Про реєстрацію кандидатів у народні депутати України, включених до виборчого списку виборчого блоку [...]
Центрвиборчком; Постанова, Список від 23.08.2007192
Документ v0192359-07, поточна редакція — Редакція від 27.08.2007, підстава v0232359-07
 

                                                          
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
П О С Т А Н О В А
23.08.2007 N 192
Про реєстрацію кандидатів у народні
депутати України, включених до виборчого
списку виборчого блоку політичних партій Селянський
Блок "Аграрна Україна" Партії відродження села,
політичної партії "Народна партія Нова Україна",
на позачергових виборах народних депутатів
України 30 вересня 2007 року
{ Додатково див. Постанову Центральної виборчої комісії
N 232 ( v0232359-07 ) від 27.08.2007 }

До Центральної виборчої комісії 21 серпня 2007 року надійшли
заява виборчого блоку політичних партій Селянський Блок "Аграрна
Україна" Партії відродження села, політичної партії "Народна
партія Нова Україна" (скорочена назва - Селянський Блок "Аграрна
Україна") про реєстрацію кандидатів у народні депутати України на
позачергових виборах народних депутатів України 30 вересня
2007 року, висунутих 16 серпня 2007 року на міжпартійному з'їзді
цього блоку та включених до виборчого списку кандидатів у народні
депутати України Селянського Блоку "Аграрна Україна", а також
додані до неї документи.
Розглянувши зазначені матеріали, Центральна виборча комісія
встановила, що документи осіб, вказаних у додатку до цієї
постанови, відповідають вимогам статті 58 Закону України "Про
вибори народних депутатів України" ( 1665-15 ).
Враховуючи викладене, відповідно до статей 9, 10, частин
першої - п'ятої, сьомої статті 57, частини першої статті 58,
частин першої, восьмої статті 61, частини третьої статті 102-4
Закону України "Про вибори народних депутатів України"
( 1665-15 ), керуючись статтями 12, 13, пунктом 8 статті 19 Закону
України "Про Центральну виборчу комісію" ( 1932-15 ), Центральна
виборча комісія п о с т а н о в л я є:
1. Зареєструвати кандидатів у народні депутати України,
включених до виборчого списку виборчого блоку політичних партій
Селянський Блок "Аграрна Україна" Партії відродження села,
політичної партії "Народна партія Нова Україна", на позачергових
виборах народних депутатів України 30 вересня 2007 року (виборчий
список додається).
2. Цю постанову та посвідчення кандидатів у народні депутати
України видати представнику Селянського Блоку "Аграрна Україна" в
Центральній виборчій комісії з правом дорадчого голосу.
3. Оприлюднити виборчий список кандидатів у народні депутати
України Селянського Блоку "Аграрна Україна" разом із цією
постановою в газетах "Голос України" та "Урядовий кур'єр".
Голова Центральної виборчої комісії В.ШАПОВАЛ

Додаток
до постанови Центральної виборчої комісії
від 23 серпня 2007 року N 192
ВИБОРЧИЙ СПИСОК
кандидатів у народні депутати України
виборчого блоку політичних партій Селянський
Блок "Аграрна Україна" Партії відродження села,
політичної партії "Народна партія Нова Україна"
на позачергових виборах народних депутатів
України 30 вересня 2007 року

Яворський Олександр Павлович, 1955 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор приватного
підприємства Фірма "Явсон", проживає в селі Стопчатів Косівського
району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку
під N 2;
Рогуцький Микола Богданович, 1961 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова правління ЗАТ "Артор", проживає
в місті Львові, включений до виборчого списку під N 5;
Степахно Володимир Іванович, 1948 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова правління дослідного заводу
зварювального устаткування Інституту електрозварювання
ім. Є.О. Патона, проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 6;
Алекперов Санан Новуш огли, 1958 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова наглядової ради ТОВ
"МКС-Енерго", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 7;
Омельчук Василь Андрійович, 1954 року народження,
безпартійний, освіта вища, завідувач кафедри Національної академії
Служби безпеки України, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 8;
Гончар Іван Васильович, 1962 року народження, безпартійний,
освіта вища, в розпорядженні Міністра внутрішніх справ України,
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 10;
Кардаш Ярослав Васильович, 1963 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, перший заступник генерального
директора Українського державного фонду підтримки фермерських
господарств, проживає в місті Києві, включений до виборчого списку
під N 11;
Лешан Юрій Георгійович, 1971 року народження, безпартійний,
освіта вища, генеральний директор ТОВ "Торговий дім
Євродистрибуція", проживає в місті Києві, включений до виборчого
списку під N 12;
