Документ 320-2012-р, чинний, поточна редакція — Прийняття від 31.05.2012

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 31 травня 2012 р. № 320-р
Київ

Про призначення стипендії Кабінету Міністрів України видатним тренерам, що забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх

Призначити до 1 вересня 2012 р. стипендію Кабінету Міністрів України видатним тренерам, що забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, згідно з додатком.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70





Додаток
до розпорядження Кабінету Міністрів України
від 31 травня 2012 р. № 320-р

СПИСОК
видатних тренерів, що забезпечують підготовку спортсменів до участі в Олімпійських та Паралімпійських іграх, яким призначена стипендія Кабінету Міністрів України


АКІЛОВ
Михайло Володимирович

-

старший тренер національної збірної команди України з легкої атлетики


АЛАЄВ
Петро Тимофійович

-

головний тренер національної збірної команди України з важкої атлетики (чоловіки)


АЛФЬОРОВ
Олександр Анатолійович

-

головний тренер національної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів-інвалідів


АНТОНОВ
Сергій Васильович

-

старший тренер національної збірної команди України із стрільби з лука


АПАЙЧЕВ
Олександр Валентинович

-

головний тренер національної збірної команди України з легкої атлетики


БАГАЧ
Олександр Миколайович

-

старший тренер національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів


БАЗІН
Сергій Миколайович

-

головний тренер національної збірної команди України з велосипедного спорту - трек (жінки)


БАЛАЯН
Карен Амікович

-

тренер національної збірної команди України з дзюдо серед спортсменів-інвалідів


БАРНА
Ігор Адамович

-

тренер Василя Федоришина, який входить до числа кандидатів елітної групи з боротьби вільної на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


БАС
Микола Іванович

-

тренер національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів


ВІННІКОВ
Володимир Анатолійович

-

тренер Тараса Шелестюка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ВИНОГРАДОВА
Ірина Ігорівна

-

старший тренер національної збірної команди України із стрільби кульової серед спортсменів-інвалідів


ВОЄВОДСЬКА
Марина Володимирівна

-

тренер національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів


ВОРОБЙОВА
Любов Анатоліївна

-

тренер національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів


ГОРБАЧЕНКО
Юрій Семенович

-

старший тренер національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів


ГУСЕВ
Юрій Олексійович

-

тренер національної збірної команди України з тенісу настільного серед спортсменів-інвалідів


ДАВИДЯН
Гарнік Джавадович

-

старший тренер національної збірної команди України з фехтування (шабля) (жінки)


ДЕМЕНТЬЄВ
Віктор Петрович

-

тренер національної збірної команди України з велосипедного спорту серед спортсменів-інвалідів


ДЕРЮГІНА
Альбіна Миколаївна

-

головний тренер національної збірної команди України з гімнастики художньої


ДЕРЮГІНА
Ірина Іванівна

-

старший тренер національної збірної команди України з гімнастики художньої


ДОРОШИН
Олександр Силантійович

-

старший тренер національної збірної команди України з фехтування на візках серед спортсменів-інвалідів


ДУБРОВА
Віталій Вікторович

-

старший тренер національної збірної команди України з дзюдо (чоловіки)


ЄВОНОВ
Володимир Євгенійович

-

головний тренер національної збірної команди України з боротьби вільної (жінки)


ЗАРГАРЯН
Михайло Сергійович

-

тренер Артема Іванова, який входить до числа кандидатів елітної групи з важкої атлетики на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ЗЕВІН
Юрій Михайлович

-

тренер Дарини Зевіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з плавання на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ІБРАГІМОВ
Ніязі Білялович

-

тренер-механік національної збірної команди України із стрільби кульової


КАМІНСЬКИЙ
Олександр Борисович

-

тренер чоловічої пістолетної групи із стрільби кульової (чоловіки)


КАРТАШОВ
Костянтин Миколайович

-

тренер Андрія Говорова, який входить до числа кандидатів елітної групи з плавання на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


КІРПУЛЯНСЬКИЙ
Костянтин Леонідович

-

тренер Дмитра Кірпулянського, який входить до числа кандидатів елітної групи із сучасного п'ятиборства на участь в Іграх XXXf Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


КЛИМЕНКО
Богдан Вадимович

-

тренер Артура Айвазяна і Дар'ї Тихової, які входять до числа кандидатів елітної групи із стрільби кульової на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


КРАВЧЕНКО
Олег Іванович

-

тренер національної збірної команди України з пауерліфтингу серед спортсменів-інвалідів


КРИНИЦЬКИЙ
Сергій Вікторович

-

тренер Євгена Хитрова, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


КРУТЬ
Галина Артурівна

-

тренер національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів


КУЗНЄЦОВ
Віктор Іванович

-

старший тренер національної збірної команди України з тенісу настільного серед спортсменів-інвалідів


КУКСА
Анатолій Павлович

-

головний тренер національної збірної команди України із стрільби кульової


КУКСЕНКОВ
Юлій Михайлович

-

тренер Миколи Куксенкова, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ЛОМАЧЕНКО
Анатолій Миколайович

-

тренер Василя Ломаченка, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ЛЬОПА
Дмитро Іванович

