Документ 1234-2010-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 16.06.2010

                                                          
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
від 16 червня 2010 р. N 1234-р
Київ
Про присудження Премії Кабінету
Міністрів України за особливі досягнення
молоді у розбудові України

Присудити Премію Кабінету Міністрів України за особливі
досягнення молоді у розбудові України за 2009 рік:
За виробничі досягнення
БАЗАРНЕНКУ - інженерові-конструкторові Сергію Леонідовичу 2 категорії відділу головного
конструктора
ВАТ "Електромашинобудівний завод
"Фірма Селма", м. Сімферополь
БАКУЛІНУ - механікові підземної дільниці Олександру Івановичу з видобування вугілля N 2
відокремленого підрозділу "Шахта
імені Я.М. Свердлова" державного
підприємства "Свердловантрацит",
Луганська область
ГОРОБЦЮ - начальникові дільниці з монтажу, Сергію Рафіковичу демонтажу, ремонту
та налагоджування обладнання
відокремленого підрозділу "Шахта
"Шахтарська-Глибока" державного
підприємства "Шахтарськантрацит",
Донецька область
ЗІНЧЕНКУ - начальникові управління кадрів Андрію Валентиновичу ВАТ "Мотор Січ", Запорізька область
КУЗЬМЕНКУ - електрослюсареві цеху теплової Віталію Анатолійовичу автоматики та вимірювань
відокремленого підрозділу
"Запорізька АЕС" державного
підприємства "Національна атомна
енергогенеруюча компанія
"Енергоатом"
КУРЗЕНКОВУ - забійникові на відбійних молотках
Віталію Станіславовичу відокремленого підрозділу "Шахта
імені Ф.Е. Дзержинського"
державного підприємства
"Дзержинськвугілля", Донецька
область
КУШНІРУ - директорові Луганського обласного
Євгену Ярославовичу дитячого будинку N 1
ЛАКТІОНОВУ - начальникові відділу організації Андрію Олександровичу роботи з проектами міжнародної
технічної допомоги департаменту
міжнародної діяльності
Держмитслужби, м. Київ
МІТРІЄВУ - комбайнерові фермерського Степану Федоровичу господарства "Деленське", Одеська
область
НИКОНЕНКУ - старшому слідчому в особливо Валентину Сергійовичу важливих справах 1-го відділу
управління розслідування злочинів,
скоєних проти життя, здоров'я,
статевої свободи та статевої
недоторканості особи, Головного
слідчого управління МВС, майорові
міліції, Київська область
ПОКІНСЬКІЙ - генеральному директорові Наталії Петрівні ТОВ "Кроноспан УА", Волинська
область
ПРОКОПЕНКУ - старшому оперуповноваженому Володимиру Володимировичу управління СБУ в Херсонській
області, капітанові
СОЛОВ'Ю - лікареві-хірургові хірургічного Олександру Валерійовичу відділення Волинської обласної
клінічної лікарні
За наукові досягнення
БАТУРИНСЬКОМУ - старшому науковому співробітникові
Мирославу Павловичу науково-дослідного відділу
моделювання дій Повітряних Сил
Наукового центру Повітряних Сил
Харківського університету
Повітряних Сил імені Івана
Кожедуба, кандидатові технічних
наук, майорові
ГАВРИЛЮКУ - асистентові кафедри фармацевтичної,
Дмитру Ярославовичу органічної і біоорганічної хімії
Львівського національного медичного
університету імені Данила
Галицького, кандидатові
фармацевтичних наук
ЖЕМОЙДІ - доцентові кафедри державного Олександру Віталійовичу управління Національного
університету біоресурсів
і природокористування, кандидатові
економічних наук, м. Київ
ЗУЄВУ - провідному науковому Олександру Леонідовичу співробітникові Інституту
прикладної математики і механіки
Національної академії наук,
докторові фізико-математичних
наук, Донецька область
КИЦІ - старшому науковому співробітникові
Андрію Романовичу відділу фізико-хімії горючих
копалин Інституту фізико-органічної
хімії і вуглехімії імені
Л.М. Литвиненка Національної
академії наук, кандидатові хімічних
наук, Львівська область
КУЧУКУ - науковому співробітникові Андріану Володимировичу Інституту фізики напівпровідників
імені В.Є. Лашкарьова Національної
академії наук, кандидатові фізико-
математичних наук, м. Київ
МЕЛЬНИК - науковому співробітникові Інні Василівні Інституту хімії поверхні імені
О.О. Чуйка Національної академії
наук, кандидатові хімічних наук,
м. Київ
МІРОШНИЧЕНКУ - заступникові завідуючого вугільним
Денису Вікторовичу відділом, старшому науковому
співробітникові Українського
державного науково-дослідного
