Закон України

„Про підготовку та реалізацію інвестиційних проектів за принципом „єдиного вікна”

Дата набуття чинності:
1 січня 2012 року

Закон визначає правові та організаційні засади відносин, пов'язаних з підготовкою та реалізацією інвестиційних проектів за принципом „єдиного вікна”.

Відповідно до статті 1 Закону принцип „єдиного вікна” – це спосіб взаємодії уповноваженого органу і суб'єкта інвестиційної діяльності з метою підготовки та видачі пакета документів, який дає право на реалізацію інвестиційного проекту.

Стаття 6 Закону встановлює. що заявник звертається до уповноваженого органу за його місцезнаходженням із зверненням, форма якого затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері інвестиційної діяльності, та підготовленим на час звернення пакетом документів щодо інвестиційного проекту.

Уповноважений орган розглядає звернення заявника у п'ятиденний строк з дня його реєстрації та складає оперативний план дій щодо підготовки та реалізації інвестиційного проекту (стаття 7 Закону).

Згідно статті 8 Закону уповноважений орган у дводенний строк з дня складення оперативного плану дій щодо підготовки та реалізації інвестиційного проекту:
  • здійснює реєстрацію повідомлення оперативного плану дій щодо підготовки та реалізації інвестиційного проекту в електронній базі даних;
  • формує пакет документів, необхідних для реалізації проекту;
  • видає заявникові зазначений пакет документів або повідомляє про відмову у видачі  документів з викладенням мотивів такого рішення.

Згідно статті 9 Закону уповноважені органи надають заявникам усі послуги на безоплатній основі.
Увага! Інформація застаріла через те, що цей розділ тимчасово не оновлюється!


вгору