Документ 822/2011, поточна редакція — Прийняття від 19.08.2011

                                                          
У К А З
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ
Про нагородження відзнакою
Президента України - ювілейною медаллю
"20 років незалежності України"

За значний особистий внесок у соціально-економічний,
науково-технічний та культурно-освітній розвиток Української
держави, вагомі трудові здобутки та багаторічну сумлінну працю
п о с т а н о в л я ю:
Нагородити відзнакою
Президента України - ювілейною медаллю
"20 років незалежності України":
по Автономній Республіці Крим
АКСЬОНОВА - головного агронома Олексія Діодоровича сільськогосподарського підприємства
"Агрофірма "Зеленогірськ",
Білогірський район
АЛІЄВА - голову Ради старійшин Ахтема кримськотатарського населення в селі
Красногвардійське Совєтського району
АМАТУНІ - Героя Радянського Союзу, члена Ашота Апетовича президії Ради Організації ветеранів
Автономної Республіки Крим, голову
комітету ветеранів війни,
м. Сімферополь
АНІКІЄНКА - начальника виробництва акціонерного Євгена Миколайовича товариства "Феодосійська суднобудівна
компанія "Море"
БАРАНОВУ - двірника комунального підприємства Людмилу Михайлівну "Комунальник", м. Саки
БАРДАЄВУ - робітника акціонерного товариства Наталю Олександрівну "Кримська фруктова компанія",
Красногвардійський район
БЕЛЯЛОВА - водія швидкої допомоги Кримської Ремзі республіканської установи
"Соколінський психоневрологічний
інтернат", Бахчисарайський район
БЄЛОУСОВА - заступника директора Володимира Петровича республіканського навчального закладу
"Чеботарська спеціальна
загальноосвітня школа-інтернат I-II
ступенів", Сакський район
БОРОДІЧ - радника Феодосійського міського Ларису Павлівну голови
ВІВТАНИК - соціального працівника Наталю Миколаївну територіального центру соціального
обслуговування (надання соціальних
послуг), м. Саки
ВЛАСОВУ - вчителя навчально-виховного Ларису Василівну комплексу Роздольненської
загальноосвітньої школи-гімназії
I-III ступенів N 2 імені Л. Рябіки
Роздольненської районної ради
ГАВРИЛОВА - члена президії Ради Організації Федора Лаврентійовича ветеранів Автономної Республіки Крим,
голову Центральної районної ради
ветеранів війни, праці та військової
служби міста Сімферополя
ГАЛАЙЧУКА - акумуляторника державного Миколу Григоровича підприємства "Євпаторійський морський
торговельний порт"
ГЕРАСІНА - екскаваторника товариства "Сакська Якова Дмитровича водна компанія", Сакський район
ГОНЧАРОВУ - вчителя Петрівської Наталю Дмитрівну загальноосвітньої школи I-III
ступенів N 2 Красногвардійського
району
ГОРБУНОВА - бригадира акціонерного товариства Віктора Володимировича "Суднобудівний завод "Залів", м. Керч
ГОРОДЕЦЬКУ - голову правління республіканської Наталію Миколаївну громадської організації "Слоу Фуд
Крим", м. Сімферополь
ГРИГОР'ЄВА - майстра державного підприємства Анатолія Олексійовича "Кримавтодор", м. Судак
ГРИЦЕНКА - члена президії Ради Організації Валерія Михайловича ветеранів Автономної Республіки Крим,
голову Ялтинської міської ради
ветеранів війни, праці та військової
служби
ГРИЩЕНКО - сестру медичну комунального закладу Людмилу Вікторівну "Сакське територіальне медичне
об'єднання", Сакський район
ДАНИЛОВУ - старшу медичну сестру Джанкойської Марію Миколаївну центральної районної лікарні
ДЕМУСА - учасника бойових дій у роки Великої Бориса Андрійовича Вітчизняної війни, Чорноморський район
ДОРОШЕНКА - завідувача відділення Совєтського Василя Лазаровича територіального медичного об'єднання
ЖАДАНОВСЬКУ - керівника швейної майстерні Олену Андріївну Кримського академічного українського
музичного театру, м. Сімферополь
ЖАРКОВА - начальника бригади товариства Олександра Серафимовича "Професіонал", м. Сімферополь
ЖУЛАЄВУ - лікаря Кримської республіканської Тетяну Єгорівну санітарно-епідеміологічної станції,
м. Сімферополь
ЗАДОРОЖНОГО - тракториста-машиніста Анатолія Івановича Нижньогірського міжрайонного
управління водного господарства
ЗАКУРДАЄВУ - майстра виробничого навчання Валентину Василівну Кримського республіканського
професійно-технічного навчального
закладу "Сімферопольський професійний
будівельний ліцей"
ЗАМЯТІНА - члена громадської організації Віталія Валентиновича "Організація з захисту прав та свобод
людини "Актив", м. Сімферополь
ІСАЄВУ - начальника відділу Державного архіву
