Про затвердження перспективного плану формування територій громад Хмельницької області
Розпорядження Кабінету Міністрів України; План від 08.09.2015924-р
Документ 924-2015-р, чинний, поточна редакція — Редакція від 21.11.2018, підстава - 901-2018-р

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 8 вересня 2015 р. № 924-р
Київ

Про затвердження перспективного плану формування територій громад Хмельницької області

{Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженнями КМ
№ 1281-р від 04.12.2015
№ 1345-р від 23.12.2015
№ 159-р від 10.03.2017
№ 156-р від 14.03.2018
№ 901-р від 21.11.2018}

1. Відповідно до частини третьої статті 11 Закону України “Про добровільне об’єднання територіальних громад” затвердити перспективний план формування територій громад Хмельницької області, що додається.

2. Хмельницькій обласній державній адміністрації продовжити роботу з підготовки пропозицій про внесення змін до плану, затвердженого пунктом 1 цього розпорядження, та внесення таких пропозицій в установленому порядку на розгляд Кабінету Міністрів України.

Прем'єр-міністр України

А.ЯЦЕНЮК

Інд. 71




ЗАТВЕРДЖЕНО
розпорядженням Кабінету Міністрів України
від 8 вересня 2015 р. № 924
(в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України
від 10 березня 2017 р. № 159-р)

ПЕРСПЕКТИВНИЙ ПЛАН
формування територій громад Хмельницької області

1. Графічна частина (карта Хмельницької області)

{Карта Хмельницької області}

2. Перелік спроможних територіальних громад Хмельницької області

Назва територіальної громади

Код населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади згідно з КОАТУУ

Назва населеного пункту - адміністративного центру територіальної громади

Назви територіальних громад, що входять до складу спроможної територіальної громади

Назва району чи міста обласного значення, до якого входить адміністративний центр територіальної громади

