.І. Котовського, Бершадський район Вінницької
області
Коваленка Миколи Васильовича - начальника механізованого
загону колгоспу "Більшовик", Роменський район Сумської області
Козярського Володимира Васильовича - Героя Соціалістичної
Праці, бригадира комплексної бригади колгоспу "Україна",
Кам'янець-Подільський район Хмельницької області
Козьміна Петра Юрійовича - ланкового механізованої ланки по
вирощуванню картоплі колгоспу імені В.І. Леніна, Чемеровецький
район Хмельницької області
Колесникова Захарія Тимофійовича - ланкового механізованої
ланки по вирощуванню просапних культур колгоспу "Дружба",
Кілійський район Одеської області
Коломієць Ганни Вікторівни - бригадира
комсомольсько-молодіжної бригади Ворошиловградського
хлібокомбінату N 3
Корнієнко Світлани Василівни - пташниці-оператора Київської
птахофабрики, Броварський район Київської області
Кочмарик Олександри Степанівни - бригадира карамельників
львівського виробничого об'єднання кондитерської промисловості
"Світоч"
Куляса Івана Антоновича - ланкового механізованої ланки по
вирощуванню цукрових буряків колгоспу імені О. Пархоменка,
Городенківський район Івано-Франківської області
Лихуши Лідії Федорівни - Героя Соціалістичної Праці, лауреата
Державної премії УРСР, доярки хмелерадгоспу "Карлівці",
Чуднівський район Житомирської області
Логвинчука Олександра Михайловича - слюсаря Житомирського
ремонтно-механічного заводу
Малюги Андрія Івановича - бригадира тваринницької бригади
радгоспу "Плосківський", Броварський район Київської області
Ніколаєнка Анатолія Федоровича - лауреата Державної премії
СРСР, начальника механізованого загону колгоспу "Росія",
Чаплинський район Херсонської області
Омелянчук Надії Василівни - рисовода радгоспу "П'ятиозерний",
Красноперекопський район Кримської області
Осташевського Леоніда Володимировича - бригадира монтажників
Луцької пересувної механізованої колони N 20 Волинського
облагробуду
Павлюкової Наталії Михайлівни - ланкової по вирощуванню
овочів колгоспу "Росія", Красногвардійський район Кримської
області
Пісні Марії Дмитрівни - ланкової по виробництву морозива
Чернігівського міського молочного заводу
Поліщук Лесі Дем'янівни - депутата Верховної Ради УРСР,
майстра машинного доїння корів колгоспу "Ленінський шлях",
Червоноармійський район Ровенської області
Поліщука Анатолія Сидоровича - бригадира бригади по
виробництву масла і сухого знежиреного молока
Володимир-Волинського комбінату молочних продуктів, Волинська
область
Почтаря Василя Кириловича - Героя Соціалістичної Праці,
лауреата Державної премії УРСР, бригадира рибалок прибережного
лову керченського виробничого об'єднання рибної промисловості
"Керчрибпром", Кримська область
Прокопця Анатолія Дмитровича - бригадира комплексної бригади
Барської пересувної механізованої колони N 27 тресту
"Вінницясільбуд"
Прокопчука Віталія Андрійовича - бригадира комплексної
бригади по вирощуванню риби Донецького дослідно-показового
виробничого рибокомбінату
Сапиги Миколи Миколайовича - лауреата Державної премії УРСР,
слюсаря-ремонтника ремонтного підприємства Олександрійського
районного агропромислового об'єднання, Кіровоградська область
Сасина Анатолія Васильовича - машиніста бульдозера пересувної
механізованої колони N 78 будівельно-монтажного тресту
"Закарпаттяводбуд"
Скляренко Надії Іванівни - Героя Соціалістичної Праці,
бригадира молочно-племінної ферми держплемзаводу "15 років
Жовтня", Переяслав-Хмельницький район Київської області
Сколотія Леонтія Васильовича - бригадира
тракторно-овочівницької бригади радгоспу "Мартовський",
Чугуївський район Харківської області
Солом'яної Серафими Іллівни - бригадира рільничої бригади
колгоспу імені В.І. Леніна, Глухівський район Сумської області
Степанець Ганни Антонівни - телятниці колгоспу "Червона
нива", Валківський район Харківської області
Степанова Михайла Володимировича - Героя Соціалістичної
Праці, майстра машинного доїння корів колгоспу "Прапор комунізму",
Решетилівський район Полтавської області
Товстенко Галини Олександрівни - ланкової тепличниць
радгоспу-комбінату "Пуща-Водиця" виробничого об'єднання тепличних
радгоспів, Київська область
Тонєва Дмитра Дмитровича - старшого чабана держплемзаводу
"Комуніст", Якимівський район Запорізької області
Троценка Івана Григоровича - заступника директора по
