Про утворення Державного університету телекомунікацій
Розпорядження Кабінету Міністрів України від 26.06.2013509-р
Документ 509-2013-р, чинний, поточна редакція — Редакція від 18.06.2014, підстава - 576-2014-р

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 26 червня 2013 р. № 509-р
Київ

Про утворення Державного університету телекомунікацій

{Із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ
№ 576-р від 18.06.2014}

1. Погодитись з пропозицією Міністерства освіти і науки, Міністерства оборони щодо утворення Державного університету телекомунікацій та приєднання до зазначеного Університету Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” і Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова Національного авіаційного університету.

{Абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 576-р від 18.06.2014}

Витрати, пов’язані з утворенням Державного університету телекомунікацій та приєднанням до нього зазначених навчальних закладів, здійснити в межах бюджетних коштів, передбачених Міністерству освіти і науки, Міністерству оборони для підготовки кадрів.

{Абзац другий пункту 1 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 576-р від 18.06.2014}

2. Установити, що слухачі, ад’юнкти, курсанти та студенти, у тому числі ті, що навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу, Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій, Військового інституту телекомунікацій та інформатизації Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” і Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова Національного авіаційного університету продовжують навчання у Державному університеті телекомунікацій.

{Пункт 2 із змінами, внесеними згідно з Розпорядженням КМ № 576-р від 18.06.2014}

3. Взяти до відома, що державне майно, яке належить на праві оперативного управління Національному технічному університету України “Київський політехнічний інститут” та Національному авіаційному університету і використовується для забезпечення навчально-виховного процесу в навчальних закладах, які згідно з пунктом 1 цього розпорядження приєднуються до Державного університету телекомунікацій, передається Державному університету телекомунікацій.

Прем'єр-міністр України

М.АЗАРОВ

Інд. 70
вгору