Марину Євгеніївну в Автономній Республіці Крим,
м. Сімферополь
КАРПІВА - бригадира ферми Володимира Юрійовича сільськогосподарського підприємства
"Грузія", Первомайський район
КВІТКА - механізатора товариства "Вест", Віктора Віталійовича Совєтський район
КЕКУ - помічника лікаря Сімферопольської Марію Василівну міської санітарно-епідеміологічної
станції
КОРЧЕМНУ - робочу Роздольненського лісництва Аліфтину Хадісівну державного підприємства
"Роздольненське лісомисливське
господарство"
КОСТЕНКО - викладача Алуштинської дитячої Надію Яківну музичної школи
КРАВЕЦЬ - директора Іванівської Лідію Сергіївну загальноосвітньої школи
I-III ступенів Нижньогірської районної
ради
КРУТІКОВА - слюсаря-ремонтника акціонерного Сергія Олексійовича товариства "Кримський титан",
м. Армянськ
КРЯЧКА - лікаря 7-ї міської клінічної лікарні
Валерія Федоровича міста Сімферополя
КУЗЬМІНА - голову правління громадської Андрія Олександровича організації "Рада громадськості
Криму", м. Сімферополь
ЛАЗУТКІНА - голову правління громадської Віталія Володимировича організації "Громадський актив Криму",
м. Сімферополь
ЛЕУСЕНКА - інженера-фізика Кримської Павла Володимировича республіканської
санітарно-епідеміологічної станції,
м. Сімферополь
ЛИСЕНКА - майстра орендного підприємства Юрія Олександровича "Кримтеплокомуненерго"
МАЗЕПІНУ - прибиральницю комунального Ганну Андріївну підприємства "Автотранспортне
санітарне очищування", м. Євпаторія
МАМОНОВА - завідувача відділення Центру Юрія Миколайовича медичної реабілітації та санаторного
лікування "Крим", м. Ялта
МАМУТОВА - головного редактора газети "Крим", Бекіра Аблаєвича м. Сімферополь
МАТВЄЄВА - завідувача відділення Валерія Олександровича Красногвардійської центральної
районної лікарні Красногвардійського
територіального медичного об'єднання
МЕЩЕРЯКОВА - тракториста сільськогосподарського Володимира Сергійовича товариства "Начало", Чорноморський
район
МОЖАЄВА - водія групи обслуговування 36-ї Івана Анатолійовича державної пожежної частини технічної
служби, м. Ялта
НЄТРОНІНУ - вчителя гімназії N 11 імені Ольгу Вікторівну К.А. Треньова Сімферопольської міської
ради
НІКОЛАЙЧУКА - машиніста акціонерного товариства Анатолія Степановича "Державна акціонерна компанія
"Автомобільні дороги України",
м. Сімферополь
НІКОЛЕНКА - формувальника товариства "Азовчані",
Миколу Івановича Джанкойський район
НІКУЛІНА - електрогазозварника Олега Олександровича Сімферопольського управління по
газифікації та експлуатації газового
господарства акціонерного товариства
"Кримгаз"
ОТРИШКО - державного інспектора Людмилу Анатоліївну Республіканського комітету Автономної
Республіки Крим з охорони
навколишнього природного середовища
ПАВЛЕНКО - контролера цеху акціонерного Ірину Миколаївну товариства "Кримський содовий завод",
м. Сімферополь
ПЕРВУХІНУ - старшого оператора заправної станції
Ганну Миронівну державного підприємства "Феодосійське
підприємство із забезпечення
нафтопродуктами"
ПЕТРИЧЕНКА - старшого тренера спеціалізованої Валентина Володимировича дитячо-юнацької спортивної школи
Олімпійського резерву з легкої
атлетики, м. Сімферополь
ПІНЧУК - заступника директора Кримського Ганну Валентинівну республіканського позашкільного
навчального закладу "Центр дитячої і
юнацької творчості", м. Сімферополь
ПЛЮХІНА - головного інженера Сергія Івановича сільськогосподарського підприємства
"Старокримський", Кіровський район
ПОГОСОВА - бригадира механізаторів державного Павла Едуардовича підприємства "Керченський морський
торговельний порт"
ПОДДУБНУ - голову правління громадської Марію Євгенівну організації "Центр допомоги тваринам",
м. Сімферополь
ПОЛІЩУК - голову правління споживчого Надію Валентинівну товариства Центрального району міста
Сімферополя
ПОПОВА - механіка товариства "Фірма "Салта" Володимира Тимофійовича ЛТД", м. Сімферополь
ПОТАПЕНКА - помічника лісничого державного Анатолія Олександровича підприємства "Алуштинське лісове
господарство"
ПОХВАЛІНА - лікаря-хірурга-онколога Кримської Ігоря Васильовича республіканської установи
"Онкологічний клінічний диспансер",
м. Сімферополь
ПУТІНЦЕВУ - директора комунального вищого Галину Йосипівну навчального закладу "Керченський
медичний коледж імені Г.К. Петрової"
РУДІКА - начальника причалу пансіонату Андрія Петровича "Львівський залізничник", м. Судак
СОКОЛОВА - складача поїздів державного Андрія Вікторовича підприємства "Придніпровська
