Документ 416-VII, чинний, поточна редакція — Прийняття від 04.07.2013

ПОСТАНОВА
Верховної Ради України

Про відзначення 70-річчя визволення міста Слов’янська та Слов’янського району Донецької області від німецько-фашистських загарбників

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 12, ст.197)

6 вересня 2013 року відзначається 70-та річниця визволення міста Слов’янська та Слов’янського району Донецької області від німецько-фашистських загарбників.

З метою відзначення пам’ятних дат Великої Вітчизняної війни, вшанування подвигів воїнів Червоної Армії, відзначення 70-річчя визволення міста Слов’янська та Слов’янського району Донецької області від німецько-фашистських загарбників та на виконання Закону України "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років" Верховна Рада України постановляє:

1. Відзначити 6 вересня 2013 року 70-ту річницю визволення міста Слов’янська та Слов’янського району Донецької області від німецько-фашистських загарбників.

2. Рекомендувати Кабінету Міністрів України:

у двотижневий термін з дня прийняття цієї Постанови утворити організаційний комітет з підготовки та проведення заходів щодо відзначення на державному рівні 70-річчя визволення міста Слов’янська та Слов’янського району Донецької області від німецько-фашистських загарбників, включивши до його складу представників ветеранських, воїнських, громадських організацій, народних депутатів України;

розробити план заходів щодо відзначення 70-ої річниці визволення міста Слов’янська та Слов’янського району Донецької області від німецько-фашистських загарбників;

передбачити у плані заходів щодо відзначення 70-ої річниці визволення міста Слов’янська та Слов’янського району Донецької області від німецько-фашистських загарбників соціальну рекламу та популяризацію безсмертного подвигу воїнів Червоної Армії, проведення зустрічей з ветеранами війни, організацію виставок, відкриття меморіальних дощок та пам’ятних знаків учасникам битви, видання книг та інформаційних матеріалів;

організувати проведення у військових підрозділах Збройних Сил України і навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях науково-практичних конференцій, круглих столів, уроків пам’яті, відвідування кімнат бойової слави, кінофестивалів, конкурсів на кращу патріотичну пісню, публікацію і тематичну передачу та інших заходів, присвячених Великій Вітчизняній війні.

3. Рекомендувати Міністерству освіти і науки України передбачити проведення уроків пам’яті, зустрічей з ветеранами війни в загальноосвітніх середніх та вищих навчальних закладах.

4. Рекомендувати Державному комітету телебачення і радіомовлення України організувати тематичні теле- і радіопередачі, присвячені героїчному подвигу воїнів під час визволення міста Слов’янська та Слов’янського району Донецької області.

5. Контроль за виконанням цієї Постанови покласти на Комітет Верховної Ради України у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів.

6. Ця Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Голова Верховної Ради України

В.РИБАК

м. Київ
4 липня 2013 року
№ 416-VII
вгору