Білогірська

6820355100

смт Білогір’я

Білогірська

Білогірський район




Великоборовицька





Вікнинська





Вільшаницька





Гулівецька





Денисівська





Залузька





Йосиповецька





Квітневська





Коритненська





Кур’янківська





Малоборовицька





Мокроволянська





Перерослівська





Семенівська





Сивківська





Ставищанська





Хорошівська





Юрівська


Ямпільська

6820355600

смт Ямпіль

Ямпільська

-“-




Воробіївська





В’язовецька





Довгалівська





Миклашівська





Сушовецька


Віньковецька

6820655100

смт Віньківці

Віньковецька

Віньковецький район




Великоолександрівська





Говорівська





Дашковецька





Женишковецька





Зорянська





Карачієвецька





Майдано-Олександрівська





Нетечинецька





Осламівська





Охрімовецька





Петрашівська





Пилипо-Олександрівська





Яснозірська


Зіньківська

6820683501

с. Зіньків

Зіньківська

Віньковецький район




Адамівська





Грим’яцька





Покутинецька


Волочиська

6820910100

м. Волочиськ

Волочиська

Волочиський район




Авратинська





Богданівська





Вочковецька





Гарнишівська





Зайчиківська





Клининська





Копачівська





Користовецька





Купільська





Курилівська





Маначинська





Ожиговецька





Полянська





Поповецька





Рябіївська





Соломнянська





Тарнорудська





Федірківська





Холодецька





Щаснівська





Яхновецька





Чухелівська


Вiйтовецька

6820955300

смт Війтівці

Війтовецька

-“-




Бокиївська





Бронівська





Завалійська





Зеленівська





Криштопівська





Кривачинецька





Павликовецька





Петриковецька





Писарівська





Порохнянська





Сарнівська


Наркевицька

6820955700

смт Наркевичі

Наркевицька

-“-




Бубнівська





Пахутинецька





Трительницька





Чернявська





Дзеленецька





Шмирківська


Сатанівська

6821255500

смт Сатанів

Сатанівська

Городоцький район




Бубнівська





Веселецька





Іванковецька





Кам’янська





Клинівська





Курівська





Хоптинецька





Юринецька


Деражнянська

6821510100

м. Деражня

Деражнянська

Деражнянський район




Божиковецька





Волоськівська





Галузинецька





Гатнянська





Загінецька





Згароцька





Зяньковецька





Кальнянська





Копачівська





Коржовецька





Лозівська





Мазниківська





Маниковецька





Нижнянська





Новосілецька





Пилипівська





Шиїнецька





Шпичинецька





Яблунівська





Явтухівська





Яськовецька


Вовковинецька

6821555400

смт Вовковинці

Вовковинецька

-“-




Гришковецька





Городищенська





Коричинецька





Клопотовецька 





Майдан-Чернелівецька





Радовецька


Дунаєвецька

6821855300

смт Дунаївці

Дунаєвецька

Дунаєвецький район




Тернівська





Тиннянська





Малокарабчіївська





Томашівська





Удріївська





Лошковецька





Ставищенська





Підлісномукарівська





Малієвецька





Морозівська





Міцовецька


Дунаєвецька

6821810100

м. Дунаївці

Дунаєвецька

Дунаєвецький район




Гірчичнянська





Дем’янковецька





Вихрівська





Ганнівська





Нестеровецька





Зеленченська





Залісцівська





Чаньківська





Воробіївська





Січинецька





Голозубинецька





Великожванчицька





Рачинецька





Лисецька





Сокілецька





Миньковецька





Великокужелівська





Малокужелівська





Сиворогівська





Іванковецька





Держанівська





Великопобіянська





Малопобіянська





Гуто-Яцьковецька





Рахнівська


Маківська

6821884701

с. Маків

Маківська

-“-




Михайлівська





Чечельницька


Ізяславська

6822110100

м. Ізяслав

Ізяславська

Ізяславський район




Білівська





Білогородська





Білотинська





Великопузирківська





Двірецька





Завадинецька





Клубівська





Ліщанська





Лютарська





Михнівська





Мислятинська





Новосільська





Поліська





Радошівська





Ріпківська





Сахновецька





Сошненська





Теліжинецька





Тернавська





Топорівська





Тишевицька





Христівська





Щуровецька


Плужненська

6822185101

с. Плужне

Плужненська

Ізяславський район




Борисівська





Дертківська





Кунівська





М’якотівська





Шекеринецька


Китайгородська

6822483901

с. Китайгород

Китайгородська

Кам’янець-Подільський район




Калачковецька





Дерев’янська





Колодіївська


Колибаївська

6822484201

с. Колибаївка

Колибаївська

-“-




Ходоровецька


Гуменецька

6822481801

с. Гуменці

Гуменецька

-“-




Абрикосівська





Великозаліснянська





Голосківська





Думанівська





Заліська Друга





Нігинська