Ряжев Олександр Юхимович, 1965 року народження, безпартійний,
освіта вища, директор ТОВ "Славутич-95", проживає в місті Одесі,
включений до виборчого списку під N 13;
Ляшенко Леонід Іванович, 1948 року народження, безпартійний,
освіта вища, генеральний директор ДП "Донецькстандартметрологія",
проживає в місті Донецьку, включений до виборчого списку під N 14;
Майдан Руслан Мирославович, 1967 року народження,
безпартійний, освіта вища, президент ТОВ "Вікна Європи", проживає
в селі Солонка Пустомитівського району Львівської області,
включений до виборчого списку під N 16;
Кириченко Леонід Петрович, 1949 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, голова фермерського господарства
"Зоря Каховщини", проживає в селі Кам'янка Каховського району
Херсонської області, включений до виборчого списку під N 17;
Проценко Володимир Олександрович, 1948 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор агропромислового
концерну "Колос", проживає в місті Березань Київської області,
включений до виборчого списку під N 18;
Кулаженко Світлана Іллівна, 1946 року народження,
безпартійна, освіта вища, генеральний директор ТОВ
"Південно-Український інститут інтелектуальних технологій та
інновацій", проживає в місті Одесі, включена до виборчого списку
під N 19;
Саблук Петро Трохимович, 1941 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, директор національного наукового
центру "Інститут аграрної економіки", проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 20;
Короленко Микола Павлович, 1958 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова Судової палати у кримінальних
справах Апеляційного суду м. Києва, проживає в місті Києві,
включений до виборчого списку під N 21;
Зайцев Олексій Борисович, 1954 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, генеральний директор ТОВ Агрофірма
"Сади України", проживає в місті Харкові, включений до виборчого
списку під N 22;
Гулей Федір Федорович, 1949 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, директор ТзОВ "Верховина", проживає
в селі Турички Перечинського району Закарпатської області,
включений до виборчого списку під N 23;
Лєсков Олег Анатолійович, 1966 року народження, безпартійний,
освіта вища, комерційний директор ТОВ "Ексіт-Од", проживає в місті
Одесі, включений до виборчого списку під N 25;
Бутенко Олег Анатолійович, 1960 року народження,
безпартійний, освіта вища, пенсіонер МВС України, проживає в місті
Вишгород Київської області, включений до виборчого списку під
N 26;
Главацький Петро В'ячеславович, 1965 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
віце-президент Всеукраїнської асоціації автоперевізників, проживає
в місті Києві, включений до виборчого списку під N 27;
Стрижак Микола Іванович, 1953 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, виконуючий обов'язки виконавчого
директора Асоціації фермерів та приватних землевласників України,
проживає в селі Володимирівка Знам'янського району Кіровоградської
області, включений до виборчого списку під N 28;
Українець Дмитро Павлович, 1943 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, старший інспектор з розвитку
фермерства Головного управління агропромислової політики
Рівненської обласної державної адміністрації, проживає в місті
Рівному, включений до виборчого списку під N 29;
Кліменко Віктор Миколайович, 1941 року народження,
безпартійний, освіта вища, директор колективного
науково-виробничого підприємства "Супутник", проживає в місті
Сумах, включений до виборчого списку під N 30;
Хохлов Анатолій Михайлович, 1938 року народження,
безпартійний, освіта вища, проректор з виховної роботи Харківської
державної зооветеринарної академії, проживає в селі Мала Данилівка
Дергачівського району Харківської області, включений до виборчого
списку під N 31;
Маховський Юрій Олексійович, 1964 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
генеральний директор ТОВ ВКФ "Укркомплект", проживає в місті
Кривий Ріг Дніпропетровської області, включений до виборчого
списку під N 32;
Миркевич Микола Степанович, 1959 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, заступник начальника Головного
управління агропромислового розвитку Івано-Франківської обласної
державної адміністрації, проживає в селі Цуцилів Надвірнянського
району Івано-Франківської області, включений до виборчого списку
під N 33;
Довгань Анатолій Григорович, 1952 року народження, член
Партії відродження села, освіта вища, голова фермерського
господарства "Мрія-1991", проживає в селі Костянтинівка
Мелітопольського району Запорізької області, включений до
виборчого списку під N 34;
Козирєв Ігор Вікторович, 1965 року народження, безпартійний,
освіта вища, заступник голови Дніпровської районної в місті Києві
державної адміністрації, проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 36;
Кравченко Віталій Миколайович, 1981 року народження,
