Документ 127/2016, поточна редакція — Прийняття від 04.04.2016

Указ
Президента України

Про делегацію України для участі в переговорах з Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка щодо підготовки проекту Договору між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про взаємну правову допомогу у кримінальних справах і проекту Договору між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про видачу правопорушників

1. Утворити делегацію України для участі в переговорах з Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка щодо підготовки проекту Договору між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про взаємну правову допомогу у кримінальних справах і проекту Договору між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про видачу правопорушників у такому складі:


ПЕТУХОВ
Сергій Ігорович

-

заступник Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції, глава делегації


КОВАЛЕНКО
Олександр Володимирович

-

начальник Управління міжнародно-правового співробітництва Генеральної прокуратури України (за згодою)


МАРЧЕНКО
Людмила Іванівна

-

завідувач відділу кримінального законодавства, законодавства про судочинство та з питань міжнародного права департаменту законодавства з питань державного будівництва Головного державно-правового департаменту Адміністрації Президента України


ПОПОВ
Віталій Іванович

-

начальник відділу міжнародного права та законодавства в галузі зовнішньої політики Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України


РОМАНЮК
Олена Степанівна

-

начальник Управління правового забезпечення Генеральної прокуратури України (за згодою)


ШЕВЧЕНКО
Катерина Георгіївна

-

заступник директора Департаменту міжнародного права - начальник Управління міжнародної правової допомоги Міністерства юстиції України.

Дозволити главі делегації України вносити у разі потреби зміни до складу делегації, залучаючи до її роботи членів Експертної комісії з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних, кримінальних справах, утвореної Указом Президента України від 24 червня 2010 року № 724.

2. Міністерству юстиції України за погодженням з Міністерством закордонних справ України затвердити вказівки делегації України на переговори.

3. Кабінету Міністрів України вирішити питання фінансового забезпечення проведення переговорів щодо підготовки тексту проекту Договору між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про взаємну правову допомогу у кримінальних справах і проекту Договору між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка про видачу правопорушників.

Президент України

П.ПОРОШЕНКО

м. Київ
4 квітня 2016 року
№ 127/2016
вгору