вуглехімічного інституту,
кандидатові технічних наук,
Харківська область
МИРОНИЧЕВІЙ - доцентові кафедри технології Олені Сергіївні переробки та зберігання продукції
сільського господарства
Таврійського державного
агротехнологічного університету,
кандидатові сільськогосподарських
наук, Запорізька область
ПАПЕЙКІНУ - старшому науковому співробітникові
Олексію Олександровичу лабораторії мастил державного
підприємства "Український науково-
дослідний інститут нафтопереробної
промисловості "МАСМА", м. Київ
ПУХТЕЦЬКІЙ - молодшому науковому Аллі Альбертівні співробітникові відділу проблем
державного управління
та адміністративного права
Інституту держави і права імені
В.М. Корецького Національної
академії наук, кандидатові
юридичних наук, м. Київ
РАЗУМНОМУ - доцентові кафедри внутрішньої Роману Валерійовичу медицини N 2 з курсу професійної
патології та лікувальної фізичної
культури Луганського державного
медичного університету,
кандидатові медичних наук
СТЕФАНЧУКУ - проректорові з наукової роботи Руслану Олексійовичу Хмельницького університету
управління та права, докторові
юридичних наук, професорові,
членові-кореспондентові
Національної академії правових
наук
ФЕДОРИШИНУ - асистентові кафедри Роману Мироновичу автоматизації теплових і хімічних
процесів Національного
університету "Львівська
політехніка", кандидатові
технічних наук
За творчі досягнення
ГОРДІЄВСЬКІЙ - студентці комунального вищого Світлані Гарольдівні навчального закладу училища
хореографічного мистецтва
"Київська муніципальна українська
академія танцю імені Сержа Лифаря"
ГОЛОВКУ - артистові державного підприємства
Андрію Борисовичу "Національний заслужений
академічний симфонічний оркестр
України", Дніпропетровська область
КАТЕРИНИЧУ - учневі Любиковицької Петру Вікторовичу загальноосвітньої школи
I-III ступеня, Рівненська область
ПОБІЖАН - головному спеціалістові відділу Аліні Георгіївні культури і туризму Сторожинецької
райдержадміністрації, Чернівецька
область
ХАЛДЕЄВІЙ - студентці Донецького державного Надії Дмитрівні університету управління
ЧОРНІЙ - учениці Білоцерківської Мар'яні Анатоліївні загальноосвітньої школи
I-III ступеня N 22
та Білоцерківської школи мистецтв
N 5, Київська область
ШИЛУ - артистові-ляльководові, Олександру Дмитровичу провідному майстрові сцени
комунального закладу "Рівненський
академічний обласний театр ляльок"
За спортивні досягнення
БЛАГІНІ - спортсменові-інструкторові Юлії Олегівні штатної збірної команди України з
боротьби вільної, чемпіонці світу
серед молоді до 20 років,
бронзовій призерці чемпіонату
світу з боротьби вільної,
майстрові спорту міжнародного
класу, Львівська область
ДАВИДКО - студентці Дніпропетровської Ользі Василівні державної фінансової академії,
чемпіонці Європи та срібній
призерці чемпіонату Європи з сумо,
бронзовій призерці чемпіонату світу
з боротьби самбо, п'ятиразовій
переможниці Кубка світу з сумо,
заслуженому майстрові спорту
з сумо, майстрові спорту
міжнародного класу з боротьби
самбо, майстрові спорту з дзюдо
ДЕМ'ЯНЧУК - учениці Івано-Франківської Яні Володимирівні спеціалізованої дитячо-юнацької
школи олімпійського резерву N 1,
чемпіонці Європи, призерці
чемпіонату України, майстрові
спорту міжнародного класу
ІСАЄВУ - чемпіонові Європи, триразовому Максиму Геннадійовичу бронзовому призерові з плавання,
майстрові спорту міжнародного
класу, Дніпропетровська область
КОНОНОВІЙ - студентці Переяслав-Хмельницького
Олександрі Миколаївні державного педагогічного
університету імені Григорія
Сковороди, багаторазовій чемпіонці
та призерці етапів Кубка світу
з лижних перегонів та біатлону,
чемпіонці світу з біатлону,
майстрові спорту міжнародного
класу, Київська область
КУРОВСЬКІЙ - студентці юридичного факультету Тетяні Володимирівні Національного університету
державної податкової служби,
чемпіонці України з військово-
спортивного багатоборства,
майстрові спорту з бойового
багатоборства, Київська область
ПИСЬМЕНСЬКІЙ - студентці Луганського обласного Анні Сергіївні вищого училища фізичної культури,
чемпіонці Європи із стрибків
у воду з триметрового трампліна,
майстрові спорту міжнародного класу
із стрибків у воду
ПРИХОДЬКУ - начальникові спортивно-оздоровчого