залізниця", Сімферопольський район
СПІЛЬНУ - завідувача сектору Кримської Світлану Григорівну республіканської установи
"Універсальна наукова бібліотека
ім. І.Я. Франка", м. Сімферополь
СТЕБЛІЯ - головного лікаря міської клінічної Олега Івановича лікарні N 6 швидкої медичної допомоги
міста Сімферополя
СТРЕЛЬЧЕНКА - водія Первомайського управління Олега Петровича водного господарства
СТРИЖНЬОВА - державного інспектора Олега Валентиновича Республіканського комітету Автономної
Республіки Крим з охорони
навколишнього природного середовища
СУМУЛІДІ - голову Федерації греків Криму Миколу Георгійовича
ТАРАСЕНКА - президента Кримської академії наук Віктора Сергійовича
ТВЕРДОХЛЕБОВА - токаря-розточувальника акціонерного Володимира Петровича товариства "Електромашинобудівний
завод "Фірма Селма", м. Сімферополь
ТЕРЛЕЦЬКОГО - машиніста акціонерного товариства Миколу Федоровича "Південшляхбуд", м. Сімферополь
ТРАУР - рисівника сільськогосподарського Віру Миколаївну товариства "Ніва", Роздольненський
район
УЛЬЯНЦЕВУ - ревізора комунального підприємства Антоніну Олександрівну "Трамвайне управління імені
І.О. Пятецького", м. Євпаторія
ФІЛОНОВА - заступника голови правління Володимира Івановича акціонерного товариства "Завод
"Фіолент", Сімферопольський район
ФОМЕНКО - старшого секретаря Керченського Олену Валеріївну міського суду
ФЬОДОРОВУ - завідувача відділення Кримської Галину Олександрівну республіканської установи "Клінічна
психіатрична лікарня N 1",
м. Сімферополь
ХАЙТОВИЧА - начальника державного закладу Олександра Борисовича "Українська протичумна станція"
Міністерства охорони здоров'я України,
м. Сімферополь
ХАЛЯВУ - монтажника товариства "Будівельна Михайла Павловича компанія Консоль-Строй ЛТ",
м. Сімферополь
ХРАМОГІНА - ветерана товариства Георгія Івановича "Чорноморнафтогаз", Чорноморський
район
ХУБЛАРЯНА - начальника відділу Республіканського
Шаміра Геворговича комітету Автономної Республіки Крим у
справах міжнаціональних відносин та
депортованих громадян
ЩУКОВУ - птахівницю державного підприємства Олену Петрівну "Навчально-дослідний племінний
птахівничий завод імені Фрунзе
Національного аграрного університету",
Сакський район
ЮРЧЕНКА - єгеря державного підприємства Володимира Олександровича "Мисливське господарство "Холодна
Гора" Республіканського комітету
Автономної Республіки Крим з лісового
і мисливського господарства
ЯКОВЕНКА - лікаря-епідеміолога Совєтської Володимира Марковича районної санітарно-епідеміологічної
станції Міністерства охорони здоров'я
України
по Вінницькій області
БАЛАНА - провідного інженера товариства Григорія Олексійовича "Агрокомплекс "Зелена долина",
Томашпільський район
БЕЗНОСКА - виконуючого обов'язки голови Антона Семеновича Вінницької обласної організації
інвалідів Великої Вітчизняної війни та
Збройних Сил України
БОРИМСЬКОГО - директора сільськогосподарського Івана Арсеньовича товариства "Промінь", Калинівський
район
БРУХАЛЯ - Сокільського сільського голову, Леоніда Володимировича Чернівецький район
ВАЙСБУРДА - директора Кивачівської Леоніда Петровича загальноосвітньої школи
I-III ступенів, Теплицький район
ГАВРИЛЮК - керівника зразкового ансамблю Наталію Сергіївну естрадного танцю "Мрія" Бершадського
районного будинку культури
ГАЛАГІНА - голову фермерського господарства Анатолія Васильовича "Івчанське", Літинський район
ГАНЗЮКА - Великокісницького сільського голову,
Миколу Мілентійовича Ямпільський район
ГИЖКА - начальника головного управління Андрія Петровича Вінницької обласної державної
адміністрації
ГОДЗА - директора сільськогосподарського Сергія Романовича товариства "Росія", Чернівецький район
ГОНЧАРЕНКА - директора сільськогосподарського Романа Васильовича товариства "Агрофірма "Вербка",
Чечельницький район
ГРИЧАНЮК - завідуючу відділом народної творчості
Любов Кирилівну Вінницького обласного центру народної
творчості
ГУМЕНЮКА - директора філії акціонерного Володимира Сергійовича товариства "Зернопродукт МХП",
Хмільницький район
ГУМЕНЮКА - директора підприємства "Весна", Євгена Миколайовича Мурованокуриловецький район
ДЕСЯК - пенсіонерку, Крижопільський район Ольгу Федорівну
ДІДИКА - голову фермерського господарства Анатолія Павловича "Врожайне", Шаргородський район
ЖУШМАН - заступника директора комунального Валентину Миколаївну закладу "Ольгопільська середня
загальноосвітня школа
I-III ступенів", Чечельницький район