кормовиробництву радгоспу "Акмечетські Ставки", Доманівський район
Миколаївської області
Трохимчука Леонтія Антоновича - ланкового механізованої ланки
по вирощуванню картоплі колгоспу імені В.І. Леніна, Рожищенський
район Волинської області
Федюна Івана Марковича - Героя Соціалістичної Праці,
бригадира тракторної бригади колгоспу "Маяк", Зіньківський район
Полтавської області
Холоши Ольги Миколаївни - тістовода Київського дослідного
хлібозаводу Київського виробничого об'єднання хлібопекарської
промисловості
Хомин Ольги Василівни - оператора машинного доїння корів
колгоспу імені Т.Г. Шевченка, Миколаївський район Львівської
області
Хропатого Михайла Тимофійовича - ланкового механізованої
ланки по вирощуванню картоплі колгоспу імені М.В. Фрунзе,
Городнянський район Чернігівської області
Чалої Ніни Олександрівни - телятниці колгоспу імені
Ф. Енгельса, Новопсковський район Ворошиловградської області
Чайникова Анатолія Леонідовича - старшого чабана колгоспу
імені 50-річчя Жовтня, Арбузинський район Миколаївської області
Чича Сергія Григоровича - слюсаря пересувної механізованої
колони N 12 тресту "Бориспільсільбуд", Київська область
Шахова Володимира Валентиновича - тракториста колгоспу імені
В.І. Леніна, Ясинуватський район Донецької області
Швець Галини Степанівни - оператора машинного доїння корів
колгоспу "Україна", Вінницький район Вінницької області
Шевченка Анатолія Михайловича - доктора сільськогосподарських
наук, завідуючого відділом Ворошиловградської обласної
сільськогосподарської дослідної станції
Шевченка Валерія Андрійовича - оператора по відгодівлі
великої рогатої худоби Червонознам'янського міжрайонного
міжколгоспного підприємства по відгодівлі великої рогатої худоби,
Іванівський район Одеської області
Шевчук Ольги Василівни - ланкової по вирощуванню овочів
колгоспу імені Лопатіна, Сокальський район Львівської області
Шевчука Степана Кириловича - бригадира комплексної виробничої
бригади Уладівського цукрового заводу, Вінницька область
Шершень Надії Миколаївни - оператора по відгодівлі великої
рогатої худоби Шполянського міжгосподарського підприємства по
відгодівлі худоби, Шполянський район Черкаської області
Шкуліпи Миколи Васильовича - Героя Соціалістичної Праці,
заслуженого працівника сільського господарства УРСР, голови
колгоспу імені О.В. Суворова, Магдалинівський район
Дніпропетровської області
Шкуро Олексія Борисовича - тракториста колгоспу "Більшовик",
Прилуцький район Чернігівської області
Шпоти Миколи Петровича - забійника худоби Конотопського
м'ясокомбінату, Сумська область
Штефанеси Валентини Костянтинівни - оператора машинного
доїння корів колгоспу імені А.О. Жданова, Новоселицький район
Чернівецької області
Щербини Володимира Васильовича - механізатора по роздаванню
кормів колгоспу імені М.І. Калініна, Новомосковський район
Дніпропетровської області
по транспорту і зв'язку
Виборнова Василя Яковича - водія вантажного автомобіля
автоколони N 2224 Тернопільського обласного управління
автомобільного транспорту
Гембицького Василя Яковича - водія вантажного автомобіля
Хмельницького автотранспортного об'єднання 22662 Хмельницького
обласного управління автомобільного транспорту
Корнєва Бориса Олексійовича - лауреата Державної премії УРСР,
командира літака Ан-24 Львівського авіапідприємства
Лютого Олексія Олексійовича - бригадира
суднокорпусників-ремонтників Ждановського судноремонтного заводу,
Донецька область
Микитіва Василя Івановича - машиніста тепловоза локомотивного
депо Львів-Захід імені Ф.Е. Дзержинського Львівської залізниці
Савицького Анатолія Опанасовича - бригадира водіїв автобусів
Вінницького автотранспортного підприємства 30121 Вінницького
обласного виробничого об'єднання пасажирського автотранспорту
Славникова Юрія Володимировича - чергового по механізованій
гірці станції Нижньодніпровськ-Вузол Придніпровської залізниці,
Дніпропетровська область
Солов'янчика Івана Максимовича - водія автобуса Ковельського
автотранспортного підприємства 30211 Волинського обласного
виробничого об'єднання пасажирського автотранспорту
Стихарного Іларіона Петровича - бригадира водіїв автобусів
Донецького автотранспортного підприємства 32928 Донецького
міського виробничого об'єднання пасажирського автотранспорту
Тараненка Володимира Васильовича - машиніста локомотивного