Ігорю Миколайовичу комплексу Академії пожежної безпеки
імені Героїв Чорнобиля, капітанові
служби цивільного захисту,
чемпіонові України з кікбоксингу,
призерові чемпіонату світу
з кікбоксингу, майстрові спорту
з боксу, майстрові спорту
міжнародного класу з кікбоксингу,
Черкаська область
СУЛІМІ - учениці Українського гуманітарного
Валерії Євгенівні ліцею Київського національного
університету імені Тараса Шевченка,
спортсменові-інструкторові штатної
збірної команди України
із спортивного танцю, чемпіонці
Європи та світу у віковій категорії
"Молодь 2" із спортивного танцю,
майстрові спорту міжнародного класу
За особисту мужність
ВАПНЯРУКУ - начальникові караулу 28-ї Сергію Васильовичу самостійної державної пожежної
частини смт Томашпіль
Томашпільського району Головного
управління МНС у Вінницькій
області, старшому лейтенантові
служби цивільного захисту
КОЗЯРУ - пожежному частини спеціальної Ігорю Васильовичу техніки загону технічної служби
Головного управління МНС
у Львівській області, молодшому
сержантові служби цивільного
захисту
КОЛОМІЙЦЮ - старшому оперуповноваженому Миколі Миколайовичу прикордонного оперативно-
розшукового відділення відділу
прикордонної служби "Керч"
1 категорії (тип Б) 79-го
прикордонного загону Азово-
Чорноморського регіонального
управління Держприкордонслужби,
капітанові
КОЛЯЦІ - старшому пожежному Олександру Анатолійовичу 2-ї підпорядкованої державної
пожежної частини м. Полтави
Головного управління МНС у
Полтавській області, сержантові
служби цивільного захисту
МЄШКОВУ - вчителеві фізичної культури Віталію Вікторовичу та технічної праці Молочанської N 2
спеціалізованої школи I-III ступеня
Токмацької районної ради,
Запорізька область
НЕПОЧАТОВУ - головному фахівцеві відділу Сергію Володимировичу організації служби підготовки
пожежно-рятувальних сил
та спеціальних підрозділів і служб
управління рятувальних сил
Головного управління МНС в Одеській
області, капітанові служби
цивільного захисту
НЕСРУТДІНОВУ - льотчикові-штурманові вертольота Олексію Барійовичу вертолітної ескадрильї спеціального
призначення Спеціального
авіаційного загону оперативно-
рятувальної служби цивільного
захисту, старшому лейтенантові
служби цивільного захисту,
Чернігівська область
ОМЕЛЬНИЦЬКОМУ - начальникові караулу 8-ї Віталію Миколайовичу самостійної державної пожежної
частини Баглійського району
м. Дніпродзержинська Головного
управління МНС у Дніпропетровській
області, старшому лейтенантові
служби цивільного захисту
ПУХОВУ - консультантові-експертові відділу
Юрію Олександровичу управління департаменту СБУ,
майорові, м. Київ
ТИМОШЕНКУ - пожежному 71-ї професійної пожежної
Євгену Олексійовичу частини по охороні
смт Червоногвардійське 41-ї
самостійної державної пожежної
частини Стахановського міського
управління Головного управління МНС
у Луганській області
За внесок у забезпечення розвитку молодіжного руху
ГОРІНОВУ - завідувачеві відділу з питань Павлу Валерійовичу молодіжної політики Українського
державного центру позашкільної
освіти МОН, голові громадської
організації "Одеська обласна
асоціація "Партнерство заради
розвитку", голові Всеукраїнського
благодійного фонду "Серце до серця"
КОВАЛЬЧУК - керівникові Житомирської обласної
Ірині Анатоліївні молодіжної організації "Дирекція
молодіжних програм"
КУЦЕНКУ - голові Всеукраїнської молодіжної Станіславу Ігоровичу громадської організації
"Українська студентська спілка",
м. Київ
ЛАЗАРУКУ - завідувачеві відділу культурно- Тарасу Мирославовичу мистецьких та просвітницьких
програм Чернівецької обласної
державної телерадіокомпанії
МІХНЕВСЬКІЙ - студентці Одеського державного Олександрі Ігорівні медичного університету
ОНОПРІЄНКО - викладачеві кафедри загальної Наталії Василівні та практичної психології Переяслав-
Хмельницького державного
педагогічного університету
імені Григорія Сковороди, голові
молодіжної громадської
організації "Нова хвиля", Київська
область
ТЕЛІПКУ - студентові Київського національного
Владиславу Едуардовичу університету імені Тараса Шевченка,
президентові Всеукраїнської
молодіжної громадської організації
"Український молодіжний правничий
союз"

Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 28



вгору