Документ 827-2006-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 15.06.2006

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 15 червня 2006 р. N 827
Київ
Про присудження Премії Кабінету Міністрів України
за особливі досягнення молоді у розбудові України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі
досягнення молоді у розбудові України за 2005 рік:
За виробничі досягнення
ВЕРЕЩАГІНІЙ - головному спеціалісту-юрисконсульту Катерині Андріївні головного управління праці та
соціального захисту населення
Запорізької обласної державної
адміністрації
ГЕТЬМАНУ - старшому майстрові виробничої Богдану Романовичу діяльності першої групи електричного
цеху Бурштинської теплової
електростанції, Івано-Франківська
область
ДАВИДЧУК - начальникові відділу прецедентного Ользі Василівні права Національного бюро у справах
дотримання Конвенції про захист прав і
основних свобод людини Міністерства
юстиції
ДІДУСУ - директорові державного підприємства Олегу Яковичу "Ємільчинське лісове господарство",
Житомирська область
ЄРМОЛЕНКУ - головному агрономові Віталію Андрійовичу сільськогосподарського товариства з
обмеженою відповідальністю "Агрофірма
"Зоря", Кіровоградська область
ЖУКОВУ - начальникові сектору Кирилу Олександровичу інформаційно-програмного забезпечення
відділу інформаційної роботи та митної
статистики Луганської митниці
ІВАЩЕНКУ - заступникові директора з виховної Андрію Володимировичу роботи загальноосвітньої школи I-III
ступеня N 2, м. Переяслав-Хмельницький
Київської області
КАЛІНІНУ - заступникові директора Луганського Михайлу Анатолійовичу обласного молодіжного центру праці
НІЦЕНКУ - оперативному співробітникові Олександру Вікторовичу Золотоніського міського відділення
управління Служби безпеки в Черкаській
області
НОСЕНКУ - лікареві - дитячому хірургу Оріхівської
Володимиру Анатолійовичу центральної районної лікарні,
Запорізька область
САВЧЕНКУ - заступникові головного технолога Назару Володимировичу товариства з обмеженою відповідальністю
"Фабрика КЛАСУМ", м. Житомир
ЧЕРНИК - директорові салону краси "Райський Ніні Борисівні куточок", м. Черкаси
За наукові досягнення
ВАСЮТІ - начальникові кафедри експлуатації Костянтину Станіславовичу авіаційних засобів зв'язку та
радіотехнічних систем Харківського
університету Повітряних Сил імені Івана
Кожедуба Збройних Сил України,
доцентові, кандидатові технічних наук
ГОДУНЬКУ - старшому науковому співробітникові Роману Йосифовичу Державного природознавчого музею
Національної академії наук, кандидатові
біологічних наук, м. Львів
КИХТЕНКО - доцентові кафедри патологічної Олені Валеріївні анатомії Харківського державного
медичного університету,
кандидатові медичних наук
КОЛОМОЄЦЬ - заступникові декана юридичного Тетяні Олександрівні факультету Запорізького
національного університету,
доцентові, докторові юридичних наук
КУШНІРУ - лікарю-отоларингологу Київської Антону Семеновичу міської клінічної лікарні N 9,
кандидатові медичних наук
МАЛЮЗІ - завідувачеві кафедри аналізу і Наталії Михайлівні статистики Житомирського державного
технологічного університету,
кандидатові економічних наук
МАШКОВСЬКІЙ - науковому співробітникові відділу Світлані Петрівні квітниково-декоративних рослин
Національного ботанічного саду імені
М.М. Гришка Національної академії наук,
кандидатові біологічних наук, м. Київ
ПЄТКОВУ - начальникові лабораторії з проблем Сергію Валерійовичу розслідування злочинів Запорізького
юридичного інституту Дніпропетровського
державного університету внутрішніх
справ, доцентові, докторові юридичних
наук
РОДИНСЬКОМУ - доцентові кафедри нормальної Олександру Георгійовичу фізіології Дніпропетровської
державної медичної академії,
