Документ 35/2013, поточна редакція — Прийняття від 22.01.2013


Нагородити орденом "За доблесну шахтарську працю" III ступеня


БІДНОШЕЄВА
Романа Миколайовича

-

гірника очисного забою відокремленого підрозділу "Шахта "Прогрес" державного підприємства "Торезантрацит", Донецька область

Нагородити медаллю "За працю і звитягу"


БАНДУРІНА
Володимира Васильовича

-

слюсаря цеху акціонерного товариства "Луганськтепловоз"


БЛІНОВА
Володимира Івановича

-

Санжариського сільського голову, Черкаська область


ГЛАЗЬКА
Сергія Івановича

-

токаря цеху акціонерного товариства "Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання імені М. В. Фрунзе"


ГОЛУБА
Юрія Володимировича

-

першого заступника начальника управління Генеральної прокуратури України


ЗАЛІМСЬКОГО
Володимира Івановича

-

тракториста-машиніста сільськогосподарського підприємства "Орач", Полтавська область


КАРТАШОВА
Юрія Васильовича

-

токаря-розточувальника цеху акціонерного товариства "Бериславський машинобудівний завод", Херсонська область


КУЗНЄЦОВУ
Світлану Юріївну

-

заступника начальника центральної лабораторії акціонерного товариства "АЗОТ", м. Черкаси


ЛІСОВОГО
Миколу Леонідовича

-

начальника відділу Головного управління Генеральної прокуратури України


МІРОШНИЧЕНКА
Сергія Сергійовича

-

старшого помічника Генерального прокурора України


НЕБЕСЬКУ
Наталію Григорівну

-

головного спеціаліста відділу Державної служби експортного контролю України


НОВОСЕЛЬЦЯ
Миколу Миколайовича

-

котельника цеху акціонерного товариства "Запоріжтрансформатор"


РЯБЕНКА
Вячеслава Олександровича

-

заступника начальника Головного управління Генеральної прокуратури України


ТКАЧА
Валерія Петровича

-

гірника очисного забою акціонерного товариства "Орендне підприємство "Шахта "Жданівська", Донецька область


ХАЛА
Леоніда Григоровича

-

заступника керівника Управління Секретаріату Конституційного Суду України


ШУЛЕШКА
Олега Анатолійовича

-

докера-механізатора товариства "Європейська транспортна стивідорна компанія", м. Миколаїв


ШУТЯ
Андрія Володимировича

-

столяра відділу вагонного депо Основа державного підприємства "Південна залізниця", м. Харків

Присвоїти почесні звання:

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ"


БРАТУСЬ
Ганні Борисівні

-

солістці-вокалістці Донецької обласної філармонії


ВАЩЕНКУ
Геннадію Івановичу

-

солістові опери - провідному майстру сцени Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка, м. Київ


ВОЛОШИНУ
Сергію Сергійовичу

-

артистові балету комунальної установи "Севастопольський академічний театр танцю"


ДЖИМ
Людмилі Анатоліївні

-

головному балетмейстерові академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм


МУЗИЦІ
Ярославу Петровичу

-

солістові-вокалісту Львівського обласного відділення творчої спілки "Асоціація діячів естрадного мистецтва України"


ПОЛЯКОВУ
Сергію Геннадійовичу

-

артистові Одеського академічного російського драматичного театру


СЕЙТАБЛАЄВУ
Юнусу Ахтемовичу

-

артистові оркестру Кримської республіканської організації "Кримськотатарський фольклорний ансамбль "Крим"


СОЛЯНИКОВУ
Володимиру Юрійовичу

-

піаністові, композитору, доцентові кафедри Харківського національного університету імені І. П. Котляревського


ХУДЯКОВУ
Сергію Леонідовичу

-

артистові академічного симфонічного оркестру комунального закладу "Запорізька обласна філармонія" Запорізької обласної ради

"ЗАСЛУЖЕНИЙ АРХІТЕКТОР УКРАЇНИ"


ЄРОХІНІЙ
Наталії Олександрівні

-

начальникові управління Одеської обласної державної адміністрації


СОКОЛОВУ
Ігорю Анатолійовичу

-

директорові департаменту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ БУДІВЕЛЬНИК УКРАЇНИ"


ВОЛОШИНУ
Степану Володимировичу

-

головному інженерові товариства "Рівнеагроспецмонтаж"


ЄШЕНКУ
Анатолію Федоровичу

-

директорові з капітального будівництва українсько-великобританського товариства "Нива Переяславщини", Київська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ВЧИТЕЛЬ УКРАЇНИ"


КНОРР
Надії Валеріївні

-

учительці, заступнику директора Херсонського ліцею Херсонської обласної ради


КОСАРЕВІЙ
Тетяні Василівні

-

учительці Ялтинського навчально-виховного комплексу "Школа-ліцей № 9" Ялтинської міської ради, Автономна Республіка Крим


МАЗУРЕНКО
Зінаїді Іллівні

-

учительці комунального закладу освіти "Середня загальноосвітня школа № 112" Дніпропетровської міської ради


