Про внесення змін до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації [...]
Адміністрація Держспецзв’язку; Наказ від 18.07.2014350
Документ z0900-14, чинний, поточна редакція — Прийняття від 18.07.2014
 

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

18.07.2014  № 350


Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
1 серпня 2014 р.
за № 900/25677

Про внесення змін до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 28 листопада 2011 року № 346

Відповідно до Законів України “Про доступ до публічної інформації”, “Про Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України”, постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 “Питання виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації” в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади”, з метою належної організації доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, НАКАЗУЮ:

1. Внести до наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 28 листопада 2011 року № 346 “Про затвердження Порядку складення, подання та опрацювання запитів на отримання публічної інформації, розпорядником якої є Адміністрація Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, та Форми для подання запиту на отримання публічної інформації”, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15 грудня 2011 року за № 1449/20187 (далі – Наказ), таку зміну:

пункт 4 викласти у такій редакції:

“4. Керівникам територіальних органів Адміністрації Держспецзв’язку, Головного управління фельд’єгерського зв’язку Держспецзв’язку, підрозділів урядового фельд’єгерського зв’язку, територіальних підрозділів, закладів, установ і організацій Держспецзв’язку розробити та затвердити власні порядки про забезпечення доступу до публічної інформації на підставі положень цього Порядку.”.

2. Внести до Форми для подання запиту на отримання публічної інформації, затвердженої Наказом (далі – Форма), такі зміни:

у рядку третьому слова і символ “info@dsszzi.gov.ua” замінити словами і символом “public@dsszzi.gov.ua”;

абзаци третій – п’ятий пункту 2 приміток до Форми викласти в такій редакції:

“на електронну адресу: public@dsszzi.gov.ua;

факсом: 281-92-81;

за телефоном: 281-92-81.”.

3. Департаменту організації та контролю службової діяльності Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України забезпечити подання цього наказу у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Голова Служби

В.П. Звєрєв

  Пошук Знайти слова на сторiнцi:     
* тiльки українськi (або рос.) лiтери, мiнiмальна довжина слова 3 символи...