ЗАЛЕВСЬКОГО - першого заступника голови Вінницького
Леоніда Францевича обласного об'єднання "Інваліди
Чорнобиля"
ЄФРЕМОВА - директора сільськогосподарського Анатолія Михайловича підприємства "Вікторія",
Могилів-Подільський район
ІВАНОВА - президента Асоціації підприємств Юрія Івановича "Вінницяоблтеплоенерго"
КАЛЕНІЧЕНКА - голову Хмільницької районної ради Віталія Олександровича організації ветеранів України
КАЛИНЧУКА - директора сільськогосподарського Михайла Івановича товариства "Зелений клин",
Томашпільський район
КАСЯНЧУКА - члена ради Вінницького обласного Івана Миколайовича об'єднаного товариства колишніх
політв'язнів, репресованих та їх дітей
КІРІЧУКА - директора сільськогосподарського Василя Васильовича товариства "Маяк", Калинівський район
КНИША - Серебрійського сільського голову, Володимира Андрійовича Могилів-Подільський район
КОВАЛЬЧУКА - голову фермерського господарства Сергія Михайловича "Чиста криниця", Гайсинський район
КОВАЛЯ - вчителя загальноосвітньої школи Олександра Івановича I-III ступенів N 2, м. Гнівань
КОЗЮКА - письменника, краєзнавця, Хмільницький
Євгенія Івановича район
КОЛОМІЙЦЯ - директора загальноосвітньої школи Анатолія Олексійовича I-III ступенів села Сьомаки,
Хмільницький район
КОЛОМІЙЦЯ - члена Вінницької обласної організації
Бориса Івановича Спілки офіцерів України
КОЛОМІЙЦЯ - директора Сніжнянської середньої Владислава Зіновійовича загальноосвітньої школи I-II
ступенів, Погребищенський район
КОРОЛЬ - завідувача художньо-естетичного Інну Борисівну відділу Ладижинського міжшкільного
навчально-виробничого центру
"Спадщина"
КУРДЮШКІНУ - головного спеціаліста відділу Тетяну Василівну Могилів-Подільської районної державної
адміністрації
КУЧЕРА - керівника сільськогосподарського Олександра Григоровича виробничого колективу "Прогрес",
Піщанський район
ЛАНОВИК - заступника директора Миколаївської Ларису Ярославівну середньої загальноосвітньої школи
I-III ступенів, Козятинський район
ЛЕВИЦЬКУ - директора комунального підприємства Світлану Юріївну "Редакція газети "Нове місто"
Ладижинської міської ради"
ЛЕВЧЕНКА - директора Тульчинської дитячої Василя Федоровича музичної школи Вінницької області
ЛИСЕНКО - спеціаліста Вінницького обласного Галину Петрівну відділення Спілки працівників
житлово-комунального господарства
України
ЛУКАШОВА - машиніста тепловоза локомотивного Миколу Степановича депо Жмеринка
МАЗУРИКА - голову Чечельницької районної ради Станіслава Васильовича організації ветеранів України
МАЛАЩУКА - головного лікаря Северинівського Володимира Даниловича кістково-туберкульозного санаторію,
Жмеринський район
МАЛЮТУ - директора Чернятинського коледжу Віталія Феодосійовича Вінницького національного аграрного
університету
МАРИНИЧА - директора Ситковецької Олександра Івановича загальноосвітньої школи I-III
ступенів, Немирівський район
МАРТИНЮКА - директора середньої загальноосвітньої
Миколу Івановича школи I-III ступенів N 1 імені Героя
Радянського Союзу О.А. Бичковського,
Крижопільський район
МОСКАЛЕВСЬКОГО - директора Козятинського Зіновія Петровича загальноосвітнього навчально-виховного
комплексу I-III ступенів
"Школа-інтернат-гімназія" імені
В.М. Підгорбунського, Козятинський
район
НАКОНЕЧНОГО - пенсіонера, Ямпільський район Віктора Андрійовича
НАРТОВСЬКОГО - директора вищого професійного училища
Юрія Володимировича N 7 міста Вінниці
ОКОЛОДЬКА - редактора Хмільницької міськрайонної
Павла Андрійовича газети "Життєві обрії"
ОМЕЛЬЧУКА - завідувача відділення Шаргородської Володимира Феодосійовича центральної районної лікарні
ПАНЧУКА - директора Луко-Барської Анатолія Митрофановича загальноосвітньої школи I-III
ступенів, Барський район
ПЕДОРЕНКА - головного лікаря комунальної установи
Василя Івановича "Погребищенський районний медичний
центр первинної медико-санітарної
допомоги" Погребищенської районної
ради Вінницької області
ПЕТРИК - секретаря Медівської сільської ради,
Ніну Яківну Оратівський район
ПІКУША - директора - головного лікаря Віктора Миколайовича санаторію "Медичний центр реабілітації
залізничників", м. Хмільник
ПИНДУСА - директора Іллінецького державного Василя Васильовича аграрного коледжу, м. Іллінці
ПОДОЛЯН - завідувача заводу товариства "КОЛОС",
Катерину Іванівну Тростянецький район
ПОЛТОРАКА - директора філії товариства "Інтер Ігоря Миколайовича ФУД", Тульчинський район
