Документ 1155-2004-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 06.09.2004

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 6 вересня 2004 р. N 1155
Київ
Про підсумки всеукраїнського конкурсу
"Населений пункт найкращого благоустрою і
підтримки громадського порядку" за 2003 рік

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:
1. Визнати переможцями всеукраїнського конкурсу "Населений
пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" у
2003 році:
за першою категорією населених пунктів
м. Київ, нагородивши його перехідним кубком та дипломом
Кабінету Міністрів України I ступеня;
м. Донецьк, нагородивши його дипломом Кабінету Міністрів
України II ступеня;
мм. Кривий Ріг, Одеса та Харків, нагородивши кожного дипломом
Кабінету Міністрів України III ступеня;
за другою категорією населених пунктів
мм. Луцьк, Полтава та Рівне, нагородивши кожного перехідним
кубком та дипломом Кабінету Міністрів України I ступеня;
мм. Івано-Франківськ та Хмельницький, нагородивши кожного
дипломом Кабінету Міністрів України II ступеня;
мм. Маріуполь та Миколаїв, нагородивши кожного дипломом
Кабінету Міністрів України III ступеня;
за третьою категорією населених пунктів
мм. Іллічівськ, Артемівськ та Гола Пристань, нагородивши
кожного перехідним кубком та дипломом Кабінету Міністрів України
I ступеня;
мм. Могилів-Подільський, Долина, Ясинувата та Бердянськ,
нагородивши кожного дипломом Кабінету Міністрів України
II ступеня;
мм. Нова Каховка, Переяслав-Хмельницький,
Новоград-Волинський, Баштанка та Копичинці, нагородивши кожного
дипломом Кабінету Міністрів України III ступеня;
за четвертою категорією населених пунктів
с-ще Підкамінь Бродівського району Львівської області,
нагородивши його перехідним кубком та дипломом Кабінету Міністрів
України I ступеня;
с-ща Варва Варвинського району Чернігівської області,
Врадіївка Врадіївського району Миколаївської області та Донське
Волноваського району Донецької області, нагородивши кожного
дипломом Кабінету Міністрів України II ступеня;
с-ща Липова Долина Липоводолинського району Сумської області,
Олександрівка Олександрівського району Кіровоградської області та
Гребінки Васильківського району Київської області, нагородивши
кожного дипломом Кабінету Міністрів України III ступеня;
за п'ятою категорією населених пунктів
с. Ковалівка Васильківського району Київської області,
нагородивши його перехідним кубком та дипломом Кабінету Міністрів
України I ступеня;
села Ганнівка-Вирівська Білопільського району Сумської
області, Берегомет Кіцманського району Чернівецької області та
Надеждівка Арцизького району Одеської області, нагородивши кожного
дипломом Кабінету Міністрів України II ступеня;
села Новоукраїнка Марійського району Донецької області,
Радсад Миколаївського району Миколаївської області та Підгайчики
Коломийського району Івано-Франківської області, нагородивши
кожного дипломом Кабінету Міністрів України III ступеня.
2. Відзначити роботу з поліпшення благоустрою, озеленення,
забезпечення належного санітарного стану та підтримки громадського
порядку мм. Дніпропетровська, Чернігова, Стрия, Краматорська,
Євпаторії, Жашкова і с-ща Теофіполь Теофіпольського району
Хмельницької області.
3. Міністерству фінансів вирішити в місячний строк питання
щодо відшкодування витрат, пов'язаних з нагородженням переможців
конкурсу, згідно з додатком.
4. Комісії з проведення щорічного всеукраїнського конкурсу
"Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського
порядку" організувати вручення переможцям нагород.

Прем'єр-міністр України В.ЯНУКОВИЧ
Інд. 21

Додаток
до постанови Кабінету Міністрів України
від 6 вересня 2004 р. N 1155
РОЗМІР
грошових премій переможців щорічного
всеукраїнського конкурсу "Населений пункт
найкращого благоустрою і підтримки громадського
порядку" за 2003 рік

Перша категорія населених пунктів, тис. гривень
Перше місце Київ - 300
Друге місце Донецьк - 200
Третє місце Кривий Ріг - 150
Одеса - 150
Харків - 150 _______________________
Усього - 950
Друга категорія населених пунктів, тис. гривень
Перше місце Луцьк - 150
Полтава - 150
Рівне - 150
Друге місце Івано-Франківськ - 100
Хмельницький - 100
Третє місце Маріуполь - 80
Миколаїв - 80 _______________________
Усього - 810
Третя категорія населених пунктів, тис. гривень
Перше місце Іллічівськ - 70
Артемівськ - 70
Гола Пристань - 70
Друге місце Могилів-Подільський - 60
Долина - 60
Ясинувата - 60
Бердянськ - 60
Третє місце Нова Каховка - 50
Переяслав-Хмельницький - 50
Новоград-Волинський - 50
Баштанка - 50
Копичинці - 50 _______________________
Усього - 700
Четверта категорія (селища), тис. гривень
Перше місце Підкамінь - 65
Друге місце Варва - 45
Врадіївка - 45
Донське - 45
Третє місце Липова Долина - 35
Олександрівка - 35
Гребінки - 35 _______________________
Усього - 305
П'ята категорія (села), тис. гривень
Перше місце Ковалівка - 55
Друге місце Ганнівка-Вирівська - 35
Берегомет - 35
Надеждівка - 35
Третє місце Новоукраїнка - 25
Радсад - 25
Підгайчики - 25 _______________________
Усього - 235



вгору