Супрунковецька





Циківська


Красилівська

6822710100

м. Красилів

Красилівська

Красилівський район




Великозозулинецька





Веселівська





Волицька





Воскодавинська





Глібківська





Дружненська





Западинська





Заслучненська





Заставківська





Котюржинецька





Кузьминська





Кульчинківська





Кульчинівська





Лагодинецька





Малоклітнянська





Митинецька





Михайлівецька





Манівецька





Печеська





Росолівецька





Чепелівська





Чернелівська





Щиборівська





Яворовецька


Антонінська

6822755200

смт Антоніни

Антонінська

Красилівський район




Васьківчицька





Великомедведівська





Великоорлинська





Великосалиська





Гриценківська





Корчівська





Кременчуківська





Криворудська





Ледянська





Севрюківська





Терешківська


Летичівська

6823055100

смт Летичів

Летичівська

Летичівський район




Голенищівська





Горбасівська





Грушковецька





Козачківська





Кудинська





Майдан-Вербецька





Сусловецька





Руднянська





Сахнівська





Снітівська





Чаплянська





Ялинівська





Гречинецька


Меджибізька

6823055400

смт Меджибіж

Меджибізька

-“-




Волосовецька





Голосківська





Митковецька





Требуховецька





Шрубківська





Ярославська


Новоушицька

6823355100

смт Нова Ушиця

Новоушицька

Новоушицький район




Березівська





Борсуківська





Браїлівська





Бучайська





Вахновецька





Вільховецька





Глібівська





Заміхівська





Зеленокуриловецька





Івашковецька





Капустянська





Косиковецька





Куражинська





Кучанська





Малостружківська





Отроківська





Песецька





Пилипковецька





Пилипохребтіївська





Ставчанська





Струзька


Полонська

6823610100

м. Полонне

Полонська

Полонський район




Білецька





Бражинецька





Великоберезнянська





Великокаленицька





Воробіївська





Котелянська





Котюржинецька





Кустовецька





Новолабунська





Новоселицька





Онацьковецька





Прислуцька





Роговичівська


Понінківська

6823655400

смт Понінка

Понінківська

-“-




Буртинська


Ганнопільська

6823980301

с. Ганнопіль

Ганнопільська

Славутський район




Великоскнитська





Довжківська





Клепачівська





Киликиївська





Малоскнитська





Хоняківська


Берездівська

6823980601

с. Берездів

Берездівська

-“-




Піддубецька





Печиводська





Мухарівська





Мирутинська





Дяківська





Ставичанська





Сьомаківська





Горицька





Манятинська





Малоправутинська





Великоправутинська





Хвощівська


Славутська

6810600000

м. Славута

Славутська

м. Славута




Варварівська


Нетішинська

6810500000

м. Нетішин

Нетішинська

м. Нетішин




Старокривинська


Староостропільська

6824288601

с. Старий Остропіль

Староостропільська

Старокостянтинівський район




Чорнянська





Вишнопільська





Іршиківська





Коржівська





Сербинівська


Старокостянтинівська

6810800000

м. Старокостянтинів

Старокостянтинівська

м. Старокостянтинів




Баглаївська





Березненська





Великомацевицька





Великочернятинська





Вербородинська





Веснянська





Волице-Керекешинська





Григорівська





Губчанська





Ілляшівська





Капустинська





Ладигівська





Миролюбненська





Немиринецька





Огіївська





Пашковецька





Пеньківська





Радковецька





Решнівецька





Самчиківська





Самчинецька





Сахновецька





Сковородківська





Стецьківська


Старосинявська

6824455100

смт Стара Синява

Старосинявська

Старосинявський район




Адампільська





Бабинська





Заставецька





Залісянська





Івківська





Лисанівська





Мшанецька





Новосинявська





Ожарівська





Паплинецька





Пасічнянська 





Пилявська





Пилявківська





Сьомаківська





Харковецька





Цимбалівська


Теофіпольська

6824755100

смт Теофіполь

Теофіпольська

Теофіпольський район




Бережинецька





Воронівецька





Волицька





Волиця-Польова





Гаврилівська





Ільковецька





Карабіївська





Кунчанська





Лідихівська





Михнівська





Новоставецька





Олійницька





Святецька





Поляхівська





Турівська





Шибенська





Човгузівська


Базалійська

6824755300

смт Базалія

Базалійська

Теофіпольський район




Борщівська





Великолазучинська





Гальчинецька





Михиринецька





Новогреблівська





Ординецька


Лісовогринівецька

6825083601

с. Лісові Гринівці

Лісовогринівецька

Хмельницький район




Аркадіївецька





Гнатовецька





Пашковецька 





Печеськівська