ПРУДИУСА - головного лікаря Вінницького Пилипа Григоровича обласного клінічного
ендокринологічного диспансеру
ПРУДНИКОВУ - завідувача дошкільного навчального Ніну Василівну закладу N 3, м. Козятин
РАТОВУ - голову Вінницького обласного Валентину Дмитрівну відділення Всеукраїнського об'єднання
ветеранів
РИБАК - лікаря Цибулівської лікарської Фросину Іванівну амбулаторії, Тростянецький район
РУЗЯКА - головного лікаря Крижопільської Валерія Івановича центральної районної лікарні
САНДУЛ - директора Моївської загальноосвітньої
Галину Володимирівну школи I-III ступенів, Чернівецький
район
СЕКРЕТ - завідувача редакції Вінницької Ганну Василівну обласної державної телерадіокомпанії
"ВІНТЕРА"
СЕНЧУКА - директора сільськогосподарського Миколу Олексійовича товариства "Україна", Іллінецький
район
СЕРВЕТНИКА - вчителя навчально-виховного комплексу
Василя Григоровича "Середня загальноосвітня школа I-III
ступенів N 1 - гімназія",
Мурованокуриловецький район
СІРЕНКА - голову селянсько-фермерського Олександра Васильовича господарства "Зірка", Погребищенський
район
СИДОРУКА - голову спілки підприємців та Володимира Степановича промисловців, Калинівський район
СМОЛЯКА - Суворовського сільського голову, Олександра Григоровича Тульчинський район
СОКОТНЮКА - керівника народного академічного хору
Миколу Петровича "Відродження" Теплицького районного
будинку культури
СПЛОДИТЕЛЯ - голову сільськогосподарського Петра Терентійовича виробничого кооперативу "Маяк",
Оратівський район
СПРИНЧАКА - тренера-викладача Томашпільської Івана Івановича районної дитячо-юнацької спортивної
школи
ТВЕРДОХЛІБ - завідувача дошкільного навчального Аліну Петрівну закладу N 4, м. Жмеринка
ТІТОВУ - директора закладу "Навчально-виховний
Наталію Анатоліївну комплекс: загальноосвітня школа I-III
ступенів - гімназія N 6 Вінницької
міської ради"
ТКАЧУКА - слюсаря-сантехніка комунального Володимира Семеновича підприємства "Відродження", м. Козятин
ТКАЧУКА - вчителя Уладівської середньої Павла Івановича загальноосвітньої школи I-II
ступенів, Літинський район
ХЛІВНЮКА - головного агронома Валерія Петровича сільськогосподарського виробничого
колективу "Сокирянський", Теплицький
район
ХНИКІНА - викладача Вінницького державного Павла Вікторовича педагогічного університету імені
М. Коцюбинського
ЧЕРЕШНЮК - старшого викладача кафедри Галину Семенівну Вінницького національного медичного
університету імені М.І. Пирогова
ШУЛЯКА - завідувача відділення комунального Валерія Панасовича підприємства "Козятинська центральна
районна лікарня Козятинської міської
ради"
ЯЦЕНКА - головного лікаря Ладижинського Ігоря Івановича міського територіального медичного
об'єднання
ЯЩУКА - заступника голови Іллінецької Миколу Макаровича районної ради організації ветеранів
України у Вінницькій області
по Волинській області
АНДРОСЮК - доярку сільськогосподарського Людмилу Василівну товариства "Дружба", Ковельський район
БЛАЖЕНЧУКА - голову правління Луцької обласної Володимира Івановича організації "Союз споживачів України"
БОНДАРЕНКА - лікаря Шацької районної лікарні Володимира Івановича
БОНДАРЕНКО - лікаря комунального закладу "Луцька Інну Володимирівну міська клінічна лікарня"
ВІЛІНЦЯ - громадського діяча, ветерана праці, Петра Калістратовича м. Ківерці
ВІНЦЮКА - слюсаря-складальника державного Ярослава Петровича підприємства Міністерства оборони
України "Луцький ремонтний завод
"Мотор"
ВІТРУК - медичну сестру Овлочинської сільської
Аллу Іванівну лікарської амбулаторії, Турійський
район
ВІТЮКА - голову сільськогосподарського Івана Григоровича виробничого кооперативу "Мрія",
Маневицький район
ГЕТМАНЧУКА - головного лікаря Маневицької Андрія Феодосійовича центральної районної лікарні
ГІНАЙЛА - голову правління Володимир-Волинського
Миколу Архиповича міського благодійного фонду "Матері
Божої неустанної помочі", настоятеля
Свято-Покровського храму
ДРУЖИНОВИЧА - тренера-викладача обласної Валерія Павловича дитячо-юнацької спортивної школи
інвалідів Волинського центру
"Інваспорт"
ДЯДЮК - директора загальноосвітньої школи Руслану Іванівну I-III ступенів, Горохівський район
ЗАРЕМБУ - голову сільськогосподарського Віталія Миколайовича товариства "Романів", Луцький район
ЗІНЧУК - директора сільськогосподарського Тетяну Василівну товариства "Вежа", Ковельський район
КАЛІНЧАКА - Клюського сільського голову, Ростислава Васильовича Турійський район
КОВАЛЬЧУКА - директора комунального закладу "Луцька