депо Одеса-Сортувальна Одеської залізниці
Тарасюка Анатолія Трохимовича - начальника цеху радіофікації
Бориспільського районного вузла зв'язку Київського обласного
виробничо-технічного управління зв'язку
Хоптія Тараса Івановича - бригадира
суднокорпусників-ремонтників Київського
суднобудівельно-судноремонтного заводу
Шульгіна Олександра Михайловича - токаря електровозного депо
"Октябрь" Південної залізниці, Харківська область
Яременко Ольги Василівни - сортувальниці Київського
призалізничного поштамту
по будівництву
Артеменка Віктора Семеновича - лауреата Державної премії
СРСР, заслуженого будівельника УРСР, заслуженого наставника молоді
УРСР, бригадира комплексної бригади монтажників домобудівного
комбінату N 1 Головкиївміськбуду
Бондарєва Василя Яковича - електрозварювальника Ждановського
заводу металоконструкцій, Донецька область
Галімурки Івана Михайловича - бригадира комплексної бригади
механізаторів будівельного управління "Роздолспецбуд" тресту
"Роздолхімбуд", Львівська область
Гришкіна Петра Марковича - заслуженого будівельника УРСР,
машиніста навантажувача Звенигородського шляхового
ремонтно-будівельного управління N 85 Черкаського облшляхбуду
Дукача Володимира Пилиповича - ланкового монтажників
Криворізького домобудівного комбінату імені XXVI з'їзду КПРС,
Дніпропетровська область
Заліщука Василя Михайловича - заслуженого будівельника
Казахської РСР, машиніста автогрейдера Київського шляхового
будівельного управління N 27 тресту "Київшляхбуд-1", Київська
область
Зеленяки Івана Стасовича - бригадира слюсарів-монтажників
Криворізького будівельного управління N 210 тресту
"Дніпрометалургмонтаж", Дніпропетровська область
Зінзури Василя Миколайовича - муляра будівельного управління
N 2 тресту "Кіровоградмашважбуд"
Кисіль Катерини Харитонівни - заслуженого будівельника УРСР,
бригадира екіпажу штукатурної станції Ворошиловградського
управління механізації комбінату "Ворошиловграджитлобуд"
Маяцького Володимира Максимовича - заслуженого будівельника
УРСР, бригадира комплексної бригади будівельно-монтажного
управління "Житлобуд-7" тресту "Херсонпромбуд"
Мигоцького Івана Лонгиновича - головного архітектора проектів
державного проектного інституту "Донбасцивільпроект", м. Донецьк
Нанашко Ганни Станіславівни - бригадира малярів
спеціалізованого будівельно-монтажного управління "Опорядбуд"
комбінату "Миколаївпромбуд"
Опанасюка Василя Миколайовича - бригадира монтажників
Ровенського спеціалізованого управління "Стальконструкція" N 39
тресту "Центростальконструкція"
Смоленського Анатолія Павловича - майстра-бригадира
комплексної комсомольсько-молодіжної бригади оздоблювачів
домобудівного комбінату тресту "Вінницяпромбуд"
Столяра Петра Єфремовича - бригадира комплексної
комсомольсько-молодіжної бригади будівельно-монтажного управління
"Промбуд-2" тресту "Кам'янець-Подільськпромбуд", Хмельницька
область
Струка Василя Михайловича - директора комбінату виробничих
підприємств тресту "Чернівецьбуд"
Сухорученкова Миколи Петровича - заслуженого будівельника
УРСР, бригадира слюсарів-монтажників Калуського спеціалізованого
управління "Хіммонтаж" N 37 тресту "Західхімпроммонтаж",
Івано-Франківська область
Федориненка Миколи Івановича - бригадира водіїв автобази N 15
Криворізького виробничого автотресту Головважтранспорту Мінважбуду
УРСР, Дніпропетровська область
Фроленкова Василя Олексійовича - старшого виконроба
будівельного управління N 7 тресту "Ждановжитлобуд", Донецька
область
Хижняка Григорія Васильовича - бригадира комплексної бригади
мулярів будівельно-монтажного управління N 2 тресту
"Запоріжцивільбуд"
Щербини Анатолія Афанасійовича - заслуженого раціоналізатора
УРСР, виконроба будівельного управління "Автобуд" тресту
"Запоріжалюмінбуд"
по торгівлі і громадському харчуванню
Зеленчук Майї Петрівни - продавця магазину N 97 "Дитячий
світ" управління торгівлі Уманського міськвиконкому, Черкаська
область
Кульпач Єви Фадеївни - депутата Верховної Ради СРСР, старшого
продавця продовольчого магазину села Борове Карпилівського
сільського споживчого товариства, Рокитнівський район Ровенської
області
Сафіян Марії Тимофіївни - лауреата Державної премії СРСР,
бригадира норкової ферми Сокальського звірогосподарства,
Львівська область
Федаш Галини Григорівни - кухаря кафе "Смерічка" управління
