Перелік термінів Кількість: 5 термінiв

Бюджет

Бюджет — це план утворення і використання фінансових ресурсів для забезпечення функцій, які здійснюються органами державної влади України, органами влади Автономної Республіки Крим та місцевими Радами народних депутатів.

 Про бюджетну систему України
Закон України від 05.12.1990512-XII

Бюджет — план формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, які здійснюються органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим та органами місцевого самоврядування протягом бюджетного періоду.

 Бюджетний кодекс України
Кодекс України; Кодекс, Закон від 21.06.20012542-III

Бюджет — план формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення діяльності банку протягом бюджетного періоду (як правило, року).


Бюджет - план формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, які здійснюються відповідно органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування протягом бюджетного періоду

 Бюджетний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 08.07.20102456-VI

Бюджет — план формування та використання фінансових ресурсів для забезпечення завдань і функцій, які здійснюються відповідно органами державної влади, органами влади Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування протягом бюджетного періоду.

 Бюджетний кодекс України
Кодекс України; Закон, Кодекс від 08.07.20102456-VI


вгору