Олега Олександровича гімназія N 21 імені Михайла Кравчука
Луцької міської ради Волинської
області"
КОВАЛЬЧУК - громадського діяча, Тамару Мілентіївну Володимир-Волинський район
КОВАЛЯ - голову фермерського господарства Олександра Петровича "Промінь", Ратнівський район
КОВТУН - вчителя загальноосвітньої школи I-III
Надію Михайлівну ступенів, Рожищенський район
КОЗЛОВСЬКОГО - радника Володимир-Волинського міського
Віталія Олексійовича голови
КРАВЧУКА - члена Любешівської районної Петра Авксентійовича організації ветеранів війни та праці
ЛЕНАРТОВИЧА - ветерана праці, м. Луцьк Юрія Сильвестровича
МАЗУРИК - головного лікаря амбулаторії загальної
Ларису Віталіївну практики сімейної медицини села Буцин,
Старовижівський район
МАЛІНОВСЬКОГО - директора підприємства "Криниця", Богдана Івановича м. Любомль
МАТВІЙЧУКА - Добренського сільського голову, Петра Артемовича Камінь-Каширський район
МАТУЛЬКА - керівника аматорського народного хору
Ярослава Васильовича ветеранів "Осіннє золото",
Локачинський район
МЕЛЬНИКА - журналіста, члена Національної спілки
Валерія Степановича журналістів, м. Луцьк
МЕЛЬНИЦЬКОГО - лісничого державного підприємства Петра Васильовича "Спеціалізоване лісогосподарське
підприємство "Камінь-Каширськагроліс"
НОСУЛІЧА - директора Шацької загальноосвітньої Володимира Петровича школи I-II ступенів
ОНАЦЬКОГО - лікаря територіального медичного Бориса Леонідовича об'єднання Любомльського і Шацького
районів
ПЕТРОВСЬКУ - доярку сільськогосподарського Тетяну Іванівну товариства "Романів", Луцький район
ПЕТРОЩУК - головного редактора Іваничівської Валентину Петрівну районної газети "Колос"
ПРУДА - директора Голобського дитячого Миколу Григоровича будинку-інтернату, Ковельський район
САГАНЮКА - Володимир-Волинського міського голову
Петра Даниловича
САПОЖНІКОВА - Нововолинського міського голову Віктора Борисовича
САЧУКА - слюсаря-інструментальника акціонерного
Сергія Івановича товариства "Електротермометрія",
м. Луцьк
СЕГЕЙДУ - ветерана праці, жителя села Затурці Харитона Пилиповича Локачинського району
СЕМЕНЮКА - Підгайцівського сільського голову, Юрія Михайловича Луцький район
СУДНИК - ветерана державної служби, Тамару Степанівну Локачівський район
ТАРАРАЯ - керівника сільськогосподарського Василя Васильовича підприємства імені І. Франка,
Горохівський район
ТИПЕЦЬ - доярку сільськогосподарського Марію Олексіївну кооперативу "Прип'ять", Ратнівський
район
ШИМОНОВИЧА - лікаря поліклінічного відділення Євгенія Михайловича Волинської обласної психіатричної
лікарні N 1, м. Луцьк
ШУМСЬКОГО - директора сільськогосподарського Віктора Анатолійовича підприємства "Рать", Луцький район
ЯКИМОВИЧА - головного агронома фермерського Петра Івановича господарства "Перлина Турії",
Турійський район
по Дніпропетровській області
АВЕР'ЯНОВА - голову ради Нікопольської міської Миколу Петровича організації ветеранів
АЛЬОШИНА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Анатолія Антиповича Праці, м. Дніпропетровськ
АНДРЮЩЕНКО - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Надію Іванівну Праці, Криворізький район
АНТИПОВА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Сергія Івановича Праці, м. Дніпропетровськ
БАКУНЦЯ - пенсіонера, Героя Соціалістичної Івана Арсентійовича Праці, м. Кривий Ріг
БАЛЬВАС - Саврівського сільського голову, Тамару Олександрівну П'ятихатський район
БАРАЛЕЙ - студентку Тернопільського Юлію Юріївну національного університету, чемпіонку
світу та Європи з легкої атлетики
серед юніорів
БИЧЕНКА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Дмитра Сидоровича Праці, Криничанський район
БІДНЯКА - Марганецького міського голову Олега Григоровича
БІЛОГО - викладача Синельниківської школи Ігоря Івановича культури та мистецтв
БІЛОУСА - директора Промінської середньої Леоніда Олексійовича загальноосвітньої школи I-III
ступенів Солонянського району,
чемпіона світу 2010 року з гирьового
спорту
БІРЮКОВА - директора акціонерного товариства Івана Павловича "Дніпропетровське будівельно-монтажне
управління "Укренергобуд"
БОГАТИРЯ - пенсіонера, члена ради Віктора Васильовича Дніпропетровської обласної організації
ветеранів України
БОРОЗНЯКА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Василя Ілліча Праці, Верхньодніпровський район
БРЕДИХІНА - старшого тренера-викладача Володимира Дмитровича дитячо-юнацької спортивної школи N 1,