громадського харчування Тернопільського облвиконкому
по місцевій промисловості, житлово-комунальному
господарству та побутовому обслуговуванню населення
Васенкової Василини Федорівни - бригадира механоскладальних
робіт фабрики культпобуттоварів, м. Херсон
Каблучко Юлії Григорівни - ливарниці Радомишльського заводу
нових виробів, Житомирська область
Козак Галини Борисівни - водія трамваю Львівського
трамвайно-тролейбусного управління
Маковія Василя Васильовича - бригадира комплексної бригади
ремонтно-будівельного управління N 3 Чернівецького
облрембудтресту
Масіча Володимира Петровича - слюсаря виробничого об'єднання
"Запоріжтеплокомуненерго"
Петрика Дмитра Івановича - закрійника Чернігівського
райпобуткомбінату
Рекухи Валентини Іванівни - Героя Соціалістичної Праці,
бригадира ткачів Кролевецької фабрики художнього ткацтва, Сумська
область
Тимченко Лідії Олександрівни - кравця Одеської фабрики
індивідуального пошиву і ремонту одягу
Чміль Ганни Федорівни - ткалі фабрики художніх виробів імені
8 Березня, смт Дігтярі Чернігівської області
по наукових установах і вищих учбових закладах
Гулого Максима Федотовича - лауреата Державних премій СРСР і
УРСР, заслуженого діяча науки УРСР, академіка Академії наук УРСР,
завідуючого відділом Інституту біохімії імені О.В. Палладіна
Академії наук УРСР, м. Київ
Митропольського Юрія Олексійовича - лауреата Ленінської
премії і Державної премії УРСР, заслуженого діяча науки УРСР,
академіка Академії наук СРСР, директора Інституту математики
Академії наук УРСР, м. Київ
Новицької-Усенко Людмили Василівни - депутата Верховної Ради
УРСР, заслуженого діяча науки УРСР, професора, ректора
Дніпропетровського медичного інституту
Півняка Геннадія Григоровича - професора, ректора
Дніпропетровського гірничого інституту імені Артема
по культурі, освіті, охороні здоров'я
та інших галузях
Безкровного Олексія Васильовича - складача комбінату друку
видавництва "Радянська Україна", м. Київ
Гнатюка Дмитра Михайловича - Героя Соціалістичної Праці,
лауреата Державних премій СРСР, Української РСР та Грузинської
РСР, народного артиста СРСР, соліста опери Державного академічного
театру опери та балету імені Т.Г. Шевченка, м. Київ
Грицаєнко Світлани Іванівни - заслуженого вчителя УРСР,
вчительки Романівської середньої школи, Дзержинський район
Житомирської області
Дарченко Марії Марківни - заслуженого лікаря УРСР,
дільничного педіатра Верховинської центральної районної лікарні,
Івано-Франківська область
Довгопол Антоніни Петрівни - виховательки дошкільного закладу
N 590, м. Київ
Козака Івана Кузьмича - слюсаря Одеської нафтобази Одеського
територіального управління по забезпеченню нафтопродуктами
Котвицької Наталії Гнатівни - фасувальниці Київського заводу
медичних препаратів
Прокопця Івана Петровича - майстра виробничого навчання
середнього професійно-технічного училища N 23 м. Запоріжжя
Сасіма Олександра Івановича - народного лікаря СРСР,
завідуючого хірургічним відділенням Черкаської обласної лікарні
Собчинської Ази Володимирівни - директора середньої школи N 2
м. Алушти, Кримська область
Шаповалової Тамари Дмитрівни - палітурниці головного
підприємства виробничого об'єднання "Поліграфіст", м. Київ
2. Вручення ініціаторам і передовикам соціалістичного
змагання свідоцтв про встановлення на Алеї трудової слави їх
портретів проводиться в урочистій обстановці на підприємствах і в
організаціях міністрами, головами державних комітетів, керівниками
відомств УРСР, головами облвиконкомів та їх заступниками, членами
колегій, начальниками промислових об'єднань, головних управлінь
міністерств, державних комітетів, відомств УРСР, головами і
секретарями республіканських і обласних комітетів, обласних і
Київської міської рад профспілок.
* * *
Рада Міністрів Української РСР і Українська республіканська
рада професійних спілок поздоровляють ініціаторів і передовиків
соціалістичного змагання з досягнутими успіхами і висловлюють
впевненість у тому, що робітники, колгоспники, інженерно-технічні
працівники, всі трудящі республіки забезпечать високі темпи і
чіткий ритм роботи, успішне виконання завдань і соціалістичних
зобов'язань першого року дванадцятої п'ятирічки.

Голова
Ради Міністрів Української РСР О.ЛЯШКО
Голова Української
республіканської ради
професійних спілок В.СОЛОГУБ
Інд. 26



вгору