НЕРОНОВІЙ
Галині Віталіївні

-

учительці загальноосвітньої школи I - III ступенів № 2 м. Ямпіль, Вінницька область


ПАЛАНЕЙЧИК
Ірині Вікторівні

-

учительці Мукачівської загальноосвітньої школи I - III ступенів № 1 імені О. С. Пушкіна, Закарпатська область

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ МИСТЕЦТВ УКРАЇНИ"


ЛАГУТЕНКО
Ользі Андріївні

-

професорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


МІНЖУЛІНУ
Олександру Івановичу

-

художникові-реставратору, професорові Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ


СОМОВІЙ
Ірині Володимирівні

-

художникові-оформлювачу державного підприємства "Національний академічний театр російської драми імені Лесі Українки", м. Київ


СУХЕНКУ
Віктору Олексійовичу

-

художникові, професору Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, м. Київ

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ДІЯЧ НАУКИ І ТЕХНІКИ УКРАЇНИ"


АДАМЧУКУ
Валерію Васильовичу

-

директорові Національного наукового центру "Інститут механізації та електрифікації сільського господарства" Національної академії аграрних наук України, доктору технічних наук, м. Київ


КОРНЮШИНУ
Вадиму Васильовичу

-

завідувачеві відділу Інституту зоології імені І. І. Шмальгаузена Національної академії наук України, доктору біологічних наук, професору, м. Київ


МІШУТІНУ
Андрію Володимировичу

-

завідувачеві кафедри, декану факультету Одеської державної академії будівництва та архітектури, доктору технічних наук, професорові


МОХОРТУ
Миколі Антоновичу

-

завідувачеві відділу державної установи "Інститут фармакології та токсикології Національної академії медичних наук України", доктору медичних наук, професорові, м. Київ


СЄДІНУ
Володимиру Леонідовичу

-

завідувачеві кафедри Придніпровської державної академії будівництва і архітектури, доктору технічних наук, професорові, м. Дніпропетровськ


СОХНИЧУ
Анатолію Яковичу

-

завідувачеві кафедри Львівського національного аграрного університету, доктору економічних наук, професорові

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЕКОНОМІСТ УКРАЇНИ"


БАРТОШ
Наталії Віталіївні

-

директорові фінансово-економічного департаменту Державного комітету телебачення і радіомовлення України


ВЕЛИЧУКУ
Анатолію Івановичу -

-

директорові з інвестицій акціонерного товариства "Енергопостачальна компанія "Житомиробленерго"


ІГНАТЬЄВІЙ
Юлії Сергіївні

-

завідувачу відділу Головного управління Адміністрації Президента України


КАНІВЧЕНКУ
Василю Івановичу

-

начальникові Державної фінансової інспекції в Одеській області


КОСТЕНКУ
Анатолію Олександровичу

-

начальникові Головного управління економіки Черкаської обласної державної адміністрації


РЯБЦЮ
Миколі Михайловичу

-

начальникові Державної фінансової інспекції в Закарпатській області


СЕРПОКРИЛОВУ
Віктору Миколайовичу

-

заступникові голови Кіровоградської обласної державної адміністрації


СОМКО
Галині Андріївні

-

начальникові управління Державної судової адміністрації України


ШАШКЕВИЧУ
Любомиру Михайловичу

-

директорові департаменту Державної фінансової інспекції України

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЖУРНАЛІСТ УКРАЇНИ"


АВШАРОВІЙ
Ірині Вікторівні

-

заступникові головного редактора газети "Ветеран Севастополя"


АНДРІЄВСЬКОМУ
Володимиру Федоровичу

-

фотокореспондентові, члену Миколаївської обласної організації Національної спілки журналістів України


АРТЕМЕНКУ
Юрію Анатолійовичу

-

голові ради товариства "Телерадіокомпанія "НБМ-Радіо", м. Київ


ГЕЙНІШУ
Василю Васильовичу

-

заступникові головного редактора газети "Новий день", Чернівецька область


КОЗИРЮ
Олександру Олександровичу

-

директорові товариства "Телерадіокомпанія "Здоров'я", м. Одеса

"ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІКАР УКРАЇНИ"


БОРИСУ
Руслану Миколайовичу

-

завідувачеві відділення державного закладу "Українська станція виїзної екстреної консультативної медичної допомоги МОЗ України"


ВИШНЕВСЬКІЙ
Наталії Григорівні

-

головному лікареві комунального закладу "Дніпропетровський спеціалізований психоневрологічний центр" Дніпропетровської обласної ради


ПЕТРЕНКО
Лідії Борисівні

-

завідувачеві відділення державної установи "Інститут педіатрії, акушерства і гінекології Національної академії медичних наук України", м. Київ


РУДАКОВУ
Валерію Олександровичу

-

завідувачеві поліклініки державної установи "Інститут урології Національної академії медичних наук України", м. Київ


ЦІСЕЛЬСЬКОМУ
Юрію Вікторовичу

-

завідувачеві відділення комунальної установи "Одеська обласна клінічна лікарня"


ЧЕРЕПОВУ
Дмитру Вікторовичу

-

головному лікареві комунального закладу охорони здоров'я "Харківська міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17"



вгору