Про видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій
Постанова Кабінету Міністрів України від 09.11.2016787
Документ 787-2016-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 09.11.2016
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 15.11.2016. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 9 листопада 2016 р. № 787
Київ

Про видатки на оплату праці працівників місцевих державних адміністрацій

Відповідно до статті 85 Бюджетного кодексу України Кабінет Міністрів України постановляє:

Установити, що місцеві державні адміністрації можуть отримувати додаткові кошти з місцевих бюджетів на оплату праці працівників для здійснення ними делегованих відповідно до закону повноважень органів місцевого самоврядування в таких обсягах:

до 100 відсотків затвердженого у Державному бюджеті України на 2016 рік фонду оплати праці працівників місцевих державних адміністрацій;

до 50 відсотків затвердженого у Державному бюджеті України на 2017 і наступні роки фонду оплати праці працівників місцевих державних адміністрацій.

Прем'єр-міністр України

В.ГРОЙСМАН

Інд. 71




вгору