м. Нікополь
ВЕЛИЧКА - почесного директора Нікопольського Бориса Федоровича заводу феросплавів, Героя
Соціалістичної Праці
ВІВЧАРЕНКО - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Клавдію Олександрівну Праці, м. Кривий Ріг
ВІЛЬХОВУ - директора В'язівоцької середньої Валентину Григорівну школи I-III ступенів, Павлоградський
район
ВОЛОВИКА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Василя Семеновича Праці, м. Дніпропетровськ
ВОРОНКІНА - лікаря Дніпропетровської центральної
Олександра Андрійовича районної лікарні
ВУЙЧИЦЬКОГО - директора товариства "Агрофірма Анатолія Станіславовича "Дружба", Новомосковський район
ГАЛАТУ - пенсіонера, Героя Соціалістичної Івана Корнійовича Праці, Новомосковський район
ГОЛОБОРОДЬКО - пенсіонерку, повного кавалера ордена
Людмилу Василівну Трудової Слави, Криничанський район
ГОНТАРЕНКА - голову громадської ради при Анатолія Федоровича Нікопольському міському голові
ГРИЦАЯ - голову Широківської районної Василя Євтихійовича організації ветеранів
ГУЗІКОВУ - директора Павлоградської Людмилу Володимирівну загальноосвітньої школи
I-III ступенів N 18
ГУРОВА - почесного громадянина міста Кривий Вадима Миколайовича Ріг
ДАБІЖУ - голову ради Криворізької міської Миколу Кириловича організації ветеранів
ДЕМЕНКА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Івана Костянтиновича Праці, Дніпропетровський район
ДЖУР - директора Кіровської середньої Віру Борисівну загальноосвітньої школи,
Дніпропетровський район
ДЗЮБУ - пенсіонерку, повного кавалера ордена
Нінаїду Вікторівну Трудової Слави, м. Кривий Ріг
ДОЛГОПОЛОВА - члена виконкому Дніпропетровської Олександра Федоровича обласної громадської організації "Союз
інвалідів і чорнобильців"
ДУДКА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Федора Олексійовича Праці, Магдалинівський район
ДЯЧЕНКО - директора Орджонікідзевського Наталію Василівну професійно-технічного училища
ЄВСЮКОВА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Василя Григоровича Праці, м. Дніпропетровськ
ЖЕДІКА - бригадира Синельниківського Юрія Вікторовича пасажирського вагонного депо
державного підприємства
"Придніпровська залізниця"
ЖИЛІНА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Бориса Олексійовича Праці, м. Новомосковськ
ЖИТНІКОВА - голову Синельниківської районної Івана Олександровича ради ветеранів України
ЖУКОВСЬКОГО - заступника директора Нікопольського Мирослава Петровича краєзнавчого музею
ЗАВІЗІОНА - заступника голови виконкому Віктора Федоровича Дніпропетровської обласної громадської
організації "Союз інвалідів і
чорнобильців"
ЗІНОВ'ЄВА - директора товариства Олексія Михайловича "Науково-виробнича фірма
"Дніпротехсервіс", м. Дніпропетровськ
ЗІНЧЕНКА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Віктора Якимовича Праці, м. Дніпропетровськ
ЗУЗИКА - голову фермерського господарства "За
Миколу Івановича мир", Синельниківський район
КАЛЬМУС - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Марію Юхимівну Праці, м. Дніпропетровськ
КИРИЧЕНКО - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Ніну Олександрівну Праці, м. Нікополь
КИСЕЛЬОВУ - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Меланію Іллівну Праці, Криворізький район
КІЧАНОВА - дитячого Валентина Андрійовича лікаря-ортопеда-травматолога дитячої
поліклініки N 1 комунального закладу
"Павлоградська міська лікарня N 1"
КЛИМЕНКА - директора товариства "Агрофірма Івана Петровича "Промінь", Межівський район
КОБЗАР - директора комунального закладу Олену Григорівну культури "Історичний музей імені
Ю. Пригожина", м. Жовті Води
КОЗЛОВСЬКОГО - завідувача лабораторії заводу імені Альфреда Івановича К. Лібкнехта, Героя України,
м. Дніпропетровськ
КОМАШКО - оператора комунального підприємства Людмилу Іванівну "Марганецьке виробниче управління
водопровідно-каналізаційного
господарства" Дніпропетровської
обласної ради
КОРОЛЕНКА - голову правління акціонерного Михайла Костянтиновича товариства "Південний
гірничо-збагачувальний комбінат",
м. Кривий Ріг
КОРОЛЮК - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Ганну Лук'янівну Праці, м. Дніпропетровськ
КОСТЕНКА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Віталія Олексійовича Праці, м. Кривий Ріг
КОЦАРЕНКА - головного лікаря Павлоградської Савелія Лук'яновича центральної районної лікарні
КОШЕЛЕВА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Єгора Васильовича Праці, м. Дніпропетровськ
