Документ 1857-VIII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 21.02.2017

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про вшанування Героїв України та інформування громадян України про подвиги українських військових

З нагоди третьої річниці початку збройної агресії Російської Федерації проти України з метою інформування громадян України та  вшанування Героїв України - учасників антитерористичної операції в Україні, утвердження патріотизму в українському суспільстві, популяризації героїзму українських військових, донесення інформації про події в зоні проведення антитерористичної операції Верховна Рада України постановляє:

1. Рекомендувати Міністерству освіти і науки України доручити загальноосвітнім та вищим навчальним закладам всіх типів і форм власності облаштувати та систематично оновлювати інформаційно-меморіальні стенди про Героїв України - учасників антитерористичної операції та їхні подвиги як захисників України від збройної агресії Російської Федерації, розробити відповідні рекомендації.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування:

забезпечити інформування жителів відповідних територій про Героїв України - учасників антитерористичної операції, які проживають (проживали) на цих територіях, шляхом публікування інформації про них у місцевих засобах масової інформації;

забезпечити вшанування пам’яті про них шляхом перейменування вулиць, найменування навчальних закладів у населених пунктах, встановлення меморіальних дощок та пам’ятних знаків.

3. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України з питань культури і духовності, Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти, Комітет Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони.

4. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

А.ПАРУБІЙ

м. Київ
21 лютого 2017 року
№ 1857-VIII
вгору