кандидатові медичних наук
ХОДОСОВЦЕВУ - завідувачеві кафедри ботаніки Олександру Євгеновичу Херсонського державного
університету, професорові,
докторові біологічних наук
ШЕБАНІНІЙ - доцентові кафедри загальнотехнічних Олені В'ячеславівні дисциплін Миколаївського державного
аграрного університету, кандидатові
фізико-математичних наук
ШАЙКАНУ - доцентові кафедри обліку і аудиту Андрію Валерійовичу Криворізького економічного інституту
Київського національного економічного
університету, кандидатові економічних
наук, Дніпропетровська область
За творчі досягнення
БАРАБАШ - учениці 10 класу середньої Наталії Володимирівні загальноосвітньої школи N 3,
м. Трускавець Львівської області
БЄЛОУСОВІЙ - викладачеві Миколаївського Олені Леонідівні державного вищого училища
культури, артистці Миколаївської
обласної філармонії
КАДИГРОБУ - молодому художникові, Андрію Миколайовичу м. Кіровоград
НЕЧАЮ - керівникові творчої групи Юрію Миколайовичу Миргородського керамічного
технікуму, майстрові художньої
кераміки, членові Національної
спілки майстрів народного
мистецтва, Полтавська область
ПЕТРИК - магістрантові Інституту мистецтв Вікторії Сергіївні Національного педагогічного
університету імені
М.П. Драгоманова, м. Київ
ПІСАРЄВУ - солістові балету Донецького Андрію Вадимовичу академічного державного театру
опери та балету імені А.Б. Солов'яненка
ПРИСЯЖНЕНКО - художньому керівникові зразкового Олені Сергіївні ансамблю сучасного танцю
"Едельвейс", координаторові та
головному балетмейстерові
Всеукраїнського мистецького
фестивалю-телеконкурсу молодих
естрадних виконавців України
"Прем'єр Ліга", м. Рівне
СЛАВНІЙ - викладачеві Ужгородського училища Оксані Анатоліївні культури
За спортивні досягнення
АВРАМЕНКО - багаторазовій чемпіонці і призерці Галині Геннадіївні чемпіонатів світу та Європи з кульової
стрільби, триразовій рекордсменці
Європи, дворазовій рекордсменці світу,
заслуженому майстрові спорту,
м. Чернігів
ГОДУНКО - багаторазовій переможниці кубків Наталії Олександрівні та чемпіонатів України з художньої
гімнастики, призерці Всесвітніх ігор та
Всесвітньої Універсіади, чемпіонці
Європи у командній першості,
багаторазовій переможниці та призерці
міжнародних турнірів серії Гран-прі,
заслуженому майстрові спорту, м. Київ
ДОБРИНСЬКІЙ - срібній призерці чемпіонату світу, Наталії Володимирівні бронзовій призерці чемпіонату Європи,
чемпіонці та рекордсменці України з
легкоатлетичного п'ятиборства,
майстрові спорту міжнародного класу,
м. Вінниця
ЗВЕРИНСЬКІЙ - багаторазовій чемпіонці XIX та XX Інні Олександрівні Дефлімпійських ігор з легкої атлетики
серед інвалідів з вадами слуху,
чемпіонці та призерці Всесвітніх ігор
глухих, багаторазовій чемпіонці Європи
та України, заслуженому майстрові
спорту, м. Одеса
ЗУБКОВІЙ - чемпіонці та призерці чемпіонатів Катерині Михайлівні Європи з плавання, багаторазовій
чемпіонці та рекордсменці України,
майстрові спорту міжнародного класу,
м. Харків
КОСЕНКУ - чемпіонові XII Паралімпійських ігор з
Ігорю Володимировичу футболу, світу та Європи, дворазовому
чемпіонові Всесвітніх ігор серед
інвалідів з наслідками дитячого
церебрального паралічу, майстрові
спорту міжнародного класу, м. Рівне
ЛАГНО - чемпіонці та фіналістці чемпіонату Катерині Олександрівні Європи з шахів серед жінок, чемпіонці
Європи серед дівчат до 18 років,
майстрові спорту міжнародного класу,
м. Донецьк
МАТРОСОВІЙ - чемпіонці світу з дзюдо серед Анастасії Володимирівні юніорок, дворазовій чемпіонці та
дворазовій призерці Європи серед
юніорок, чемпіонці Всесвітніх
юнацьких ігор, багаторазовій
призерці чемпіонатів Європи,
майстрові спорту міжнародного класу,
м. Київ
ТКАЧЕНКО - чемпіонці світу та Європи із Дар'ї Олександрівні стокліткових шашок серед жінок,
