Документ 370-2013-п, чинний, поточна редакція — Прийняття від 20.05.2013
( Остання подія — Набрання чинності, відбулась 11.06.2013. Подивитися в історії? )

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 20 травня 2013 р. № 370
Київ

Про внесення змін до зразків (малюнків), переліку та опису форменого одягу працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини, а також норм забезпечення ним

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до зразків (малюнків), переліку та опису форменого одягу працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини, а також норм забезпечення ним, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 7 вересня 1998 р. № 1392 “Про формений одяг працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини” (Офіційний вісник України, 1998 р., № 36, ст. 1329), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 20 травня 2013 р. № 370

ЗМІНИ,
що вносяться до зразків (малюнків), переліку та опису форменого одягу працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини, а також норм забезпечення ним

1. Зразки (малюнки) форменого одягу працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини, затверджені зазначеною постановою, доповнити такими зразками (малюнками):

“Пальто формене


Сорочки формені державних радників юстиції

Капелюшок формений


Краватка формена державних радників юстиції

Вишивка сорочки державних радників юстиції


Вишивка краватки державних радників юстиції

”.

2. У переліку та описі форменого одягу працівників прокуратури, яким присвоєно класні чини, затверджених зазначеною постановою:

1) у розділі I:

підрозділ “Комплект парадної форми” викласти в такій редакції:

“Комплект парадної форми

Кашкет напіввовняний світло-сірого кольору з околичкою і кантами блакитного кольору, кокардою золотистого кольору та шитвом на околичці з позолоти. Козирок чорний. Над козирком на двох малих формених ґудзиках кріпиться позумент з позолоти. Козирок кашкета по краях оздоблено двома колосками, вишитими позолотою.

Костюм з напіввовняної тканини світло-сірого кольору, що складається з двобортного кітеля та штанів навипуск без манжет з лампасами і кантом у боковому шві блакитного кольору. Комір кітеля та манжети рукавів оздоблено кантом блакитного кольору. Кітель має шість великих формених ґудзиків. На комірі позолотою вишито орнамент та зображення щита і двох мечів.

Пальто із сукняної тканини світло-сірого кольору, прямого силуету, двобортне, із застібкою на три формені ґудзики золотистого кольору, з відкладним коміром та лацканами. Пілочки з боковими кишенями з клапанами. Комір із натурального каракулю сірого кольору. Рукави вшивні, двошовні, з прямими обшлагами.

Погони нашивні золотистого кольору.

Сорочка навипуск з довгим рукавом білого кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.

Сорочка навипуск з коротким рукавом білого кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.

Краватка чорного кольору з вишивкою золотистою ниткою у вигляді щита і двох мечів та віночка з листочків.

Шкарпетки літні світло-сірого кольору.

Шкарпетки зимові світло-сірого кольору.

Туфлі шкіряні світло-сірого кольору.

Кашне трикотажне білого кольору.

Для працівників органів прокуратури - жінок, яким присвоєно класні чини, форма одягу така ж, як і для чоловіків, за винятком шкарпеток і кашкета, які замінюються колготками і фетровим капелюшком світло-сірого кольору, та додається спідниця. Спідниця прямого силуету двошовна. На капелюшку кріпиться кокарда золотистого кольору.

Замість двобортного кітеля жінки можуть носити однобортний із застібкою на три формених великих ґудзики.”;

у підрозділі “Комплект щоденної форми”:

доповнити підрозділ після абзацу третього новим абзацом такого змісту:

“Пальто із сукняної тканини темно-синього кольору, прямого силуету, двобортне, із застібкою на три формені ґудзики золотистого кольору, з відкладним коміром та лацканами. Пілочки з боковими кишенями з клапанами. Комір із натурального каракулю сірого кольору. Рукави вшивні, двошовні, з прямими обшлагами. Погони нашивні темно-сірого кольору.”.

У зв’язку з цим абзаци четвертий - дев’ятнадцятий вважати відповідно абзацами п’ятим - двадцятим;

абзаци сьомий - тринадцятий викласти в такій редакції:

“Сорочка навипуск з довгим рукавом білого кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.

Сорочка навипуск з коротким рукавом білого кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.

Сорочка навипуск з довгим рукавом блакитного кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.

Сорочка навипуск з коротким рукавом блакитного кольору з вишивкою на комірі золотистого кольору у вигляді листочків та щита і двох мечів.

Краватка темно-синього кольору з вишивкою золотистою ниткою у вигляді щита і двох мечів та віночка з листочків.

Шкарпетки літні чорного кольору.

Шкарпетки зимові чорного кольору.”;

в абзаці п’ятнадцятому слово “штучного” замінити словом “натурального”;

абзац дев’ятнадцятий викласти в такій редакції:

“Для працівників органів прокуратури - жінок, яким присвоєно класні чини, форма одягу така ж, як і для чоловіків, за винятком шкарпеток і кашкета, які замінюються колготками і фетровим капелюшком, та додається спідниця. Спідниця прямого силуету двошовна. На капелюшку кріпиться кокарда золотистого кольору.”;

в абзаці першому підрозділу “Погони і фурнітура”:

у першому реченні слово “світло-сірого” замінити словом “золотистого”;

третє речення після слова “білого” доповнити словами “та блакитного”;

2) у розділі II:

доповнити розділ після абзацу третього новим абзацом такого змісту:

“Пальто із сукняної тканини темно-синього кольору, прямого силуету, двобортне, із застібкою на три формені ґудзики золотистого кольору, з відкладним коміром та лацканами. Пілочки з боковими кишенями з клапанами. Комір із натурального хутра темно-синього кольору. Рукави вшивні, двошовні, з прямими обшлагами. Погони нашивні темно-сірого кольору із синіми просвітами.”.

У зв’язку з цим абзаци четвертий - дев’ятнадцятий вважати відповідно абзацами п’ятим - двадцятим;

останнє речення абзацу шостого викласти в такій редакції: “На комірі прикріплюється орнамент у вигляді гілочки з листочками та емблема у вигляді щита і двох мечів.”;

абзаци сьомий, дев’ятий і десятий після слова “Сорочка” доповнити словом “навипуск”;

абзаци дванадцятий, тринадцятий і дев’ятнадцятий викласти в такій редакції:

“Шкарпетки літні чорного кольору.

Шкарпетки зимові чорного кольору.”;

“Для працівників органів прокуратури - жінок, яким присвоєно класні чини, форма одягу така ж, як і для чоловіків, за винятком шкарпеток і кашкета, які замінюються колготками і фетровим капелюшком, та додається спідниця. Спідниця прямого силуету двошовна. На капелюшку кріпиться кокарда золотистого кольору.”.

3. У нормах забезпечення речовим майном працівників органів прокуратури, яким присвоєно класні чини, затверджених зазначеною постановою:

1) у розділі I:

доповнити підрозділ “Комплект парадної форми” після позиції

“Кашкет

1

6”

такою позицією:

“Пальто

1

4”;

доповнити підрозділ “Комплект щоденної форми” після позиції

“Кашкет

1

4”

такою позицією:

“Пальто

1

4”;

2) доповнити розділ II після позиції

“Кашне

1

4”

такою позицією:

“Пальто

1

4”.
вгору