-

тренер Олексія Касьянова, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


МАЛОЙВАН
Ярослав Володимирович

-

тренер національної збірної команди України з волейболу сидячи серед спортсменів-інвалідів


МАЦЬОХА
Михайло Маркович

-

тренер Олексія Торохтія, який входить до числа кандидатів елітної групи з важкої атлетики на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


МАР'ЯНКО
Тетяна Йосипівна

-

тренер Костянтина Міляєва, Іллі Кваші і Олени Федорової, які входять до числа кандидатів елітної та провідної груп із стрибків у воду на участь у Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


МОЛЧАНОВ
Володимир Олексійович

-

тренер Олексія Пригорова, який входить до числа кандидатів елітної групи із стрибків у воду на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


МОРОЗОВ
Володимир Михайлович

-

тренер двійки та четвірки парних з веслування академічного на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


НАЗАРЕНКО
Юрій Вікторович

-

тренер Ібрагіма Алдатова, який входить до числа кандидатів елітної групи з боротьби вільної на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


НЕТРЕБА
Павло Миколайович

-

тренер Олега Степка, який входить до числа кандидатів елітної групи з гімнастики спортивної на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ОРЛОВА
Тетяна Георгіївна

-

тренер національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів


ОРНАНДЖІ
Анатолій Іванович

-

тренер Шеріфа Ель-Шеріфа, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ПАЛЮХ
Ольга Григорівна

-

тренер національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів


ПЕТРИЧЕНКО
Валентин Володимирович

-

тренер Романа Авраменка, який входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ПЕТРОВ
Олександр Петрович

-

тренер національної збірної команди з футболу спортсменів-інвалідів з наслідками дитячого церебрального паралічу


ПИЛИПЕНКО
Вячеслав Олександрович

-

старший тренер національної збірної команди України з дзюдо (жінки)


ПИРОГ
Анатолій Іванович

-

тренер національної збірної команди України з дзюдо серед спортсменів-інвалідів


ПОТАБЕНКО
Віктор Васильович

-

тренер вісімки чоловічої з веслування академічного на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


РАДОМСЬКИЙ
Дмитро Валерійович

-

тренер Інни Осипенко-Радомської, яка входить до числа кандидатів елітної групи з веслування на байдарках і каное на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


РИБАЛЬЧЕНКО
Станіслав Альбертович

-

тренер національної збірної команди України з пауерліфтингу спортсменів-інвалідів


САВЛОХОВ
Руслан Сосланович

-

головний тренер національної збірної команди України з боротьби вільної (чоловіки)


САІДОВА
Світлана Бурханівна

-

головний тренер національної збірної команди України з плавання синхронного


САЛЬНІКОВА
Олена Святославівна

-

тренер національної збірної команди України з плавання серед спортсменів-інвалідів


САРГСЯН
Мурад Мартинович

-

тренер Армена Варданяна, який входить до числа кандидатів елітної групи з боротьби греко-римської на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


САХАРОВА
Олександра Петрівна

-

тренер національної збірної команди України із стрільби з лука серед спортсменів-інвалідів


СИДОРУК
Віктор Васильович

-

головний тренер національної збірної команди України із стрільби з лука


СІВАК
Іван Григорович

-

тренер Ігоря Борисіка, який входить до числа кандидатів провідної групи з плавання на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


СКОРІН
Євген Федорович

-

тренер національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів


СОРОКІН
Вячеслав Михайлович

-

тренер Юрія Чебана, який входить до числа кандидатів елітної групи з веслування на байдарках і каное на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


СОСНОВСЬКИЙ
Дмитро Дмитрович

-

головний тренер національної збірної команди України з боксу


СТЕПАНЦОВ
Костянтин Альбертович

-

тренер Наталії Тобіас і Лілії Лобанової, які входять до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ТИМОШЕНКО
Віктор Гаврилович

-

головний тренер національної збірної команди України з волейболу сидячи серед спортсменів-інвалідів


ТКАЧЕНКО
Юрій Іванович

-

тренер Дениса Берінчика, який входить до числа кандидатів елітної групи з боксу на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ТОКМАЧОВА
Тамара Володимирівна

-

головний тренер національної збірної команди України із стрибків у воду


ТУРОБОВ
Сергій Анатолійович

-

тренер Вікторії Терещук, яка входить до числа кандидатів елітної групи з сучасного п'ятиборства на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ФЕДОРЕЦЬ
Володимир Андрійович

-

тренер Єлизавети Бризгіної, яка входить до числа кандидатів елітної групи з легкої атлетики на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ЧЕРЕДІНОВ
Ігор Борисович

-

тренер Олени Костевич, яка входить до числа кандидатів елітної групи із стрільби кульової на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ЧЕРТКОВ
Євгеній Олександрович

-

тренер Вюгара Рагимова, Дениса Дем'янкова, Ігоря Дідика, Костянтина Баліцького і Олександра Хвоща, які входять до числа кандидатів елітної та провідної груп з боротьби греко-римської на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ШВЕДОВ
Віталій Володимирович

-

тренер Артема Удачина, який входить до числа кандидатів елітної групи з важкої атлетики на участь в Іграх XXX Олімпіади у м. Лондоні (Великобританія)


ЯКУБОВСЬКИЙ
Олександр Степанович

-

тренер національної збірної команди України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів



вгору