володарці Кубка Європи серед
клубних команд, дворазовій
чемпіонці України, заслуженому
майстрові спорту, м. Київ
ЮРКОВСЬКІЙ - чотириразовій чемпіонці та Олені Юріївні дворазовій призерці XIX зимових
Паралімпійських ігор з лижних
гонок та біатлону, триразовій
призерці VIII зимових
Паралімпійських ігор, дворазовій
чемпіонці та багаторазовій
призерці Кубка світу з лижних
гонок, заслуженому майстрові
спорту, Героєві України,
м. Макарів Київської області
За особисту мужність
ГЛУЗДАНЮ - начальникові прикордонної застави Валерію Петровичу "Середина Буда" прикордонної
комендатури "Середина Буда"
Сумського прикордонного загону
Східного регіонального управління
Державної прикордонної служби
ДІКОМУ - старшому оперуповноваженому в Олексію Олександровичу особливо важливих справах відділу
оперативних розробок на території
східного регіону управління
оперативних розробок при
департаменті карного розшуку
Міністерства внутрішніх справ,
м. Донецьк
ДОВЖЕНКУ - співробітникові управління Служби Олександру Івановичу безпеки в місті Києві, учасникові
бойових дій на території республік
колишньої Югославії та Іраку
ДЯЧКУ - помічникові командира взводу Віктору Миколайовичу батальйону патрульно-постової
служби міліції Білоцерківського
міського відділу Головного
управління Міністерства
внутрішніх справ у Київській області
КАРПЕНКО - соціальному працівникові Олені Петрівні управління праці та соціального
захисту Лубенської районної
державної адміністрації,
Полтавська область
КОНОТОПУ - пожежному 3-ї підпорядкованої Олександру Андрійовичу державної пожежної частини
м. Полтави Головного управління
Міністерства надзвичайних
ситуацій та у справах захисту
населення від наслідків
Чорнобильської катастрофи у
Полтавській області
ОКОЛОДЬКУ - командирові 9-ї самостійної Сергію Васильовичу державної пожежної частини
Хмільницького районного відділу
Головного управління Міністерства
надзвичайних ситуацій та у
справах захисту населення від
наслідків Чорнобильської
катастрофи у Вінницькій області
РЕПРИНЦЕВУ - заступникові голови правління Олександру Петровичу Харківської обласної молодіжної
організації "Громадський Розвиток
Об'єднаної Молоді", колишньому
перекладачеві відділу розвідки
штабу 62 окремого механізованого
батальйону у складі миротворчого
контингенту в Республіці Ірак
СУГЛОБОВУ - начальникові Головного управління Євгену Валерійовичу праці та соціального захисту
населення Луганської обласної
державної адміністрації
За внесок у розвиток молодіжного руху
АГАРКОВІЙ - членові правління та керівникові Оксані Сергіївні проектів громадської організації
"Херсонський обласний центр
"Успішна жінка"
БУРМІ - засновникові Дніпропетровської Віталію Володимировичу міської молодіжної громадської
організації "Молодь діє"
ГУЗЮ - координаторові Волинської Ігорю Володимировичу обласної організації молодіжної
інформації "Альтернатива"
ЄРЄМЄЄВУ - голові молодіжної громадської Михайлу Володимировичу організації "Фундація
регіональних ініціатив",
м. Костянтинівка Донецької області
КОВАЛЬСЬКОМУ - заступникові голови Всеукраїнської Євгену Миколайовичу спілки місцевого та регіонального
молодіжного розвитку, м. Київ
МАКСИМОВИЧУ - студентові Львівського національного Андрію Андрійовичу університету імені Івана Франка
МЕРКУН - голові профспілкової організації Ірині Володимирівні студентів Сумського державного
університету
ПЕТРІВСЬКІЙ - голові президентської ради Євгенії Петрівні Асоціації молодіжних організацій
України "Спектр", м. Київ
ЯРОВІЙ - заступникові голови Житомирського Любові Анатоліївні міського молодіжного громадського
об'єднання "XXI Платформа"

Прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ
Інд. 28



вгору