Закон України

“Про ратифікацію Договору між Україною та Туркменістаном про довгострокове торговельно-економічне співробітництво”

Дата набуття чинності:
3 серпня 2012 року

Договір між Україною та Туркменістаном про довгострокове торговельно-економічне співробітництво (надалі - Договір) був вчинений в Ашгабаті 12 вересня 2011 року.

Конституцією України (пункт 32 статті 85) визначено, що Верховна Рада України надає згоду на обов’язковість міжнародних договорів України. І відповідно до статті 9 Закону України “Про міжнародні договори України” Договір підлягає ратифікації.

Закон ратифікує Договір.

Відповідно до статті 1 Договору Високі Договірні Сторони проявляють готовність здійснювати довгострокове економічне співробітництво на основі рівності, взаємної вигоди, сумлінного виконання взятих зобов'язань. Таке співробітництво здійснюватиметься на основі міждержавних програм торговельно-економічного співробітництва між Україною та Туркменістаном.

Високі Договірні Сторони створюють спільний механізм контролю за ходом виконання міждержавних вищезазначених програм (стаття 2 Договору).

Статтею 3 Договору передбачено, що економічне співробітництво Високих Договірних Сторін здійснюється шляхом взаємодії між суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності двох держав, незалежно від форм власності, відповідно до загальновизнаних норм міжнародного права та національного законодавства Високих Договірних Сторін. Високі Договірні Сторони, виходячи з необхідності поглиблення взаємовигідного економічного співробітництва між ними, створюватимуть умови для розвитку торгово-економічних зв'язків, зміцнення міжбанківських відносин, формування окремих проектів і програм, створення спільних виробничих структур, стимулювання здійснення інвестиційної діяльності, відповідно до національного законодавства Високих Договірних Сторін. Високі Договірні Сторони утримуватимуться від дій, що заподіюватимуть шкоду інтересам економік їхніх держав.

Виконання положень Договору не зачіпає прав і зобов'язань, що випливають з інших міжнародних договорів Високих Договірних Сторін (стаття 4 Договору).
Увага! Інформація застаріла через те, що цей розділ тимчасово не оновлюється!


вгору