безпартійний, освіта вища, менеджер ТОВ "Електропей Україна",
проживає в місті Обухів Київської області, включений до виборчого
списку під N 37;
Смірнов Андрій Юрійович, 1963 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
директор представництва СК "РОСНО України" в місті Хмельницькому,
проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під
N 38;
Жук Віктор Вікторович, 1954 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, голова фермерського господарства
"Фортуна", проживає в селі Воронцівка Новгородківського району
Кіровоградської області, включений до виборчого списку під N 39;
Дмитрушко Михайло Володимирович, 1958 року народження, член
Партії відродження села, освіта вища, голова фермерського
господарства "Поле чудес", проживає в селищі Липова Долина
Сумської області, включений до виборчого списку під N 40;
Дідух Марія Іванівна, 1955 року народження, безпартійна,
освіта вища, вчителька Бережанської загальноосвітньої школи N 4,
проживає в місті Березань Київської області, включена до виборчого
списку під N 41;
Рубан Наталія Миколаївна, 1974 року народження, безпартійна,
освіта середня спеціальна, вихователь дитячого садка N 5, проживає
в місті Сквира Київської області, включена до виборчого списку під
N 42;
Клименко Володимир Георгійович, 1954 року народження,
безпартійний, освіта вища, президент, генеральний директор
Української зернової асоціації, проживає в місті Києві, включений
до виборчого списку під N 44;
Яковенко Петро Федорович, 1952 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, голова фермерського господарства
"Біотоп", проживає в місті Мена Чернігівської області, включений
до виборчого списку під N 45;
Колаян Левон Михайлович, 1961 року народження, безпартійний,
освіта середня, заступник генерального директора ЗАО "Укрдокбуд",
проживає в місті Бровари Київської області, включений до виборчого
списку під N 46;
Ніколаєнко Андрій Миколайович, 1955 року народження,
безпартійний, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті
Васильків Київської області, включений до виборчого списку під
N 47;
Степко Євгеній Паладійович, 1937 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, голова фермерського господарства
"Степко", проживає в місті Пустомити Львівської області, включений
до виборчого списку під N 48;
Бовт Валерій Павлович, 1946 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, голова фермерського господарства
"Салдобош", проживає в селі Стеблівка Хустського району
Закарпатської області, включений до виборчого списку під N 49;
Шевчук Ельміра Вадимівна, 1986 року народження, безпартійна,
освіта незакінчена вища, головний спеціаліст ТОВ "Будапешт",
проживає в місті Бориспіль Київської області, включена до
виборчого списку під N 51;
Корнюшкін Юрій Дмитрович, 1951 року народження, безпартійний,
освіта вища, головний інженер ЗАТ "Укрдокбуд", проживає в місті
Бровари Київської області, включений до виборчого списку під N 52;
Недоноско Микола Петрович, 1948 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, голова фермерського господарства
"Антарес", проживає в місті Черкасах, включений до виборчого
списку під N 54;
Демковський Валерій Антонович, 1955 року народження, член
Партії відродження села, освіта вища, голова фермерського
господарства "Демікс", проживає в місті Нововолинськ Волинської
області, включений до виборчого списку під N 55;
Мельник Олег Петрович, 1972 року народження, член політичної
партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища, заступник
директора представництва СК "РОСНО України" у м. Хмельницькому,
проживає в селі Лісові Гринівці Хмельницького району Хмельницької
області, включений до виборчого списку під N 56;
Кедун Сергій Сергійович, 1982 року народження, безпартійний,
освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Баришівка
Київської області, включений до виборчого списку під N 57;
Данкевич Михайло Григорович, 1960 року народження, член
Партії відродження села, освіта вища, генеральний директор
експоцентру "Господар", проживає в місті Києві, включений до
виборчого списку під N 59;
Раац Костянтин Валерійович, 1975 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
директор філії ТОВ "Правова корпорація Нова Україна" у
Хмельницькій області, проживає в місті Хмельницькому, включений до
виборчого списку під N 61;
Желєзняк Петро Петрович, 1950 року народження, безпартійний,
освіта вища, начальник Управління з контролю за використанням
земельних ресурсів та охорони земель Херсонської області, проживає
в місті Херсоні, включений до виборчого списку під N 62;
Чичук Данило Ярославович, 1958 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
заступник директора з охоронної діяльності філії ТОВ "Правова
корпорація Нова Україна" у Хмельницькій області, проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 63;