КРАВЦОВА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Івана Семеновича Праці, м. Кривий Ріг
КУДИМА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Івана Олексійовича Праці, м. Кривий Ріг
КУДРЯВЦЕВА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Валентина Павловича Праці, м. Дніпропетровськ
КУЗЬМЕНКО - лікаря-педіатра дільничного Ольгу Федорівну комунального закладу "Міська дитяча
лікарня N 1", м. Кривий Ріг
КУЛЕШОВУ - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Ганну Галантионівну Праці, Верхньодніпровський район
КУХАРЬ - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Марію Єгорівну Праці, Новомосковський район
КУЦУ - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Марію Іванівну Праці, м. Нікополь
ЛАГОДУ - пенсіонера, повного кавалера ордена Михайла Дмитровича Трудової Слави, м. Новомосковськ
ЛЕСИКА - машиніста філії "Новомосковський Олександра Лукича райавтодор" товариства "Державна
акціонерна компанія "Автомобільні
дороги України", м. Новомосковськ
ЛИТВЯКА - заступника директора державного Василя Григоровича підприємства "Український інститут по
проектуванню металургійних заводів",
м. Дніпропетровськ
ЛІСНЯК - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Ніну Сергіївну Праці, Петриківський район
ЛЯШЕНКА - пенсіонера, повного кавалера ордена Олександра Івановича Трудової Слави, м. Кривий Ріг
МАЗУР - директора Криворізького ботанічного Антоніну Юхимівну саду Національної академії наук
України
МАЛООКА - директора підприємства "Рос плюс М" Олега Володимировича П'ятихатського району
МАЛЬОВАНОГО - пенсіонера, Васильківський район Анатолія Миколайовича
МАХАНЬКО - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Валентину Павлівну Праці, м. Дніпропетровськ
МЕРКУЛОВА - директора товариства "Агрофірма Олександра Андрійовича "Росток", Нікопольський район
МИКОЛЕНКА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Павла Миколайовича Праці, Магдалинівський район
МОЛОДЦЯ - пенсіонера, Героя Соціалістичної Івана Миколайовича Праці, м. Марганець
МОРОЗОВА - старшого тренера-викладача Володимира Михайловича комунального закладу "Дніпропетровська
обласна школа вищої спортивної
майстерності"
МОСТОВОГО - пенсіонера, Героя Соціалістичної Івана Івановича Праці, м. Марганець
МОСТОВОГО - пенсіонера, повного кавалера ордена Миколу Олексійовича Трудової Слави, м. Кривий Ріг
МУРКОВИЧ - голову Олександропільської сільської
Людмилу Іванівну ради, Солонянський район
НЕДАШКІВСЬКОГО - пенсіонера, повного кавалера ордена Михайла Михайловича Трудової Слави, м. Першотравенськ
НІКОЛАЄВА - директора сільськогосподарського Олександра Івановича підприємства "Чумаки",
Дніпропетровський район
НОВІКОВУ - вихователя-методиста дошкільного Людмилу Іванівну навчального закладу компенсуючого типу
"Психолого-медико-педагогічний центр
розвитку дитини "Ромашка",
м. Марганець
НОВОСІЛЕЦЬКУ - директора комунальної установи Наталію Адамівну "Будинок милосердя "Затишок",
м. Кривий Ріг
ОНАНЧЕНКА - завідувача відділення Василя Григоровича спеціалізованої медико-санітарної
частини N 9, м. Жовті Води
ПАНАСЕНКО - директора сільськогосподарського Марію Ігнатіївну товариства "Україна", Криничанський
район
ПЕЛИХ - пенсіонерку, м. Дніпропетровськ Марію Гаврилівну
ПЕРЕГУДОВА - директора підприємства "Державний Володимира Володимировича інститут по проектуванню підприємств
гірничорудної промисловості
"Кривбаспроект", м. Кривий Ріг
ПЕРЕПЕЧАЄНКО - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Раїсу Степанівну Праці, Покровський район
ПЕТРУКА - пенсіонера, Героя Соціалістичної Андрія Дмитровича Праці, м. Кривий Ріг
ПИСЬМЕННУ - викладача Нікопольського училища Зінаїду Григорівну Криворізького державного педагогічного
університету
ПОВІРЕНОГО - пенсіонера, повного кавалера ордена Івана Петровича Трудової Слави, м. Дніпропетровськ
ПОКУСУ - пенсіонера, Героя Соціалістичної Олексія Олександровича Праці, м. Дніпропетровськ
ПОЛІЩУКА - президента товариства "Спортивний Сергія Георгійовича клуб "Спарта", м. Кривий Ріг
ПОСТОЛЬНИК - пенсіонерку, Героя Соціалістичної Лідію Іванівну Праці, Синельниківський район
ПОСУНЬКО - директора Павлоградського технікуму Людмилу Миколаївну державного вищого навчального закладу
"Національний гірничий університет"


Якщо Ви побачили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl-Enter. Будемо вдячні!

вгору