Стуфчинецька





Терешовецька





Шпичинецька


Гвардійська

6825081501

с. Гвардійське

Гвардійська

-“-




Гелетинецька





Жучковецька





Райковецька





Чабанівська


Розсошанська

6825087201

с. Розсоша

Розсошанська

-“-




Андрійковецька





Ружичанська





Шумовецька


Чорноострівська

6825055500

смт Чорний Острів

Чорноострівська

-“-




Антонівська





Везденецька





Грузевицька





Захаровецька





Миколаївська





Осташковецька





Педосівська





Рідкодубська





Ставчинецька


Чемеровецька

6825255100

смт Чемерівці

Чемеровецька

Чемеровецький район




Андріївська





Бережанська





Більська





Вишнівчицька





Гусятинська





Жердянська





Залучанська





Зарічанська





Кормильчанська





Кочубіївська





Красноставська





Кугаєвецька





Летавська





Почапинецька





Свіршковецька





Слобідсько-Смотрицька





Сокиринецька





Степанівська





Хропотівська





Чорнянська





Шидловецька





Юрковецька





Ямпільчицька


Гуківська

6825282001

с. Гуків

Гуківська

Чемеровецький район




Жабинецька 





П’ятничанська 





Пукляківська


Закупненська

6825255400

смт Закупне

Закупненська

-“-




Вівсянська





Вільховецька





Голенищівська





Івахновецька





Кутковецька


Михайлюцька

6825584601

с. Михайлючка

Михайлюцька

Шепетівський район




Городнявська





Корчицька





Рилівська


Судилківська

6825588501

с. Судилків

Судилківська

-“-




Вовківецька





Городищенська





Новичівська





Серединецька





Хролинська


Грицівська

6825555300

смт Гриців

Грицівська

-“-




Великошкарівська





Лотівська





Малошкарівська





Микулинська





Рожичнянська





Сасанівська


Ленковецька

6825583801

с. Ленківці

Ленковецька

-“-




Великорішнівська





Вербовецька





Коськівська





Мокіївська





Старобейзимська





Чотирбоківська


Шепетівська

6810700000

м. Шепетівка

Шепетівська

м. Шепетівка




Плесенська





Пліщинська


Городоцька

6821210100

м. Городок

Городоцька

Бедриковецька

Варовецька

Великокарабчіївська

Великояромирська

Жищинецька

Кремінянська

Кузьминська

Купинська

Лісоводська

Лісогірська

Немиринецька

Новопорічанська

Новосвітська

Остапковецька

Підлісноолексинецька

Пільноолексинецька

Радковицька

Скіпченська

Старопісочнянська

Хмелівська

Чорниводська

Городоцький район

Смотрицька

6821855700

смт Смотрич

Смотрицька

Балинська

Лисогірська Рудська

Старогутянська

Дунаєвецький район

Жванецька

6822482701

с. Жванець

Жванецька

Гринчуцька

Ластовецька Рудська

Сокільська

Кам’янець-Подільський район

Слобідсько-Кульчієвецька

6822487401

с. Слобідка-Кульчієвецька

Слобідсько-Кульчієвецька

Врубловецька Кульчієвецька

Княжпільська

Устянська

-“-

Староушицька

6822455800

смт Стара Ушиця

Староушицька

Грушківська

Крушанівська

Нефедівська Подільська Чабанівська

Кам’янець-Подільський район

Олешинська

6825085101

с. Олешин

Олешинська

Черепівківська

Хмельницький район

Солобковецька

6825887201

с. Солобківці

Солобковецька

Глушковецька

Проскурівська

Стріховецька

Тарасівська

Ярмолинецький район

“Довжоцька

6822482401

с. Довжок

Довжоцька

Кам’янець-Подільський район

Завальська

Заліська

Зіньковецька

Кадиївська

Слобідсько-Рихтівська

Рихтівська

Копистинська

6825083301

с. Копистин

Копистинська

Хмельницький район

Бахматовецька

Богдановецька

Давидковецька

Масівецька

Пархомовецька

Пироговецька

Крупецька

6823984001

с. Крупець

Крупецька

Славутський район

Головлівська

Лисиченська

Полянська

Орининська

6822485701

с. Оринин

Орининська

Кам’янець-Подільський район

Підпилип’янська

Приворотська

Шустовецька

Улашанівська

6823987701

с. Улашанівка

Улашанівська

Славутський район

Бачманівська

Волицька

Жуківська

Іванівська

Марачівська

Миньковецька

Ногачівська

Цвітоська

Хоровецька

Шаровечківська

6825089601

с. Шаровечка

Шаровечківська

Хмельницький район

Водичківська

Малашовецька

Малиницька

Ярмолинецька

6825855100

смт Ярмолинці

Ярмолинецька

Ярмолинецький район

Антоновецька

Баламутівська

Баранівська

Боднарівська

Буйволовецька

Вербецька

Вербсько-Мурована

Виноградівська

Жилинецька

Кадиївська

Косогірська

Михайлівська

Монастироцька

Москалівська

Пасічнянська

Правдівська

Савинецька

Скаржинецька

Соколівська

Соснівська

Сутковецька

Томашівська

Шарівська

Ясенівська

Кам’янець-Подільська

6810400000

м. Кам’янець-Подільський

Кам’янець-Подільська

м. Кам’янець-Подільський

Кам’янська

Хмельницька

6810100000

м. Хмельницький

Хмельницька

м. Хмельницький



вгору