Документ 72-2014-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 05.03.2014
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 20.03.2014. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 5 березня 2014 р. № 72
Київ

Про внесення змін до норм харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до норм харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29 березня 2002 р. № 426 (Офіційний вісник України, 2002 p., № 14, ст. 739; 2004 p., № 21, ст. 1438; 2006 p., № 11, ст. 716, № 50, ст. 3324; 2011 р., № 97, ст. 3541; 2013 р., № 41, ст. 1477), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 70





ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 5 березня 2014 р. № 72

ЗМІНИ,
що вносяться до норм харчування військовослужбовців Збройних Сил та інших військових формувань

1. Підпункт “л” пункту 1 приміток до норми № 1 - загальновійськова викласти у такій редакції:

“л) військовослужбовці офіцерського складу, військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, особи рядового, начальницького складу і працівники авіації ДСНС, військовослужбовці внутрішніх військ МВС та особи рядового, начальницького складу Держспецзв’язку під час несення бойового чергування, добового чергування, варти та у разі призначення до складу добового наряду, перебування в польових умовах (в таборах, на навчаннях, маневрах) під час відпрацювання завдань з бойової (навчально-бойової) підготовки, а військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, крім того під час перебування в навчальних військових частинах (центрах).

У разі призначення військовослужбовців офіцерського складу, військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, осіб рядового, начальницького складу і працівників авіації ДСНС, військовослужбовців внутрішніх військ МВС та осіб рядового, начальницького складу Держспецзв’язку на бойове чергування, добове чергування, до складу варти і добового наряду забезпечення за іншими нормами харчування не проводиться;”.

2. Підпункт “м” пункту 1 приміток до норми № 3 - морська викласти у такій редакції:

“м) військовослужбовці офіцерського складу, військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, під час несення бойового чергування, добового чергування, варти та у разі призначення до складу добового наряду, перебування в польових умовах (в таборах, на навчаннях, маневрах) під час відпрацювання завдань з бойової (навчально-бойової) підготовки, а військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, крім того під час перебування в навчальних військових частинах (центрах).

У разі призначення військовослужбовців офіцерського складу, військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, на бойове чергування, добове чергування, до складу варти і добового наряду забезпечення за іншими нормами харчування не проводиться;”.



вгору