Клепак Богдан Володимирович, 1957 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова фермерського господарства
"Клепак", проживає в місті Тернополі, включений до виборчого
списку під N 65;
Слободянюк Андрій Михайлович, 1960 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
інженер-будівельник Українського фонду соціальних інвестицій,
проживає в місті Красилів Хмельницької області, включений до
виборчого списку під N 66;
Сворін Сергій Сергійович, 1982 року народження, безпартійний,
освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті Ірпінь
Київської області, включений до виборчого списку під N 67;
Катерняк Олег Володимирович, 1984 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
директор західної дирекції ТДВ СК "РОСНО України" в місті Львові,
проживає в місті Бережани Тернопільської області, включений до
виборчого списку під N 68;
Радомський Віктор Станіславович, 1960 року народження, член
Партії відродження села, освіта вища, директор Хмельницької
дирекції страхової компанії "Кредо-Класик", проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 69;
Тімошин Володимир Михайлович, 1948 року народження, член
Партії відродження села, освіта вища, заступник генерального
директора ДАК "Хліб України", проживає в місті Луганську,
включений до виборчого списку під N 70;
Кальчук Надія Іванівна, 1975 року народження, член політичної
партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища, офіс-менеджер
Хмельницького регіонального представництва Українського фонду
соціальних інвестицій, проживає в місті Хмельницькому, включена до
виборчого списку під N 71;
Гадуп'як Микола Михайлович, 1945 року народження,
безпартійний, освіта вища, заступник головного лікаря
Бориспільської районної лікарні, проживає в місті Бориспіль
Київської області, включений до виборчого списку під N 72;
Жуковська Тетяна Андріївна, 1970 року народження,
безпартійна, освіта вища, апаратчик ВКП
"Броваритеплоенергомережа", проживає в місті Бровари Київської
області, включена до виборчого списку під N 73;
Сумець Юрій Іванович, 1959 року народження, член Партії
відродження села, освіта вища, голова фермерського господарства
"Лілія", проживає в селі Луганське Мар'їнського району Донецької
області, включений до виборчого списку під N 75;
Єманов Олексій Іванович, 1950 року народження, безпартійний,
освіта вища, агрохімік "Київоблдержродючість", проживає в місті
Фастів Київської області, включений до виборчого списку під N 78;
Бондаренко Зінаїда Григорівна, 1947 року народження,
безпартійна, освіта вища, завідувач відділення Бориспільської
районної лікарні, проживає в місті Бориспіль Київської області,
включена до виборчого списку під N 79;
Матковський Іван Іванович, 1974 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
помічник начальника відділу фінансового та кадрового забезпечення
ВГО "Національний комітет по боротьбі з корупцією" у місті
Хмельницькому, проживає в місті Хмельницькому, включений до
виборчого списку під N 80;
Стоянов Сергій Васильович, 1956 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор ВКФ "Зерно",
проживає в місті Києві, включений до виборчого списку під N 81;
Виноград Григорій Миколайович, 1956 року народження, член
Партії відродження села, освіта вища, голова фермерського
господарства "Нива", проживає в місті Бобровиця Чернігівської
області, включений до виборчого списку під N 82;
Гладун Валентина Вікторівна, 1968 року народження,
безпартійна, освіта вища, головний економіст господарства
"Деснянське", проживає в селі Нижча Дубечня Вишгородського району
Київської області, включена до виборчого списку під N 84;
Баб'юк Іван Миколайович, 1974 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
приватний підприємець, проживає в місті Хмельницькому, включений
до виборчого списку під N 86;
Плевако Віталій Миколайович, 1961 року народження, член
Партії відродження села, освіта вища, голова фермерського
господарства "Колос", проживає в місті Чернігові, включений до
виборчого списку під N 87;
Денисенко Світлана Вікторівна, 1979 року народження,
безпартійна, освіта вища, член фермерського господарства "Красна
Дібррвка", проживає в місті Обухів Київської області, включена до
виборчого списку під N 89;
Оліневич Андрій Володимирович, 1983 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
приватний підприємець, проживає в місті Хмельницькому, включений
до виборчого списку під N 92;
Ланшин Олександр Пилипович, 1977 року народження,
безпартійний, освіта вища, тимчасово не працює, проживає в місті
Києві, включений до виборчого списку під N 93;
Якубовський Руслан Анатолійович, 1979 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
лікар Хмельницького пологового будинку, проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 95;
Дзюрак Олег Андрійович, 1971 року народження, член політичної
партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища, помічник
начальника управління цивільного контролю над органами внутрішніх
справ митної та податкової служби ВГО "Національний комітет по
боротьбі з корупцією" у Хмельницькій області, проживає в місті
Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 99;
Заброда Дмитро Федорович, 1955 року народження, безпартійний,
освіта вища, агроном Макарівської районної станції захисту рослин,
проживає в місті Макарів Київської області, включений до виборчого
списку під N 101;
Курач Олена Дмитрівна, 1965 року народження, безпартійна,
освіта середня, оператор Теплоенергомереж, проживає в місті
Бровари Київської області, включена до виборчого списку під N 102;
Ткачук Віктор Васильович, 1963 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
директор автотранспортного підприємства ДП "Новатор", проживає в
місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під N 103;
Лисий Анатолій Петрович, 1957 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта середня
спеціальна, голова місцевого осередку ВГО "Національний комітет по
боротьбі з корупцією" у місті Старокостянтинів, проживає в місті
Старокостянтинів Хмельницької області, включений до виборчого
списку під N 107;
Павлінський Олексій Вікторович, 1959 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
директор ДП ТОВ "Ізодром", проживає в місті Луганську, включений
до виборчого списку під N 119;
Павлінський Денис Олексійович, 1982 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
менеджер ДП ТОВ "Ізодром", проживає в місті Луганську, включений
до виборчого списку під N 122;
Марков Ігор Миколайович, 1959 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
директор ТОВ "Проектні системи ЛТД", проживає в місті Вінниці,
включений до виборчого списку під N 124;
Петречко Володимир-Петро Йосифович, 1957 року народження,
член політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
старший викладач Хмельницького національного університету,
проживає в місті Хмельницькому, включений до виборчого списку під
N 127;
Литвин Олександр Михайлович, 1973 року народження,
безпартійний, освіта середня спеціальна, завідуючий складом ЗАТ
"Укрдокбуд", проживає в місті Бровари Київської області, включений
до виборчого списку під N 129;
Ткачов В'ячеслав Олександрович, 1980 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
тимчасово не працює, проживає в місті Стаханів Луганської області,
включений до виборчого списку під N 132;
Козенко Володимир Кирилович, 1943 року народження,
безпартійний, освіта вища, пенсіонер, проживає в місті Ржищів
Київської області, включений до виборчого списку під N 135;
Цицак Дмитро Васильович, 1964 року народження, безпартійний,
освіта вища, директор СФГ "Прикарпаття", проживає в селі Рожнів
Косівського району Івано-Франківської області, включений до
виборчого списку під N 138;
Голинський Олександр Ярославович, 1978 року народження,
безпартійний, освіта вища, фахівець із зовнішньоекономічних
зв'язків ВАТ "Нафтохімік Прикарпаття", проживає в селі Зелена
Надвірнянського району Івано-Франківської області, включений до
виборчого списку під N 139;
Регей Володимир Васильович, 1959 року народження,
безпартійний, освіта вища, приватний підприємець, проживає в місті
Івано-Франківську, включений до виборчого списку під N 140;
Гринів Іван Васильович, 1956 року народження, безпартійний,
освіта вища, головний спеціаліст агропромвідділу Рожнятівської
районної державної адміністрації, проживає в селищі Рожнятів
Івано-Франківської області, включений до виборчого списку під
N 141;
Рябокучма Микола Созонтович, 1949 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова наглядової ради компанії
"Запгазюг", проживає в місті Гайворон Кіровоградської області,
включений до виборчого списку під N 142;
Левченко Володимир Іванович, 1951 року народження,
безпартійний, освіта вища, генеральний директор - голова правління
ВАТ "Сумиоблагротехсервіс", проживає в селі Любачеве Сумського
району Сумської області, включений до виборчого списку під N 143;
Денисенко Сергій Вікторович, 1972 року народження,
безпартійний, освіта вища, голова фермерського господарства
"Красна Дібровка", проживає в місті Обухів Київської області,
включений до виборчого списку під N 144;
Леонов Сергій Ігорович, 1982 року народження, безпартійний,
освіта вища, інженер ТОВ "Спецекологія", проживає в місті
Бориспіль Київської області, включений до виборчого списку під
N 146;
Дубовиченко Олександр Сергійович, 1977 року народження, член
політичної партії "Народна партія Нова Україна", освіта вища,
адвокат Дніпропетровської обласної колегії адвокатів, проживає в
селищі Просяна Покровського району Дніпропетровської області,
включений до виборчого списку під N 147.
Секретар Центральної виборчої комісії Т.ЛУКАШ

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...